زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۹۸۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۲۷ ب.ظ
یه ناهار خوب ماکارانی با قارج و گوشت و ته دیگ سیب رمینی برشته شده + یه ظرف بزرگ سالاد شیرازی با لیمو تازه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: M3t30r , sss
ارسال: #۳۷۹۸۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  سلام

شاید ماها خودمون رو ارزون فروختیم!!و به هم دیگه اون طور که شایسته س احترام نمیگذاریم!!
دیروز رفتم دانشکده فنی دنبال یه کار و نصب چند تا برنامه و پرینتر ها تست لیبل و اینا، برحسب اتفاق استاد دوران کارشناسیم با کلی ادعا رو اونجا دیدم!!
نه تنها به من به عنوان مهندس کامپیوتر احترام نگذاشت بلکه شرکت ما رو شیاد خطاب کرد اونم پیش کسانی که با سال ها تجربه و سابقه نصب ویندوز بلد نیستن و کاربر کامپیوترن!!(حالا خدا شاهده شرکت ما تا ساعت ۱۱ شب فعال و مشغوله،من و کارفرما آخرین کسانی هستیم که از شرکت بیرون میریم)

اگر من دندان پزشک بودم یا پزشک رفتار همون استادمون خیلی حقیرانه تر از این حالت فعلی میبود، به خاطر گستاخیش هر چقدر دیگه بالای سرم ایستاد و باهام حرف زد یک کلمه هم نگفتم!! اگر به خاطر آبروی شرکت نمیبود یه جوابی بهش میدادم که حداقل دو سال بره توی فکر.
--------
بار بعد که ببینمش خداشاهده سلامشم نمیکنم و با تاکید بر یادآوریه شیاد بودنم این کار رو میکنم!! به هر حال منم عضوی از اون مجموعه هستم و خدا میدونه که اگر یک درصد احتمال بدم دارن حقی رو میخورن اونجا نمیمونم
-----------
خواهش میکنم دانشتون رو حتی اگر نصب ویندوزه ارزان نفروشید با تاکید بر این امر که قانون کپی رایت توی ایران نقض میشه!!
---------
اگر خواستید بحث نرم افزار آزاد رو پیش بکشید دستی در اونم دارم که جوانب و شرایطش نباید با موضوعِی که من اینجا گفتم خلط بشه.
پزشک ها سرویسی رو ارائه می کنن که جزو نیاز های اساسیه. شما مریض که بشی چاره ای نداری بری پیش دکتر اما اگه سیستم یه جایی کاغذی بود قرار نیست درد بکشی یا بری اون دنیا.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , RASPINA
ارسال: #۳۷۹۸۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۴۸ ب.ظ
یکی از اساتید دانشگاه رو شبکه چهار دعوت کرده بودن، درباره ی خروج دانشجوهای تاپ از کشور حرف میزدن، مجریه گفت الان راهکار چیه؟استاد ( اسمشونو فراموش کردم)گفت فقط باید یه کار بکنیم، به دانشجو احترام بذاریم و براش ارزش قائل بشیم، درصد بالایی از دانشجوهایی که دارن میرن به خاطر پول نمیرن، دارن میرن جایی که بهشون بیشتر احترام میذارن و بهشون حس ارزشمندی میدن

من خودم همیشه با این رفتار با دانشجو توی دانشگاه مشکل دارم، دانشجو اولویت آخره، کارش و حرفش بی اهمیت تر از همه س،
تو یکی از دانشکده های ما چند سال پیش یه آسانسور گذاشتن، روش نوشته بودن دانشجو ها استفاده نکنن، فقط برای کارمندان و اساتیدUndecided من واقعا بهم برخورد

