زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۸۱۶
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
یادمه قبل از اینکه گیت هاب بیاد روی بورس،‌گوگل یه چیزی داشت به نام google code ، ما همیشه تو کف این بودیم که بریم اینجا و یه سری کد ببینم و استفاده ببریم، منتهی همیشه پیغام بسته بودن میدیدیم ... خلاصه زمان گذشت و گوگل سرویس google code رو تعطیل کرد و ما هنوز توی دسترسی به یه سری چیزا مشکل داریم، یعنی یه سرویسی از ابتدا تا انتهاش دستمون بهش نرسید ...

ولی واسه جاوا اینطور نمیشه احتالا، حداقل یه ۱۵ سال دیگه روی بورس هست،‌ایشالله جاوا ۱۲ مستقیم بزنی اپدیت کنی Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , shahlaj , RASPINA
ارسال: #۳۷۸۱۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط ezra.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
الان میرم در اقدامی تلافی جویانه یه فیلم هالیوودی دانلود میکنم
[تصویر:  441617_i2keo.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۷۸۱۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یعنی یه سرویسی از ابتدا تا انتهاش دستمون بهش نرسید ...

یک دقیقه سکوت...
ارسال: #۳۷۸۱۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط sss.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  این حرفایی که دخترای اینجا میزنن خیلی خیلی خنده داره، نمیدونم دخترایی که اینجا هستن با اونایی که توی دنیای واقعی آدم میبینه فرق دارن یا نه، شمایی که میای دم از حقوق و قانون و ال و بل میگی، مطمئن باش تا حالا کسی پیدا نشده که دوستش داشته باشی، شما ها یا تاحالا کسی پیدا نشده تو زندگی که دوستش داشته باشید، یا از یه نفر ضربه خوردید که حالت دفاعی به خودتون گرفتید. توی همین فروم بود دختر خانمی که میخواست بره روستا زندگی کنه به خاطر یه پسری. خلاصه این حرفایی که میزنید توی حالت هشیاریتون هست، منتهی اگه از این حالت خارج بشید کلا از همه‌ی این حرفاتون عقب نشینی میکنید.

خدا رو شکر به اسم عشق میشه همه چیز رو ماست مالی کرد.
راستش من تناقضی بین عشق و رعایت حقوق انسانی نمیبینم. این که از قانون صحبت کردم برای این بود که بگم اگر با صلح و سازش پیش نریم، اوضاع دایما میتونه رو مود زدی ضربتی، ضربتی نوش کن باقی بمونه و دست بالای دست هم زیاده البته؛ اگر عشق باشه، داستان بر اساس اخلاق پیش بره اصلا این مشکلات پیش نمیاد.
---------------------------------------
من کلا با تبعیض ها مخالفم. مثلا تو همین بحث سربازی در حالی که پسوند مقدس هم داره، چرا کسی که به ثروت و قدرت وصله میتونه معاف باشه ولی یه جوون روستایی بره ناامن ترین جاها.
یا تبعیضی که به افغان های مهاجر میشه. اگر در کشور دیگه به یک ایرانی از گل نازکتر بگن نژادپرستن ولی یک فرد افغان در ایران از خیلی از حقوق انسانی محرومه.
و اما تبعیضی که به دختران روا میدارن اینجا بیشتر دغدغه من بود. این که شما در اطراف تون تبعیض نمیبیند باید دیدتون رو وسیع تر کنید. آمار ازدواج اجباری دختران حتی زیر ۱۰ سال (انواع آسیب روحی و جسمی تا حد مرگ و بیوه شدن قبل از حتی ۱۵ سالگی یا کمتر و بعد در خطر فحشا قرار گرفتن) ، آمار خودسوزی زنان ایلام، آمار قتلهای ناموسی بر اساس توهم رو ببینید. دخترهایی که از تحصیل در رشته مورد علاقه محروم میشن چون اون رشته توی شهرشون وجود نداره تا ترسی که هر بار تاکسی سوار شدن و رد شدن از کوچه خلوت براشون داره. خیلی از این مشکلات برای پسرها هم هست ولی توی زندگی دخترها بیشتره.

---------------------------------------
فعلا تا ۱۰ روز دیگه خداحافظ. دعا کنید امتحانا خوب پیش بره
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz
ارسال: #۳۷۸۲۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  این حرفایی که دخترای اینجا میزنن خیلی خیلی خنده داره، نمیدونم دخترایی که اینجا هستن با اونایی که توی دنیای واقعی آدم میبینه فرق دارن یا نه، شمایی که میای دم از حقوق و قانون و ال و بل میگی، مطمئن باش تا حالا کسی پیدا نشده که دوستش داشته باشی، شما ها یا تاحالا کسی پیدا نشده تو زندگی که دوستش داشته باشید، یا از یه نفر ضربه خوردید که حالت دفاعی به خودتون گرفتید. توی همین فروم بود دختر خانمی که میخواست بره روستا زندگی کنه به خاطر یه پسری. خلاصه این حرفایی که میزنید توی حالت هشیاریتون هست، منتهی اگه از این حالت خارج بشید کلا از همه‌ی این حرفاتون عقب نشینی میکنید.

