زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۳۹۱
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  اشکان وظیفه خودشو تو تیم ملی خیلی خوب انجام داده و خیلی زحمت کشیده با تمام وجود بازی می کرده همیشه برای من همون دژاگه دوست داشتنیه
اشکان یک شیب سراسر نزولی در تیم ملی داشته.
اون به کنار، از نظر شما یکی قاتل زنجیره‌ای باشه، به صرف خوب بازی کردن در تیم ملی دوست داشتنی هست؟ کسی که مست پشت فرمون میشینه در حالی که پول تاکسی براش پشیزی نیست و از اون گذشته، در کشوری بزرگ شده که سخت‌ترین قوانین رو از این لحاظ داره، نشون میده که ارزشی برای جان آدم‌ها قائل نیست. بنزما رو دیدید که به خاطر اون جریان از تیم ملی محروم کردند. یا یه باشگاه آلمانی بازیکنش رو به خاطر مصرف سیگار بیرون انداخت و خیلی موارد دیگه.
این به کنار، آدم‌ها اشتباه می‌کنند اما یه هفته پیش پست گذاشتم که فلان رئیس بانک یقه‌ش رو چفت میبنده ولی ماهی ۶۰ میلیون میگیره. ۶۰ میلیون گرفتنِ یک نفر در سیستم ضعیف بانکی ایران که بانک نیست و دلالی هست یه حرف هست، سو استفاده از مذهب یه چیز. برای من کسی که تظاهر میکنه اصلاً دوست داشتنی نیست.

(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  طبق شنیده های من، کسی که گناهکار باشه (اولیش هم خود من) اما ارتباطش رو با خدا قطع نکنه و به نحوی ارتباطش رو با خدا حفظ کنه آخرش دستش گرفته میشه و به مسیر خدا بر میگرده.
اگر منظورتون به پست من بود، ما که نمیدونیم کی ارتباطش رو با خدا قطع کرده کی نکرده، پس اجازه بدید طبق قوانین وضع شده باهاش برخورد بشه، خدا خودش دستش رو در آینده میتونه بگیره.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۳۹۲
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  طبق شنیده های من، کسی که گناهکار باشه (اولیش هم خود من) اما ارتباطش رو با خدا قطع نکنه و به نحوی ارتباطش رو با خدا حفظ کنه آخرش دستش گرفته میشه و به مسیر خدا بر میگرده.
اگر منظورتون به پست من بود، ما که نمیدونیم کی ارتباطش رو با خدا قطع کرده کی نکرده، پس اجازه بدید طبق قوانین وضع شده باهاش برخورد بشه، خدا خودش دستش رو در آینده میتونه بگیره.
بله. البته که باید طبق قانون با هر متخلفی برخورد بشه. از جنبه فردی عرض کردم.
ارسال: #۳۰۳۹۳
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  اشکان وظیفه خودشو تو تیم ملی خیلی خوب انجام داده و خیلی زحمت کشیده با تمام وجود بازی می کرده همیشه برای من همون دژاگه دوست داشتنیه
اشکان یک شیب سراسر نزولی در تیم ملی داشته.
اون به کنار، از نظر شما یکی قاتل زنجیره‌ای باشه، به صرف خوب بازی کردن در تیم ملی دوست داشتنی هست؟ کسی که مست پشت فرمون میشینه در حالی که پول تاکسی براش پشیزی نیست و از اون گذشته، در کشوری بزرگ شده که سخت‌ترین قوانین رو از این لحاظ داره، نشون میده که ارزشی برای جان آدم‌ها قائل نیست. بنزما رو دیدید که به خاطر اون جریان از تیم ملی محروم کردند. یا یه باشگاه آلمانی بازیکنش رو به خاطر مصرف سیگار بیرون انداخت و خیلی موارد دیگه.
این به کنار، آدم‌ها اشتباه می‌کنند اما یه هفته پیش پست گذاشتم که فلان رئیس بانک یقه‌ش رو چفت میبنده ولی ماهی ۶۰ میلیون میگیره. ۶۰ میلیون گرفتنِ یک نفر در سیستم ضعیف بانکی ایران که بانک نیست و دلالی هست یه حرف هست، سو استفاده از مذهب یه چیز. برای من کسی که تظاهر میکنه اصلاً دوست داشتنی نیست.

