زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۶۹۱
۲۳ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط pioneer01.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  انقدر آواتاره قشنگه حیفم میاد عوض کنمRolleyes
خب تغییر ندین یه مدتSmile فقط یکی نشناسه ممکنه فک کنه خانم بلک هستین Tongue Smile

(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با اجازه تون من نسخه قبل از ویرایششو خوندم Sleepy
راحت باشید. اجازه همه مانشتیا دست شماستTongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۶۹۲
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با اجازه تون من نسخه قبل از ویرایششو خوندم Sleepy
چه سرعت عملییییی! Smile))

think positive
ارسال: #۳۹۶۹۳
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  خب تغییر ندین یه مدتSmile فقط یکی نشناسه ممکنه فک کنه خانم بلک هستین Tongue Smile
حل شد. دیگه الان کسی فکر نمی کنه با خانم بلک طرفه. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۶۹۴
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  خب تغییر ندین یه مدتSmile فقط یکی نشناسه ممکنه فک کنه خانم بلک هستین Tongue Smile
حل شد. دیگه الان کسی فکر نمی کنه با خانم بلک طرفه. Tongue
بله الان دیگه ترجیح میده کلا طرف نشه با شما Big GrinTongue
-----------

عه آیا میدانستید سمت راست پایین پست هر فرد دو بخش به نام پ.خ و سوابق وجود دارد ؟ من الان دیدم Smile
ارسال: #۳۹۶۹۵
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۳ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  من اگه تجربه خوبی داشته باشم مثبت میگم در موردش [تصویر:  smile.gif] یا حتی اگه تجربه خوبم لزوما نداشته باشم اما بد هم نداشته باشم اما اگه یه اتفاقی دیدمو منفی کنی میگم عشق=طلاق! [تصویر:  biggrin.gif] اونم سه بار!!!

(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کلن نیازه یه خورده مثبت تر به قضیه نگاه کنیم دوست داشتن با شناخت و منطق منافاتی نداره

ببخشید شما تغییر نام کاربری داشتید؟ چون من ۶ ماه گذشته یکی دو بار بیشتر مانشت نیومدم از همه کس بی‌خبرم... لحن‌تون آشنا هست ولی هر چی فکر می‌کنم کسی یادم نمیاد کلن
ارسال: #۳۹۶۹۶
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  ببخشید شما تغییر نام کاربری داشتید؟ چون من ۶ ماه گذشته یکی دو بار بیشتر مانشت نیومدم از همه کس بی‌خبرم... لحن‌تون آشنا هست ولی هر چی فکر می‌کنم کسی یادم نمیاد کلن
خواهش می کنم نه تغییر نام کاربری نداشتم از سال ۹۰ همین بوده و خواهد بود (کپی رایت! )
حالا که بیشتر میاین بیشتر اشنا میشیم Smile

think positive
ارسال: #۳۹۶۹۷
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۲ ق.ظ
این حصاری که دور خودم کشیدم رو میخوام برش دارم و با همه راحت صحبت کنم. آدم وقتی خودش رو از همه جدا میکنه توهم عقل کل بودن برش میداره و دچار خودشیفتگی میشه. این خودشیفتگی خود فرد رو بیشتر آزار میده تا بقیه چون فکر میکنه هیشکی درکش نمیکنن و اون فراتر از بقیه فکر میکنه! یه مدتیه میگم شاید این منم که هیشکی رو درک نمیکنم و لازمه تغییراتی بدم تو خودم.
به همین خاطر امروز تو اداره پست با یه خانوم غریبه با صمیمیت صحبت کردم و اون هم با صمیمیت به صمیمیت من جواب داد...برا آدمی مثل من که تو محیط بیرون و جمع غریبه همش تو خودشه و زیاد علاقه ای به ارتباطات غیرضروری نداره، این یه موفقیت بزرگه. ممنونم ازش که اول صبحی یه حس خوب و یه خاطره خوب شد واسم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۹۶۹۸
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۹ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  این حصاری که دور خودم کشیدم رو میخوام برش دارم و با همه راحت صحبت کنم. آدم وقتی خودش رو از همه جدا میکنه توهم عقل کل بودن برش میداره و دچار خودشیفتگی میشه. این خودشیفتگی خود فرد رو بیشتر آزار میده تا بقیه چون فکر میکنه هیشکی درکش نمیکنن و اون فراتر از بقیه فکر میکنه! یه مدتیه میگم شاید این منم که هیشکی رو درک نمیکنم و لازمه تغییراتی بدم تو خودم.
به همین خاطر امروز تو اداره پست با یه خانوم غریبه با صمیمیت صحبت کردم و اون هم با صمیمیت به صمیمیت من جواب داد...برا آدمی مثل من که تو محیط بیرون و جمع غریبه همش تو خودشه و زیاد علاقه ای به ارتباطات غیرضروری نداره، این یه موفقیت بزرگه. ممنونم ازش که اول صبحی یه حس خوب و یه خاطره خوب شد واسم.
چه خوب!بعضی از ادمها هستن انرژی مثبتی دارند و ما بدون اینکه زیاد بشناسیمشون جذبشون میشیم

