زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۸۳۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ
هیچ عطری خوشبو تر از بوی بارون بهاری نیست
لحظه هاتون پر از عطر بارون بهار

در پی یافتن خویش گم شدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۵۸۳۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ
منم خیلی وقتا فکر میکنم خوب بودن زیادم خوب نیست اینکه خیلی کارها رو نکنی خیلی جاهارو نری اینکه تعهد داشته باشی پایبند باشی به خیلی چیزا و ... اما بعد که بهتر دقیق میشم به این نتیجه میرسم مهم نیست که بقیه خوب بودن مارو درک نمی کنند و واسشون مهم نیست این خطوط قرمز ما و خیلی چیزای دیگه... ما باید خوب باشیم برای خودمون نه برای هر فردی که این خوب بودن رو درک نمیکنه و لیاقتشو نداره...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Hopegod , kilookiloo , Happiness.72 , razani.n
ارسال: #۳۵۸۳۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ)sajad90 نوشته شده توسط:  منم خیلی وقتا فکر میکنم خوب بودن زیادم خوب نیست اینکه خیلی کارها رو نکنی خیلی جاهارو نری اینکه تعهد داشته باشی پایبند باشی به خیلی چیزا و ... اما بعد که بهتر دقیق میشم به این نتیجه میرسم مهم نیست که بقیه خوب بودن مارو درک نمی کنند و واسشون مهم نیست این خطوط قرمز ما و خیلی چیزای دیگه... ما باید خوب باشیم برای خودمون نه برای هر فردی که این خوب بودن رو درک نمیکنه و لیاقتشو نداره...
دقیقا. یک نکته دیگه اینه که خوب بودن بر محوریت خود فرد هست نه رضایت بقیه. خوب بودن اگر بخواد به معنی رضایت بقیه از آدم تلقی بشه اسمش چیز دیگری هست مثل اسارت یا بردگی یا همچین چیزی. و الا در جامعه ما که بر اساس "انتظارات" چیده و طراحی شده با رد کردن درخواست های نابه جای بقیه ممکنه آدم "بد" تلقی بشی در صورتی که قرار نیست خوب یا بد بودن مارو بقیه تعریف کنن. آدمی که برای زندگی اش اصول و قاعده نچینه هی باید به سمت آدم های مختلف و انتظارات و سبک زندگیشون جا به جا بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , sajad90 , Hopegod , kilookiloo , James Sullivan
ارسال: #۳۵۸۳۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ
به نظر من خوب بودن دو حالته
یکی برا خودش خوبه و از اصول اخلاقی که بهش اعتقاد داره پیروی میکنه مثلا دروغ نمیگه غیبت نمیکنه بدی نمیکنه
اما یکی ذاتا دوست داره جدای از اینا به دیگران خوبی کنه کمک کنه مواظبشون باشه
تو حالت دومی وقتی با محبت به دوستت یا هر کسی خوبی میکنی و در ازاش بدی میبینی نمیگم بی تفاوتی یا تشکر نکردن یا جبران نکردن. میگم بدی
اون موقعه که احساس میکنی احمقی. یعنی من این احساسو دارم بقیرو نمیدونم.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , kilookiloo , codin
ارسال: #۳۵۸۴۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ
خیلی جاها اصلا برام مهم نیست بقیه خوب بودنم رو درک کنن , خیلی جاها هم میدونم که خوبی کردن به یه نفر اشتباهه یا اصلا نمیفهمه ! اینا برام مهم نیست . حتی بعضی وقتا میدونم که چیزی که من فکر میکنم خوب بودنه ممکنه طرف مقابلم رو ناراحت کنه , مثل اینکه خیلی رو راست با طرف مقابلت صحبت کنی , مثلا بهش بگی اینجوری به جایی نمیرسی یا باید زمینه کارت رو عوض کنی یا بیشتر از اینا تلاش کنی و تو توی فلان مبحث احتیاج داری زیاد کار کنی !
ولی حرفم اصلا اینا نبود . مثلا من سعی میکنم دروغ نگم به خاطر اینکه دوست ندارم دروغ بشنوم . ولی وقتی هر جا برم دروغ بشنوم کم کم دیگه حس احمق بودن بهم دست میده .
حالا فکر کنید طرف مقابل بهت بگه ببین تو آدم خیلی خوبی هستی ولی ... دقیقا مثل اینه که بگه خیلی ساده لوح و احمقی که آدم خوبی هستی
به خاطر این میگم خدا یه کم هوای آدم خوبا رو داشته باش که اگه خدا هم درک نکنه این وضعو چرا آدم باید خوب باشه اصلا ؟

