زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۱۵۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
سلام من تازه اینجا رو پیدا کردم. جایه خوبیه

حدود دو هفته هست شروع کردم. دارم نظریه رو از کتاب اکبری و لینز میخونم با تمریناشون الان فصل یک هستم.
ساختمان گسسته هم دارم تمرینهای فصل ۱ رو حل میکنم از کتاب قلی زاده.
روز رو به دو تکه تقسیم کردم فعلا نصف ساختمان نصف نظریه.
تا اواسط شهریور اینا تموم شد. بعد آمار و منطقی شروع میکنم.شاید پایگاه هم خوندم با اینا. حالا تا بقیه درسها ببینم چی میشه و....
راستی خلاصه برداری هم میکنم که ماهه آخر فقط تست بزنمو مرور کنم.
جایی هم واسه آزمون شرکت نکردم.
زبان هم نمیدون م چیکار کنم علاقه دارم زبان بخونم ولی نمیدونم چی بخونم . بعد از هر تکه روز یکم ۵۰۴ واژه رو نگاه میکنم.
اگر خدا بخواد ساختمان داده و الگوریتم رو کلاس یوسفی یا پور محقق میخوام برم ۳۵۰۰۰۰ تومن . فک کنم خیالم از این دوتا تخت بشه از مهر میرم.

برنامم خوبه؟
نظرتونو در مورد برنامم بگید ممنون میشم دوستان.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  جناب موج به نظر شما چه درس هایی مثل پایگاه داده هستن که میشه فقط اونهارو به حالت تستی خوند؟ ممنون.

دوست عزیز عذر میخوام من یه غلط تایپی داشتم
که البته جمعی به دنبال اون گمراه شدندBig Grin
اونم اینکه بجای قبول دارم نوشتم قبول ندارم که در همون پست ۱۴۷ اصلاح شد اتفاقا میخواستم بگم که شما باید در تمام منابع لااقل یه نگاه مختصر به منبع بندازید و حتی بعضی فصول رو با دقت از روی منبع بخونید. در غیر این شما در بهترین حالت محتوای کامل درس رو نخواهید گرفت
منظور من از مثال هم این بود که در مواقعی که سوالات افت و خیز خاصی نسبت به سالهای قبل نداشته باشه موفقید ولی اگه سوالات جدید و مفهومی باشه که رویکرد سالهای اخیر هم این چنینه ممکنه ضربه بخورید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , Pegasus
ارسال: #۱۵۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ ب.ظ
بچه‌ها من مدتیه که موفق به خوندن نشدم و اعتماد به نفسم خیلی افت کرده
بهم روحیه بدید خواهشا
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ ب.ظ
اخه این چه وضعشه؟؟؟؟!!!!Huh
چند وقته میخوام کتاب گسسته پوران پژوهش بخرم به هر کتاب فروشی که سر میزنم میگه نداریم هفته بعد سر بزن و وقتی هفته بعد سر میزنم بازم میگه برو هفته بعد بیا و بازهم ....Sad
تا اینکه بالاخره زنگ زدم نمایندگی پوران پژوهش و ازشون پرسیدم که این کتابو دارید؟ میگن بله داریم ولی شما باید کل بسته را خریداری کنید که تو این بسته این کتاب هم هست
اخه من وقتی کتابهای پوران که احتیاج دارم همه دارم باید بازم یک بسته کامل بخرم بخاطر یک کتاب؟!!!!Sad
من چکار کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط hadi_m.)
(۱۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  اخه این چه وضعشه؟؟؟؟!!!!Huh
من چکار کنم؟

من دیروز این کتاب رو خریدم Big Grin
میتونید به دوستانتون در جاهای دیگه بگید براتون تهریه کنن و براتون پست کنن البته یه خورده هزینه اش زیادتر میشه به خاطر هزینه پست اما اگر نمیتونید صبر کنید فکر کنم بهترین راه حال باشه.Idea
اما اگر نظر شخصی من رو بخواهید باید بگم گر صبر کنید....
موفق باشیدShy
(۱۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها من مدتیه که موفق به خوندن نشدم و اعتماد به نفسم خیلی افت کرده
بهم روحیه بدید خواهشا

