زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۷۹۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  خب اینم بد نیست که. شما عوضش دوستاتون رو دارید من ولی بعد اینکه هر مقطع (چه تحصیلی چه کلاسای غیر درسی و .. ) تموم میشه با دوستام ارتباطم رو کاملا قطع میکنم.
یعنی کاملا یه شخصیت ایزوله ای دارم و این خیلی بده یعنی افتضاحه روابط اجتماعی من. کاش دوستای منم میتونستن دوستای من باشن :|
البته اینو مطمئنم پسرها با مادرشون و خواهرشون بیشتر صمیمی هستن تا پدر و برادر.
این قضیه بعد هر مقطع برای همه هست، برای منم هست. بعدم تا اینکه بخوام یه دوستی رو پیدا کنم که معیارام رو داشته باشه کلی طول میکشه، بعد ارشد هنوز چنین دوستی پیدا نکردم!
من با خواهرم که اصلا صمیمی نیستم. اون شیش سال از من بزرگتره و کلا سیستمش با من فرق داره. با مادرم هم حدود ۱۰ ساله حرفام رو نمیزنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , kora , kingmax , **sara**
ارسال: #۱۷۷۹۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  آقای بارسااااااااااا دیروز چه مصاحبه ای داشتیناااااا عجب مصاحبه اییییییی
توی شبکه سه نشونتون داده بود ساعت ۱۳:۱۵ اخبارورزشی
فک نمی کردم پخش بشه Tongue
لباساتونم یکدست آبی بوداBig Grinازینجافهمیدم خوده خوده خودتونینBig Grin
افتتاحیه مسابقات رالی Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۷۷۹۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  جدی؟ حتی کفشام؟ Big Grin
آرهههه جدیه جدی Big Grin.حتی عینک افتابیتوووووونBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , kingmax
ارسال: #۱۷۷۹۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ
اوووووووووووووووه پونه جون و ربات بلک هیلو چه دنگ و فنگی دارینا سر انتخاب دوووووووووستBig Grin.سخت نگیرین اینقد..[تصویر:  352560_2vsj1nm.gif]

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS , kingmax , so@ , **sara**
ارسال: #۱۷۷۹۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
من اختلاف سنیم با بابام ۳۵ ساله و با مامانم ۳۳ سال اینقدم باهاشون خیلی زیااااااد صمیمیم که نگو امروزیم هستنBig Grin رفیقای فابریکم هستنBig Grin .به نظرم ربطی به سن ندارها زیاد..

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  آخرین قهرمانئ پرسپولیس باکدام مربی بوده است؟
۱)ماکسی میلیانوس
۲)نادرشاه
۳)فرعون
۴)هابیل وقابیل

پ.ن:من فوتبالی نیستم فقط بخاطر مینروا Smileخخخخخخخ
خیلی باحال بودBig Grin: ))))) .مرامتُ عشق استتتتتتتتتBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , پوونه , kingmax , **sara**
ارسال: #۱۷۷۹۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  من اختلاف سنیم با بابام ۳۵ ساله و با مامانم ۳۳ سال اینقدم باهاشون خیلی زیااااااد صمیمیم که نگو امروزیم هستنBig Grin رفیقای فابریکم هستنBig Grin .به نظرم ربطی به سن ندارها زیاد..
اولین چهره ای که من از بابام یادمه با موهای جو گندمی بود. بابا مامان من با تکنولوژی راحت نیستن حتی با موبایل، با ورزش میونه ای ندارن، کلا تفریح مشترک نداریم. الان مثلا عصر جمعه است دل ملت میگیره، دل منم گرفته، در این وضعیت مامان بابای من رفتن ختم :|
نمیدونم اصلا فهمیدن دل من گرفته یا نه، اما به هر حال چیزی به روی خودشون نیاوردن. حتی من باهاشون مسافرت هم نمیرم. چند سال پیش با هم رفتیم مشهد غیر از حرم و بازار جایی نرفتیم، یعنی حتی یه جای تفریحی هم نرفتیم! کلا فیزیکی کنار من هستن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه , Menrva , kora , Nesyan , **sara**
ارسال: #۱۷۷۹۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اوووووووووووووووه پونه جون و ربات بلک هیلو چه دنگ و فنگی دارینا سر انتخاب دوووووووووستBig Grin.سخت نگیرین اینقد..
من کلا باینری فکر میکنم. یا همه چی باید خیلی خوب باشه یا همه چی خیلی بد Big Grin
به نظر من یه دشمن ِ عاقل و همه فن حریف خیلی بهتر از هزار تا دوست معمولیه. دوست خوب ادم رو به جاهای خوبی میرسونه من همیشه دوست دارم با آدم هایی که از خودم بالاترن (چه تو اخلاق و چه تحصیلات و ..) رفاقت داشته باشم چون در عین رفاقت همیشه باهاشون رقابت هم میکنم که منم از نظر اونا دوست سطح پایینی به نظر نیام. حتی دشمن خوب هم همینطوریه. واسه همین انتخاب دوست خیلی خیلی مهمه . با همه باید سلام و علیک داشت و با همه در یه حدی خوب بود ولی با هر کسی نباید دوست شد.
دشمن هم باید انقدر بزرگ و عاقل باشه که ارزش داشته باشه آدم جدیش بگیره و نخواد که ازش کم بیاره. به هر حال آدم رو میشه با دوست ها و دشمن هاش شناخت.