خدا رو شکر به اسم عشق میشه همه چیز رو ماست مالی کرد.
اون چیزایی که ملت تا ریالشو حساب می کنن، با عشق(!) همه اش حل میشه. Huh

(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  والا من از ترم سه کارشناسی یادمه که سایت اوراکل تحریم کرده بود مارو ....
ترم سه کارشناسی فرق میکنه
الان عصر پسا برجامه !
برجام رو کامپیوتر تاثیری داشته؟ نرم افزار، سخت افزار، سفت افزار ...

بارسا یه شماره ۷ داره که کلا نخودیه TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۷۸۲۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۴ ق.ظ
تازگیا خواب هایی که میبینم بد جور درست در میاد

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۷۸۲۲
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ب.ظ
اینم خوبه Big Grin
[تصویر:  441631_BMW-Z4-E89-ROADSTER-10.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , moslem73421 , pioneer01 , ele
ارسال: #۳۷۸۲۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برجام رو کامپیوتر تاثیری داشته؟ نرم افزار، سخت افزار، سفت افزار ...
متوجه منظورت نشدم !

ارسال: #۳۷۸۲۴
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برجام رو کامپیوتر تاثیری داشته؟ نرم افزار، سخت افزار، سفت افزار ...
متوجه منظورت نشدم !
یعنی چیزی بوده که قبل برجام در دسترس نبوده اما الان در دسترس باشه.

هرچی ضربه خوردم از ساعت ۶ بود Big GrinTongue
هر چی ساعت ۱۲ خوبه ساعت ۶ بده.

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۷۸۲۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۱۹ ب.ظ
چندوقت پیش، بعد از فوت خانم مریم میرزاخانی، بین مطالبی که در مورد ایشون می خوندم، یک توصیه ای رو ازشون خوندم که الآن متوجه شدم خیلی بیشتر از اونکه فکرشو می کردم به کار میاد.
عین جمله شون رو یادم نیست اما اصل صحبت شون این بود که برای حل مسئله، اول اون رو بِکشید!
من خودم تا الآن فکر می کردم به صورت ذهنی توان حل مسائل رو دارم و ترسیم مسئله کمک چندانی بهم نمی کنه، اما الآن متوجه شدم که این نکتۀ به ظاهر ساده چه کمک ها که به داشتن دید جامع و تسلط بر موضوع و حل مسئله نمی کنه!
نکته دومی که بعد از مدتها بهش رسیدم اینه که خوندن راه حل های موجود برای حل یک مسئله خوبه اما گاهی اوقات لازمه آدم تمام راه حل های موجود رو از ذهنش بیرون بریزه و فقط و فقط صورت مسئله رو بذاره جلوش و به فکر راه حل باشه. بدون کمک گرفتن یا سرنخ گرفتن از هیچ راه حل دیگه ای!
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , anne.shirley , moslem73421 , diligent , RASPINA , pioneer01 , big cloud , naser.71 , پرهوده
ارسال: #۳۷۸۲۶
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برجام رو کامپیوتر تاثیری داشته؟ نرم افزار، سخت افزار، سفت افزار ...
متوجه منظورت نشدم !
یعنی چیزی بوده که قبل برجام در دسترس نبوده اما الان در دسترس باشه.

هووووم ! آره واقعاً.
متاسفانه برجام نه تنها روح و جسمش نقض شده, بلکه رباط صلیبی هم پاره کرده Cool

ولی مثلاً از بعضی بچه هایی که اپلیکیشن ios میسازن شنیدم همین نزدیکی ها جلو انتشار برنامه هاشونو گرفتن! (گویا بعد از امضای تحریمای جدید)
کسی نداریم اینجا گیم و اپ بنویسه ؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۷۸۲۷
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  هووووم ! آره واقعاً.
متاسفانه برجام نه تنها روح و جسمش نقض شده, بلکه رباط صلیبی هم پاره کرده Cool

ولی مثلاً از بعضی بچه هایی که اپلیکیشن ios میسازن شنیدم همین نزدیکی ها جلو انتشار برنامه هاشونو گرفتن! (گویا بعد از امضای تحریمای جدید)
کسی نداریم اینجا گیم و اپ بنویسه ؟!
گفتم شاید چیزی آزاد شده که من ندیدم یا خاطرم نباشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۷۸۲۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۷۸۲۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینم خوبه Big Grin
[تصویر:  441631_BMW-Z4-E89-ROADSTER-10.jpg]
چقده تمیزه Big Grin
اصلا این بازتاب نور رو که آدم میبینه روی ماشین یه حالی بهش دست میده CoolTongue

ارسال: #۳۷۸۳۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۱ ب.ظ
نظرتون درباره اینا چیه؟!

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , shahraz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۳۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close