سلاام
اینم روحییییییییییییییییییییییییییییییییییییههههههههههههBig GrinBig Grin
خب خدمتون عرض کنم تفاوت ما ادما دقیقا همین جاست نه به هوش وزکاوت چون هوش و زکاوت درصد ناچیزی هستش .زمانی که شما فکر میکنید که دیگه فرصتی نمانده من به این فکر میکنم که هنوز یک روز دیگه وقت دارم .
پس دوست عزیز من سعی میکن که نگرشم رو نسبت به مسائل عوض کنم میدونی چرااا؟چون همیشه هر وقت نیاز داشتم کسی بهم روحیه بده کسی پشتم باشه و درکم کنه هیچ کس نبووود SadSadبه خاطر همین یاد گرفتم به خودم نگاه کنم تا اینکه دنبال کسی باشم که بهم روحیه بده .WinkWink
شما هم نگراان نباش چون هنوز زمان زیادی دارین و نگران چند فصل جلو یا عقب بودن نباشید یا حتی چنتا کتاب کمتر خوندن و شروع کنیدSmile

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin , پشتکار , banou
ارسال: #۱۵۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  اخه این چه وضعشه؟؟؟؟!!!!Huh
چند وقته میخوام کتاب گسسته پوران پژوهش بخرم به هر کتاب فروشی که سر میزنم میگه نداریم هفته بعد سر بزن و وقتی هفته بعد سر میزنم بازم میگه برو هفته بعد بیا و بازهم ....Sad
تا اینکه بالاخره زنگ زدم نمایندگی پوران پژوهش و ازشون پرسیدم که این کتابو دارید؟ میگن بله داریم ولی شما باید کل بسته را خریداری کنید که تو این بسته این کتاب هم هست
اخه من وقتی کتابهای پوران که احتیاج دارم همه دارم باید بازم یک بسته کامل بخرم بخاطر یک کتاب؟!!!!Sad
من چکار کنم؟

لینک کتاب در آدینه بوک
انشالله که بتونید تهیه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال: #۱۵۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۱۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  برنامم خوبه؟
نظرتونو در مورد برنامم بگید ممنون میشم دوستان.
به نظرم حتما آزمون را شرکت کنید .
برای زبان اگر حداقل کتاب مربوط آزمونهای سالهای گذشته را بخونید و دامنه لغاتتون را زیاد کنید خوبه
(۱۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها من مدتیه که موفق به خوندن نشدم و اعتماد به نفسم خیلی افت کرده
بهم روحیه بدید خواهشا
من هم مثل شمام .مگر مشکلات زندگی میذاره درس بخونیمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , پشتکار
ارسال: #۱۵۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ ق.ظ
سلام دوستان
من تازه می خوام شروع کنم بخوندن و میخوام با طراحی شروع کنم..کسی می تونه بگه از لیست این کتاب های آدینه بوک ..کدوم به عنوان ترجمه فارسی clrs مناسب تره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ترجمه های جعفرنژاد قمی که هیچ کدوم خوب نیست.کسی کتاب اون مترجم دیگه(علی دهقان طرزه-ویراست سوم )رو خونده؟

و اینکه من که رشته‌ام آی تی هستش اصلا نیازه این منبع رو بخونم؟چون سوالای IT ساده تره.
۰
۰
ارسال: #۱۵۹
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ب.ظ
دوستان عزیز سلام ،امیدوارم همگی برنامه تون خوب پیش بره.
خیلی اتفاقی چند روز پیش کلاس آموزش گریم ثبت نام کردم و در روز یک تا دو ساعت وقت میذارم،خیلی روی روند درس خوندنم تاثیر خوبی گذاشته،اینجا گفتم که شماها هم در روز یه ساعتهایی رو به کاری که براتون لذت داره بپردازید،کاری که مرتبط با کامپیوتر و بحثاش نباشه،ذهنتون آزاد بذارید و لذت ببرید اون وقت می بینید چه انرژی میگیرید و وقتی می رید سراغ درسها بازدهی تون بیشتر میشه،تا قبل از دانشگاه هر سال تابستونا یه کلاس هنری ثبتنام می کردم و الان می فهمم که اون کلاسها همه خستگی ذهنمو چه قد خوب بر طرف میکردن.
علاقه‌ها متفاوته اما سعی کنید از زیبایی هایی که اطرافمون هست لذت ببرید،و به بهونه کنکور ذهن مون رو اسیر نکنیم

