زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۵۴۱
۱۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۳ ب.ظ
خدایا...ینی روزی میرسه که بتونم اون آدم بدجنس رو ازته دل ببخشم.....؟....Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۵۴۲
۱۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یه مراحلی تو زندگی ، دوره ی گذاره
نه به گذشته ت تعلق داری نه به آینده

ولی بلاخره می گذره

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۲۴۵۴۳
۱۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  برای شرایط ما فک کنم کاملا طبیعیه، منم الان دنیام همینطوریه؛ یکی رفته ماموریت قزوین، یکی صبح تا ظهر ادارست سر کارش عصرام خوابه و استراحت میکنه، یکی مث خودمون دانشجویه که اصلا وقتش با ما مچ نمیشه، یکی زن و بچه داره که کلا دنیاش با ما متفاوت شده، و خیلیای دیگه ... دیگه تنهای تنهاییم! مگه چی بشه هر یکی دو هفته ای با یکی از دوستان بریم بیرون یه گشتی و صحبتی و ... اونم آیا بریم؟! آیا نریم؟!
هرچه جلوتر میری بدتر هم میشه، آدم های بیشتری میرن سربازی، آدمای بیشتری میرن دکتری، میرن اونور آب، ازدواج می کنن.... طوری شده که دیگه الان باید به زور یکی روپیدا کنم که چند ساعتی رو با هم بگذرونیم.
ارسال: #۲۴۵۴۴
۱۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط software94.)
Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment
Buddha
Read more at
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۴۵۴۵
۱۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به زور یکی روپیدا کنم که چند ساعتی رو با هم بگذرونیم.
پیدا کن Tongue
ارسال: #۲۴۵۴۶
۱۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ
خدایا کمکم کن
دیرتر برنجم،
زودتر ببخشم،
کمتر قضاوت کنم،
بیشتر فرصت دهم.

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
ارسال: #۲۴۵۴۷
۱۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط vesta.)
مسافرای کربلامون یکسریشون دیشب ساعت یک رسیدن، یکسریشونم انشالله امشب میرسن، اونوقت آش پشت پاشون رو الان خوردم Big Grin

انشاالله همه زائرین کربلا صحیح و سلامت برگردن خونه شون و پیش کسایی که چشم به راهشون هستن

پ.ن: واقعا عشق به امام حسین چه میکنه با آدم. تو برنامه های تلویزیون مردی رو دیدم که وکیل بود اونوقت لب جاده صبح تا ظهر میشینه و هر کسی که چرخ کالسکه و ویلچر و ... اش خراب شده باشه رو تعمیر میکنه. واقعا تکان دهنده است. فکرشو که میکنم شاید آدم در شرایط عادی هیچ وقت نتونه اینکارو بکنه و از مقام و موقعیتش بزنه و اینطوری به بقیه خدمت کنه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۴۵۴۸
۱۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  ای بابا! اگه ما زندگی رو به اصطلاح سخت گرفته بودیم که الان اینطوری کوله بار مشکلات و احساس عدم رضایت اذیتمون نمیکرد! به نظر من ما خیلی زندگی رو شل گرفتیم :دی
البته بقول شما، نقطه پرگار خود مائیم به هر حال.
بله واقعا

یه سوال ؟مانشت سرچ نداره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۴۵۴۹
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یه سوال ؟مانشت سرچ نداره

بالای صفحه زیر منوی انجمن >>جستجوی انجمن زده.
+جستجوش خیلی قوی نیست.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۴۵۵۰
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط software94.)
یه اتاق دارم تو خوابگاه کاملا VIP
الان چند روزه تنهامBig GrinTongue
ارسال: #۲۴۵۵۱
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  یه اتاق دارم تو خوابگاه کاملا VIP
آخی ،الهی ،برو پیش یکی از بچه ها ،تو اتاق تنها نمون .
من یه سری همین اتفاق برام افتاد از ترس تا خود صبح بیدار موندمCoolBig Grin نترسی ها،اتاق که ترس ندارهBig GrinBig Grinفقط ادم موقعی که میخواد بخوابه یهو صدای در کمد و در اتاق و صداهای مشکوک و پچ پچو ...اینا به گوشش می رسه Big GrinTongueبازم بگم ترس نداره که

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۲۴۵۵۲
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط software94.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  یه اتاق دارم تو خوابگاه کاملا VIP
آخی ،الهی ،برو پیش یکی از بچه ها ،تو اتاق تنها نمون .
من یه سری همین اتفاق برام افتاد از ترس تا خود صبح بیدار موندمCoolBig Grin نترسی ها،اتاق که ترس ندارهBig GrinBig Grinفقط ادم موقعی که میخواد بخوابه یهو صدای در کمد و در اتاق و صداهای مشکوک و پچ پچو ...اینا به گوشش می رسه Big GrinTongueبازم بگم ترس نداره که
نه افاق جون اهل ترس نیستمTongueفقط جای درس خوندن هی تو نتمBig Grin
تازه ظهر ماکارونی پختم رفتیم اتاق بچه های دکتراTongue.فقط فردا صبح اب قطعDodgy
صدای باد میادBig GrinDodgy
ارسال: #۲۴۵۵۳
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط so@.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  نه افاق جون اهل ترس نیستمTongueفقط جای درس خوندن هی تو نتمBig Grin
تازه ظهر ماکارونی پختم رفتیم اتاق بچه های دکتراTongue.فقط فردا صبح اب قطعDodgy
یعنی چی اهل ترس نیستم ها؟؟!!! دختر باس ترسو باشه Big GrinBig Grinتصور کن ارواح خبیثه داخل اتاقت درحال رفت و آمدن موقعی که میخوای بخوابی یکیشون روبروت نشسته نصف صورتش رفته و خون چکه چکه از صورتش میریزه Big Grinچشماش هم قرمز Big GrinBig Grin

از اتاق بیرون نری ها یکیشون پشت در Big Grin
صدای باد هم که میاد اوه اوه یعنی بقیه ارواح هم دعوتن به اتاق VIP شماSmile

نه، جدی میگم تو اتاق تنها نمون ،اصن پاشو برو خونه اتون چرا موندی خوابگاهSmile

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۲۴۵۵۴
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط software94.)
موندم در س بخونمBig Grin
بچه نترسونAngryDodgyBig Grin
من انقدر تخت میخوابم باورت نمیشه.اولش سه ثانیه میکشه بخوابم.بعدشم تا صبح یه تیکه خوابم.وقت نمیکنم بترسمBig Grin
ارسال: #۲۴۵۵۵
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت *** دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
چقدر باحاله حافظ
اصل شعر:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close