زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۹۶۱
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ
تو شرکتمون به یه برنامه نویس آقا که دانشجو نیست و حداقل تا سه سال آینده قصد خروج از کشور رو نداره و تو تهران زندگی می کنه نیاز داریم. مهارت هاش هم جاوا، سی شارپ و اس کیو ال سرور و کمی هم برنامه نویسی وب سمت کلاینت باشه.

اگر کسی شرایطشو داره لطفا پیام خصوصی بده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۹۶۲
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خیلی دوست داشتم یک اسپمر رو ریپورت کنم Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۳۹۶۳
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  تو شرکتمون به یه برنامه نویس آقا که دانشجو نیست و حداقل تا سه سال آینده قصد خروج از کشور رو نداره و تو تهران زندگی می کنه نیاز داریم. مهارت هاش هم جاوا، سی شارپ و اس کیو ال سرور و کمی هم برنامه نویسی وب سمت کلاینت باشه.

آچار فرانسه میخواید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp
ارسال: #۳۳۹۶۴
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
باورم نمیشه اینقدر خسته هستم... علتشو میدونم برای رفعش کاری نمیتونم بکنم... آدم گاهی دوست داره دردشو برای یک آدم کاملا غریبه، یک رهگذر که دیگه نمیبینتش بگه... برای کسی فقط بگه بدون این که منتظر جواب و توصیه و نصیحت از طرف مقابل باشه.. فقط بگه ولی چیزی نشنوه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , Skyrim , Saman , SepidehP , blackhalo1989 , stateless , khayyam , همیلا , arefeh.hp , crevice , pioneer01
ارسال: #۳۳۹۶۵
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط zarisa.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  باورم نمیشه اینقدر خسته هستم... علتشو میدونم برای رفعش کاری نمیتونم بکنم... آدم گاهی دوست داره دردشو برای یک آدم کاملا غریبه، یک رهگذر که دیگه نمیبینتش بگه... برای کسی فقط بگه بدون این که منتظر جواب و توصیه و نصیحت از طرف مقابل باشه.. فقط بگه ولی چیزی نشنوه...
ای وااااااای! خواهشا شما دیگه درد نکشید، اونهمه آرامش کجا رفت، اون همه نصیحت های خوب و عاقلانه. ؟
اشکال نداره، می تونید یه روز سوار خط واحد بشید یه مسیر رو کامل برید و برگردید، اینقدر خوبهBig Grin. آدم ریلکس میشهSmile
اگر همصحبت غریبه هم باشه که دیگه خیلی عالی میشه ، هوا هم سرده، خیلی میچسبهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۳۹۶۶
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ
پریدن وسط صف خیلی زشته. رفتار بچه گانه ایه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳۹۶۷
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  تو شرکتمون به یه برنامه نویس آقا که دانشجو نیست و حداقل تا سه سال آینده قصد خروج از کشور رو نداره و تو تهران زندگی می کنه نیاز داریم. مهارت هاش هم جاوا، سی شارپ و اس کیو ال سرور و کمی هم برنامه نویسی وب سمت کلاینت باشه.

آچار فرانسه میخواید؟

با این اوصاف من جعبه ابزارم!

این حداقل چیزایی بود که انتظار داریم. میاد تو کار بقیه چیزارو هم یاد میگیره. اون چیزی که ما از سمت کلاینت میخواییم (جاوا اسکریپت، ای جکس، جی کوئری، سی اس اس، اچ تی ام ال) یادگیریش در حد یه روز کار میبره. جاوا و سی شارپ و اس کیو ال رو هم نمیخواییم طرف ۱۰ سال جاوا کار کرده باشه، در حد سینتکس هم بلد باشه و دستش تو کد نویسی روون باشه برامون کافیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۳۹۶۸
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  تو شرکتمون به یه برنامه نویس آقا که دانشجو نیست و حداقل تا سه سال آینده قصد خروج از کشور رو نداره و تو تهران زندگی می کنه نیاز داریم. مهارت هاش هم جاوا، سی شارپ و اس کیو ال سرور و کمی هم برنامه نویسی وب سمت کلاینت باشه.

آچار فرانسه میخواید؟

با این اوصاف من جعبه ابزارم!

این حداقل چیزایی بود که انتظار داریم. میاد تو کار بقیه چیزارو هم یاد میگیره. اون چیزی که ما از سمت کلاینت میخواییم (جاوا اسکریپت، ای جکس، جی کوئری، سی اس اس، اچ تی ام ال) یادگیریش در حد یه روز کار میبره. جاوا و سی شارپ و اس کیو ال رو هم نمیخواییم طرف ۱۰ سال جاوا کار کرده باشه، در حد سینتکس هم بلد باشه و دستش تو کد نویسی روون باشه برامون کافیه.
من دیدی که بین کارجو ها وجود داره رو گفتم.