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , پشتکار , SarahArshad , Maryam-X
ارسال: #۱۶۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من تازه می خوام شروع کنم بخوندن و میخوام با طراحی شروع کنم..کسی می تونه بگه از لیست این کتاب های آدینه بوک ..کدوم به عنوان ترجمه فارسی clrs مناسب تره؟

ترجمه های جعفرنژاد قمی که هیچ کدوم خوب نیست.کسی کتاب اون مترجم دیگه(علی دهقان طرزه-ویراست سوم )رو خونده؟

و اینکه من که رشته‌ام آی تی هستش اصلا نیازه این منبع رو بخونم؟چون سوالای IT ساده تره.

به نظرم متن اصلیشو بخونی بهتره‌، چون ترجمه کتب بر اساس علایق و طرز فکر مترجم صورت می گیره که ممکنه بعضی وقتا مسئله ساز باشهSmile
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  ...اینجا گفتم که شماها هم در روز یه ساعتهایی رو به کاری که براتون لذت داره بپردازید،کاری که مرتبط با کامپیوتر و بحثاش نباشه،ذهنتون آزاد بذارید و لذت ببرید اون وقت می بینید چه انرژی میگیرید ...
منم روزهای زوج ۸ تا ۹ شب ایروبیک می رم.بعدش تا ۱ و ۲ نیمه شب شارژم و درس می خونم.Tongue

به گوش من تنها دو صدا آشناست.صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.
۰
۰
ارسال: #۱۶۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ب.ظ
بچه‌ها شماها همه اتون آدمای موفقی هستید.ادامه بدید و افکار منفی رو از خودتون دور کنید.من به شخصه منتظر نتایج آزاد هستم.نمی دونم چقدر صحت داره ولی میگن امسال اول شهریور اعلام میشه.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  دوستان عزیز سلام ،امیدوارم همگی برنامه تون خوب پیش بره.......
مگه بدون تفریح هم میشه درس خوند؟!!
۰
۰
ارسال: #۱۶۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۵ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من به شخصه دارم از ترجمه گروه خوارزمی استفاده میکنم ولذت میبرم اما بار هم ترجمه اش
بی نقص نیست اما من باهاش مشکلی ندارم .
خواندن clrs یه کمی وقت گیره اما بازدهی خوبی داره .Tongue
خب شاید ای تی سبک‌تر از نرم افزار باشه با مواظب باشید گووول سادگی واسان بودنش رو نخورید چون به نوبه خود ای تی سطح سئوالات ای تی هم ابکی نیست Big Grin
یه ترجمه از قلزم هم دیدم به نظرم بد نباشه و بهتره از دوستانی که اطلاعاتی دارن بپرسید که چجوره؟ولی قیمتش یه خورده بالاست .
موفق باشید

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۰
۰
ارسال: #۱۶۵
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط fe_atash.)
ممنونم از دوستان خوبم که نظراتشون رو گفتند

+پشتکار عزیز همون طور که گفتم اصلا رغبت نمی کنم زبان اصلیشو بخون..وقتم سره ترجمه و اینا هدر میره.

+hadi_m عزیز: این ترجمه که گفتید در قالبه کتابه؟ یا pdf ای چیزیه؟
ترجمه قلزم تاحالا هرچی دیدم بدرد نخور بوده چون می گن خودشون ترجمه نمی کنن
قیمتش در آدینه بوک ۱۲ و ۱۳ هزار تومنه

ممنونم از راهنمایی هاتوون
اون دوستی که نمی تونستن کتاب گسسته پوران رو گیر بیارن.می تونم بپرسم کدوم شهرن؟
چون در مشهد یک کتاب فروشی نزدیک دانشگاه ما هستش که همیشه داره. اگر مشهد هستن آدرس بدم.اگر نه هم که هیچ.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۳۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close