زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۵۷۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  من فردا رهسپار مشهدم دعاگوی همه دوستان هستم.
البته اگر قابل باشم!

منم پس فردا راهی اردبیل هستم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۸۵۷۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  خیلی بده
من از افزونه lazarus استفاده می کنم که از همه متن ها و فرم ها کپی تهیه کنه
من با TexMaker داشتم کار میکردم، بعضی وقتا (خیلی کم) دکمه‌ی رفرش رو میزنم که فایل‌ها رو به صورت سلسله‌مراتبی نشون بده، قاطی می‌کنه، اما وقتی میبندم از اول باز میکنم درست میشه (فکر کنم master document رو قاطی میکنه). اما این سری درست نشد. کلا به عقب برگشته و اینطوری نیست که بگم یه قسمتی پاک شده.
حالا شروع کردم به نوشتن خود به خود یادم اومد، نصفش رو جبران کردم فعلا.
ارسال: #۲۸۵۷۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۰ ب.ظ
سلام.
دوستان اسم اون برنامه گوگل چیه هست که بهش صدای انگلیسی میدیم و اون کلماتش و در کل جمله رو بهمون میده؟
در کل اسم این برنامهه چیه؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۸۵۷۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام.
دوستان اسم اون برنامه گوگل چیه هست که بهش صدای انگلیسی میدیم و اون کلماتش و در کل جمله رو بهمون میده؟
در کل اسم این برنامهه چیه؟
یه افزونه ست توی گوگل کروم. این منظورتونه؟ اسمش VoiceNote.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۸۵۸۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ
عشق واقعی که باشه، تعامل و تفاهم و خوشبختی و همه چیزای خوب هم به دنبالش میان ...
ارسال: #۲۸۵۸۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط ezra.)
نوزده سال پیش , همچین روزی , این معجزه رخ داد ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۸۵۸۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  هر بار هر جا صحبت از نامه عاشقانه جناب روح الله به همسرشون میشه، همه معیارهای سختگیرانمو برای ازدواج میذارم کنار و میگم طرف یه عشقی مثل اون عشق نسبت بهم داشته باشه بقیه اش خود به خود حله. Smile
رفتار امام ناشی از مرتبه ایمانی امام بود. به نظرم اگه شما چنین همسری رو میخواید باید خودتون هم به چنین مرتبه ایمانی ای برسید تا همسر باشید با هم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۸۵۸۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , M a h d i , admin
ارسال: #۲۸۵۸۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
من هنوز تو کف پنالتی زیدان به بوفون هستم. فرض کن فینال جام جهانی پنالتی رو به بوفون چیپ بزنی تازه بخوره به تیر بره تو گل!!!!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , ezra
ارسال: #۲۸۵۸۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ
برای برنامه نویسی وب باید سی شارپ رو در چه حد بلد بود؟
مقدماتی٬ متوسط٬ پیشرفته ؟
ارسال: #۲۸۵۸۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  هر بار هر جا صحبت از نامه عاشقانه جناب روح الله به همسرشون میشه، همه معیارهای سختگیرانمو برای ازدواج میذارم کنار و میگم طرف یه عشقی مثل اون عشق نسبت بهم داشته باشه بقیه اش خود به خود حله. Smile
رفتار امام ناشی از مرتبه ایمانی امام بود. به نظرم اگه شما چنین همسری رو میخواید باید خودتون هم به چنین مرتبه ایمانی ای برسید تا همسر باشید با هم.

خب اگر خداوند چنین کسی رو قسمت من کنه منم بدون شک برای سعادت دنیا و آخرت تمام سعیمو میکنم که شبیهش بشم. چه اشکالی داره که دست کسی رو که مشتاق یه ایمان محکم هست گرفت و بالا کشید؟
ارسال: #۲۸۵۸۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  خب اگر خداوند چنین کسی رو قسمت من کنه منم بدون شک برای سعادت دنیا و آخرت تمام سعیمو میکنم که شبیهش بشم. چه اشکالی داره که دست کسی رو که مشتاق یه ایمان محکم هست گرفت و بالا کشید؟
همسرتون که استاد شما نیست. اون یکی رو میخواد مثل خودش باشه نه اینکه اون رو بکشه بالا.
شما باید اول باید برادری خودتون رو ثابت کنید. شما اول مرتبه ایمانی تون رو ببرید بالا بعد دنبال چنین همسری باشید.

ارسال: #۲۸۵۸۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ
....
ارسال: #۲۸۵۸۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  چه سخت.
خداروشکر قصدشو ندارم وگرنه پاک نااُمید می شدم.
همسر شما قراره یکی باشه که از جنبه های مختلف (ظاهری، مالی، مذهبی ...) در حدود شماست. اگه دوست دارید با کسی ازدواج کنید که از لحاظ ایمانی خیلی از شما بالاتره اول باید خودتون رو هم سطح اون کنید.

ارسال: #۲۸۵۹۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ق.ظ
...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۸۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۰۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close