زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۳۷۶
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۱ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هیوا اسم مرده؟! به حق چیزای ندیده!
فکر کنم اسم کردی باشه. ولی اگه دخترونه بود قشنگ تره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۳۷۷
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه آواتار نازی Big Grin
تا ناز رو چی ببینیدSmile
اولی از بین اینا نازتر بودTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss
ارسال: #۳۹۳۷۸
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه آواتار نازی Big Grin

چقدر بهت بگم آواتار من خوبه DodgyDodgy

آواتار منو ببین چقدر خوشگله !Heart
ارسال: #۳۹۳۷۹
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هیوا اسم مرده؟! به حق چیزای ندیده!
فکر کنم اسم کردی باشه. ولی اگه دخترونه بود قشنگ تره
بله منم فک کنم کردیه تو فیلم نابرده رنج بود
ارسال: #۳۹۳۸۰
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چقدر بهت بگم آواتار من خوبه DodgyDodgy

تو اینو نگی کی بگه Tongue

(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  تا ناز رو چی ببینیدSmile
اولی از بین اینا نازتر بودTongue
این؟
[تصویر:  444587_qtjj_untitled.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۹۳۸۱
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چقدر بهت بگم آواتار من خوبه DodgyDodgy

تو اینو نگی کی بگه Tongue
بچه بودم خوشگل بودم تو این عکس قشنگ معلومه درسته ؟Smile
ارسال: #۳۹۳۸۲
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تحصیل مسافرت تفریحی نیست. مشکلات و غربت داره.
بعد از تحصیل ممکنه بازگشت به این سادگی ها نباشه (به دلایل مختلف).
نه بابا برای مسائلی از این قبیل مسافرت تفریحی چ فایده داره. بعد از چند روز باید برگردی و همون غم و غصه را تحمل کنی.
شروع یه زندگی جدید بعد از یه تجربه تلخ منظورم هست.

واقعا چ میشه کرد؟
من تعجب میکنم از یه پسر که از کسی که دوستش داره می گذره اونم به خاطر خانواده اش. آیا پسر هم به اندازه دختر این قدر آسیب میبینه؟ ببینید یه زمانی هست پسر در اوایل جوانی انتخابی میکنه که به صلاحش نیست و هر کسی اون رابطه را ببینه می دونه غلطه اینجا خانواده میتونن مانع بشن . ولی وقتی دونفر آدم بالغ به این نتیجه میرسن به درد هم میخورن چرا خانواده ها مانع میشن؟ اصلا چرا پسر که نماد اقتداره و باید تکیه گاه کسی که دوستش داره باشه شونه خالی میکنه .

احساس پاک یه دختر چی میشه؟ همه دختر ها مثل هم نیستن . همه زرنگ نیستن نمی تونن زود فراموش کنن و برن سراغ یکی دیگه.

آیا پسرها هم همین طوره ؟نمی تونن اون دختر را فراموش کنن؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Avril89
ارسال: #۳۹۳۸۳
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۲ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بچه بودم خوشگل بودم تو این عکس قشنگ معلومه درسته ؟Smile
نه اتفاقا. نصف صورتت سایه است. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۳۸۴
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۴ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۱ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  من تعجب میکنم از یه پسر که از کسی که دوستش داره می گذره اونم به خاطر خانواده اش. آیا پسر هم به اندازه دختر این قدر آسیب میبینه؟ ببینید یه زمانی هست پسر در اوایل جوانی انتخابی میکنه که به صلاحش نیست و هر کسی اون رابطه را ببینه می دونه غلطه اینجا خانواده میتونن مانع بشن . ولی وقتی دونفر آدم بالغ به این نتیجه میرسن به درد هم میخورن چرا خانواده ها مانع میشن؟ اصلا چرا پسر که نماد اقتداره و باید تکیه گاه کسی که دوستش داره باشه شونه خالی میکنه .

احساس پاک یه دختر چی میشه؟ همه دختر ها مثل هم نیستن . همه زرنگ نیستن نمی تونن زود فراموش کنن و برن سراغ یکی دیگه.

آیا پسرها هم همین طوره ؟نمی تونن اون دختر را فراموش کنن؟
سیتم فعلی ازدواج، پیوند دو تا خانواده است تا دو فرد مستقل. کلا خانواده ایرانی فرزند رو مستقل تربیت نمیکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۹۳۸۵
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۱ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  من تعجب میکنم از یه پسر که از کسی که دوستش داره می گذره اونم به خاطر خانواده اش.
بستگی به شرایط داره. اما به نظرم تحلیلتون احساسیه تا منطقی. همین پسر اگه ازدواج کنه و از خانواده طرد بشه، کمی که زندگی رفت جلو هم دختر و هم پسر میرسن به این مصرع: که عشق آسان نمون اول ولی افتاد مشکل ها.

سپاس‌گزاری شده توسط: sss , The BesT , Avril89
ارسال: #۳۹۳۸۶
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  فکر کنم اسم کردی باشه. ولی اگه دخترونه بود قشنگ تره
تا امروز فکر میکردم هیوا یه اسم ترکی دخترونه است. کردی رو اولین باره میشنوم.
هیوا «به معنی بِه» و همینطور آلما «به معنی سیب» از اسم های قدیمی و معروف ترک هاست.
ارسال: #۳۹۳۸۷
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  فکر کنم اسم کردی باشه. ولی اگه دخترونه بود قشنگ تره
تا امروز فکر میکردم هیوا یه اسم ترکی دخترونه است. کردی رو اولین باره میشنوم.
هیوا «به معنی بِه» و همینطور آلما «به معنی سیب» از اسم های قدیمی و معروف ترک هاست.
یه سری اسم ها هستن که هم اسم دخترن هم اسم پسر، مثل همین هیوا یا متین. اسمای کردی پسرونه خیلی هاش دخترونه به نظر میاد مثل ئاسو
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۳۸۸
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
هوا کولر لازم شده باز. Undecided

ارسال: #۳۹۳۸۹
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هوا کولر لازم شده باز. Undecided
پس فردا شهرمون برف می باره

بخاری هم از دو هفته پیش روشن شده !
ارسال: #۳۹۳۹۰
۱۸ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط sss.)
چطور می توانیم از موفقیت انوشه انصاری، مریم میرزاخانی، گلریز قهرمان، فیروز نادری و ... در خارج از کشور احساس شادمانی کنیم اما جوانان «ایرانی» را از حق تلاش برای سرزمین مادری محروم کنیم؟ بخشی از موفقیت جوانان ایرانی در آن سوی دنیا مرهون هوش و توانمندی فردی شان است اما بخش بزرگی از آن در نتیجه مدارا و پذیرش و زیرکی سیاستمداران کشور میزبان است. آنها که به جای نگاه کردن به رنگ پوست و شناسنامه و دین و آیین افراد، از هوش و تخصص شان برای بهبود زندگی شهروندان بهره می گیرند و کشور امن تر و آبادتری می سازند.
....

جالبیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , pioneer01 , Milestone , diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۰۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۴۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close