زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۴۲۶
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ق.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  با احترام به نظرتون، نمیپذیرمشShy
مسئله اینجاست که ما عادت داریم آدما رو تو لحظه ببینیم و با معیار خودمون بسنجیم، شاید معیار من مشکل داشته باشه و برای درک اون لحظه نیاز باشه خیلی چیزا رو بدونم که نمیدونم و نخواهم دونست
به هر حال هر کسی نظری داره ولی من موافق گفتتون نیستم

ادم تودار و درون گرا فرق داره ! من فک میکنم برون گرام ولی فوق العاده تو دارم !
بعضیها راحت میتونن از بعضی دغدغه هایی که ذهنشون رو درگیر کرده حرف بزنن ولی بعضیا نمیتونن ! اینم یه هنره که ادم بتونه دغدغه هاشو بگه !توداری همیشه خوب نیس یه عذابه فقط.
بله درسته. حق با شماست

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۴۲۷
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینجا جایی هست که افرود برون گرا و غیر تودار میان حرفاشون رو میزنن. آذم های تودار و درون گرا فقط یه جا برای حرفاشون دارن، اونجایی که کسی غیر از خودشون بهش دسترسی نداره.

الان یعنی شما برون گرایید؟

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۱۳۴۲۸
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
من هم خیلی درون گرا و هم خیلی تودار هستم. یه زمانی مادر من شاکی شده بود که چرا هیچی از محیط کارت نمیگی به من!
الان تقزیبا ۱۰ سال هست که به توداری من افزوده شده. طوری که الان دیگه بقیه یه پوسته از من رو میبینن. تمامی اتفاقات واقعی زندگی من داره در ذهنم اتفاق میفته و کسی هم ازش خبر نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Potential
ارسال: #۱۳۴۲۹
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من هم خیلی درون گرا و هم خیلی تودار هستم. یه زمانی مادر من شاکی شده بود که چرا هیچی از محیط کارت نمیگی به من! الان تقزیبا ۱۰ سال هست که به درون گرایی من افزوده شده. طوری که الان دیگه بقیه یه پوسته از من رو میبینن. تمامی اتفاقات واقعی زندگی من داره در ذهنم اتفاق میفته و کسی هم ازش خبر نداره.

وای به حال همسر آیندتون. زندگی با آدمهای تودار خیلی سخته، چون خیلی کم میتونی حس و حال واقعیشونو حدس بزنی.

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , vesta
ارسال: #۱۳۴۳۰
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  وای به حال همسر آیندتون. زندگی با آدمهای تودار خیلی سخته، چون خیلی کم میتونی حس و حال واقعیشونو حدس بزنی.
یه زمانی ناراحت بودم و مادرم نمی فهمید که ناراحتم. پرسیدم چرا نمیفهمید؟ گفت چون وقتی ناراحتی یا ناراحت نیستی یه جوری!Smile
البته اگر فرد تیز باشه میفهمه. همون موقع مادربزرگم فهمید ناراحتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Potential
ارسال: #۱۳۴۳۱
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ
دنیا برای آدم های برونگرا داره جای سخت تری میشه تا آدم های درونگرا. درونگرا ها همش در مورد اینکه چه جوری باهاشون میشه تا کرد و رفتار کرد حرف میزنن ولی کلا سخت حرف از احساسات آدم های برون گرا زده میشه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۱۳۴۳۲
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ
من فکر میکنم آقای ...black داره کم کم برون گرا میشه اینجا D: یه سری اطلاعات ازشون گرفتیم

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۳۴۳۳
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
در حد چند قطره...
ارسال: #۱۳۴۳۴
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ
[تصویر:  316503_Can%2560t-you-do-anything-right.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۳۴۳۵
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ
برای افزایش اطلاعات عمومی دوستان عرض کنم که تقسیم بندی به صورت درونگرا و برونگرا یه چیز درست نیست، تقسیم بندی شخصیتیمون ۱۶ دسته هستش، نه این دو دسته. که تو هر کدوم هم نسبت درونگرایی و برونگرایی هم با هم متفاوته و به قولی درصد بندی داره.
عجب بحثی شدا Smile

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۳۴۳۶
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ
There are no shortcuts to anyplace worth going.
ارسال: #۱۳۴۳۷
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  There are no shortcuts to anyplace worth going.
نه دقیقا! یه چیزی مثل استفاده کردن از تجربه فردی که سرش به تنش بیرزه همون shortcut هست. البته shortcut های دیگه ای هم هستن.
البته تلاش همیشه جای خودشو داره.

(۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  برای افزایش اطلاعات عمومی دوستان عرض کنم که تقسیم بندی به صورت درونگرا و برونگرا یه چیز درست نیست، تقسیم بندی شخصیتیمون ۱۶ دسته هستش، نه این دو دسته. که تو هر کدوم هم نسبت درونگرایی و برونگرایی هم با هم متفاوته و به قولی درصد بندی داره.
عجب بحثی شدا Smile
MBTI منظوره؟
ارسال: #۱۳۴۳۸
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  There are no shortcuts to anyplace worth going.
نه دقیقا! یه چیزی مثل استفاده کردن از تجربه فردی که سرش به تنش بیرزه همون shortcut هست. البته shortcut های دیگه ای هم هستن.
البته تلاش همیشه جای خودشو داره.
من دیدم به این جمله اینجوریه که هرچیزی که ارزشمند باشه تلاش بیشتری میطلبه.
معمولاً shortcut سریعتر، راحت‌تر و کم زحمت‌تر هست.
ارسال: #۱۳۴۳۹
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  MBTI منظوره؟
بله

ارسال: #۱۳۴۴۰
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ
اوووه اومدم ببینم چه خبر دیدم بحث فلسفی شده من برم درسمو بخونم

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close