+کلید شیفت کیبوردم شکست همین الان :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , mahyamk , Menrva , shayesteNEY , alirezaei , **sara**
ارسال: #۱۷۷۹۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند سال پیش با هم رفتیم مشهد غیر از حرم و بازار جایی نرفتیم، یعنی حتی یه جای تفریحی هم نرفتیم! کلا فیزیکی کنار من هستن.
داغ دلم تازه شدSad خدا قسمت کنه همه بریم مشد منم برم فردوسی مشد Sad Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۷۷۹۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دمپایی ابری
در جریانی ؟Smile))))))))))))))))

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۷۸۰۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  +کلید شیفت کیبوردم شکست همین الان :دی
دیگه انقدرم احتیاج به تاکید نبود.
ارسال: #۱۷۸۰۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  آوا جان شنیدی میگن مرگ حق ولی دمپایی ابری وسیله است هااااBig GrinBig GrinBig Grinمخصوصا اگر دمپایی رو خیس کرد قشنگ فوتبال میچسبه Big GrinBig Grin
فوتبال... شنا Smile)))))))

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۷۸۰۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  البته فوتبال و... دیگه برای سن وسال مانیست هاااا !!! ما دچار کهولت سن شدیم
Smile)))))))))) ترکیدم از خنده هااا

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@
ارسال: #۱۷۸۰۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ
زهرا دمپایی کارساز بوده فکنم همینطوری نگهش دار Smile))))))))))

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@
ارسال: #۱۷۸۰۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  زهرا دمپایی کارساز بوده فکنم همینطوری نگهش دار Smile))))))))))

گذاشتم خشک شه Big GrinBig GrinTongue

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  زهرا من خسمه Smile (با اجازه از محضر آقای بارسا)

اگر الان راضی و کاری نداری دمپایی ابریتو پس بدم Smileمن اصلا به فوتبال علاقه ای ندارم Smileتوفیق اجباری بودCool
آفاق دمپایی ابری من کفتر جلده , خودش برمیگرده , در جریانی که!
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , so@
ارسال: #۱۷۸۰۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ
برای یکاری گفتن باید پست الکترونیک ایرانی با امنیت بالا داشته باشیم و ایمیل های یاهو و دوستان قابل قبول نیست , متاسفانه تا حالا دنبالش نرفته بودم الان رفتم دیدم خیلی زیادن , یعنی من فکر میکردم حتماً ۱دونه یا نهایت ۲تا داریم , ولی دیدم خیلی زیادن...
چاپار
وطن میل
رایانا
النون
میل فا
ایمیل!
.
.
.
کسی هست که اطلاعاتی داشته باشه , یا بدونه کدومش معتبرتر و بهتره؟Huh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close