الان میگیم اعدامش کنن خیالتون راحت شه کلن دید تربیتی کتک از بهشت اومده رو همچنان اعمال می کنین Big Grin
من از کارش دفاع نمی کنم اما میگم نباید یکی رو با یه حرکت نابود کرد خدا بخشنده و خطا پوشه ما هم یاد بگیریم بخشنده و خطا پوش باشیم
انشااله مشکلش حل شه و تکرارم نکنه بازم تو تیم ملی ببنیمش

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۳۹۴
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  الان میگیم اعدامش کنن خیالتون راحت شه کلن دید تربیتی کتک از بهشت اومده رو همچنان اعمال می کنین [تصویر:  biggrin.gif]
من از کارش دفاع نمی کنم اما میگم نباید یکی رو با یه حرکت نابود کرد خدا بخشنده و خطا پوشه ما هم یاد بگیریم بخشنده و خطا پوش باشیم
انشااله مشکلش حل شه و تکرارم نکنه بازم تو تیم ملی ببنیمش
نه اعدام و شلاق بحث شرعی‌ش هست که اصلاً علاقه‌ای ندارم و اتفاقاً از نظر من کسی توو خونه‌ش اونقدر بخوره تا بترکه. اما اینجا موضوع علنی و حرفه‌ای هست. ورزشکارا و سلبریتی‌ها همیشه نوک پیکان هستند. دژاگه به نظرم از وقتی از فوتبال آلمان بیرون اومد کلاً حرفه‌ای‌گری رو گذاشته کنار. اوایل خوب بازی می‌کرد ولی الان به نظرم بازیکن دست چندم تیم ملی شده (شاید از نظر بقیه بهترین بازیکن ایران باشه ولی من واقعاً فکر میکنم افت محسوسی کرده و از بعضی از هم‌پستی‌های داخلیش ضعیف‌تر هست). رضا عنایتی با نیم قرن سن چند ماه پیش مصاحبه کرده بود که هنوز هم مهمونی نمیرم یا رفتم هم غذا نمیخورم تا رژیم فوتبالی‌م به هم نخوره (راست و دروغش با خودش) اما دژاگه در همون ۲۷ سالگی با اومدن به لیگ قطر وا داده. الان علاوه بر فشار فنی، فشار ناشی از این حاشیه رو هم باید بکشه خصوصاً که با کشور اسلامی طرف حساب هست. خلاصه الکی داره فوتبالش رو به فنا میده.

کتک هم در وقت ضرروی، و الا اون اثر بخشی‌ای که باید داشته باشه رو از دست میده Cool Cool
ارسال: #۳۰۳۹۵
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ
من قضاوتی در مورد فوتبالش نمی کنم چون بازی های قطرش رو ندیم
کسی که روزی یه ملت رو خوشحال کرده نباید به این بی رحمی در موردش حرف زده بشه و حکم به اتمامش داد البته نخواهد هم شد مطمئنم کمکش می کنن که از این بحران هم بگذره
ویکی پدیا:
او قرار بود در بازی مقابل تیم ملی فوتبال جوانان اسرائیل در چارچوب رقابت‌های مقدماتی قهرمانی سال ۲۰۰۹ (میلادی) اروپا در میان تیم‌های فوتبال زیر ۲۱ ساله‌ها که در روز ۱۲ اکتبر ۲۰۰۷ برگزار می‌شد شرکت کند. اشکان پس از آگاهی از قرار گرفتن تیم ملی زیر ۲۱ ساله‌های آلمان در برابر اسرائیل، و پیش از عزیمت به اطلاع دیتر آملیتس مربی زیر ۲۱ ساله‌های آلمان رسانده بود که به دلیل پیش بینی‌های موجود از وضعیت اسرائیل، این تیم را برای بازی در مقابل اسرائیل همراهی نخواهد کرد. او عنوان کرد: «مربی با اصل و نسب ایرانی من آشنا است و معذوریت‌های سیاسی من را برای عدم شرکت در بازی روز جمعه درک می‌کند»[۱۲]
امتناع اشکان دژاگه از سفر به اسرائیل به همرا تیم ملی زیر ۲۱ سال آلمان، بازتابهای گسترده‌ای در رسانه‌های کشور آلمان داشت. پس از جنجال بوجود آمده، اشکان در گفتگویی با نشریه شب (Stern) چاپ آلمان اعلام کرد: «در رگهای من بیشتر خون ایرانی جاری است تا آلمانی، باید این مسئله را پذیرفت. والدین من ایرانی هستند. ایران، اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسد.»[۱۳] او همچنین در پاسخ به پرسشی گفت: «دین من اسلام است، به خداوند ایمان دارم. پیش از هر بازی خدایم را ستایش می‌کنم. این آئین من است."

