زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۴۴۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط Milestone.)
فردا صبح قرار بود برم برای بچه‌های کنکور سراسری (لیسانس) یه دبیرستانی صحبت کنم، مثلا از این صحبتای انگیزشی؛
بعد دنبال یه چیزی بودم که اون وسطا بهشون نشون بدم که خسته نشن، بعد ویدئوی تقدیر از رتبه‌های زیر هزار استثنایی (نابینایان و کم‌بینایان) کنکور سراسری امسال رو پیدا کردم و واقعا خودم بیشتر تحت تاثیر قرار گرفتم.

اینکه یک دختر یا پسر نابینا بتونه اینطوری تو کنکور سراسری با اون درجه از سختی، رتبه تک رقمی بشه، اون هم با سوالاتی دقیقا برابر با افراد سالم واقعا چیز کمی نیست، واقعا واقعا چیز کمی نیست و من نمی‌تونم وصفش کنم و در موردش حرفی بزنم، فقط شاید اگه آدم یک روز خودش رو نابینا فرض کنه، بتونه از اینکه این افراد چطور چنین انسان‌هایی شدن احساس شگفتی کنه، شگفتی از این همه خواستن و عمل کردن تو این محدودیت جسمی بزرگ و از این همه امیدواری و هدف تو زندگی، از این همه لبخند رضایت خودشون و پدر مادرهاشون... که تو خیلی از آدم‌های سالم هم نیست. واقعا آدم باید چی رو ببینه تا به خودش بیاد؟ از این بیشتر؟

ویدئوی ۰۵:۳۰ دقیقه‌ای >>
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss , RangiRangi , moslem73421 , delete4all , Pure Liveliness , shahlaj , RASPINA , M a h d i , ele
ارسال: #۳۵۴۴۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۵۴۴۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ق.ظ
امروز برای اولین بار چشممون به جمال " برف "روشن شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۳۵۴۴۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ق.ظ
از دوستان کسی از one note یا برنامه های مشابه، برای نوت برداری استفاده میکنه؟

سروسامون دادن به یادداشتهام دیگه از کنترل خارج شده! حالا فایلها و پی دی اف ها و عکسها و لینکها و... که بماند! این نرم افزارها هم باز خودش طبقه بندی لازم داره! وقتی همه چی به هم ریخته شده دیگه سخته مرتب کردنش!

هرکس تجربه و توصیه ای در این مورد داره ممنون میشم بفرمایید.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۵۴۵۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خیلی فرق هست بین صبور بودن و بی تفاوت بودن , ولی ظاهر جفتشون یکیه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh
ارسال: #۳۵۴۵۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۴۲ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  از دوستان کسی از one note یا برنامه های مشابه، برای نوت برداری استفاده میکنه؟

سروسامون دادن به یادداشتهام دیگه از کنترل خارج شده! حالا فایلها و پی دی اف ها و عکسها و لینکها و... که بماند! این نرم افزارها هم باز خودش طبقه بندی لازم داره! وقتی همه چی به هم ریخته شده دیگه سخته مرتب کردنش!

هرکس تجربه و توصیه ای در این مورد داره ممنون میشم بفرمایید.
من یه مدت از color note استفاده کردم. خوبیش این بود که می شد برای نوت های خصوصی رمز گذاشت. بدیش این بود که ایران رو تحریم کرده و بود و بدون هیتلر شکن نمی شد سینک کرد. به علاوه فقط اپلیکیشن موبایل بود و نسخه کامپیوتر یا وب نداشت.
evernote هم خیلی برای من پیشرفته بود. مثلا امکانات استایل دادن به متن رو داره. میشد برای نوت ها رمز گذاشت اما جزو امکانات نسخه پرو بود. تازه رمز ها لوکال بودن (یعنی فقط توی موبایل رمز داشتن).
الان من از keep استفاده می کنم. مشکلش اینه که نمیشه روی نوت های خصوصی رمز گذاشت. اما کار کردن باهاش ساده است و نسخه وب هم داره که به خوبی با نسخه موبایلش سینکه. برای ساماندهی به نوت ها هم میشه از تگ استفاده کرد. تگ ها و نوت ها یه رابطه M:N دارن.

پ.ن: برای todo هم از قدیم از wunderlist استفاده می کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۵۴۵۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۵۳ ب.ظ
عجب گل هایی توپی:

