زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۹۳۱
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  شما صحبت های وکیل این خانم گوش بدین !
ببینین حتی وکیل ریحانه هم نظرش این بوده عدالت اجرا نشده!
کی دیده سرنماز بوده؟
ما فرشته نمیسازیم اما اگه قتل عمد بود اینقدر طولش نمیدادن...!
شاید ریحانه مقصر بوده شایدم نه!
ازهردو جهت باید به قضیه نگاه کرد!
میدونین شنبه ها اعدام نمیکنن اما این دختر شنبه اعدام شد!
چرا چون خانواده مقتول جزو اطلاعات بودن و خواستن تا محرم نشده حکم اجرا بشه!
اگه خانواده عادی هم بودن به نظرت به این درخواستشون توجهی میشد؟؟؟؟

یه چیز جالب تر کسی که میخواد قتل انجام بده با اس ام اس میگه؟
رد پا جا میزاره از خودش؟؟؟
همین وکیل این خانم یکی از دلایل اعدام شدنش بوده - باز شما یادتون رفته که ایشون از خونه چاقو گذاشته بوده تو کیفش. نحوه ی چاقو خوردن بین دو کتف و از پشت نشون میده که سر نماز کشته شده بوده خون تو سجاده ریخته بوده و اعترافات خود ریحانه هم همینو میگه. پرونده های قصاص به خاطر روند رضایت گرفتن چند سال طول میکشه شما پرونده های دیگه رو هم نگاه کنین چند سال طول کشیده. وگرنه حکم این پرونده خیلی وقت پیش صادر شده بوده. اگر اطلاعاتی بودن و زوری داشتن که قاتل پدرشون رو که اعتراف هم کرده و از مصادیق دفاع مشروط نبوده چون زوری در کار نبوده رو خیلی زودتر اعدام میکردن و این مراحل ۷ سال طول نمیکشید که بدنام بشن و صداش هم در نمیومد.
یه دختر شب چاقوی ۲۰ سانتی میذاره تو کیفش و اس ام اس میزنه که میکشمش . بعدا تو دادگاه میگه شوخی کردم منظورم این بوده که پدرمو میکشم! ولی توجیهی برای چاقو نمیاره. هیچکس نمیگه مقتول بی گناه بوده مرد متاهل بوده و قربانی هوسش شده. ولی کشته شدنش از مصادیق دفاع مشروط نبوده.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , Aurora , software94 , tabassomesayna , computerman
ارسال: #۱۲۹۳۲
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ق.ظ
قرار بود دو هفته پیش اعدام بشه و شنبه هم نبود که موفق شدن مهلت بگیرن برای رضایت گرفتن - که اون مهلت تموم شد. ربطی به شنبه و یکشنبه نداره! کی گفته شنبه ها اعدام نمیکنن؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۱۲۹۳۳
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط bahar122.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ق.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  هفت سال انتظار و استرس تمام شد..ریحانه تمام شد..سحرگاه دیروز اعدام شد...
ولی خیلیی زودتر وقتی که بارها تا چوبه دار رفت و برگشت اعدام شده بود..خوشحالم برای اینکه حداقل به آرامش رسید...

و چقدر اعدام یه دختر بی گناه تاسف باره

بی گناه؟ شما هم جا پای جای اونا میذارین که با دیو ساختن از مقتول باعث شدن که خانوادش برای حفظ آبروی پدرشون رضایت ندن. دختری که تو ۱۹ سالگی با چند نفر رابطه داشته - به اعتراف خودش - به مقتول هم سرویس میداده - باز هم به اعتراف خودش و اینا دقیقا کلمات خودشه- و روز قتل یه چاقوی ۲۰ سانتی تو کیفش داشته - شبش هم به دوست پسر دیگه اش اس ام اس میده که می کشمش - در هم قفل نبوده و زوری هم در کار نبوده - و سر نماز مقتول رو میکشه - باز هم به اعتراف خودش همچین بی گناه نیست. و مقتول هم بی گناه نبوده. پس لطفا از یه قاتل فرشته نسازین. ۷ سال پرونده طول کشیده و ۵ تا قاضی نظر دادن.

(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  قضیه ی اعدام چیه؟ کی اعدام شده؟ به ما هم بگین Sad
یک دختر خانم متولد ۶۶ که تو ۱۹ سالگی یک پزشک رو میکشه و موفق به رضایت گرفتن نشدن و پریروز اعدام شد. تو اینترنت سرچ کنین.

