زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۴۹۶
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دچار سادیسم پیپر جنریت کردن شدم؛ به شکلی که اصلا نمیتونم وقت واسه چیز دیگه ای بزارم.
تا یکی هم پابلیش میشه دو سه تا ایده خفن تر میاد توی ذهنم و منو ول نمیکنه تا زمانی که پیاده سازیش و نوشتن و سابمیتش تموم بشه.شِتتتت

با استاد راهنما ارشدتون می نویسید؟ یا تک نویسنده هستید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۴۹۷
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یک تلسکوپ غیرپیشرفته ولی نرمال و خوب قیمتش چنده؟ دوربین دو چشمی چطور؟ فرقشون با هم چیه؟ مثلا اون تصورات من اشتباه بود یا نه؟ می‌شه آدم فضایی‌هارو دید؟ یا مثلا سفینه‌های فضایی با چراغ‌های چشمک زن رنگی رو؟ Smile یا مثلا پوشش گیاهی روی رشته کوه‌های ماه رو؟ یا رودخونه‌ای، گربه‌ای چیزی... خندم می‌گیره اینارو می‌گم ولی خب واقعا سواله برام! Smile))) خیلی هیجان‌انگیزه آخه! Smile

دوست دارم ارشدش رو! Smile فقط یک بار یکی از فیلم‌های کیهان شناسی شریف رو دیدم که اتفاقا استادش وزیر علوم سابق بود، خیییلی ریاضی و فیزیک سنگینی داشت! جلسه اول بدون مقدمه رفت سر یه معادله سنگینی که اصلا معلوم نبود چیه! Confused در صورتی‌که من فکر می‌کردم می‌خواد در مورد آدم فضایی‌ها صحبت کنه! Big Grin
دوربین دوچشمی تا جابی ک میدونم ضعیفتره و برای رصد اجرام منظومه شمسی مناسبه
قیمت ها متفاوته. ولی چیزی که من دیدم از ۹۰۰ به بالا بوده. زیاد سرچ نکردم. اولا دوست داشتم الانم دارم ولی بیشتر مطلب میخونم دربارشو اینا تا علم واطلاعات کافی داشته باشم که بهینه ازش استفاده کنم.

موجودات فضایی رو که فعلا دارن روش تحقیق میکنن که ایا وجود دارن یا نDodgy
اون رد رودخانه و پوشش گیاهی هم با این تلسکوپا فک نکنم جواب بده. توسط تلسکوپ های رصدخونه کک یا تلسکوپ های فضایی که خارج از جو هستند تصویربرداری میشن.
تلسکوپای عادی در حدیه که بتونید اجرام رو با بزرگنمایی بالا ببینید مثلا پستی ها و بلندی های ماه رو ببینید یا اون چاله معروف مشتری و همینطور قمر سیارات.

بله دانشگاهیش اونطوری میشه دیگه فرمول میگن و اعداد نجومیSmile
خودتون تو سایتا و مجلات میتونید به اینایی که علاقه دارید برسید و دربارشون اطلاعات کسب کنید.

اینایی ک گفتم نظر و اطلاعات من بود و ممکنه که درست نباشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۹۴۹۸
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  خب با یه نفر همکاری کنید که به بقیه کاراتونم برسید. یه نفره سخته SmileTongue
کمک خواستین اینجا هستن دوستان Rolleyes
همین دیگه هر کی بود دور و برم که زمینه ش میخوردو آوردم وسط حلوا حلوا کردم کارا رو و خدا رو شکر جواب هم داد Smile
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  Dodgy
شِت به معنای لغوی خوبش Big Grin
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  با استاد راهنما ارشدتون می نویسید؟ یا تک نویسنده هستید؟
با یکی از دوستانم با هم کار میکنم. البته این دوتای جدیدو که توی ذهنمه میخام Draftشو بفرستم استادِ آینده م نظر بده روش TongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , pioneer01
ارسال: #۳۹۴۹۹
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شِت به معنای لغوی خوبش Big Grin
منم همیشه با همین معنای مثبتش استفاده میکنم دیگه افتاده تو دهن حذفم نمیشه ; )
-----------------
یه سوال پرسیده بودم پیرو صحبت هاتون چند صفحه قبل دیدین؟Undecided
ارسال: #۳۹۵۰۰
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شِت به معنای لغوی خوبش Big Grin
منم همیشه با همین معنای مثبتش استفاده میکنم دیگه افتاده تو دهن حذفم نمیشه ; )
-----------------
یه سوال پرسیده بودم پیرو صحبت هاتون چند صفحه قبل دیدین؟Undecided
یبارم جلو استادم گفتم شِتت؛ چشاشو گرد کرد. هنوز هیچی نگفته بود با نیشی باز گفتم "پس what the hell" (تیکه کلام خودش) Big Grin