با یه اشتباه بزنیم لهش کنیم؟ بگیم تو تموم شدی؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۳۹۶
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  ادرس رباته رو ندارین؟
من دارم، ولی فکر کنم جمعش کردن دیروز ظهر
تو همه ی گروه ها دست ب دست می شد

امروز پسره دستگیر شد ، ۱۹ ساله دانشجوی مهندسی کامپیوتر ،
پلیس فتا حواسش به همه‌چی هست Big GrinBig GrinBig GrinTongue

خوبه پیشفرض اینه که پسره Big Grin
ارسال: #۳۰۳۹۷
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  با یه اشتباه بزنیم لهش کنیم؟ بگیم تو تموم شدی؟
بیا در مورد حدف ایسلند توسط فرانسه صحبت کنیم [تصویر:  413443_4.gif]
بازی‌های یک شانزدهم، به جز ایتالیا-اسپانیا که گفته بودم اسپانیا میبره، هر ۷ تا رو درست پیش‌بینی کرده بودم (البته با احتساب ضربات پنالتی). حتی تیم خودم یعنی انگلیس رو هم گفته بودم حذف میشه مقابل ایسلند، قسم میخورم :')))
لهستان-پرتغال و ولز-بلژیک و آلمان-ایتالیا رو هم درست گفتم تا الان (با احتساب پنالتی‌ها) [تصویر:  413443_4.gif] اسناد این ۳ بازی رو دارم بعداً نشون میدم.
ارسال: #۳۰۳۹۸
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  خب حله.
فقط یه مسئله‌ای باقی می‌مونه.
اینکه اول شما لطف کنید علت دلخوری‌تون رو بگید تا بعدش من بشینم حساب کتاب کنم ببینم با چی می‌تونم دلخوری‌تون رو برطرف کنم.
بسته به نوع و میزان دلخوری می‌شه با مواردی مثل بستنی٬ آب هویج٬ عطاویچ و ... موضوع رو حل کرد.
تازه شاید به نتیجه برسم که اصلاً حق با خودم بوده و بیام این موارد رو از شما مطالبه کنم. Big Grin

خارج از شوخی.
من سؤالمو جدی پرسیدم.
لطفاً اگر کسی واقعاً از من دلخوری داره بگه.
برام مهمه.
Big Grin
قربون شما حمیده جون:-*

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۰۳۹۹
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بیا در مورد حدف ایسلند توسط فرانسه صحبت کنیم [تصویر:  413443_4.gif]
بازی‌های یک شانزدهم، به جز ایتالیا-اسپانیا که گفته بودم اسپانیا میبره، هر ۷ تا رو درست پیش‌بینی کرده بودم (البته با احتساب ضربات پنالتی). حتی تیم خودم یعنی انگلیس رو هم گفته بودم حذف میشه مقابل ایسلند، قسم میخورم :')))
لهستان-پرتغال و ولز-بلژیک و آلمان-ایتالیا رو هم درست گفتم تا الان (با احتساب پنالتی‌ها) [تصویر:  413443_4.gif] اسناد این ۳ بازی رو دارم بعداً نشون میدم.
باشه Big Grin
من که منتظر تقابل بیل و رونالدو هستم!
امشبم شاید فرانسه حذف شه مثلا بازی بره به پنالتی
فینال المان ولز خوبه هر چند المان پرتغالم باید جالب باشه کلن المان فوتبال تهاجمی رو ارائه داده

ارسال: #۳۰۴۰۰
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  خوبه پیشفرض اینه که پسره Big Grin
من با پیش فرض اقا دزده پست زدم Big Grin
جدی میگم اقا هستن Big GrinBig GrinBig Grin من نمیدونم چرا هر وقت میخوام جدی باشم خندم میگیره فقط Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۰۴۰۱
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  باشه Big Grin
من که منتظر تقابل بیل و رونالدو هستم!
امشبم شاید فرانسه حذف شه مثلا بازی بره به پنالتی
فینال المان ولز خوبه هر چند المان پرتغالم باید جالب باشه کلن المان فوتبال تهاجمی رو ارائه داده
من اگه بخوام تیم مورد علاقه امو انتخاب کنم آلمان یکی از گزینه های اصلیمه. هم دیسیپلین تیمیشون رو دوست دارم و هم اینکه مثل قدیما دیگه ماشینی بازی نمی کنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۴۰۲
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من اگه بخوام تیم مورد علاقه ام انتخاب کنم آلمان یکی از گزینه های اصلیمه. هم دیسیپلین تیمیشون رو دوست دارم و هم اینکه مثل قدیما دیگه ماشینی بازی نمی کنن.
اره المان تهاجمی بازی کرده می تونه قهرمان هم بشه فرانسه تو فینال باشه جالب نیس المان باشه هیجانش بیشتره

ارسال: #۳۰۴۰۳
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  من که منتظر تقابل بیل و رونالدو هستم!

من نمیفهمم چرا بابای من فوتبالی نیست که بره یه آنتن بگیره مام این بازی ها رو نگاه کنیم

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۰۴۰۴
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ، توسط barca.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  من نمیفهمم چرا بابای من فوتبالی نیست که بره یه آنتن بگیره مام این بازی ها رو نگاه کنیم
با اینترنت نگاه کنین اگر های وب هستین یه بسته هایی داره یکی دو روزه واسه دیدن بازی خوبه

اوف یکی فرانسه رو از برق بکشه Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۰۴۰۵
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ
فرانسه داره چیکار می کنه؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۲۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close