زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۷۳۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۱۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ق.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اما با همه این حرفا من خودم شخصاً آدمای معمولی رو دوست دارم!
منم از آدمهای معمولی بیشتر خوشم میاد
ولییییی
مگه پسری هم وجود داره که خودشو معمولی بدونه؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

اونو که دیگه نگو!
طرف بی پول باشه، زشت باشه، اصلاً همه چی باشه اما مغرور (اونم از نوع طبل تو خالی) نباشه!
سلام .

ادم معموای هم هستند پاک باشه اهل هیچی نباشه ساده باشه اما پولیا خونه یا ماشین یا کاری نداشته ولی در این جامعه دختری نیست باهاش ازدواج کنه چون هم دختر قبول نمیکنه و هم پدر دختر به نظرم

سلام.
بله هستند.
دیدگاه پدرها که مشخصه. خودشون عمری توی خرج و مخارج زندگی بودن واسه همین سختگیری میکنن که زندگی دخترشون سخت نگذره.
حالا ممکنه اون دختر این مسائل براش مهم نباشه، اما پدرش براش مهمه. البته تو اسلام به این خاطر اجازه ازدواج دختر به پدر داده شده که پدرها همجنس های خودشون رو خیلی بهتر می شناسن و بهتر میتونن تصمیم گیری کنن.
مثلاً من خودم یه خواستگار داشتم که اصرار داشت مهریه عندالاستطاعه باشه اما پدرم قبول نکردن و گفتن حتی اگه دخترم هم قبول کنه من رضایت نمیدم. (البته خود منم محال بود رضایت بدم! این دیگه خلاف حکم خدا و پیغمبره! خدا گفته عندالمطالبه اونوقت بنده هاش تو این مملکت مردسالار از پیش خودشون قانون خدا رو عوض میکنن).
از بین پول و خونه و ماشین و کار خب اگر واقع بین باشیم کار که اوجب واجباته. مرد وظیفه امرار معاش خانواده رو داره. کسی کار و منبع درآمد نداره به معنای واقعی کلام حق تشکیل خانواده نداره، چون نمیتونه اصلی ترین وظیفه اش رو انجام بده.
پول هم بالأخره در حدی که بتونه یه خونه (هر چند کوچک و در محله معمولی) اجاره کنه باید داشته باشه وگرنه کجا میخوان زندگی کنن؟
ماشین تو سالهای اول زندگی که دستشون خالیه چندان ضرورتی نداره.
دیگه خدائیش اگر پسری توقع داشته باشه که خانواده دختر در این حد هم ازش توقع مالی نداشته باشن از نظر من از لحاظ سطح فکری و عقلی صلاحیت لازم برای ازدواج رو نداره!
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , **sara**
ارسال: #۲۷۷۳۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  چه باکلاس : ))))