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۵۴۵۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  بدترین نوع عصبانیت اینه که از خودت عصبانی باشی. نمیتونی داد بزنی سر خودت. میتونیا ولی نمیشه. صداشو میشنون بقیه.
بیرون رو عوض میکنی.
دوش میگیری.
لباس خوشگل میپوشی.
غذا میپزی.
مرتب میکنی وسایلت رو.
اما اینا بیرونه.
میتونید به خودتون انرژی بدید و انگیزه و ... من بعضی وقتا به خاطر مسائلی از دست خودم عصبانی میشم که هیچ کاری هم نمیتونم بکنم ! مثل حال همین چند روزم. تنها کاری که میکنم اینه که میخوابم تا تکلیفم مشخص شه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۵۴۵۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من یه مدت از color note استفاده کردم. خوبیش این بود که می شد برای نوت های خصوصی رمز گذاشت. بدیش این بود که ایران رو تحریم کرده و بود و بدون هیتلر شکن نمی شد سینک کرد. به علاوه فقط اپلیکیشن موبایل بود و نسخه کامپیوتر یا وب نداشت.
evernote هم خیلی برای من پیشرفته بود. مثلا امکانات استایل دادن به متن رو داره. میشد برای نوت ها رمز گذاشت اما جزو امکانات نسخه پرو بود. تازه رمز ها لوکال بودن (یعنی فقط توی موبایل رمز داشتن).
الان من از keep استفاده می کنم. مشکلش اینه که نمیشه روی نوت های خصوصی رمز گذاشت. اما کار کردن باهاش ساده است و نسخه وب هم داره که به خوبی با نسخه موبایلش سینکه. برای ساماندهی به نوت ها هم میشه از تگ استفاده کرد. تگ ها و نوت ها یه رابطه M:N دارن.

پ.ن: برای todo هم از قدیم از wunderlist استفاده می کنم.

تشکر.

color note رو استفاده میکنم، ولی چون برای هر موضوع یک صفحه جدید باز میکنم و میخوام همشون هم جلوی چشمم باشن الآن دیگه صفحه ی اصلی گوشی تقریبا جا نداره! و همینطور sticky note برای ویندوز. همین چند روز پیش هفتمین نوت جدید رو هم اضافه کردم، جوری که بک گراند دسکتاپ به سختی دیده میشه!
keep رو الان دیدم. عالی بود. به نظرم بهترین گزینه همینه.
فقط نمیدونم چرا برای همه ی امکاناتی که میخوان در اختیارمون بذارن باید لاگین بشیم و به حساب جیمیل دسترسی داشته باشن! Confused روی اطلاعاتم حساس نیستم، حتی رمز هم براشون نمیذارم ولی اینکه خودشون از اول میگن قراره به حساب جیمیل دسترسی داشته باشن یه جوریه. بدبینم بهشون!
wunderlist رو هم فعلا فقط سایتش رو دیدم اون هم خیلی خوبه. خیلی ممنون.

one note هم امکان رمزگذاری داره ولی امکانات دیگه اش رو بی خبرم.

ولی هیچی جای روشِ سنتیِ قلم و کاغذ رو نمیگیره!Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۵۴۵۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  میتونید به خودتون انرژی بدید و انگیزه و ... من بعضی وقتا به خاطر مسائلی از دست خودم عصبانی میشم که هیچ کاری هم نمیتونم بکنم ! مثل حال همین چند روزم. تنها کاری که میکنم اینه که میخوابم تا تکلیفم مشخص شه
یه وقتایی کار از انگیزه و انرژی میگذره. مشکل ریشه ی عمیقی داره گاهی. و اینطور مواقع آدم نیاز به یه تغییر تدریجی داره که اصلا هیجانی نباشه.

کاربر stateless شما برو انقلاب از چتر یه دفترچه ی گلگلی بخر از هر نرم افزاری بهتره Wink

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , kilookiloo , ele
ارسال: #۳۵۴۵۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۷ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  تشکر.

color note رو استفاده میکنم، ولی چون برای هر موضوع یک صفحه جدید باز میکنم و میخوام همشون هم جلوی چشمم باشن الآن دیگه صفحه ی اصلی گوشی تقریبا جا نداره! و همینطور sticky note برای ویندوز. همین چند روز پیش هفتمین نوت جدید رو هم اضافه کردم، جوری که بک گراند دسکتاپ به سختی دیده میشه!
keep رو الان دیدم. عالی بود. به نظرم بهترین گزینه همینه.
فقط نمیدونم چرا برای همه ی امکاناتی که میخوان در اختیارمون بذارن باید لاگین بشیم و به حساب جیمیل دسترسی داشته باشن! Confused روی اطلاعاتم حساس نیستم، حتی رمز هم براشون نمیذارم ولی اینکه خودشون از اول میگن قراره به حساب جیمیل دسترسی داشته باشن یه جوریه. بدبینم بهشون!
wunderlist رو هم فعلا فقط سایتش رو دیدم اون هم خیلی خوبه. خیلی ممنون.

one note هم امکان رمزگذاری داره ولی امکانات دیگه اش رو بی خبرم.

ولی هیچی جای روشِ سنتیِ قلم و کاغذ رو نمیگیره!Smile
خواهش می کنم.
کیپ که مال گوگله خودش. بالقوه به اطلاعات شما دسترسی دارن. لاگین کردن هم باعث میشه اطلاعات بین نسخه وب و موبایل و تبلت و ... سینک بشن و اگه یه زمانی یه مشکلی برای یکیشون پیش اومد اطلاعات نپره.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , نارین
ارسال: #۳۵۴۵۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ
امروز من نرسیدم برم سر کلاس دکتر حاج سید جوادی.
الآن داشتیم از بچه‌ها جویای تشکیل شدن یا نشدن کلاس می‌شدیم.
گفتن کلاس که تشکیل نشد، اما یکی از بچه‌ها تشنج کرد و حالش وخیم شد و چون کسی احیاء بلد نبود، متأسفانه فوت شد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , blackhalo1989 , Pure Liveliness , elhamgh , RASPINA , نارین , sss
ارسال: #۳۵۴۵۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  کاربر stateless شما برو انقلاب از چتر یه دفترچه ی گلگلی بخر از هر نرم افزاری بهتره Wink

