زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۰۸۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چراب بحث ازدواج تموم شد؟! ای بابا!
برای ادامه بحث: وقتی مهریه ها انقدر بالاست پس باید جهیزیه هم کامل باشه شامل: یخچال ساید آمرکایی، ماشین لباسشویی آلمانی، ماشین ظرفشویی آلمانی، مایکروویو انگلیسی، تلویزیون ۵۰ اینچ خمیده ژاپنی به همراه سینمای خانگی با سیستم دالبی برای دیدن فیلم، فرش دستباف + دو تا تابلو فرش تبریز، مبل های خفن Tongue به همراه میز ناهار خوری، یک دست دیگه مبل راحتی (از این عربیا که میشه روش لم داد Big Grin). چند تا قالیچه دستباف ابریشمی برای جلوی دستشویی، تخت (از اینایی که تاج بزرگ داره که من اسمشو نمیدونم Tongue)، یک دستگاه چرخ خیاطی برای دوختن جوراب آقا داماد، پنکه سه عدد (که یکیش صرفا برای خان داماد هست Big Grin)، یه عطر کرید اونتوس + یه دونه تام فورد.

امتیاز اضافه ۱: یک دستگاه PS4 به همراه یک عدد FIFA 17 (اگه مهر به بعد بود FIFA 18).
امتیاز اضافه ۲: با دخترتون فیفا کار کنید که در وقت های تفریح با آقا داماد فیفا بزنه. Cool

پ.ن: آقایان اگه چیزی میبینید که ذکر نشده بگید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , moslem73421
ارسال: #۳۸۰۸۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چراب بحث ازدواج تموم شد؟! ای بابا!
برای ادامه بحث: وقتی مهریه ها انقدر بالاست پس باید جهیزیه هم کامل باشه شامل: یخچال ساید آمرکایی، ماشین لباسشویی آلمانی، ماشین ظرفشویی آلمانی، مایکروویو انگلیسی، تلویزیون ۵۰ اینچ خمیده ژاپنی به همراه سینمای خانگی با سیستم دالبی برای دیدن فیلم، فرش دستباف + دو تا تابلو فرش تبریز، مبل های خفن [تصویر:  tongue.gif] به همراه میز ناهار خوری، یک دست دیگه مبل راحتی (از این عربیا که میشه روش لم داد [تصویر:  biggrin.gif]). چند تا قالیچه دستباف ابریشمی برای جلوی دستشویی، تخت (از اینایی که تاج بزرگ داره که من اسمشو نمیدونم [تصویر:  tongue.gif])، یک دستگاه چرخ خیاطی برای دوختن جوراب آقا داماد، پنکه سه عدد (که یکیش صرفا برای خان داماد هست [تصویر:  biggrin.gif])، یه عطر کرید اونتوس + یه دونه تام فورد.
ماشالله اطلاعات خرید به صورت تخصصی کامله
خوبه توی این زمینه مشاوره بدید

چ قدر هم کانال های چیدمان جهیزیه زیاد شده تازه قیمت کل را هم میزنن .من تا ۱۲۸ هم دیدم البته خیلی بد سلیقه خرید کرده بودند کاش اومده بود مانشت یه مشاوره می گرفت Sad

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۰۸۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۸۰۸۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چراب بحث ازدواج تموم شد؟! ای بابا!
برای ادامه بحث: وقتی مهریه ها انقدر بالاست پس باید جهیزیه هم کامل باشه شامل: یخچال ساید آمرکایی، ماشین لباسشویی آلمانی، ماشین ظرفشویی آلمانی، مایکروویو انگلیسی، تلویزیون ۵۰ اینچ خمیده ژاپنی به همراه سینمای خانگی با سیستم دالبی برای دیدن فیلم، فرش دستباف + دو تا تابلو فرش تبریز، مبل های خفن Tongue به همراه میز ناهار خوری، یک دست دیگه مبل راحتی (از این عربیا که میشه روش لم داد Big Grin). چند تا قالیچه دستباف ابریشمی برای جلوی دستشویی، تخت (از اینایی که تاج بزرگ داره که من اسمشو نمیدونم Tongue)، یک دستگاه چرخ خیاطی برای دوختن جوراب آقا داماد، پنکه سه عدد (که یکیش صرفا برای خان داماد هست Big Grin)، یه عطر کرید اونتوس + یه دونه تام فورد.