+ولی اعتراف میکنم یه لحظه شوکه شدم که اینطوری شناختید چون زیاد پست نزده بودم تا امروز و بیشتر درسی بود فعالیتم. از روی پست ها احتمال لو رفتنم خیلی کم بود. جالب بود.
: )))
یکی از عادتهای من تحلیل رفتار دیگرانه(دوستان بیرون می دونن(اینجا دوست صرفا یه کلمه بی ارزشه)) البته ناخوداگاه هست وگرنه خیلی خودمم دوست ندارم دقت کنم اذیت میشم Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۷۷۳۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  سلام.
بله هستند.
دیدگاه پدرها که مشخصه. خودشون عمری توی خرج و مخارج زندگی بودن واسه همین سختگیری میکنن که زندگی دخترشون سخت نگذره.
حالا ممکنه اون دختر این مسائل براش مهم نباشه، اما پدرش براش مهمه. البته تو اسلام به این خاطر اجازه ازدواج دختر به پدر داده شده که پدرها همجنس های خودشون رو خیلی بهتر می شناسن و بهتر میتونن تصمیم گیری کنن.
مثلاً من خودم یه خواستگار داشتم که اصرار داشت مهریه عندالاستطاعه باشه اما پدرم قبول نکردن و گفتن حتی اگه دخترم هم قبول کنه من رضایت نمیدم. (البته خود منم محال بود رضایت بدم! این دیگه خلاف حکم خدا و پیغمبره! خدا گفته عندالمطالبه اونوقت بنده هاش تو این مملکت مردسالار از پیش خودشون قانون خدا رو عوض میکنن).
اگه شما واقعا ملاکتون برای مهریه اسلامیه باید بدونید که مهر السنه مهریه حضرت فاطمه بوده که ایمه هم از همین مهریه استفاده می کردن. الان ۱۴ تا سکه رو به عنوان مهر السنه در نظر میگیرن. (با توجه به تمامی بحث های پولی و غیره). الان شما با مهریه ۱۴ تا سکه مشکل ندارید؟
پ.ن: الان نیاید بگید من ملاکم اسلامه به شرطی که طرفم علی یا فلان باشه و اینا. شما مسیول رفتار خودتون هستید نه طرفتون. شما برای رفتار خودتون جواب پس میدید نه طرفتون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۷۷۳۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...........
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , so@ , **sara** , samaneh@90
ارسال: #۲۷۷۴۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی بیشتر از این حرف ها تحت نظارت هستید.
فضای سایبری همینطوره. نمیتونید مخفی بمونید یا گذشته خودتون رو گم کنید. هر کاری کردید به شخصیت شما متصله (حتی شخصیت فیزیکیتون).
خوشبختانه هیچ کاری نکردم توی زندگیم که بترسم از کسی
هر کسی هم خواست با اسم و نام بشناسه من رو بگه تو خصوصی تا بگم
(اگر هم کاری کردم همینجا با مدرک به همه بگید. چه دنیای واقعیم چه مجازیم پاک تر از اونه که هر کسی بخواد اظهار نظر کنه در موردش. اگر حلالتون نکنم به خاطر این حرفی که زدید اون دنیا میخواید چیکار کنید این حق الناسی که گردنتونه؟
+گاهی وقتا بهتره وقتی حرفی میزنید کمی تحلیلش کنید تا متوجه بشید چی دارید میگید. به خاطر اینکه من و شما توی همین تاپیک دلتنگی با هم بحثمون شده قرار نیست هرچی دلتون خواست بهم بگید. کمی مراعات کنید و احترام خودتون رو نگه دارید.
من نگفتم شما کاری کردید اما یادمه شما همیشه رو مخفی بودنتون حساس بودید. ضمن اینکه من اهانتی نکردم بهتون. بهتره یا بار دیگه نوشته منو بخونید. اگه تو این پست من چیزی میبینید که فکر می کنید حقی به گردن من به وجود آورده که نیاز به حلال کردن از طرف شما باشه خوشحال میشم بدونم.
ارسال: #۲۷۷۴۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ق.ظ، توسط crevice.)
بنظرم مشکل ما پسرا فقط پول نیست.. خیلی وقتها مشکلمون اینه که بهمون برمیخوره که مارو با چوب خط پول نیگا میکنن.

چندتا سوال از خانم ها: خدایی الکی و شعاری جواب ندین.