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , WILL , pioneer01 , moslem73421 , alma1988 , diligent , M3t30r , gogooli , naser.71 , RASPINA , sss
ارسال: #۳۷۹۸۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۶ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  من واقعا حوصله ی توصیفات آنچنانی و استدلال های که شما هرگز قبولشون ندارید و نهایتا از بحث خارج میشید رو ندارم!
اگر قرار باشه همه چیز از مزاج شما طبابت بشه که نمیشه عزیز!!
اینکه شما همه چیز رو با این نگاه که درد داره یا نه بسنجید کمی خنده داره!!
استرس های ناشی از عدم رسیدگی به کار های اداری به امثال من + فشار های کارفرما به حقوق پایین هم مدلی از درد هست بزرگوار!!
این درد روانی رو میشه با فشار رئیس بر کارمنداش هم متصور شد.
ضمنِ اینکه پزشک عمومی نهایتا هیچ درد منجر به مرگی رو درمان نمیکنه(حداقل در ۹۸ درصد موارد) مادامی که احترامش خیلی بیشتر از یه دکترای کامپیوتره که روی سیستم یه پالایشگاه با میلیون ها نفر کارمند داره کار میکنه و کوچیکترین اشتباهش شاید کل اون مجموعه رو ببره روی هوا . . .و حتی مهندسین برق و و و . . . مهندس ارزون خرید و فروش شده توی ایران.

اگرم خواستید منکر تاثیرات روانی اتفاقات بیرونی بشید جا داره که خیلی دوستانه در چت خصوصی بوسه ای بر لپت زنم Big Grin

Wink
استدلال من بر اساس هرم نیاز ها بود. دکتر یه نیاز فیزیولوژیک رو برآورده می کنه که در قاعده هرمه اما مهندس نیاز سطح بالاتری رو برآورده می کنه. الان جامعه ما هنوز تو نیاز های اولیه مونده. یه کارگر ساده دغدغه غذا و درمان رو داره اما دغدغه حریم شخصی هم داره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , M3t30r , RASPINA
ارسال: #۳۷۹۸۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
[در حین صحبت در مورد نیازهای دوره آموزشی سربازی]

اولی: شامپو هم ببرم؟
دومی: صابون و تاید ببر.
اولی: نه، شامپو هم ببرم؟
من: تو آموزشی کله ات رو با تاید میشستی؟!
دومی: آهان، شامپو هم ببر Big Grin

(۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یه ناهار خوب ماکارانی با قارج و گوشت و ته دیگ سیب رمینی برشته شده + یه ظرف بزرگ سالاد شیرازی با لیمو تازه
آویشن هم بزنید بوی پیتزا میگیره. Big GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۳۷۹۸۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [در حین صحبت در مورد نیازهای دوره آموزشی سربازی]

(۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یه ناهار خوب ماکارانی با قارج و گوشت و ته دیگ سیب رمینی برشته شده + یه ظرف بزرگ سالاد شیرازی با لیمو تازه
جدی خوب درمیاد؟

من فقط دمنوش اویشن میخورمUndecidedSadHuh
ارسال: #۳۷۹۸۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۵۰ ب.ظ)alma1988 نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [در حین صحبت در مورد نیازهای دوره آموزشی سربازی]

جدی خوب درمیاد؟

من فقط دمنوش اویشن میخورمUndecidedSadHuh
بله درسته
من خودم تو هر چی امکانش باشه اویشن میریزمSmileTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , blackhalo1989 , ele , shahlaj , RASPINA
ارسال: #۳۷۹۸۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۱۳ ب.ظ
بله خوب در میاد. ما تو ماکارونی (و بعضا غذاهای دیگه) میزنیم. قسمت خوبی از بوی پیتزا به خاطر آویشنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۷۹۸۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ
توجیه یا توجیح؟!
ارسال: #۳۷۹۹۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۳۳ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۱۶ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  توجیه یا توجیح؟!
توجیه
هم خانواده اش موجه هست.