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۶۹۹
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چه خوب!بعضی از ادمها هستن انرژی مثبتی دارند و ما بدون اینکه زیاد بشناسیمشون جذبشون میشیم
دقیقا. بعضی از آدم ها انرژی مثبت دارند و اون انرژی رو به بقیه هم منتقل میکنند. این جور آدم ها، آدم های خوشبختی هستند..
خداییش ریسک بزرگی بود واسم Big Grin چون اصلا مکالمه ای رو شروع نمیکنم و اگر این خانوم یه ذره با بی اهمیتی جوابم رو میداد شاید دیگه هیچ وقت دلم نمیخواست با ناشناسی حرف بزنم و یا حتی جوابش رو بدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۳۹۷۰۰
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۰ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دقیقا. بعضی از آدم ها انرژی مثبت دارند و اون انرژی رو به بقیه هم منتقل میکنند. این جور آدم ها، آدم های خوشبختی هستند..
خداییش ریسک بزرگی بود واسم Big Grin چون اصلا مکالمه ای رو شروع نمیکنم و اگر این خانوم یه ذره با بی اهمیتی جوابم رو میداد شاید دیگه هیچ وقت دلم نمیخواست با ناشناسی حرف بزنم و یا حتی جوابش رو بدم.
دقیقا همینه ریسک کردن برای شروع ممکنه خوب باشه و ممکن هم بد اما باید ریسک کرد چون بدون ریسک کردن نمی تونیم موفق باشیم Smile

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۷۰۱
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
شعر در مورد ماهواره:
او را به چشم دل توان دید چون هلال
هر دیده جای جلوه آن ماهواره نیست

با تشکر از حافظ:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

"a terrorist nation like few others"
دیگه چیکار باید بکنن تا نشون بده با مردم ایران مشکل دارن؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۹۷۰۲
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
Sometimes silence is same as lie but more elegant and with less responsibility

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۳۹۷۰۳
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
Sometimes silence is same as lie but more elegant and with less responsibility
عجب ( شکلک تفکر )
ارسال: #۳۹۷۰۴
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه بار با قطار میخواستم برم یه جایی. شش تخته بود (از این کوپه ای ها). یه همسفر داشتم که این هر کاری می کرد سر و صدا داشت. یا خودش داشت حرف می زد یا با تلفن حرف می زد یا با خودش حرف می زد. اصلا چیز عجیبی بود. میخواست بره بخوابه میگفت «خب دیگه بریم بخوابیم». کاراشو گزارش می کرد برای ما. فک خودش به درک، من حوصله این همه حرفو ندارم. Angry

ارسال: #۳۹۷۰۵
۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۴۸ ب.ظ
تا جایی که من میدونم متن سخنرانی استیو جابز تو دانشگاه استنفورد رو یه کارگردان نوشته بود. دیگه انقدر قضیه رو دراماتیکش نکنید و از جابز اسطوره نسازید. نقدهایی به جابز هست.

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۸۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۴۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close