۱-آیا واقعا در همون حدی که خونه و ماشین اهمیت داره؛ شعور، ادب، شخصیت اجتماعی طرف مقابل هم مهمه؟!
۲-کدوم بهتره؟ پسر دیپلم خر پول باشه یا دکتری حقوق ثابت!؟
۳- کدوم مهمتره. یه لیسانس پولی که فقط مدرکو گرفته ک بگن بهش مهندس که همش ول میچرخیده و الان یه مغازه ی توپ داره که باباش زده واسش یا اونی که خودش با بدبختی یه حقوق معمولی داره؟!
* من حس میکنم جواب مثبت شنیدن مورد اول توی هر سه مورد بالا خیلی خییلی محتمل تره تا مورد دوم!! Smile
* فکر میکنم تا حدی همه منظورامو رسوندم. در کل حس میکنم یه درام باید نوشت واسه یک قشر خاص از جوونها.. مخصوصا این دوره که خر پولا! به مدرک( شخصیت و وقار و ..) هم خیلی راحت میرسن Big Grin Smile
پ.ن: من اصن کاری به مهریه ندارم و واقعا فکر میکنم نه باید اونقدر کم باشه که مرد پررو بشه و نه اونقدر زیاد که مرد بدبخت بشه! باید در حدی باشه که در روز مبادا دختری که رها میشه حداقل یه پشتوانه داشته باشه. اما حرف من کلا چیزای دگ یی هست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , pezhman.m-AI
ارسال: #۲۷۷۴۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  سلام.
بله هستند.
اگه شما واقعا ملاکتون برای مهریه اسلامیه باید بدونید که مهر السنه مهریه حضرت فاطمه بوده که ایمه هم از همین مهریه استفاده می کردن. الان ۱۴ تا سکه رو به عنوان مهر السنه در نظر میگیرن. (با توجه به تمامی بحث های مالی و غیره). الان شما با مهریه ۱۴ تا سکه مشکل ندارید؟
پ.ن: الان نیاید بگید من ملاکم اسلامه به شرطی که طرفم علی یا فلان باشه و اینا. شما مسیول رفتار خودتون هستید نه طرفتون. شما برای رفتار خودتون جواب پس میدید نه طرفتون.

شاید باورتون نشه اما من هرگز ریالی به عنوان مهریه دریافت نخواهم کرد ... حق تعیین مهریه با پدرم خواهد بود و میدونم که مثل مهریه خواهرم ۱۱۴ تا سکه خواهد بود (تازه تو فامیل ما مهریه ها کمترینشون ۳۱۳ تاست و معمولا تو رنج ۳۰۰ تا ۶۰۰ هست) ... اما من به دو دلیل مهریه رو نخواهم گرفت: ۱) با توجه به دیدگاهی که نسبت به مهریه تو جامعه رواج پیدا کرده و عده ای ارزش زن رو به مقدار مهریه اش میدونن، من ناخودآگاه نسبت به مهریه حس بدی پیدا کردم و حاضر نیستم حتی یک سکه اش رو بگیرم ۲) یه معلم خوبی داشتم تو سال پیش دانشگاهی که بهمون می گفت تو ظاهر پیش همسراتون چیزی بروز ندین اما تو دلتون مهرتون رو بهشون ببخشین (بنا به یکسری دلایل که اینجا جای گفتن شون نیست)
