زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۴۵۱
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  من با ۴g ایرانسل دانلود می کنم.
سه ساعت شبانه رایگان داره از ساعت ۲ تا ۸ صبح ۲۰۰۰ تومان
باهاش ۲۰-۳۰ گیگ میشه دانلود کرد، بد نیست [تصویر:  biggrin.gif]
سرعت ایرانسل ما شبا میشه دقیقاً ۸ مگابایت بر ثانیه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Pure Liveliness
ارسال: #۳۳۴۵۲
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آموزش های لیندا به صورت قانونی و مجانی فقط تا ۳۰ اکتبر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تشکر.
ببخشید قابل دانلود هم هست؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۳۴۵۳
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آموزش های لیندا به صورت قانونی و مجانی فقط تا ۳۰ اکتبر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تشکر.
ببخشید قابل دانلود هم هست؟
تو این لینک جایی رو ندیدم که قانونی بشه دانلود کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۳۳۴۵۴
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آموزش های لیندا به صورت قانونی و مجانی فقط تا ۳۰ اکتبر:

تشکر می‌کنم.
فقط چطور می‌تونیم آموزش‌ها را ببینیم؟چند دوره‌ای که نیاز داشتم را فقط قسمت اول‌شون قابل دیدن بود. و بقیه‌ی قسمت‌هایی که عکس قفل روی اون‌ها بود قابل دیدن نبود.
ارسال: #۳۳۴۵۵
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آموزش های لیندا به صورت قانونی و مجانی فقط تا ۳۰ اکتبر:

تشکر می‌کنم.
فقط چطور می‌تونیم آموزش‌ها را ببینیم؟چند دوره‌ای که نیاز داشتم را فقط قسمت اول‌شون قابل دیدن بود. و بقیه‌ی قسمت‌هایی که عکس قفل روی اون‌ها بود قابل دیدن نبود.
خواهش می کنم.

مثال:
دوره رایگان در لینکدین:

همین دوره در لیندا که رایگان نیست:‌

ارسال: #۳۳۴۵۶
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  

تشکر می‌کنم.
خواهش می کنم.

مثال:
دوره رایگان در لینکدین:

همین دوره در لیندا که رایگان نیست:‌

با تشکر از شما. نمیدونم این دوره هایی که من تونستم دانلود کنم جزو کدوم دسته بودن ولی دانلود شدن.

دوستان دقیقه ی ۲:۴۴
تا اواخرش چی میگه دقیقا؟ اگه کسی دلیلش رو هم میدونه ممنون میشم بفرمایید.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۳۴۵۷
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  من با ۴g ایرانسل دانلود می کنم.
سه ساعت شبانه رایگان داره از ساعت ۲ تا ۸ صبح ۲۰۰۰ تومان
باهاش ۲۰-۳۰ گیگ میشه دانلود کرد، بد نیست [تصویر:  biggrin.gif]
با چه کدی این بسته رو میگیرید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۳۴۵۸
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ
مربی کره چادری شد.

ارسال: #۳۳۴۵۹
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ب.ظ)Nesyan نوشته شده توسط:  با چه کدی این بسته رو میگیرید؟

با کد فک نکنم بشه بخریش، app اندرویدیش رو نصب کن My Irancell

داخل این برنامه میشه طرح های نامحدود رو خرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan
ارسال: #۳۳۴۶۰
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ
.....
ارسال: #۳۳۴۶۱
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
عاقبت رفتن به سمت دین و مذهب میشه همون جریان ... خودتون می دونید
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint
ارسال: #۳۳۴۶۲
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط Skyrim.)
یه فیلم مستند دیدم. یه کرگدن تو یه گودال گل افتاده بود. حدود ۱۵-۲۰ تا جنگلبان و بومی ها منطقه داشتن تلاش میکردن بیارنش بیرون.
بهش آرام بخش با دز پایین زدن تا وحشی بازی در نیاره، درضمن خودش هم یه مقدار بتونه خودش رو بالا بکشه. خلاصه با کمک یه جیپ ۲ دیفرانسیل اومد بیرون و همه شروع کردن به خوشحالی کردن. ولی دیگه اثر داروی آرام بخش کم شده بود. کرگدن افتاد به جون جیپ و شروع کرد به شاخ زدن!!
اون که کرگدن هست و گله ای ازش نیست. ولی بعضیا آدما هم اینجوری هستن. آخه کرگدن!! دارن کمکت میکنن!! چرا نمیفهمی؟! آدم اینقدر کرگدن؟!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RASPINA , ele
ارسال: #۳۳۴۶۳
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط Saman.)
"اگر دوست دارید ببینید که چقدر طول میکشه" که کسی ازتون متنفر بشه کافیه بهش ثابت کنید که دوستش دارید

اینکه چطور این رو اثبات کنید بسته به حرارتی داره که در کلام شماست Big Grin اما نتیجه همیشه یکسانه.

جنسیت در این گفته اصلا مطرح نیست، جای دوست داشتن هم میتونید واژه محبت بگذارید.Big Grin

---------------------

(۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  یه فیلم مستند دیدم. یه کرگدن تو یه گودال گل افتاده بود. حدود ۱۵-۲۰ تا جنگلبان و بومی ها منطقه داشتن تلاش میکردن بیارنش بیرون.
بهش آرام بخش با دز پایین زدن تا وحشی بازی در نیاره، درضمن خودش هم یه مقدار بتونه خودش رو بالا بکشه. خلاصه با کمک یه جیپ ۲ دیفرانسیل اومد بیرون و همه شروع کردن به خوشحالی کردن. ولی دیگه اثر داروی آرام بخش کم شده بود. کرگدن افتاد به جون جیپ و شروع کرد به شاخ زدن!!
اون که کرگدن هست و گله ای ازش نیست. ولی بعضیا آدما هم اینجوری هستن. آخه کردگدن!! دارن کمکت میکنن!! چرا نمیفهمی؟! آدم اینقدر کرگدن؟!

آخه کرگدن،دارن کمکت میکنن . . .

آقا ممنونBig GrinBig GrinBig Grin کلی خندیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , ele
ارسال: #۳۳۴۶۴
۰۶ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ
باز داره هوا سرد میشه. بریم تو فاز هات چاکلت. Big GrinBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۳۳۴۶۵
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  باز داره هوا سرد میشه. بریم تو فاز هات چاکلت. Big GrinBig GrinBig Grin

نه تو هوای سرد آش دوغ می چسبه Big GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close