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۵۸۴۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط codin.)
الان سوار تاکسی(شخصی) شدم بیام دانشگاه یه یارو ده تومنی دادم کرایه ۱۰۰۰ میشد. موقع پیاده شدن دیدم به روش نمیاره گفتم دهی دادم بقیش رو میشه لطف کنید. یک نیگاه به پولاش کرد گفت خرد داری گفتم نه. گفت صبر کن از این تاکسی جلویی بگیرم. یهو گازشو گرفت رفت. هم پلاکشو کامل حفظ کردم هم مشخصات ماشین مثل رنگشو و ویژگی هاش. از شنبه میرم دنبالش امیدوارم توی این ممکلت قانون به این چیزا هم اهمیت بده تا بعدا کار همین آدما به خفت گیری و دزدی از خونه نکشه هرچند امیدی ندارم خیلی... من این کارو برای نه هزار تومن نمیکنم و برام بهتره که بی خیالش بشم اصلا ولی حس میکنم دین من به جامعه ام هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , blackhalo1989 , nlp@2015 , James Sullivan , kilookiloo , Hopegod , d_felfelak , sss , M a h d i , perrine , shahraz
ارسال: #۳۵۸۴۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  الان سوار تاکسی(شخصی) شدم بیام دانشگاه یه یارو ده تومنی دادم کرایه ۱۰۰۰ میشد. موقع پیاده شدن دیدم به روش نمیاره گفتم دهی دادم بقیش رو میشه لطف کنید. یک نیگاه به پولاش کرد گفت خرد داری گفتم نه. گفت صبر کن از این تاکسی جلویی بگیرم. یهو گازشو گرفت رفت. هم پلاکشو کامل حفظ کردم هم مشخصات ماشین مثل رنگشو و ویژگی هاش. از شنبه میرم دنبالش امیدوارم توی این ممکلت قانون به این چیزا هم اهمیت بده تا بعدا کار همین آدما به خفت گیری و دزدی از خونه نکشه هرچند امیدی ندارم خیلی... من این کارو برای نه هزار تومن نمیکنم و برام بهتره که بی خیالش بشم اصلا ولی حس میکنم دین من به جامعه ام هست.

کجا اتفاق افتاد ؟

اگه وقت و زمان کافی داری حتما پیگیرش باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۵۸۴۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ
۵۵ روز مانده به ارشد ما
تحت فشار هفت ترمه تمام کردن و ۹ ماه زندگی با کتاب های کنکوری و عیدی ک به با جمع بندی و تست سپری میشود
امیدوام پایان خوشی داشته باشیم

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , James Sullivan , elhamgh , d_felfelak
ارسال: #۳۵۸۴۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  الان سوار تاکسی(شخصی) شدم بیام دانشگاه یه یارو ده تومنی دادم کرایه ۱۰۰۰ میشد. موقع پیاده شدن دیدم به روش نمیاره گفتم دهی دادم بقیش رو میشه لطف کنید. یک نیگاه به پولاش کرد گفت خرد داری گفتم نه. گفت صبر کن از این تاکسی جلویی بگیرم. یهو گازشو گرفت رفت. هم پلاکشو کامل حفظ کردم هم مشخصات ماشین مثل رنگشو و ویژگی هاش. از شنبه میرم دنبالش امیدوارم توی این ممکلت قانون به این چیزا هم اهمیت بده تا بعدا کار همین آدما به خفت گیری و دزدی از خونه نکشه هرچند امیدی ندارم خیلی... من این کارو برای نه هزار تومن نمیکنم و برام بهتره که بی خیالش بشم اصلا ولی حس میکنم دین من به جامعه ام هست.
من کلا به بقیه پول خیلی حساسم ۱۰۰ تومن هم که باشه آخرش میگم باید بدن، خیلیا سوار ماشین که میشی از وضع خراب مینالن و دزدی و اینا بعد خودشون بقیه پول طرفو نمیدن.