Big GrinBig GrinBig Grin من که میمیرم برای این کتابفروشی ها...Heart سوره مهر هم کنار متروی انقلاب شعبه زده، بسی جای دلنشینی است. اصلا میرم اونجا دیگه نمیخوام برگردم.Angel دفتر گل گلی هم که زیاد دارمBlush و هنوز هم بهترین راه همینه به نظرم ولی جدیداً حجم مطالبی که میخوام نگهشون دارم زیاد شده. مثلا یه سایتی رو میخونم اگه لینکش رو نگه دارم ممکنه بعداً یادم بره که برای چی میخواستمش! (ولی باز هم همین الان کلی لینک توی وُرد و نوتهای دسکتاپم دارم که باید بخونمشون، به جز بوک مارکها!) به جز اینها، وقتی راجع به یه موضوع سرچ میکنم، میخوام همه ی مطالب مرتبط با اون که مدام هم اضافه میشه، منسجم و یکجا باشن.

(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کیپ که مال گوگله خودش. بالقوه به اطلاعات شما دسترسی دارن. لاگین کردن هم باعث میشه اطلاعات بین نسخه وب و موبایل و تبلت و ... سینک بشن و اگه یه زمانی یه مشکلی برای یکیشون پیش اومد اطلاعات نپره.

اطلاعاتی که خودمون میخوایم داخل اپلیکیشن بذاریم رو قبول دارم که باید دسترسی داشته باشن، ولی دسترسی به جیمیل برای چی لازمه؟ راهِ دیگه ای نیست که فقط با نام کاربری و رمز این اتفاق بیوفته؟ البته تصورم از دسترسی اینه که (قطعاً) محتویات ایمیلها، کانتکها و غیره رو دسترسی دارن. که البته گوگل خیلی بیشتر از این حرفها هم دسترسی داره. از نتیجه های جستجو که کاستومایز میشن و غیره هم مشخصه. ولی جدیدا دیدم حتی برای بازی آنلاین هم میخوایم ثبت نام کنیم میگه ما به حساب میلتون دسترسی داریم ها!! البته واضح هم هست که هرچی رو بذاریم در فضای مجازی دیگه خارج از کنترلمون هست و هرچقدر هم امنیت تضمین بشه بازهم نسبی هست.

چقدر حرف زدم! برم دفتر بخرم؟!Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , نارین
ارسال: #۳۵۴۵۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  اطلاعاتی که خودمون میخوایم داخل اپلیکیشن بذاریم رو قبول دارم که باید دسترسی داشته باشن، ولی دسترسی به جیمیل برای چی لازمه؟ راهِ دیگه ای نیست که فقط با نام کاربری و رمز این اتفاق بیوفته؟ البته تصورم از دسترسی اینه که (قطعاً) محتویات ایمیلها، کانتکها و غیره رو دسترسی دارن. که البته گوگل خیلی بیشتر از این حرفها هم دسترسی داره. از نتیجه های جستجو که کاستومایز میشن و غیره هم مشخصه. ولی جدیدا دیدم حتی برای بازی آنلاین هم میخوایم ثبت نام کنیم میگه ما به حساب میلتون دسترسی داریم ها!! البته واضح هم هست که هرچی رو بذاریم در فضای مجازی دیگه خارج از کنترلمون هست و هرچقدر هم امنیت تضمین بشه بازهم نسبی هست.

چقدر حرف زدم! برم دفتر بخرم؟!Big Grin
فکر کنم فهمیدم چی رو میگید. منظورتون اینه که تو سایت های متفرقه میشه با اکانت گوگل لاگین کرد؟ اگه منظورتون اینه که تو اینجور موارد چیزایی که اون سایت بهشون دسترسی خواهد داشت رو مینویسه مثل basic account info. تو این آدرس میگه هر اپ یا سایت به کدوم اطلاعات دسترسی داره:‌https://myaccount.google.com/permissions?pli=1

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۵۴۶۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط stateless.)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر کنم فهمیدم چی رو میگید. منظورتون اینه که تو سایت های متفرقه میشه با اکانت گوگل لاگین کرد؟ اگه منظورتون اینه که تو اینجور موارد چیزایی که اون سایت بهشون دسترسی خواهد داشت رو مینویسه مثل basic account info. تو این آدرس میگه هر اپ یا سایت به کدوم اطلاعات دسترسی داره:‌https://myaccount.google.com/permissions?pli=1

بله منظورم همین بود.

لینک جالبی بود. خودم یادم نبود با این جیمیلم کجا عضو بودم!

قبلا همه ی اکانتهام همیشه لاگین بود ولی چند وقته همه اکانتهارو حتما لاگ اوت میکنم، به خصوص جیمیل رو. قشنگ اطلاعاتمون رو رصد میکنن.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۶۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close