یکی نیس همینو بگه،از قاتل فرشته میسازن،حالا مقتول هر کی بود هر شغلی داشت ...دیگه این خانومم یه آدم کشته بی گناه کجا بود،این موج فحش و توهین به مقتول و خانواده ش توی فیس بوک کم بود اینجا هم داره راه میفته،تورو خدا دیگه اینجا شروع نکنین اینهمه قضاوتِ الکی رو...یه سری اصن نمیدونن ماجرا چیه فقط رفتن فحش دادن و به قول خودشون دلسوزی و دفاع آخرشم باعث اعدام شدن..

ما از قاتل فرشته نمیسازیم اما اگه واسه دفاع از خودش این قتل انجام داده پس قاتل محسوب نمیشه!

(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  قرار بود دو هفته پیش اعدام بشه و شنبه هم نبود که موفق شدن مهلت بگیرن برای رضایت گرفتن - که اون مهلت تموم شد. ربطی به شنبه و یکشنبه نداره! کی گفته شنبه ها اعدام نمیکنن؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مگه خدای او خدای من نیست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۲۹۳۴
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  منم مطمئن نیستم اما اتفاقات افتاده نشون از این میده که بی گناه بوده!
صحبت های وکیلشو پیدا کن و بخون
حتی وکیل آخریش یه مرد بوده که خودش واسه رضایت از خانواده سربندی رفته بوده!

وقتی خودش اعتراف کرده که زوری در کار نبوده و در هم باز بوده و مقتول بعد از امتناع ریحانه پشتشو بهش میکنه و مشغول نماز میشه نمیدونم چه اتفاقاتی نشون میده که بی گناه بوده؟! هیچ وکیلی نمیاد بگه موکلم گناهکار بوده.

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , software94
ارسال: #۱۲۹۳۵
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  [

تو اینترنت سرچ کن ! اعدام سه شنبه ها انجام میشه

والا همون روزی که ریحانه رو اعدام کردن دو نفر دیگه هم بردن برای اعدام که رضایت گرفتن. کی نوشته که اعدام سه شنبه ها اجرا میشه!

دوستان لطفا نقل قول های طولانیتون رو کوتاه کنین وگرنه پستتون حذف میشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۱۲۹۳۶
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  منم مطمئن نیستم اما اتفاقات افتاده نشون از این میده که بی گناه بوده!
صحبت های وکیلشو پیدا کن و بخون
حتی وکیل آخریش یه مرد بوده که خودش واسه رضایت از خانواده سربندی رفته بوده!
خوب منظورم همینه. همین که مطمئن نیستید.
این همه اتفاق افتاده، شما همه رو انکار می کنید؟!

موکل من هنگام قتل از خود دفاع کرده و این ادعایش هم ثابت شده است. خرید هایی که مقتول از داروخانه کرده و از سوی پلیس کشف شده و آبمیوه موجود در صحنه و محتویات آن نشان می دهد قصد تعرض نسبت به موکل وجود داشته است و او در این باره دروغ نمی گوید. موکل من به جز دفاع از خود انگیزه یی برای قتل و هیچ کینه و عداوتی با مقتول نداشته، ضمن اینکه فرار از محل حادثه نیز برایش ممکن نبود. امکان دسترسی به نیروی انتظامی هم نداشته و او مجبور بوده دست به چنین کاری بزند. در شرایطی که فردی قصد تعرض به دختری را دارد چطور می توان انتظار داشت آن دختر بتواند منطقی تصمیم بگیرد و در آن لحظه به این فکر کند که باید ضربه را چطور بزند، چنین شخصی فقط می خواهد تهدید را از خود دور کند.

منبع : جام جم آنلاین

ارسال: #۱۲۹۳۷
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ق.ظ
آقو ما نخواستیم بفهمیم قضیه چیه، راجب هیشکی قضاوت نکنیم همه چیو فقط خدا دیده و کسه دیگه ای اونجا نبوده.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , tabassomesayna , Bahar_HS , computerman
ارسال: #۱۲۹۳۸
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط bahar122.)
منظورِ من اونایی هستن که نمیدونستن ماجرا چیه و چند وقتیه با توهین به یه خانواده داغ دیده....الانم که دوباره توهین...اما جوابِ شما...۷ساله نتونسته ثابت کنه که دفاع از خود بوده،کلی داستان ساختن از این ماجرا،من نمیگم مقتول بی گناهه اما این خانومم بی گناه نبوده یه آدم کشته،خانواده مقتول هم حقشون بوده قصاص،کمتر کسی پیدا میشه که از خونِ عزیزش حتی گناه کار بگذره،این که خیلی راحت بیرونِ ماجرا بشینیم و بگیم باید میبخشیدن به ما مربوط نیس،اونا حقشونو گرفتن ما توی شرایطشون نبودیم ، پذرشون از دست دادن کلی هم فحش و توهین شنیدن از جماعتی که اصلا در جریانِ ماجرا نبودن و فقط میخواستن بگن آره ما هم هستیم! باور کنید بخشیدنِ قاتلِ یکی از اعضای خونواده کارِ خیلی سختیه،خیلی سخت....شعار دادنش آسونه،امیدوارم روحِ جفتشون شاد باشه...
[/quote]