نه ندیدم کدوم پست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۵۰۱
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یبارم جلو استادم گفتم شِتت؛ چشاشو گرد کرد. هنوز هیچی نگفته بود با نیشی باز گفتم "پس what the hell" (تیکه کلام خودش) Big Grin

نه ندیدم کدوم پست؟
هنوز جلوی استادم نگفتم Smile
--------------

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۹۵۰۲
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نه ندیدم کدوم پست؟
بنده از شما درخواست دارم اون سوال رو جواب ندید. TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Riemann
ارسال: #۳۹۵۰۳
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نه ندیدم کدوم پست؟
بنده از شما درخواست دارم اون سوال رو جواب ندید. TongueBig Grin
DodgyDodgyDodgyDodgy
عه ینی چی؟! چرا؟!!
ارسال: #۳۹۵۰۴
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اینا اسراره. نباید هویدا بشه. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۹۵۰۵
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خنگی خیععلی زیاد که آره روانی میکنه آدموBig Grin. ولی تا یه حدی ش خوبه. کلا زندگی با دختر باهوشم سخته نمیشه پیچوندش :| Sad
یه سوال: مگه قراره بپیچونید؟Dodgy با ذکر دلیل بیان نمایید
این پیچوندن هم مثل اون شِت از نوع خوبش منظورم بود Big Grin

مثال تجربی:
وقتی ساعت ۱۱ شب میخای با یک فرد متاهل بری مجردی بیرون جیگرکی و باید همسر مورد نظر رو پیچوند. اگه خانوم باهوش باشه خ درجا شصتش هشیار میشه و به انگشت سوابه ش اشاره میکنه که یه جای کار میلنگه... ولی ما ساااعت ۱۱ شب روز پنج شنبه به بهانه ی تعمیر لپ تاپ اونم بدون به همراه داشتن هیچ گونه کیفی که شامل لپ تاپ و یا ابزار های مرتبطش باشه از خونه بنده خدا زدیم بیرون Big Grin Big Grin
واقعا این نوع خِنگی علاوه بر جذاب بودن، خودش نمونه ی بارزِ حکمتِ خدایِ مهربونه Big Grin Tongue

چه خوبیه این نسخه ی Live موزیکِ تقدیرِ شادمهر (:
شونصد بار گوشیدمش
ارسال: #۳۹۵۰۶
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  این پیچوندن هم مثل اون شِت از نوع خوبش منظورم بود Big Grin

مثال تجربی:
وقتی ساعت ۱۱ شب میخای با یک فرد متاهل بری مجردی بیرون جیگرکی و باید همسر مورد نظر رو پیچوند. اگه خانوم باهوش باشه خ درجا شصتش هشیار میشه و به انگشت سوابه ش اشاره میکنه که یه جای کار میلنگه... ولی ما ساااعت ۱۱ شب روز پنج شنبه به بهانه ی تعمیر لپ تاپ اونم بدون به همراه داشتن هیچ گونه کیفی که شامل لپ تاپ و یا ابزار های مرتبطش باشه از خونه بنده خدا زدیم بیرون Big Grin Big Grin
واقعا این نوع خِنگی علاوه بر جذاب بودن، خودش نمونه ی بارزِ حکمتِ خدایِ مهربونه Big Grin Tongue
نگو اینارو. فردا برای خودمون دردسر میشه. دست خودمون بسته میشه. Tongue

ارسال: #۳۹۵۰۷
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۴ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خنگی خیععلی زیاد که آره روانی میکنه آدموBig Grin. ولی تا یه حدی ش خوبه. کلا زندگی با دختر باهوشم سخته نمیشه پیچوندش :| Sad
مثال تجربی:
نمیدونم اینی که گفتین همون پیچوندن منظور بوده یا سوالو پیچوندین.
به هر حال اگه همون بوده که اون خانم یا واقعا out of mind بوده یا خودشو زده به اون راه.
.....
....
ارسال: #۳۹۵۰۸
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  نمیدونم اینی که گفتین همون پیچوندن منظور بوده یا سوالو پیچوندین.
به هر حال اگه همون بوده که اون خانم یا واقعا out of mind بوده یا خودشو زده به اون راه.
.....
....
شایدم عشق چشم و گوشش رو بسته بوده. TongueBig Grin

ارسال: #۳۹۵۰۹
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  

مثال تجربی:

خانومه فهمیده، خانومی کرده هیچی نگفته، زنا بخوان به این چیزا گیر بدن که اعصاب نمیمونه واسشون
ترجیح اینکه بگی اوکی، همین که تو میگی درسته

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۹۵۱۰
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط pioneer01.)
‌‌‌‌‌‌‌‌
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۱۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close