من مهریه رو فقط در صورتی اهرم قرار میدم که خدای نکرده قرار باشه یه روزی کارم به جدائی بکشه ... مهریه رو می بخشم و طلاق و حضانت بچه مو می گیرم ... اگر کسی حاضر باشه حق طلاق و حضانت بچه به مادر رو قبول کنه و به صورت محضری رسماً حق طلاق و حق حضانت بچه رو به من بده منم در جا مهریه رو بهش می بخشم.
یک خانم اهل زندگی به سادگی نمیذاره زندگیش از هم بپاشه ... بچه هم حکم قلب مادر رو داره که بیرون از بدنش میتپه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۷۴۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...........
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , gogooli
ارسال: #۲۷۷۴۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  شاید باورتون نشه اما من هرگز ریالی به عنوان مهریه دریافت نخواهم کرد ... حق تعیین مهریه با پدرم خواهد بود و میدونم که مثل مهریه خواهرم ۱۱۴ تا سکه خواهد بود (تازه تو فامیل ما مهریه ها کمترینشون ۳۱۳ تاست و معمولا تو رنج ۳۰۰ تا ۶۰۰ هست) ... اما من به دو دلیل مهریه رو نخواهم گرفت: ۱) با توجه به دیدگاهی که نسبت به مهریه تو جامعه رواج پیدا کرده و عده ای ارزش زن رو به مقدار مهریه اش میدونن، من ناخودآگاه نسبت به مهریه حس بدی پیدا کردم و حاضر نیستم حتی یک سکه اش رو بگیرم ۲) یه معلم خوبی داشتم تو سال پیش دانشگاهی که بهمون می گفت تو ظاهر پیش همسراتون چیزی بروز ندین اما تو دلتون مهرتون رو بهشون ببخشین (بنا به یکسری دلایل که اینجا جای گفتن شون نیست)
من مهریه رو فقط در صورتی اهرم قرار میدم که خدای نکرده قرار باشه یه روزی کارم به جدائی بکشه ... مهریه رو می بخشم و طلاق و حضانت بچه مو می گیرم ... اگر کسی حاضر باشه حق طلاق و حضانت بچه به مادر رو قبول کنه و به صورت محضری رسماً حق طلاق و حق حضانت بچه رو به من بده منم در جا مهریه رو بهش می بخشم.
یک خانم اهل زندگی به سادگی نمیذاره زندگیش از هم بپاشه ... بچه هم حکم قلب مادر رو داره که بیرون از بدنش میتپه ...
الان مهریه ۱۱۴ تا سکه اسلامیه؟! فقط چون ۱۱۴ تعداد سوره های قرآنه مهریه اسلامی میشه؟!
ارسال: #۲۷۷۴۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بنظرم مشکل ما پسرا فقط پول نیست.. خیلی وقتها مشکلمون اینه که بهمون برمیخوره که مارو با چوب خط پول نیگا میکنن.

