زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۸۲۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  رکورد جدید "۲۸:'۳
من رکوردم ۵۰ ثانیه است Tongue بین ۵۰ تا یک و بیست سی درست میکنم , خیلی دلم میخواد این مکعب روبیکا که هر طرفش ۲۵ تا داره رو یاد بگیرم ولی وقتشو ندارم
این مکعب من جنسش خوب نیست. یه کم گیر می کنه بعضی وقت ها. فکر کنم اون مکعبا که قطعه رویه اش دایره است بهتر باشه. روشی که استفاده می کنم لایه به لایه است که برای مبتدی هاست Big Grin. شما از روش CFOP استفاده می کنید؟
هنوز مبتدی ام Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۵۸۲۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ
چشم از پنجره بردار
منجی
در آینه است!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , Innocence
ارسال: #۳۵۸۲۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ب.ظ
به جای جنگیدن با فقرا با فقر بجنگید.

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۵۸۲۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط Innocence.)
مهم نیست چقدر می مانی؛ یک روز، یک ماه، یک سال.
مهم کیفیت ماندن است.
بعضی ها در یک روز تمام دنیا را به تو هدیه می دهند.
گاهی بعضی ها یک عمر کنارت هستند،
اما جز درد هیچ چیز برایت ندارند،
خوره می شوند،
می افتند به جانت
و تا ته روحت را می خراشند،
اما بعضی ها ناب هستند
و به تو لحظه های ناب تری را هدیه می دهند.
این بعضی ها مهم نیست چقدر بمانند؛
هر چقدر هم که زود بروند،
یادشان، حس خوب بودنشان تا همیشه هست.

* سلام به همگی دلم برای مانشت تنگ شده بود امیدوارم حال همه خوب باشه کنکوریا خوب درس بخونید که دیگه چیزی نمونده*
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۵۸۲۵
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط Innocence.)
(۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خدا تمام امید من است..............

سلام عزیزم خوبی
این مدت که نبودم خیلی توی فکرت بودم رفتی دکتر؟ چیکارا کردی؟

(۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ۱۰ اسفند رو خیلی خیلی خیلی دوست دارم‌.

منم ۱۰ اسفند به دنیا اومدم
تولدش با تاخیر مبارک باشهWink
ارسال: #۳۵۸۲۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ۱۰ اسفند رو خیلی خیلی خیلی دوست دارم‌.

منم ۱۰ اسفند به دنیا اومدم
تولدش با تاخیر مبارک باشهWink

سلام.
خوش برگشتید دوست عزیز. Smile
مرسی. Smile
تولدتون مبارک. با یک دنیا آرزوی خوب. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۵۸۲۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این مکعب من جنسش خوب نیست. یه کم گیر می کنه بعضی وقت ها. فکر کنم اون مکعبا که قطعه رویه اش دایره است بهتر باشه. روشی که استفاده می کنم لایه به لایه است که برای مبتدی هاست Big Grin. شما از روش CFOP استفاده می کنید؟
هنوز مبتدی ام Smile
اینکه مکعب جنسش خوب باشه خیلی مهمه , من دوتا دارم یکیش روی خونه های وسط هر سطحش پیچ داره ( زیر روکش رنگیش باز میشه ,زیر اون) بعد پیچ رو که شل میکنی روون تر میشه
نمیدونم اسم روشش چیه ولی بیشتر میاد لایه ای باشه تا CFOP , اول لایه ی بالایی رو درست میکنم بعد وسط و آخرشم لایه ی ته رو . فقط برای اینکه سریع تر حل کنید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ها رو رعایت کنید

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۵۸۲۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی
نمی دونم اون قدیما برای چی صبر می کردن که تازه از غوره، حلوا هم می ساختن! نه کنکوری داشتن نه برای ازدواج صبر می کردن نه برای کار.

سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , khayyam , nlp@2015
ارسال: #۳۵۸۲۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , SepidehP , stateless
ارسال: #۳۵۸۳۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ
خدایا هیچوقت یه آدم خوب رو از خوب بودنش پشیمون نکن , که پیش خودش بگه من احمقم که اینجور رفتار میکنم وقتی همه ی جور دیگه رفتار میکنن و خیلی هم خوب و خوش زندگیشون رو میکنن.
وقتی ی سری اصول اخلاقی برای آدم انقدر مهمه که خیلی از خوشی ها و لذت ها و منفعت ها رو به خاطرش میزاره کنار , چرا باید دقیقا توی همون زمینه ضربه بخوره ؟ که به خودش بگه من چقدر ساده لوحم ؟ که بگه باید مثل اکثریت باشم که به خاطر این چیزا انقدر اذیت نشم ؟
خدایا من که نمیتونم برات ی بنده ی خوب و کامل باشم ولی حداقل ی جوری کمکم کن که از خوب بودنم توی همین خورده چیزا هم نا امید نشم

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , khayyam , sajad90 , Hopegod , Innocence , sss
ارسال: #۳۵۸۳۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ

سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , delete4all
ارسال: #۳۵۸۳۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  خدایا هیچوقت یه آدم خوب رو از خوب بودنش پشیمون نکن , که پیش خودش بگه من احمقم که اینجور رفتار میکنم وقتی همه ی جور دیگه رفتار میکنن و خیلی هم خوب و خوش زندگیشون رو میکنن.
وقتی ی سری اصول اخلاقی برای آدم انقدر مهمه که خیلی از خوشی ها و لذت ها و منفعت ها رو به خاطرش میزاره کنار , چرا باید دقیقا توی همون زمینه ضربه بخوره ؟ که به خودش بگه من چقدر ساده لوحم ؟ که بگه باید مثل اکثریت باشم که به خاطر این چیزا انقدر اذیت نشم ؟
خدایا من که نمیتونم برات ی بنده ی خوب و کامل باشم ولی حداقل ی جوری کمکم کن که از خوب بودنم توی همین خورده چیزا هم نا امید نشم
حرفتون خیلی قشنگه اما به نظر من خوب بودن سخت ترین راهه که عده کمی اونو انتخاب میکنن.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , kilookiloo
ارسال: #۳۵۸۳۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ
رنگ پوشه های گیت هاب عوض شده یا من مشکل دارم؟
ارسال: #۳۵۸۳۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  خدایا هیچوقت یه آدم خوب رو از خوب بودنش پشیمون نکن , که پیش خودش بگه من احمقم که اینجور رفتار میکنم وقتی همه ی جور دیگه رفتار میکنن و خیلی هم خوب و خوش زندگیشون رو میکنن.
اندکی صبر سحر نزدیک است !
ارسال: #۳۵۸۳۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ

حرفاتون ارزش چندین سپاس رو داشت ولی تنها تونستم یه دونه سپاس براش بزنم Smile

در بعضی شرایط وقتی شخصی با نگاه به زندگی دنیوی مقداری در خوب ماندن خودش شک می کنه ...

ولی خوب ماندن رو برای بقیه و تحت تاثیر بقیه نباید داشته باشیم برای خودمان و خودسازی و ارزش انسان بودنمون باید خوب بمونیم مگر نه راحت ترین راه و بدون صرف زمان خاصی می توان از وضعیت خوب بودن به وضعیت بد بودن درآومد .... به عنوان مثال کل زندگیمون خوب بودیم ولی یهویی وسط خیابون یکی رو زیرماشین له کنیم عمدی !!!

دیگه چی Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , kilookiloo

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۳۹۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close