امتیاز اضافه ۱: یک دستگاه PS4 به همراه یک عدد FIFA 17 (اگه مهر به بعد بود FIFA 18).
امتیاز اضافه ۲: با دخترتون فیفا کار کنید که در وقت های تفریح با آقا داماد فیفا بزنه. Cool

دختر همسایه ما علاوه بر این که پزشک هستن یه دستگاه خودرو پژو و یک آپارتمان صد متر هم داشتن و این جهزیه بالا با موارد بیشتر !!!جهیزیه الان شده رقابتی و فشار فقط به پدر و مادر ها وارد میشه !از دواج آسان چه اشکالی داره !
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA
ارسال: #۳۸۰۹۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  دختر همسایه ما علاوه بر این که پزشک هستن یه دستگاه خودرو پژو و یک آپارتمان صد متر هم داشتن و این جهزیه بالا با موارد بیشتر !!!جهیزیه الان شده رقابتی و فشار فقط به پدر و مادر ها وارد میشه !از دواج آسان چه اشکالی داره !
به نکاتی خوبی اشاره کردید:
امتیاز اضافه ۳: خونه داشتن دختر (ترجیحا مستقل از خانه پدر خانم)
امتیاز اضافه ۴: ماشین داشتن دختر، حداقل ۲۰۶ صندوق دار (بدون صندوق برای مسافرت زیاد خوب نیست) Big GrinTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۳۸۰۹۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۸۰۹۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  +توصیه میکنم کلاس مجردهای آقای شهاب مرادی رو پیگیر باشید خیلی کمک میکنه در دیدتون نسبت به ازدواج و...
مگه تهران نیست کلاساش؟
بله متاسفانه دانشگاه تهران برگزار میشه.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۳۸۰۹۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  دختر همسایه ما علاوه بر این که پزشک هستن یه دستگاه خودرو پژو و یک آپارتمان صد متر هم داشتن و این جهزیه بالا با موارد بیشتر !!!جهیزیه الان شده رقابتی و فشار فقط به پدر و مادر ها وارد میشه !از دواج آسان چه اشکالی داره !
بعد میگن کنکور تجربی شلوغ شده خب مردم انگیزه دارن میدونن دور روز دیگه خونه و ماشینشون هم خودشون میخرن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۸۰۹۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط so@.)

اونوقت باید برای عروس خانم سرویس جواهر الماس تراش ،ماه عسل دور دنیا در ۸۰ روز ،انگشتر یاقوت ،خونه با حداقل متراژ ۳۰۰ در بهترین منطقه شهر ،دو ویلا در شمال و جنوب کشور ، اخرین مدل ماشین وگرفتن عروسی در بهترین باغ تالار شهر با ۸ مدل غذا ۱۲ تا دسر و داشتن کلیپ عروسی با محتوای سوار بر گرانترین قایق های تفریحی‬‎ جهان در رودخانه تایمز ،لباس عروس دوخته شده توسط بهترین مزون میرداماد با سنگهای کمیاب

