زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۲۹۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  ویندوز ۸ به بعد برای سیستمای تاچ طراحی شده
معمولا توصیه میشه ی ویندوزی جدید میاد نصب نکنید تا وقتی مشکلاتش رفع شه و اینا
----
امسال با بلایی که سنجش سر ما اورد( چند تا درس حذف کرد درس جدید جاش گذاشت، اون وضع دفترچه دادن و ...) و همپوشانی و بقیه عوامل دست در دست هم داد تا اینی شد که میبینید.
-----
نام کاربریتون رو هم میتونید تغییر بدید
وقتی از وضعیتی راضی نیستید تغییرش بدید اگه میشه

۷ معرکه س. عوضش میکنم فردا.
---------------------------
من هم کنکور دادم و متاسفانه نتیجه حتی از بدترین تصوراتم هم بدتر بود : )))
اگه میدونستم اینجوری راحت میشه قبول شد دیگه امسال رو حتما انتخاب رشته میکردم :/ اتفاقا الان دیدم با هزار و خورده ای هم روزانه قبول شدن!!!
عجیبه.. عجیب. همش غصه رتبه سال قبلم رو میخورم که میتونستم باهاش بهترین دانشگاه ها درس بخونم و حرص و طمع تک رقمی داشتم. کاش به کم راضی میشدم بهتر از هیچی بود!
با تشکر از سنجش .. من که دیگه بی خیال کنکور ارشد شدم!
--------------
چقدر این جمله آخرتون رو دوست داشتم
قشنگ بود. راست میگید به جا غر زدن بهتره وضعیتمو تغییر بدم : )

(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دعوا از قبل بود. شما وسط دعوا اومدید. [تصویر:  smile.gif]
عه؟ وجدانمو راحت کردید. پس پاقدم من باعث و بانیش نیست : ))
ولی جدی دقت کردم هروقت بعد از یه مدت طولانی یه سر به مانشت میزدم دعواست : )))
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۲۹۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط pioneer01.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ق.ظ)siahsefid نوشته شده توسط:  چقدر این جمله آخرتون رو دوست داشتم
قشنگ بود. راست میگید به جا غر زدن بهتره وضعیتمو تغییر بدم : )
---------
ولی جدی دقت کردم هروقت بعد از یه مدت طولانی یه سر به مانشت میزدم دعواست : )))
یه کتابی میخوندم نوشته بود اگر از وضعیت فعلی خودتان راضی نیستین در صورت امکان تغییرش بدین و در غیر اینصورت تفکرتان راتغییر دهید.
کلا سفارش به تغییر وضعیت زیاده
و همینطور تغییر مکان زندگی و مهاجرت
یه شعری هم در ادبیات دبیرستان بود که شاعرش یادم نبود سرچ نمودم یافتمش از شفیعی کدکنی هستش.شعرش خوب بود کپی نمودمش: )
به کجا چنین شتابان؟ "
گون از نسیم پرسید
"دل من گرفته زین جا،
هوس سفر نداری
زغبار این بیابان؟ "
"همه آرزویم، اما
چه کنم که بسته پایم... "
" به کجا چنین شتا بان؟ "
" به هر آن کجا که باشد ، به جز این سرا، سرایم "
" سفرت به خیر اما تو و دوستی، خدا را
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ،
به شکوفه ها، به باران ،
برسان سلام ما را "
نمیدونم شعره مرتبط هست یا نه، حس کردم مرتبطه Smile
----------
پس نتیجه این میشه که اینجا همیشه یا اکثر اوقات دعواست Smile

(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند نفر رو دیدید که اینو بهتون بگن: ببین برو ازدواج کن. خیلی خوبه. زندگی من بهتر شد از وقتی ازدواج کردم.
حالا چند نفر رو دیدید که این رو بهتون بگن: خر نشیا. ازدواج نکنیا.

نمیدونم چرا مردم خوشی های زندگیشون رو برای بقیه تعریف نمی کنن. مثلا می ترسن چشم بخورن؟! اما بدبخت باشن همه میفهمن. انگار شکست خوردن افتخاره!

دقیقااا، نمیدونم چرا یاد گرفتیم همیشه بنالیم و شکایت کنیم حتی الکی.
مثلا دیده شده دانشجو برای اینکه تضعیف روحیه کنه به بقیه میگه وااای چقد درس، ای بابا چه خبره، چطوری بخونیم این همه رو و ....
بعد همین میشه شاگرد اول دانشگاه
هععی حرف زیاده ...
با احترام به همه شاگرد اولا نیایید دوباره دعوا کنید، کامل بخونید لطفا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , adel71
ارسال: #۳۸۲۹۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ق.ظ، توسط sss.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۳۳ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بنده با نظرات کاربر black موافقم یه تعداد از کاربرها تحمل شنیدن حرف حق رو ندارن و در واقع ظرفیت بحث کردن رو ندارن
امیدوارم برداشت بدی نکنید. شما معمولا حرف تازه ای مطرح نمی کنید. اکثر پست هاتون در این تاپیک صرفا تایید آقای بلک بوده. ایشون هم به نوبه خودشون پست هایی میذارن که گفت و گو به سمت کل کل بره و بعد هم از دیگران انتقاد میکنید. همچنان تاکید می کنم به شما حق میدم دیدگاه مخالف من داشته باشید.

