زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۳:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان داده ها

ارسال: #۱۶۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ
ساختمان داده ها
به نظر من کتاب c بهتره ولی به نظر من کتاب هرویتز برای ساختمان داده کامل‌تر از clrs است

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: aka111
ارسال: #۱۶۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط aka111.)
RE: ساختمان داده ها
(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من C++ رو داشتم. قسمت قابل توجهی از کتاب به آموزش C++ اختصاص داره. ضمن اینکه به نطر من CLRS یه سر و گردن بالاتر از هورویتزه؛ مخصوصا اینکه از شبه کد استفاده کرده که باعث میشه بیشتر تمرکز روی خود ساختمان داده باشه تا جزئیات پیاده سازی و ریزه کاری های زبان برنامه نویسی و سریع‌تر و مفهومی‌تر الگوریتم رو توضیح میده چون مفهومیه.

ببخشید Clrs ترجمه خوندید یا متن اصلی؟!
اگه ترجمه بگید کدوم مترجم مرسی
ارسال: #۱۶۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ
ساختمان داده ها
متن اصلی
 سپاس‌گزاری شده توسط: aka111
ارسال: #۱۶۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ب.ظ
ساختمان داده ها
ترجمه انتشارات نص

ارسال: #۱۷۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط marygoli.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  متن اصلی

من شنیدم کتاب خیلی خوبیه و زیر و روش کنیم خیلی بمون کمک می کنه. ولی حالا که گرفتم متن اصلیشو بخونم می بینم کمی طول می کشه خوندنش که هیچ می تزسم مفهومشو اونطوری که باید متوجه نشم. البته اولاشم اینطوریه و اینکه تقریبا ۱۲۰۰ صفحه است و می ترسم خیلی وقتمو بگیره تا تمومش کنم. (البته فصل دومم الان ولی خب خیلی مونده تا تموم شه)
کسی می دونه که اگه ترجمشو بخونم چقدر تفاوت داره؟ وآیا خیلی ضرر می کنم اگه ترجمشو بخونم یا فقط اشکال چاپی و مترجمی و ... داره نه مفهومی.
خیلی برام مهمه اگه سریعتر جواب بدید آخه می خوام از adinebook ترجمشو بگیرم خودش طول می کشه تا شروع کنم.
(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  متن اصلی

من شنیدم کتاب خیلی خوبیه و زیر و روش کنیم خیلی بمون کمک می کنه. ولی حالا که گرفتم متن اصلیشو بخونم می بینم کمی طول می کشه خوندنش که هیچ می تزسم مفهومشو اونطوری که باید متوجه نشم. البته اولاشم اینطوریه و اینکه تقریبا ۱۲۰۰ صفحه است و می ترسم خیلی وقتمو بگیره تا تمومش کنم.
کسی می دونه که اگه ترجمشو بخونم چقدر تفاوت داره؟ وآیا خیلی ضرر می کنم اگه ترجمشو بخونم یا فقط اشکال چاپی و مترجمی و ... داره نه مفهومی.
خیلی برام مهمه اگه سریعتر جواب بدید آخه می خوام از adinebook ترجمشو بگیرم.

[/size]زنده ام و با خوشی زندگی می کنم، ممنونم...
ارسال: #۱۷۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ق.ظ)marygoli نوشته شده توسط:  کسی می دونه که اگه ترجمشو بخونم چقدر تفاوت داره؟ وآیا خیلی ضرر می کنم اگه ترجمشو بخونم یا فقط اشکال چاپی و مترجمی و ... داره نه مفهومی.
راستش من بخشهایی از ترجمه clrsرا خوندم و توی یادگیری مفاهیم مشکلی نداشتم‌، البته بعضی جاها باید چندبار خونده بشه و کمی مشکله . وهمونطور که در جای دیگه تالار دوستان گفته بودند اگر توی کارشناسی ازمتن اصلی میخوندید مشکلی نیست ولی الان وقت و فرصت متن اصلی خوندن برای اولین بار نیست
البته نظر اصلی را باید کسانی بدن که پارسال‌، کامل و از متن اصلی خوندن
 سپاس‌گزاری شده توسط: marygoli , بهارک_۱
ارسال: #۱۷۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ب.ظ
ساختمان داده ها
امتحان کنید. مثلا ۱۰ صفحه از زبان اصلی بخونید ببینید چطور پیش میره. بعد تصمیم بگیرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marygoli
ارسال: #۱۷۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۶ ب.ظ
ساختمان داده ها
این کتاب ترجمه نص فوق العاده رونه و غلط املاییش هم کمه من تقریبا تا ۱۰۰ صفحه‌ی جلد دوم خوندم مشکلی ندارشتم