سپاس‌گزاری شده توسط: codin , sss
ارسال: #۳۵۸۴۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۴۱ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  55 روز مانده به ارشد ما
تحت فشار هفت ترمه تمام کردن و ۹ ماه زندگی با کتاب های کنکوری و عیدی ک به با جمع بندی و تست سپری میشود
امیدوام پایان خوشی داشته باشیم
نه خسته،ایشاا... دوستان کنکوری نتایج زحماتشون را برداشت کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۳۵۸۴۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ
Smile RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  خیلی جاها اصلا برام مهم نیست بقیه خوب بودنم رو درک کنن , خیلی جاها هم میدونم که خوبی کردن به یه نفر اشتباهه یا اصلا نمیفهمه ! اینا برام مهم نیست . حتی بعضی وقتا میدونم که چیزی که من فکر میکنم خوب بودنه ممکنه طرف مقابلم رو ناراحت کنه , مثل اینکه خیلی رو راست با طرف مقابلت صحبت کنی , مثلا بهش بگی اینجوری به جایی نمیرسی یا باید زمینه کارت رو عوض کنی یا بیشتر از اینا تلاش کنی و تو توی فلان مبحث احتیاج داری زیاد کار کنی !
ولی حرفم اصلا اینا نبود . مثلا من سعی میکنم دروغ نگم به خاطر اینکه دوست ندارم دروغ بشنوم . ولی وقتی هر جا برم دروغ بشنوم کم کم دیگه حس احمق بودن بهم دست میده .
حالا فکر کنید طرف مقابل بهت بگه ببین تو آدم خیلی خوبی هستی ولی ... دقیقا مثل اینه که بگه خیلی ساده لوح و احمقی که آدم خوبی هستی
به خاطر این میگم خدا یه کم هوای آدم خوبا رو داشته باش که اگه خدا هم درک نکنه این وضعو چرا آدم باید خوب باشه اصلا ؟
خدا خوبیو درک میکنه و مهم اینه تصویر ادم خوب از خودش یه تصویر خوبه. و ادمای دروغگوام همه میشناسن. اینجوی فکر کنیم فکر کنم بهتره.Smile

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۳۵۸۴۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  الان سوار تاکسی(شخصی) شدم بیام دانشگاه یه یارو ده تومنی دادم کرایه ۱۰۰۰ میشد. موقع پیاده شدن دیدم به روش نمیاره گفتم دهی دادم بقیش رو میشه لطف کنید. یک نیگاه به پولاش کرد گفت خرد داری گفتم نه. گفت صبر کن از این تاکسی جلویی بگیرم. یهو گازشو گرفت رفت. هم پلاکشو کامل حفظ کردم هم مشخصات ماشین مثل رنگشو و ویژگی هاش. از شنبه میرم دنبالش امیدوارم توی این ممکلت قانون به این چیزا هم اهمیت بده تا بعدا کار همین آدما به خفت گیری و دزدی از خونه نکشه هرچند امیدی ندارم خیلی... من این کارو برای نه هزار تومن نمیکنم و برام بهتره که بی خیالش بشم اصلا ولی حس میکنم دین من به جامعه ام هست.

کجا اتفاق افتاد ؟

بهبودی تا دم دانشگاه!
والا سرم که خیلی شلوغه ولی حتما پیگیری میکنم. زنگ زدم پلیس گفت برو شورای حل اختلاف شنبه میرم شورا ببینم چطوری میشه. همین که طرفو یکمی بیارن ببرن از کار و زندگی بیفته هم به نظرم خوبه حتی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۳۵۸۴۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه اوریگامی:‌
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه اوریگامی دیگه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یکی دیگه:

یه اوریگامی ساده:‌

سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۵۸۴۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  الان سوار تاکسی(شخصی) شدم بیام دانشگاه یه یارو ده تومنی دادم کرایه ۱۰۰۰ میشد. موقع پیاده شدن دیدم به روش نمیاره گفتم دهی دادم بقیش رو میشه لطف کنید. یک نیگاه به پولاش کرد گفت خرد داری گفتم نه. گفت صبر کن از این تاکسی جلویی بگیرم. یهو گازشو گرفت رفت. هم پلاکشو کامل حفظ کردم هم مشخصات ماشین مثل رنگشو و ویژگی هاش. از شنبه میرم دنبالش امیدوارم توی این ممکلت قانون به این چیزا هم اهمیت بده تا بعدا کار همین آدما به خفت گیری و دزدی از خونه نکشه هرچند امیدی ندارم خیلی... من این کارو برای نه هزار تومن نمیکنم و برام بهتره که بی خیالش بشم اصلا ولی حس میکنم دین من به جامعه ام هست.

کجا اتفاق افتاد ؟

بهبودی تا دم دانشگاه!
والا سرم که خیلی شلوغه ولی حتما پیگیری میکنم. زنگ زدم پلیس گفت برو شورای حل اختلاف شنبه میرم شورا ببینم چطوری میشه. همین که طرفو یکمی بیارن ببرن از کار و زندگی بیفته هم به نظرم خوبه حتی!

خیلی ظلمه دو قدم راه ۱۰ هزار بگیرن چرا با BRT or metro نرفتی Big Grin

شورای حل اختلاف Huh

فردا پس فردا می گن بیا دادگاه Dodgy
ارسال: #۳۵۸۵۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  

کجا اتفاق افتاد ؟

بهبودی تا دم دانشگاه!

خیلی ظلمه دو قدم راه ۱۰ هزار بگیرن چرا با BRT or metro نرفتی Big Grin

شورای حل اختلاف Huh

فردا پس فردا می گن بیا دادگاه Dodgy

والا هزارم زیادشه Smile))) پیاده ده دقیقه راهه :|

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۵۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close