به جنابعالی برنخوره ولی اگر شما حرف تازه ای برای گفتن دارید ما استقبال می کنیم !

من جانب دار حقم چه بلک پست بذاره چه هر کس دیگه ای

در ضمن مهم نیست برام چند نفر پست های منو می خونن یا نمی خونن یا سپاس می زنن یا نمی زنن چون می دونم هر کسی تحمل شنیدن حرف حق رو نداره !

کماکان منتظر پست های جدید و نوآوری شما هستم !
دوست گرامی، من ادعای این رو ندارم که همیشه حرف من درست بوده. عرض کردم منتظر خوندن نظرات شما هستم ولی شما معمولا حرفی مطرح نمی کنید جز تایید آقای بلک (شما رو قاطی دعوا نکردم، اصلا دعوایی نیست و یه حرف دوستانه است). و فکر کنم قبول دارید که همه حق دست یه نفر نیست، هر کسی به اندکی از حقیقت رسیده. و خواهش میکنم یه بار دیگه پستهای خودتون رو بخونید، هر جا که نخواستید یا نتونستید جواب بدید، فضا رو نامناسب دونستین یا دیگران رو بی انصاف. حرفی رو که فکر می کنید درسته همیشه حق دارید بیان کنید ولی این حق رو برای دیگران هم قائل باشید.
ارسال: #۳۸۲۹۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ق.ظ، توسط shamim_70.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  اینجا اول کار همه دخترا حساس و آبرو دارند و نباید زیاد با هم حرف زد چون اسیب می‌بینند و به حیثیتشان لطمه می خورد
، من هم باور کردم
بعد از ازدواج دیگه حساس نیستند و می‌خواهند حق ضایع شده تمام قرون گذشته رو از مردها پس بگیرند، نه تنها حساس نیستند بلکه می‌توانند قوی تر از مردها فریاد بزنند و محکم تر مشت و لغط بزنند.
خلاصه گول حساس بودن و حیای ظاهری و این چیزها را نخورید اگر مثل من ساده اید

چقده منفیییییییییی

بچه ها اگر یک سری عدد صحیح داشته باشیم بخوایم اینا رو ببریم به بازه ی بین صفرو یک طوری که توزیعشون بهم نخوره از چ فرمول یا توزیعی میشه استفاده کرد؟؟کسی میدونه؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۳۸۳۰۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ ق.ظ
game over Exclamation
ارسال: #۳۸۳۰۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط pioneer01.)
این دو تا گل چی هستند؟ (گل چه محصولی)

۱-
[تصویر:  442822_e2bh_گل.jpg]

۲-
[تصویر:  442822_cdup_گل۱.jpg]

چگونه در مانشت عکس اپلود می کنید؟
ارسال: #۳۸۳۰۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  چگونه در مانشت عکس اپلود می کنید؟
من از این سایت استفاده می کنم:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد از اینکه پست ارسال میشه عکس ها به صورت خودکار به سرور مانشت منتقل میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۸۳۰۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  این دو تا گل چی هستند؟
گل گیاه بامیه و بادمجان
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۳۸۳۰۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
دیگه همه چی رو هم که نباید gif کرد. اینطوری صداش از دست میره. فیلم بدون صدا حس نداره.

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۸۳۰۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  چگونه در مانشت عکس اپلود می کنید؟
من از این سایت استفاده می کنم:

بعد از اینکه پست ارسال میشه عکس ها به صورت خودکار به سرور مانشت منتقل میشه.

منم تو همین سایتا اپلود میکردم ولی نمیدونستم بعد یه مدت منتقل میشه سرور مانشت.

(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  این دو تا گل چی هستند؟
گل گیاه بامیه و بادمجان

بلی یکم دیرتر میگفتین Smile جایزتونو از مدیرا بگیرینSmile
ارسال: #۳۸۳۰۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  بلی یکم دیرتر میگفتین [تصویر:  smile.gif] جایزتونو از مدیرا بگیرین[تصویر:  smile.gif]
من فکر کردم دنبال جواب هستین، گویا تست هوش بودهSmileAngel
ارسال: #۳۸۳۰۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  واقعا باید این درد رو به کی گفت که عرب‌ها از زنده به گور کردن دخترها رسیدن به مجوز ورود به مردانه‌ترین استادیوم دنیا (بعضا حتی بی‌حجاب) و ما هم از اولین منشور حقوق بشر جهان رسیدیم به محروم کردن ورود نیمی از افراد جامعه به استادیومی که از قضا اسمش هم "آزادی" هست!