چندتا سوال از خانم ها: خدایی الکی و شعاری جواب ندین.

۱-آیا واقعا در همون حدی که خونه و ماشین اهمیت داره؛ شعور، ادب، شخصیت اجتماعی طرف مقابل هم مهمه؟!
۲-کدوم بهتره؟ پسر دیپلم خر پول باشه یا دکتری حقوق ثابت!؟
۳- کدوم مهمتره. یه لیسانس پولی که فقط مدرکو گرفته ک بگن بهش مهندس که همش ول میچرخیده و الان یه مغازه ی توپ داره که باباش زده واسش یا اونی که خودش با بدبختی یه حقوق معمولی داره؟!
* من حس میکنم جواب مثبت شنیدن مورد اول توی هر سه مورد بالا خیلی خییلی محتمل تره تا مورد دوم!! Smile
* فکر میکنم تا حدی همه منظورامو رسوندم. در کل حس میکنم یه درام باید نوشت واسه یک قشر خاص از جوونها.. مخصوصا این دوره که خر پولا! به مدرک( شخصیت و وقار و ..) هم خیلی راحت میرسن Big Grin Smile

اتفاقاً خبر نداری که جواب خیلی از دخترا دومیه.
می دونین اشکال کار کجاست؟
اینکه خلقت ما (خانم و آقا) طوریه که اساس تفکر و نگرش مون با هم فرق می کنه. تا اینجای کار مشکلی نیست. مشکل از جائی شروع میشه که ما بر اساس نوع تفکر و نگرش خودمون در مورد تفکرات و نگرش ها و تصمیمات جنس مخالف فکر و قضاوت می کنیم. واسه همین چون متر و معیار این دو نوع تفکر و نگرش با هم تفاوت ( و بعضی جاها تضاد) دارن، هیچوقت نمی تونیم نتیجه درست از قضاوتمون بگیریم.
واسه همینه که ما باور نمی کنیم که که خوشگلی برای شما اهمیت چندانی نداشته باشه و متقابلاً شما هم باور نمی کنید که پول برای ما اهمیت چندانی داشته باشه.
ارسال: #۲۷۷۴۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  اون چیزی که باید می فهمیدم رو فهمیدم.
اینکه روی مخفی بودنم حساسم به خاطر رتبه کنکورمه که اعتماد بنفس این رو ندارم آشنایی من رو بشناسه و بدونه با اون همه ادعا هنوز درجا میزنم!! شما چی با خودتون فکر کردید من نمیدونم!
بهتره یه بار دیگه نوشته خودتون رو بخونید. به هر حال من دفعه پیش هم از شما به خاطر توهینتون انقدر دلگیر شدم که به خود خدا سپرده بودمتون این بار هم همینطور. البته اشتباه از من بود که از شما نقل قول گرفتم.
شما میتونید هرجور دوست دارید بخونید اما دلیل نمیشه منم همون منظور رو داشته باشم.
جمله اول: "خیلی بیشتر از این حرف ها تحت نظارت هستید." منظور من: کارای آقا بهنام
ادامه: "فضای سایبری همینطوره. نمیتونید مخفی بمونید یا گذشته خودتون رو گم کنید. هر کاری کردید به شخصیت شما متصله (حتی شخصیت فیزیکیتون)." منظور من: مقاله های شعبانعلی
حالا اینکه شما متناسب با خودتون این رو تحلیل می کنید من نقشی ندارم. من یه پست خبری گفتم که اهانتی هم توش ندیدم.
اما با این حال اگه فکر می کنید اهانتی بهتون شده طلب حلالیت می کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۷۷۴۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۴۱ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  شاید باورتون نشه اما من هرگز ریالی به عنوان مهریه دریافت نخواهم کرد ... حق تعیین مهریه با پدرم خواهد بود و میدونم که مثل مهریه خواهرم ۱۱۴ تا سکه خواهد بود (تازه تو فامیل ما مهریه ها کمترینشون ۳۱۳ تاست و معمولا تو رنج ۳۰۰ تا ۶۰۰ هست) ... اما من به دو دلیل مهریه رو نخواهم گرفت: ۱) با توجه به دیدگاهی که نسبت به مهریه تو جامعه رواج پیدا کرده و عده ای ارزش زن رو به مقدار مهریه اش میدونن، من ناخودآگاه نسبت به مهریه حس بدی پیدا کردم و حاضر نیستم حتی یک سکه اش رو بگیرم ۲) یه معلم خوبی داشتم تو سال پیش دانشگاهی که بهمون می گفت تو ظاهر پیش همسراتون چیزی بروز ندین اما تو دلتون مهرتون رو بهشون ببخشین (بنا به یکسری دلایل که اینجا جای گفتن شون نیست)
الان مهریه ۱۱۴ تا سکه اسلامیه؟! فقط چون ۱۱۴ تعداد سوره های قرآنه مهریه اسلامی میشه؟!

منم نگفتم اسلامی هست یا نه.
گفتم طبق عرف جامعه نظر بابام رو ۱۱۴ تا سکه (که تازه جزء مهریه های پائین هم حساب میشه) هست.
حالا اینکه عرف جامعه اشتباهه خودش یه بحث دیگه ست.
تازه این مسئله هم هست که اکثر پدرها واسه همون مسئله ای که قبلاً گفتم (طلاق و حضانت بچه) مهریه سنگین تعیین می کنن. وگرنه با وجود این قانون های مردسالارانه دست خودشون و دخترشون جائی بند نیست.