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۷۹۹۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ
مهندسین عزیز
منم به نوبه خودم از بعضی پزشکانی که ناز و افاده و ادا برای مردم می‌آیند ابراز ناخرسندی می‌کنم...
اونا هم انسانند... شاید اگر ما هم جای اونا بودیم و جامعه اینقدر بهمون نیاز داشت و احترام داشتیم مثل خیلی از اونا می‌شدیم

ولی یه چیزی همیشه اذیتم می‌کند که اینها فکر می‌کنند روشنفکر هستند و اهل علم و فرهنگ و ادب و ... و بقیه یک مشت بی فرهنگ بیشعور بی کلاس هیچی نفهم ....
پزشک متواضع و اهل تقوی و انسانیت هم زیاد داریم ولی خب انسان وقتی در موقعیت خوبی قرار می‌گیرد خودش را گم می‌کند معمولاً..
در طول تاریخ خیلی اتفاق افتاده انسان خوب و متواضعی که موقعیت عوضش کرده و عوضیش کرده در واقع

خوشحالم در این حسم نسبت به این دسته پزشکان تنها نیستم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , Riemann , ele , RASPINA
ارسال: #۳۷۹۹۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط sss.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  نمیدونم شاید من اینجوری حس میکنم ولی دانشجوهای پزشکی خیلی خودشونو میگیرن
باز این قابل درکه! با نگاه از بالای منشی های مطب چه کنیم
(۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  شاید ماها خودمون رو ارزون فروختیم!!و به هم دیگه اون طور که شایسته س احترام نمیگذاریم!!
راستش مساله اساسی تر به نظر من این سیستم ارزشگذاری همه چیز با پول و همینطور درجه بندی مشاغله. چرا رفتار ما جوریه که فرزند یک رفتگر روش نمیشه از شغل پدرش بگه، در حالی که مورد نیاز تک تک افراد جامعه است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , MShariati , WILL , M3t30r
ارسال: #۳۷۹۹۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
نمیدونم در حال حاضر چطوری صدای گزارشگر در فیفا تولید میشه (فکر کنم الان تعدادی متن از ثابت رو میدن به گزارشگر و بعد متناسب با بازی پخش میشه) اما تصور کنید صدای گزارشگر به صورت داینامیک تولید بشه یعنی همزمان با بازی یه متن به صورت هوشمند تولید بشه و بعد با صدای گزارشگر تلفظ بشه. چقدر باحال میشه!

فرض کنید بخش the journey‌ تو فیفا به صورت VR باشه. خیلی جالب میشه. یا اصلا تو خود بازی از عینک های VR‌ استفاده کرد. مثلا آدم به جای رونالدو تو ال کلاسیکو بازی کنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , WILL , M3t30r
ارسال: #۳۷۹۹۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۱۰ ق.ظ
ماندگارترین عشق ها ، عشق های ناتمام
پنهانی ترین فریاد، فریاد قلم
تنهاترین سردار، سردار عمل
والاترین بازی، فیفا دو هزار و هفده
محبوب ترین اسنک، سیب سرخ کرده
خوشکل ترین خرس هم ، خرس پاندا

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , gogooli
ارسال: #۳۷۹۹۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۱۰ ق.ظ
(نظر شخصی)
اون قسمتی از پول که مربوط به دولت میشه یا از مالیات حاصل شده باید نحوه مصرفش مشخص باشه، به صورت ریز. فرضا چرا من نباید بدونم مدیر فلان اداره دولتی این ماه چقدر حقوق گرفته؟ مگه از پول من نیست؟ مگه برای من کار نمی کنه؟ به عبارتی من حکم کارفرمای اون رو دارم اما نمیدونم چقدر از پول خودم رو بهش دادن!
به علاوه افرادی که با رای من انتخاب شدن (مثل اعضای مجلس و شورای شهر) باید مشخص باشه در هر موردی به چی رای دادن. شاید اگه بدونم تو فلان مورد خاص به چی رای داده دیگه تو انتخابات بعدی بهش رای ندم.

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , RASPINA , WILL , gogooli , pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۶,۳۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close