کاملا موافقم شاید بی گناه نبوده قتل یه گناه بزرگه!
اما دلیل قتل خیلی مهمه !
اینو فقط دخترایی میتونن درک کنن که واسه شرفشون دست به هرکاری میزنن!

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , tabassomesayna , computerman
ارسال: #۱۲۹۳۹
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ
منظورِ من اونایی هستن که نمیدونستن ماجرا چیه و چند وقتیه با توهین به یه خانواده داغ دیده....الانم که دوباره توهین...اما جوابِ شما...۷ساله نتونسته ثابت کنه که دفاع از خود بوده،کلی داستان ساختن از این ماجرا،من نمیگم مقتول بی گناهه اما این خانومم بی گناه نبوده یه آدم کشته،خانواده مقتول هم حقشون بوده قصاص،کمتر کسی پیدا میشه که از خونِ عزیزش حتی گناه کار بگذره،این که خیلی راحت بیرونِ ماجرا بشینیم و بگیم باید میبخشیدن به ما مربوط نیس،اونا حقشونو گرفتن ما توی شرایطشون نبودیم ، پذرشون از دست دادن کلی هم فحش و توهین شنیدن از جماعتی که اصلا در جریانِ ماجرا نبودن و فقط میخواستن بگن آره ما هم هستیم! باور کنید بخشیدنِ قاتلِ یکی از اعضای خونواده کارِ خیلی سختیه،خیلی سخت....شعار دادنش آسونه،امیدوارم روحِ جفتشون شاد باشه...
(دوباره گذاشتم که کوتاه شه! Big Grin )

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۲۹۴۰
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  [

تو اینترنت سرچ کن ! اعدام سه شنبه ها انجام میشه

والا همون روزی که ریحانه رو اعدام کردن دو نفر دیگه هم بردن برای اعدام که رضایت گرفتن. کی نوشته که اعدام سه شنبه ها اجرا میشه!

دوستان لطفا نقل قول های طولانیتون رو کوتاه کنین وگرنه پستتون حذف میشه.

گفتنی است تا به حال کمتر سابقه داشته است که افراد را در روز شنبه اعدام کنند و اعدام ها بیشتر روزهای سه شنبه انجام می شد، اما به دلیل فرا رسیدن ماه محرم، و به تعویق افتادن این ماجرا اولیا دم خواستار اعدام جباری، پیش از فرا رسیدن ماه محرم شدند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۲۹۴۱
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  منظورِ من اونایی هستن که نمیدونستن ماجرا چیه و چند وقتیه با توهین به یه خانواده داغ دیده....الانم که دوباره توهین...اما جوابِ شما...۷ساله نتونسته ثابت کنه که دفاع از خود بوده،کلی داستان ساختن از این ماجرا،من نمیگم مقتول بی گناهه اما این خانومم بی گناه نبوده یه آدم کشته،خانواده مقتول هم حقشون بوده قصاص،کمتر کسی پیدا میشه که از خونِ عزیزش حتی گناه کار بگذره،این که خیلی راحت بیرونِ ماجرا بشینیم و بگیم باید میبخشیدن به ما مربوط نیس،اونا حقشونو گرفتن ما توی شرایطشون نبودیم ، پذرشون از دست دادن کلی هم فحش و توهین شنیدن از جماعتی که اصلا در جریانِ ماجرا نبودن و فقط میخواستن بگن آره ما هم هستیم! باور کنید بخشیدنِ قاتلِ یکی از اعضای خونواده کارِ خیلی سختیه،خیلی سخت....شعار دادنش آسونه،امیدوارم روحِ جفتشون شاد باشه...