اینکه در جمع آدمای تحصیل کرده هم تقسیم بندی و حرفای نژادپرستانه ببینیم عمیقاً جای تأسف داره !!!

این بحث بازی سوریه رو زیادی شلوغش کردید !
از قبل ذهن ها روی این بازی حساس شده بود, حتی ذهن خود بازیکنای تیم ملی ! نتیجش هم چیزی جز به باد رفتن یه رکورد شیک نشد !
ریشه ی اصلیش هم سیاسی بود.بقیه ی دلایل بهونه ای بیش نیست.
وگرنه قبل از اینا بانوان بقیه کشورها هم به استادیوم میومدن !
بحث ورود زنان به ورزشگاه هم چیز تازه ای در فضای مجازی نیست
اون زنیکه ی احمقی هم که بدون روسری اومده بود تو ورزشگاه, فکر کنم منطقی تر باشه که دهن کجیش به قانون کشور رو , پای خودش بنویسی نه پای یک کشور ! چرا که بقیه روسری سرشون بود.
بلیط فروشی یه شرکتی هم -که اساساً گویا به یه ژن خوب وصل هست ,اون هم با کلی باگ !- اصلاً ربطی به موضوع نداره و دلیل این هجمه نیست!

در مورد حق ورود بانوان به استادیوم همه چیز روشنه
حق مسلمشون هست ورود به ورزشگاه
و واقعاً نمی دونم و نمی فهمم چرا به ورزشگاه راهشون نمیدن , طبق چه قانونی ؟ طبق کدوم شریعت دینی؟ طبق کدوم مکتب فلسفی؟ طبق کدوم مقاله ی علمی ؟
حالا اینکه هدفشون از احقاق این حق چیه ؟ واقعاً واسه فوتبال دیدنه ؟ واسه ژست فعالیت مدنی گرفتنه ؟ (که معضل بسیار خطرناک این روزاست)
اینا دیگه به ما ربطی نداره و سایه بر حقوقشون نمیندازه.
این کارای بی منطق تبعات داره . همینجور نیست که برن بزارنشون پشت درب و برگردن و همه چی تموم !
قطعاً هزینش رو یه وقت دیگه و یه جای دیگه به بهای به مراتب سنگین تری باید بپردازن

نقل قول: دیروز جایی بودم که بحث آزادی ورود خانوم‌های سوری و ممنوعیت ورود خانوم‌های ایرانی به استادیوم بود، همه یه جورایی ناراحت و عصبانی بودن، اون وسط یکی از این آقایون که دست بر قضا از مدعی‌ترین انسان‌های کره زمین تو امور معنوی هم هستند، می‌گفت به جای صحبت در مورد این چیزهای حاشیه‌ای و پیش پا افتاده برین به بی‌کاری و مشکلات اقتصادی اعتراض کنید. از نظر این افراد، حق جز در شکل مادی خودش بروز نمی‌کنه و بقیه چیزها (حق انتخاب، آزادی عقیده، بیان و...) جزئی از حقوق محسوب نمی‌شن.

این استدلال های فضایی رو محدود به یه قشر و یه حزب و یه گروه خاص نکنید!
تمام گرایشات تفکری مبتلا هستن به این مرض , به این درد , به این عادت گند !
و جالبه که همشون صرفاً گروه مخالفشون رو مبتلا به این مرض میدونن
مثال هم زیاد میشه زد
کلاً طبق منطق ایرانی ها اگه یه گناه بزرگ اتفاق بیوفته, به جای مبارزه با اون گناه بزرگ باید گناه های کوچیکترش همه آزاد بشن ! و دیگه کسی حق نداره اعتراض کنه !
خود منم اگه history فعالیت های مجازیمو ورق بزنی از این استدلال ها توش پیدا میکنی !

ارسال: #۳۸۳۰۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ب.ظ
دوستان و کاربرهای پسر !

اگر از شما کسی هست که بنا به دلیلی تهران میاد ( درس یا کار ) و مشکل جا و مکان داره و نمی خواد بره خوابگاه خودگردان یا پانسیون و دنبال خونه هست مجردی !

به یه هم خونه ای نیاز دارم !

با پول پیش یا بدون پول پیش

مکان : !؟ در پی وی
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۳۰۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
رویکرد دوگانه غرب در مورد روهینگیا جالبه! هم اونایی که تو حملات داعش تو اروپا کشته شدن آدم بودن و هم اینها. باید یکی رو تو بوق و کرنا کنید اما این یکی هیچی؟!

(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مکان :
مهدیه تهران Big Grin

ارسال: #۳۸۳۱۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مکان :
مهدیه تهران Big Grin
HuhHuhHuh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۸۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۰۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close