امممم دیگه چیزی یادم نمیاد اگر خانما یادشون میاد بفرماییدTongueSmile

+یه بازی کامپیوتری گفته بودم شروع کردم به بازی (مثلا بهترین بازی دنیا در سال ۲۰۱۶ شناخته شده بود) خیلی بازی بی خود و بی هیجانی بود نه شلیکی نه تفنگی نه مهاجمی،بازی از این خنکتر ندیده بودم.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ele , diligent
ارسال: #۳۸۰۹۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  +یه بازی کامپیوتری گفته بودم شروع کردم به بازی (مثلا بهترین بازی دنیا در سال ۲۰۱۶ شناخته شده بود) خیلی بازی بی خود و بی هیجانی بود نه شلیکی نه تفنگی نه مهاجمی،بازی از این خنکتر ندیده بودم.
battlefield 1 رو بازی کنید. خیلی خوبه. اگه بعضی جاها گیم پلیش رو اعصاب نبود استثنایی می شد.
Firewatch رو منم بازی کردم. خوشم نیومد.
broforce هم خوبه. یه بازی پیتفورمر gun and run هست. مخصوصا با گیم پد خیلی خوبه.

(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  اونوقت باید برای عروس خانم سرویس جواهر الماس تراش ،ماه عسل دور دنیا در ۸۰ روز ،انگشتر یاقوت ،خونه با حداقل متراژ ۳۰۰ در بهترین منطقه شهر ،دو ویلا در شمال و جنوب کشور ، اخرین مدل ماشین وگرفتن عروسی در بهترین باغ تالار شهر با ۸ مدل غذا ۱۲ تا دسر و داشتن کلیپ عروسی با محتوای سوار بر گرانترین قایق های تفریحی‬‎ جهان در رودخانه تایمز ،لباس عروس دوخته شده توسط بهترین مزون میرداماد با سنگهای کمیاب
اینا که شما گفتید برای مهریه سن تولد به سال چینیه. من برای سال شمسی رو گفتم Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۸۰۹۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ ب.ظ
با این که ۴ ماه از دفاعم میگذره و کارم را هم خیلی دوسداشتم هیچ رغبتی ندارم مقاله کار کنم و زحمت بکشم و اسم استاد راهنما و مشاوری که هیچ کمکی نکردن و هیچ اطلاعی هم از موضوع ندارن را بیارم تو مقاله!!!هنوز دو دلم مقاله بدم یا نه!دنبال کارای فارغ التحصیلی سر این دو دلی نرفتم هنوز !اگر به عقب بر گردم قطعا بعد از دیپلم ساندویچی سر کوچمون مشغول میشدم !راحت ،آسان و بی دغدغه !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , RASPINA , ele
ارسال: #۳۸۰۹۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ
این پست هایی که سانسور میشه، قبل از سانسور شدن کاربرا میبینن چی نوشتید. Tongue

ارسال: #۳۸۰۹۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۸۰۹۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط Milestone.)
سلام
من یه چیزی که معمولا تو بچه‌های کامپیوتر می‌بینم، فقدان جنبه‌های مدیریتی هست، باز این قضیه تو بچه‌های فناوری اطلاعات بهتر هست. یعنی ممکنه طراح و برنامه‌نویس خوبی باشند، اما توانایی تیم‌سازی و کار گروهی ندارند یا خیلی خوب به زبان‌ها، تکنولوژی‌ها و ابزارها مسلط هستند اما ایده‌ای برای استفاده از دانش و مهارت‌های خودشون به صورت خودسازمان‌دهی شده و بدون وابستگی به غیر ندارند، یا نهایتا اگه هم بتونن یک محصول یا خدمت خوب نرم‌افزاری تولید یا ارائه کنند، توانایی عرضه و فروش ندارند، حتی توانایی ارتباطی در حد پایه برای معرفی اون رو هم ندارند.