کاملا موافقم شاید بی گناه نبوده قتل یه گناه بزرگه!
اما دلیل قتل خیلی مهمه !
اینو فقط دخترایی میتونن درک کنن که واسه شرفشون دست به هرکاری میزنن!
[/quote]

عزیزم ثابت نشد که دفاع از خود بوده،چند تا قاضی همین حکم رو دادن،سیاسی هم نبوده که بگیم به خاطرِ حفظِ منافع کشتنش! اگه ثابت میشد دفاع از خود بوده اونوقت بی گناه بود،وقتی در باز بوده خب پا میشد میرفت دیگه آدم کشتن نداشت که...من اصن دوس ندارم قضاوت کنم چون نیس از خودش دفاع کنه Sad اما اینجور که معلومه دلیلِ قتل چیزِ دیگه ای بوده وگرنه طبقِ گفته خودش میدونس برای چه کاری داره با اون آقا به اون محل میره و با رضایتِ خودش رفته پس نمیشه گفت تجاوز!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: computerman
ارسال: #۱۲۹۴۲
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط bahar122.)
عزیزم ثابت نشد که دفاع از خود بوده،چند تا قاضی همین حکم رو دادن،سیاسی هم نبوده که بگیم به خاطرِ حفظِ منافع کشتنش! اگه ثابت میشد دفاع از خود بوده اونوقت بی گناه بود،وقتی در باز بوده خب پا میشد میرفت دیگه آدم کشتن نداشت که...من اصن دوس ندارم قضاوت کنم چون نیس از خودش دفاع کنه Sad اما اینجور که معلومه دلیلِ قتل چیزِ دیگه ای بوده وگرنه طبقِ گفته خودش میدونس برای چه کاری داره با اون آقا به اون محل میره و با رضایتِ خودش رفته پس نمیشه گفت تجاوز!
[/quote]

منم دوس ندارم قضاوت کنم شاید مقصر بوده شاید بی تقصیر!
هیچکس نمیدونه اما من حرفم اینه چرا کسی حاضر نشده ابهاماتشو رفع کنه ؟
چرا مستند نشده صحنه جرم؟
اینا در حد حرفه همش!
یکی میگه دارو آرامبخش داشته یکی میگه تو نماز بوده یکی میگه در باز بوده یکی میگه نبوده....!

ارسال: #۱۲۹۴۳
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  عزیزم ثابت نشد که دفاع از خود بوده،چند تا قاضی همین حکم رو دادن،سیاسی هم نبوده که بگیم به خاطرِ حفظِ منافع کشتنش! اگه ثابت میشد دفاع از خود بوده اونوقت بی گناه بود،وقتی در باز بوده خب پا میشد میرفت دیگه آدم کشتن نداشت که...من اصن دوس ندارم قضاوت کنم چون نیس از خودش دفاع کنه Sad اما اینجور که معلومه دلیلِ قتل چیزِ دیگه ای بوده وگرنه طبقِ گفته خودش میدونس برای چه کاری داره با اون آقا به اون محل میره و با رضایتِ خودش رفته پس نمیشه گفت تجاوز!

منم دوس ندارم قضاوت کنم شاید مقصر بوده شاید بی تقصیر!
هیچکس نمیدونه اما من حرفم اینه چرا کسی حاضر نشده ابهاماتشو رفع کنه ؟
چرا مستند نشده صحنه جرم؟
اینا در حد حرفه همش!
یکی میگه دارو آرامبخش داشته یکی میگه تو نماز بوده یکی میگه در باز بوده یکی میگه نبوده....!
[/quote]

تازه یکی میگه نفرِ سومی هم در کار بوده که ریحانه حاضر نشده بگه اصلِ ماجرا رو!

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۲۹۴۴
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط bahar122.)
تازه یکی میگه نفرِ سومی هم در کار بوده که ریحانه حاضر نشده بگه اصلِ ماجرا رو!
[/quote]

افرین...
چجوری تونستن تمام اس ام اس های ریحانه بخونن و بر علیه استفاده کنن!
نتونستن رد نفر سوم این ماجرا پیدا کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با اس ام اس به کی گفته میکشمش؟
اون طرف کی بوده؟
به فرض ریحانه حرفی درموردش نزده
یعنی پیگیری شماره تلفن هم نمیتونسته انجام بشه؟

ارسال: #۱۲۹۴۵
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ
خدا رحمت کنه ریحانه رو روحش شاد،
حالا ما نمیدونیم که بی گناه بوده یا نبوده پس دوستان قضاوت نکنید ، حقیقت را فقط خدا و خود ریحانه میدونه.
مردی که خیانت کنه حقش مرگ هست...و ریحانه اینقدر باقدرت و شجاع بود که این مرد کثبف رو کشت و همه میگن ریحانه بد بود.
بیچاره دخترانی که قربانی هوس مردان خیانتکار میشن.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar122 , tabassomesayna , computerman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close