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ...
اهل زندگی به سادگی نمیذاره زندگیش از هم بپاشه ...
همه دنبال همین آقا یا خانوم اهل زندگی هستیم Big Grin خدا نصیب هممون بکنه Blush

از نظر من اکثر آدما اهل زندگی هستن... مشکل اینجاست که به "کبوتر با کبوتر باز با باز" توجه لازم رو نمیکنن... تو انتخابشون دقت لازم رو نمیکنن... اصلاً واسه چی تو اسلام اینهمه روی هم کفو بودن تأکید شده؟
اگر انتخاب درست باشه و طرف مقابلشون با خودشون هماهنگی داشته باشه میتونن زندگی رو با تمام بالا و پائین هاش ادامه بدن... تطابق ۱۰۰% هرگز وجود نداره! اما وجود یک درصدی از شباهت و کفویت ضروریه.
ارسال: #۲۷۷۴۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ق.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اما با همه این حرفا من خودم شخصاً آدمای معمولی رو دوست دارم!
منم از آدمهای معمولی بیشتر خوشم میاد
ولییییی
مگه پسری هم وجود داره که خودشو معمولی بدونه؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

اونو که دیگه نگو!
طرف بی پول باشه، زشت باشه، اصلاً همه چی باشه اما مغرور (اونم از نوع طبل تو خالی) نباشه!
سلام .

ادم معموای هم هستند پاک باشه اهل هیچی نباشه ساده باشه اما پولیا خونه یا ماشین یا کاری نداشته ولی در این جامعه دختری نیست باهاش ازدواج کنه چون هم دختر قبول نمیکنه و هم پدر دختر به نظرم

سلام.
بله هستند.
از بین پول و خونه و ماشین و کار خب اگر واقع بین باشیم کار که اوجب واجباته. مرد وظیفه امرار معاش خانواده رو داره. کسی کار و منبع درآمد نداره به معنای واقعی کلام حق تشکیل خانواده نداره، چون نمیتونه اصلی ترین وظیفه اش رو انجام بده.
پول هم بالأخره در حدی که بتونه یه خونه (هر چند کوچک و در محله معمولی) اجاره کنه باید داشته باشه وگرنه کجا میخوان زندگی کنن؟
ماشین تو سالهای اول زندگی که دستشون خالیه چندان ضرورتی نداره.
دیگه خدائیش اگر پسری توقع داشته باشه که خانواده دختر در این حد هم ازش توقع مالی نداشته باشن از نظر من از لحاظ سطح فکری و عقلی صلاحیت لازم برای ازدواج رو نداره!

سلام در مورد مطلبی که گفتید موافق هستم . من چند تا سوال دارم الان پسر اگه یه دختری را بخواهد بعضی از دخترها هستند که در خونه ی اجاره ای نمی سازنند یا حتی اگه بگن یکی یا دو سال در خونه ی مادر شوهر زندگی کنید فکر میکنم قبول نمیکنند یا چطور میشه به افرادی که الان در حال خدمت سربازی هستند یا قبل از خدمت سربازی بدون اینکه کاری داشتند باشند بهشون زن می دهند .یا اینکه الان در این دوره زمونه به نظرتون میشه کاری پیدا کرد که دخل و خرجش به صرفه با توجه ی به حقوقی که از وزارت کار می گیرند حداقل ۷۰۰ یا ۸۰۰ هزار تومن بدون هزینه های دیگه یا اینکه فارغ التحصیل شد یا حتی سربازی اش هم تموم کرد بعدش میخواهد بره دنبال کار ممکنه برای پیدا کردن کار چند سالی طول بکشه اون وقت به این خاطر سن ازدواج می ره بالاتر

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
ارسال: #۲۷۷۴۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ق.ظ
........
ارسال: #۲۷۷۵۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ق.ظ
اوکی . حالا در مورد این نظرتون چیه اگر پسری بره دنبال دختر پولدار به نظرتون می دهند با این شرایط البته پسر از نظر سطح خانواده پایین تر هستش . ثانیا ایا موافق هستید در این دوره زمونه دختر در مخارج خانواده کمک کنه یا نه ؟ تحصیلات دو طرف باید چطوری باشه یا فقظ ایمان و شخصیت برای تشکیل خانواده کافی هستش . برای جلو گیری از نقل قول زیاد اینو نوشتم جدا گانه

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close