شاید در نگاه اول به نظر بیاد که این چیز بدی نیست و بهتره هرکسی وظایف خودش رو انجام بده و اصلا مهندس کامپیوتر رو چه به مدیریت کسب و کار؟ به نظر من این نگاه در صورتی درسته که اون فرد تا آخر عمرش قصد داشته باشه زیرنظر دیگران کار کنه و با طیف وظایف محدود، در واقع همیشه همون آنالیزور یا کدنویس با محدوده وظایف مشخص باقی بمونه و هیچ‌وقت مدیر یا سرپرست تیم نباشه یا هیچ‌وقت نخواد در قالب یک استارت آپ، ایده‌ای رو به محصول یا خدمات تبدیل کنه یا کلا چالشی در این زمینه رو دوست نداشته باشه، به اصطلاح تو حوزه کاری خودش دنبال فعالیت‌های پرچالش، هیجان‌انگیز و خارج از چارچوب نباشه.

اما الان دیگه مثل قبل نیست، حتی اگه افرادی باشند که کلا با فلسفه استارت‌آپ‌ها و نوآوری مخالف باشن و دنبال کارمندی بی‌دردسر (حریم امن) و مادام‌العمر و نهایتا حقوق بازنشستگی، دیگه چنین ظرفیتی هم برای استخدام موجود نیست و از طرفی بحث محدودیت پذیرش هیئت علمی و همچنین دستمزد کم حق‌التدریسی رو داریم، پس تو این شرایط باید چیکار کرد؟ واقعا هیچ راهی جز اتکا به خود و راه‌اندازی یک کسب و کار شخصی یا تیمی در قالب استارت‌آپ‌ها نیست، حتی اگه هزار شغل دولتی هم همین الان محیا بود، نظر من بازهم همین بود. هیچ صحنه‌ای بدتر از این نیست که یک کارشناس ارشد ممتاز سقف آرزوهاش استخدام تو بانک اون هم در سمت تحویل‌دار باشه، اون هم افرادی که دانش و توانایی بالایی تو حوزه خودشون دارند، یا خیلی از خانوم‌ها با حقوق بسیار کمی اون هم در حوزه غیر مورد علاقه در حال فعالیت هستن، افرادی یه روزی آرزوهای بزرگی داشتند ولی الان تو پرتگاه روزمرگی قرار دارند.

در این زمینه خیلی بحث هست اما فعلا قصد من معرفی یک کتاب هست. من خیلی تو معرفی این نوع کتب حساس هستم و قبل از معرفی حتما باید نسبت به اثرگذاری اون یقین داشته باشم و از طرفی با این کتاب‌های انرژی مثبت و موفقیت تو ۲۴ ساعت و این‌طور کتاب‌های انرژی مثبتی بازارپسند مخالفم، کتاب باید رویکرد علمی، اصولی و البته مبتنی بر تجربیات و نتایج شفاف باشه. کتاب زیر نوشته بیل اولت، استاد کارآفرینی دانشگاه ام آی تی و حاصل بیش از ۲۰ سال تدریس متدهای ایجاد کسب و کارهای نوآورانه و کارآفرینی هست. ناشر اون "آریانا قلم" هم بدون تردید و با فاصله زیاد برترین ناشر تخخصی کتب مدیریت کسب و کار تو ایران با لایسنس قانونی هست. به افرادی که مایل هستند وارد چالش‌های کارآفرینانه - استارت‌آپ بشن، پیشنهاد میکنم این کتاب رو ۲ بار بخونند.

[تصویر:  442210_24Step_01.jpg]

[تصویر:  442210_24Step_02.jpg]

[تصویر:  442210_24Step_03.jpg]

[تصویر:  442210_24Step_04.jpg]

[تصویر:  442210_24Step_05.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , WILL , pioneer01 , ezra , RASPINA , MarkLand , shahraz , ele , diligent
ارسال: #۳۸۱۰۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  +یه بازی کامپیوتری گفته بودم شروع کردم به بازی (مثلا بهترین بازی دنیا در سال ۲۰۱۶ شناخته شده بود) خیلی بازی بی خود و بی هیجانی بود نه شلیکی نه تفنگی نه مهاجمی،بازی از این خنکتر ندیده بودم.

منم بازی های resident evil 4 و ۵ و ۶ انجام دادم خیلی خوبه البته wolfenstein هم که عالیه

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close