زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۳۹۱
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۶ ب.ظ
واقعا چ کار میشد کرد...

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۳۹۲
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ
نهایتاََ تلاش های من برای قانع کردن مامانم که بذاره پارچه ی نصف یه مانتوی بلااستفاده رو خودم عوض کنم با شکست مواجه شد. Dodgy
نمی ذاره Undecided میگه بده خیاط Dodgy خب میتونم خودم :|

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۳۳۳۹۳
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام به کسایی که این متن رو میخونن. من الان دو سه هفته س میرم سرکار که کارش برنامه نویسی هست که همه چی خوب و اکی هست فقط کار با git واقعا سخته برام خیلیم اونجا تو شرکت حساسن که هر کاری رو برنچ مخصوص خودش باشه‌. کم کم دارم دیوونه میشم٬ اگه رو برنچ اشتباه بزنم باید rebase کنم ولی اونم اصلا مهارت ندارم‌. میام از یه منبع خوب بخونم فقط کتاب pro git رو پیدا کردم که اصلا وقت نمیشه بخونم چون از ۸ صبح تا ۶ محل کارم. بعد سایت هایی هم که تو نت توضیح دادن خیلی خلاصه مثلا میگن برای rebase همین یه خط رو بزنین حله ولی واقعا خیلی ریزه کاری داره وگرنه ممکنه با یه کد اشتباه کدهای قبلی پاک بشه از ویژوال استودیو. اصلا مثال عملی نمیزنن. واقعا موندم چی کار کنم Sad
ببخشید اگه کمی درهم نوشتم.

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
ارسال: #۳۳۳۹۴
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط samane .gh.)
خیلی وقته که نیومدم اینجا

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
ارسال: #۳۳۳۹۵
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
این روزا خیلی دلم واسه دوستای دبیرستانم تنگ شده، هر چند بیش از بقیه ی آدما با هم ارتباط داریم، لااقل سالی ۱ یا ۲ بار. با دو سه تاشون خیلی بیشتر. دلم هوای دبیرستان کرده بود. پیش دانشگاهی که توی مدرسه حکومت میکردیم وقتی تعطیل میشد و هیشکیی نبود جز یه خانومی واسه کنترل. وقت ناهار توی صف از همه میزدیم جلو و میگفتیم ما پیش ایم Smile)) خیلی باحال بود.
میرفتیم چیز میز میخریدیم از بیرون وقتایی که فقط خودمون توی مدرسه بودیم. راهش. سرویس… چقدر خوب بود.
خوب نیست آدم توی گذشته زندگی کنه ولی گاهی بعضی چیزا تکرار نمیشه. با هیچ دوست جدیدی، با هیچ محیط جدیدی.
فک نمیکردم دوستام هم دلشون تنگِ اون روزا باشه، گفتم خیلی هاشون که زندگی شون عوض شده و … امروز هم میزیم پیام داد که دلش تنگ شده. عجیب بود. خوشحال شدم.
کاش میشد برگشت به روزایی که بچه بودیم و خیلی سرخوش. بدون غمِ آدم بزرگا. عددی که میاد روی سنمون رو دوس ندارم.

سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , RASPINA , IT4444
ارسال: #۳۳۳۹۶
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ
تست های شماره ۲۳ و ۳۲ کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت فصل سوم و قیافه من &#۱۲۸۵۲۸;
چند بار هر کدوم رو حل کردم تا دستم اومد، لعنت بر نخ توصیه میکنم زیاد و زیادتر حلشون کنید