سپاس‌گزاری شده توسط: ۸_۸ , stateless
ارسال: #۳۳۹۶۹
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط codin.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  باورم نمیشه اینقدر خسته هستم... علتشو میدونم برای رفعش کاری نمیتونم بکنم... آدم گاهی دوست داره دردشو برای یک آدم کاملا غریبه، یک رهگذر که دیگه نمیبینتش بگه... برای کسی فقط بگه بدون این که منتظر جواب و توصیه و نصیحت از طرف مقابل باشه.. فقط بگه ولی چیزی نشنوه...
ای وااااااای! خواهشا شما دیگه درد نکشید، اونهمه آرامش کجا رفت، اون همه نصیحت های خوب و عاقلانه. ؟
اشکال نداره، می تونید یه روز سوار خط واحد بشید یه مسیر رو کامل برید و برگردید، اینقدر خوبهBig Grin. آدم ریلکس میشهSmile
اگر همصحبت غریبه هم باشه که دیگه خیلی عالی میشه ، هوا هم سرده، خیلی میچسبهBig Grin
چی بگم والا... تنها چیزی که سر پام نگه داشته هم همون آرمان ها و انگیزه های درونی هستش...
شما فکر کنم خانم هستید چون با این شلوغی خط BRT توی این روزای زوج و فرد یاد فشار قبر میفته آدم تو اتوبوس ریلکس کجا بود. بخش خانما ولی گل و بلبله. Big Grin

صادق هدایت یک متنی داره که خیلی زیباست. هدایت اینو در باب پوچی و سرگردانی دنیا میگه ولی در حالت کلی هم واقعا درسته:

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا می خورد و میتراشد. این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد، چون عموما عادت دارند که این دردهای باورنکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارندو اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلقی بکنند -زیرا بشر هنوز چاره و دوائی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی بتوسط شراب و خواب مصنوعی بوسیله افیون و مواد مخدره است- ولی افسوس که تاثیر این گونه دارو ها موقت است و بجا ی تسکین پس از مدتی بر شدت درد میافزاید.

سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , kilookiloo
ارسال: #۳۳۹۷۰
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا می خورد و میتراشد. این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد، چون عموما عادت دارند که این دردهای باورنکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارندو اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلقی بکنند -زیرا بشر هنوز چاره و دوائی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی بتوسط شراب و خواب مصنوعی بوسیله افیون و مواد مخدره است- ولی افسوس که تاثیر این گونه دارو ها موقت است و بجا ی تسکین پس از مدتی بر شدت درد میافزاید.

این صفه اول بوفِ کوره. صفه آخرشم خودکشی کرد. پیشاپیش تسلیت میگم Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , codin , kilookiloo
ارسال: #۳۳۹۷۱
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  باورم نمیشه اینقدر خسته هستم... علتشو میدونم برای رفعش کاری نمیتونم بکنم... آدم گاهی دوست داره دردشو برای یک آدم کاملا غریبه، یک رهگذر که دیگه نمیبینتش بگه... برای کسی فقط بگه بدون این که منتظر جواب و توصیه و نصیحت از طرف مقابل باشه.. فقط بگه ولی چیزی نشنوه...

میدونم شاید برداشت این باشه که درک نمیکنم ولی حداقل جمله ی بولد شده رو خیلی خوب درک میکنم اما برای تلطیف فضا بد نیست از یه جنبه ی دیگه به صحبتهای شما نگاه کنیم:
چرا فقط بگه ولی چیزی نشنوه آخه...؟؟؟ من که اگه با یکی حرف بزنم (حالا دردِ دل باشه، حرفِ عادیِ روزمره باشه، هرچی) ولی عکس العملی از خودش نشون نده، بهم بر میخوره!Big Grin ممکنه بگید گوش میده ولی حرفی نمیزنه، اینم خوب نیست! بالاخره ما این همه حرف میزنیم یعنی دو کلمه جواب نداره؟!Big Grin من که همون توصیه و نصیحت رو هم دوست دارم!Big Grin

پی نوشت۱: ۳۳۰ مگ ویدئو دانلود کردم، آخرسر باز نشد! این فایلهای rar چرا اینجوری میشن؟Huh

پی نوشت۲: صبحِ زیبای یکشنبه تون بخیر و خوشی.Smile

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , codin
ارسال: #۳۳۹۷۲
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ
قرار نیست من آن طوری زندگی کنم که دنیا دوست دارد، خب طبعا قرار نیست دنیا هم آن طور باشد که من دوست دارم! Cool

- جی دی سالینجر -

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Riemann , sss , ele
ارسال: #۳۳۹۷۳
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط stateless.)
- چرا گزینه ی "گزارش" برای ارسالهای خودمون فعاله ولی گزینه ی "سپاس" فعال نیست؟ Shy

- کسی میدونه چجوری میشه اطلاعات تکمیلی (دانشگاه، مقطع تحصیلی و...) رو ریست کرد؟ یعنی بشه "تعیین نشده"، نه اینکه حتما یکی از گزینه ها انتخاب بشه...Exclamation

- انقدر که این تاپیک برای من آموزنده است، تاپیکهای درسی نیست!Angel

- فعلا دیگه حرف و سوالی ندارم! فعلا! Big Grin با تشکر از راهنمایی های دوستان.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۳۹۷۴
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۳ ب.ظ
اگه بیان بهت بگن همین فردا می میری اولین نفر از کی حلالیت می گیری !؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۳۹۷۵
۰۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۲ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اگه بیان بهت بگن همین فردا می میری اولین نفر از کی حلالیت می گیری !؟
خدا
-------------------------------
چرا ما اینجوری هستیم؟! اونایی که سابقه کار ندارن، دوست دارن از بقیه همکارا پنهون کنن و نشون بدن ک خیلی واردن و سابقه کار هم دارن. لازم باشه دروغ هم میگن. خوب چه لزومی هست دروغ بگی خواهر من؟! Confused بالاخره باید از یه جایی شروع بشه دیگه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close