سپاس‌گزاری شده توسط: bitbit , marygoli , popp
ارسال: #۱۷۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ب.ظ
ساختمان داده ها
من هنوز ساختمان داده شروع نکردم اما هوریتز خریدم

این دیگه خوبه؟
ارسال: #۱۷۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ ب.ظ
ساختمان داده ها
من که هر دو رو خوندم میگم که هرویتز ساختمان رو کاملتر توضیح داده ولی دوستان نظرشون اینه که سوالات کنکور به سمت CLRS میره

ارسال: #۱۷۶
۲۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۴۸ ب.ظ
ساختمان داده ها
دوستان عزیز کسی جزوه دست نویس ساختمان داده آقای طورانی رو نداره؟
جزوه آمار ایشون روی نت هست ولی ساختمان داده رو پیدا نکردم.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
ارسال: #۱۷۷
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ق.ظ
ساختمان داده ها
دوستان میشه یه کتابی معرفی کنید که بحث درهم سازی را خوب و کامل و روان توضیح داده باشه تو جزوه آقای طورانی و مقسمی خیلی سطحی توضیح داده (فکر میکنین در همین حد بخونم کافیه؟) ولی من یه جزوه دارم که خیلی در این مورد بحث کرده ولی روان و واضح نیست و مثال نداره
ارسال: #۱۷۸
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ق.ظ
ساختمان داده ها
از این مبحث به ندرت سوال میاد . ولی اگه خواستی هر دو کتاب clrs و هرویتز خوب هستند که در بین این دو هم clrs بهتره.

سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال: #۱۷۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ)sepideh نوشته شده توسط:  دوستان میشه یه کتابی معرفی کنید که بحث درهم سازی را خوب و کامل و روان توضیح داده باشه تو جزوه آقای طورانی و مقسمی خیلی سطحی توضیح داده (فکر میکنین در همین حد بخونم کافیه؟) ولی من یه جزوه دارم که خیلی در این مورد بحث کرده ولی روان و واضح نیست و مثال نداره

بر خلاف نظر آقای Roya بنظرم این مبحث خیلی مهمه . کتاب مرجع بنظرم شاید لیپ شوتز برای این مبحث بهترین باشه چون CLRS خیلی مبهمه.
در کل این مبحث بیشتر فهمیدنیه‌، یعنی با دانستن یکسری اصول + خلاقیت ----> مسئله حله

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanif
ارسال: #۱۸۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط hanif.)
ساختمان داده ها
من توزیع موضوعی رو دیدم که فکر کنم ۵-۶ سال اخیر هیچ سوالی ازش نیومده بود به همین خاطر گفتم مهم نیست و من این کتابی که شما معرفی کردید رو نخوندم و فقط از بین دو کتابی که خوندم clrs رو تو این مبحث بهتر میدونم .ولی ممنون از راهنمایی تون
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۱۹۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۴۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۳,۹۲۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۵,۸۳۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۷,۲۰۸ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۸,۷۸۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۵۹۰ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
Question فرادرس برای ساختمان داده marvelous ۷ ۵,۶۵۶ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷ ب.ظ
  معرفی منبع خوب برای ساختمان داده alireza9819 ۴ ۵,۱۳۱ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close