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
ارسال: #۳۳۳۹۷
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  این روزا خیلی دلم واسه دوستای دبیرستانم تنگ شده، هر چند بیش از بقیه ی آدما با هم ارتباط داریم، لااقل سالی ۱ یا ۲ بار. با دو سه تاشون خیلی بیشتر. دلم هوای دبیرستان کرده بود. پیش دانشگاهی که توی مدرسه حکومت میکردیم وقتی تعطیل میشد و هیشکیی نبود جز یه خانومی واسه کنترل. وقت ناهار توی صف از همه میزدیم جلو و میگفتیم ما پیش ایم Smile)) خیلی باحال بود.
میرفتیم چیز میز میخریدیم از بیرون وقتایی که فقط خودمون توی مدرسه بودیم. راهش. سرویس… چقدر خوب بود.
خوب نیست آدم توی گذشته زندگی کنه ولی گاهی بعضی چیزا تکرار نمیشه. با هیچ دوست جدیدی، با هیچ محیط جدیدی.
فک نمیکردم دوستام هم دلشون تنگِ اون روزا باشه، گفتم خیلی هاشون که زندگی شون عوض شده و … امروز هم میزیم پیام داد که دلش تنگ شده. عجیب بود. خوشحال شدم.
کاش میشد برگشت به روزایی که بچه بودیم و خیلی سرخوش. بدون غمِ آدم بزرگا. عددی که میاد روی سنمون رو دوس ندارم.

هی Sad Sad Sad
چقدر دلم تنگ شد . همه ی اینا به کنار زنگ بهشتی یه چیز دیگه بود Big Grin
شمارشش عالی بود ۱ ۲ ۵ پاشو جواب بده Big Grin
تعداد کسایی که میبرد پا تخته که ازشون بپرسه بیشتر از اونایی بود که نشستن (یه بار زهره گفت خانم میخواید ما بیایم اونا بشینن Big GrinBig GrinBig Grin )
تو یه امتحانی به همه رندم نمره داده بود همه ۱۹ - ۲۰ بودن به من ۱۴ داد Smile اصلن ناراحت نشدم فقط خندیدم Big GrinBig GrinBig Grin

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۳۳۹۸
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  هی Sad Sad Sad
چقدر دلم تنگ شد . همه ی اینا به کنار زنگ بهشتی یه چیز دیگه بود Big Grin
شمارشش عالی بود ۱ ۲ ۵ پاشو جواب بده Big Grin
تعداد کسایی که میبرد پا تخته که ازشون بپرسه بیشتر از اونایی بود که نشستن (یه بار زهره گفت خانم میخواید ما بیایم اونا بشینن Big GrinBig GrinBig Grin )
تو یه امتحانی به همه رندم نمره داده بود همه ۱۹ - ۲۰ بودن به من ۱۴ داد Smile اصلن ناراحت نشدم فقط خندیدم Big GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig Grin یادش بخیر.
چه دورانی داشتیم...Undecided
زهره رو توی مترو دیدم پارسال. شیطنتش رو برده بود توی یه حزبی توی دانشگاهشون. Big Grin
کاش جمع بشیم دوباره...

سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۳۳۳۹۹
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
من نمیفهمم چطور میشه درسای کامپیوتر رو تئوری درس داد و یاد گرفت؟!

پ.ن:‌ ... و خیلی حرف دیگه که ممکنه به بعضیا بر بخوره ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , ele , IT4444
ارسال: #۳۳۴۰۰
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ
اونقدر بدم میاد از این سایتای فارسی که توشون حروف 'ی' و 'ک' عربی به کار برده شده.

پدر آدم در میاد.
ارسال: #۳۳۴۰۱
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ
میخوام برای برنامه ریزی و زمان بندی کارام از ترلو استفاده کنم. باید دید چقدر جواب میده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳۴۰۲
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۳ ب.ظ
چقدر سخته سر دوراهی قرار گرفتنHuh

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , sss , Pure Liveliness , Menrva , SepidehP , khayyam , zhid
ارسال: #۳۳۴۰۳
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ
در این دنیا یک نفر هم تو را بفهمد کافیست ... Sleepy

[تصویر:  424456_ttnvmktzhgznrieth54z.jpg]

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , SepidehP , Menrva , Pure Liveliness , kilookiloo , shamim_70 , ele
ارسال: #۳۳۴۰۴
۲۹ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط khayyam.)
خیام اگر ز باده مستی خوش باش

با ما رخی اگر نشستی خوش باش

خیام خوبی ! ..SmileSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , shamim_70
ارسال: #۳۳۴۰۵
۲۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  در این دنیا یک نفر هم تو را بفهمد کافیست ... Sleepy
چه حرف قشنگی...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close