زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۵۳۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۰۶ ق.ظ
کسی یه سایت خوب واسه دانلود کتابای رفرنس سراغ داره؟

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۸۵۳۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)siahsefid نوشته شده توسط:  یه وبلاگ شخصی دارم برا خودم برنامه ها و تصمیم های هفتگیمو مینویسم. نشد من یه بار پست بزنم یکی نیاد توصیه کنه فلان کار رو کنم فلان کار رو نکنم و فلان جور فکر کنم و فلان جور فکر نکنم. یعنی مثلا من وقتی مینویسم فلان کتاب رو دارم میخونم خوبه یکی میاد سریع جواب میده کتاب خوب نخوندی بدونی کتاب خوب چیه.. فلان کتاب رو بخون. : ))))
خوشحالم وبلاگ نویسی مثل چند سال پیش رونق نداره و طرفدار زیادی هم نداره وگرنه با این همه ناصح باید چیکار میکردم : )))
برو خداروشکر کن که بهت فحش نمیدنBlushمن چیز خاصی نمینوشتم ولی پست که ارسال می کردم بهم بدوبیراه میگفتن بعد از یه مدت ترجیح دادم تو پیش نویس ذخیره کنم.
پ.ن:عا من تورو میشناسم که ساکوراااااااSmileSmileSmile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RangiRangi , ele
ارسال: #۳۸۵۳۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط codin.)
شبایی که غذا درست میکنم به اندازه ۳-۴ وعده درست میکنم ولی همون شبش دلم نمیاد یه وعدشو بخورم کم بشه تعدادشون Smile نون و چایی میخورم برای شام ... واقعا تازه میفهمم مادرها چه زحمتی میکشن : )

-----------------------------
این غزل حافظ هم توی آخر شب خوب میچسبه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چه شکرهاست در این شهر که قانع شده اند/ شاهبازان طریقت به مقام مگسی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , shahlaj , pioneer01 , big cloud , ezra
ارسال: #۳۸۵۳۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  شبایی که غذا درست میکنم به اندازه ۳-۴ وعده درست میکنم ولی همون شبش دلم نمیاد یه وعدشو بخورم کم بشه تعدادشون Smile نون و چایی میخورم برای شام ... واقعا تازه میفهمم مادرها چه زحمتی میکشن : )
من در چنین شرایطی برعکس عمل می کنم، بیشتر از یه وعده میخورم. TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۸۵۴۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کسی یه سایت خوب واسه دانلود کتابای رفرنس سراغ داره؟

Libgen.io رو امتحان کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۳۸۵۴۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  شبایی که غذا درست میکنم به اندازه ۳-۴ وعده درست میکنم ولی همون شبش دلم نمیاد یه وعدشو بخورم کم بشه تعدادشون [تصویر:  smile.gif] نون و چایی میخورم برای شام ... واقعا تازه میفهمم مادرها چه زحمتی میکشن : )
این که رسما جنایت علیه بشریته!Smile
کلی زحمت کشیدی، بوی غذا پیچیده، بعد یه لقمه ام نخوری! آخه این انصافه! اقلا یه ناخونکی بزنید. اصلا در حق خود غذا هم ظلم میشهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , codin
ارسال: #۳۸۵۴۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۱۸ ب.ظ
این کتابای صوتی چرا احساسی توی گفتارشون نیست؟ نمیدونم همشون اینجورین؟ حس و حال خاصی منتقل نمیکنه :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۸۵۴۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
اگه دو تا چیز باشه که تو این دنیا ازش بدم بیاد یکیش نفاقه (به طور کلی) و دومی وابسته بودن و اینکه کسی سرم منت بذاره.

حضرت محمد: نشان منافق سه چیز است : ۱ - سخن به دروغ بگوید . ۲ - از وعده تخلف کند .۳ - در امانت خیانت نماید .

دیکشنری آنلاین کمبریج برای هر مدخل یه فهرست داره (سمت راست صفحه) که خیلی کاربردیه. مثال:

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , ele , big cloud
ارسال: #۳۸۵۴۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  برو خداروشکر کن که بهت فحش نمیدن[تصویر:  blush.gif]من چیز خاصی نمینوشتم ولی پست که ارسال می کردم بهم بدوبیراه میگفتن بعد از یه مدت ترجیح دادم تو پیش نویس ذخیره کنم.
پ.ن:عا من تورو میشناسم که ساکورااااااا[تصویر:  smile.gif][تصویر:  smile.gif][تصویر:  smile.gif]
Big Grin
بعضیا دیگه خیلی مریضن! نصیحت یه چیزی ولی بد و بیراه چرا آخه ؟ درک نمیکنم اصلا :/
خوشبختانه به من لطف دارند و فقط نصیحم میکنند Big Grin ولی با این حال دلم میخواد حذف کنم وبلاگمو. :/

+عاااا راست میگی آفاق؟ آخه من هنوز خودمو با این یوزر نمیشناسم Tongue Big Grin
ارسال: #۳۸۵۴۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۱۱ ب.ظ
به مناسبت تمدید قرارداد کارواخال و ایسکو

چند سال پیش همه از کارواخال انتقاد می کردن و سطحش رو به طور محسوسی پایین تر از بقیه بازیکنای رئال میدونستن. اما آروم آروم کاری کرد که بازیکن ثابت شد و دیگه انتقادی ازش نمیشه.
ایسکو در حالی که فصل پیش نصفه به میدان می رفت همینطور مداوت به خرج داد تا آخرش تونست جایگاه ثابت پیدا کنه و در نهایت قراردادش با رقم فسخ بالا تمدید شد و شاید اسپانسرش هم عوض بشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , pioneer01
ارسال: #۳۸۵۴۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۰۰ ب.ظ
استرس دارم
Sad

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۸۵۴۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  معمولا برا کسی که جراحی داشته مشتقات آناناس میبرند، ظاهرا در افزایش سرعت بهبود زخم موثره.
دو تا اناناس یه الوئه ورا
ارسال: #۳۸۵۴۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۰۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  معمولا برا کسی که جراحی داشته مشتقات آناناس میبرند، ظاهرا در افزایش سرعت بهبود زخم موثره.
دو تا اناناس یه الوئه ورا
ملاقات جناب خان رفته بودین؟Smile
ارسال: #۳۸۵۴۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  ملاقات جناب خان رفته بودین؟[تصویر:  smile.gif]
نه مگه چطور؟
ارسال: #۳۸۵۵۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  ملاقات جناب خان رفته بودین؟[تصویر:  smile.gif]
نه مگه چطور؟
الوئه ورا Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close