زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج ارشد مانشتی سال ۱۳۸۹

ارسال: #۹۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ق.ظ
RE: نتایج ارشد مانشتی سال ۱۳۸۹
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ)mahdieh67 نوشته شده توسط:  بچه‌ها برا ۱۷۰۰ امیدی هست اصلا؟! با اینکه ازمایشی دادم؟!
خوب خوبه که آزمایشی دادین و مجاز شدین انشالله سال بعد رتبه خیلی خوبی بیارین.Smile

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ق.ظ
من آزمایشی شدم ۳۹۰۰ فقط مجاز شدم!!!!!!!!!!!!

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۰
۰
ارسال: #۹۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ق.ظ
این قسمت واسه نتایج کنکور ۸۹ هستا!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: darush12
ارسال: #۹۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ ب.ظ
سلام ،بچه‌ها معماری کامپیوتر حدودا آخرین رتبه‌ی قبولیش چطوریاست؟ من ۳۰۰ شدم کجا انتخاب رشته کنم؟
۰
۰
ارسال: #۹۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ب.ظ
آقا مهیار به نظرم شمااز روزانه بالاترین دانشگاه شروع کن‌، به نظرم روزانه یکی از دانشگاه های تهران رو میارید

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۹۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ
نتایج ارشد مانشتی سال۱۳۹۰
سلام خدمت تمامی اعضا
من خانمم رتبش ۲۴۹ هوش شده و معدلش هم ۱۵/۵ هستش بنظرتون کجا قبول میشه؟
واقعا به راهنماییتون نیاز دارم.
ممنون
۰
۰
ارسال: #۹۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: نتایج ارشد مانشتی سال۱۳۹۰
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ب.ظ)aminhosseiny2 نوشته شده توسط:  سلام خدمت تمامی اعضا
ممنون

غیر از تهران (روزانه) به هر شهری امید داشته باش‌: اصفهان - مشهد - شیراز - کرمان - همدان و ...
بستگی به محل زندگی شما داره اما کار خیلی سختی نیست.
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ)mahdieh67 نوشته شده توسط:  بچه‌ها برا ۱۷۰۰ امیدی هست اصلا؟! با اینکه ازمایشی دادم؟!

آره اما برای سال بعد، یه بررسی توپ بکن ببین کجاهای کارت میلنگه‌، وقت زیاد داری ولی مواظب باش زود دیر نشه!!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  [quote='aminhosseiny2' pid='26895' dateline='1306482248']
سلام خدمت تمامی اعضا
ممنون

غیر از تهران (روزانه) به هر شهری امید داشته باش‌: اصفهان - مشهد - شیراز - کرمان - همدان و ...
[quote='mahdieh67' pid='24753' dateline='1306009259']

تهران روزانه به هیچ وجه نمیشه؟به نظرت اگه میشه چند درصد احتمالش هست؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۹۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ب.ظ)aminhosseiny2 نوشته شده توسط:  [quote='Masoud05' pid='26916' dateline='1306484208']
[quote='aminhosseiny2' pid='26895' dateline='1306482248']
سلام خدمت تمامی اعضا
ممنون

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ)mahdieh67 نوشته شده توسط:  --------------------------
سلام. پارسال دوست من با ۲۹۹ روزانه الزهرا و آورد....

تهران روزانه به هیچ وجه نمیشه؟به نظرت اگه میشه چند درصد احتمالش هست؟
ممنون

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ق.ظ
سلام
بنظرتون با ۲۰۳ نرم افزار احتمال قبولی روزانه یا شبانه دانشگاههای تهران هستش؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط alamdar.)
بچه‌ها من با خوندن این تاپیک دهنم حسابی آب افتاد

کاش بچه هایی که رتبه و محل قبولی و رشته رو میگن حتما معدلشون رو هم بگن .... این معدلم واسه خودش داستانی شده!!

یک سوال اساسی هم داشتم .... دانشگاه های تهران روزانه تا چه رتبه ای قبوله(واسه هوش) و شبانه چطور؟

ممنون از همگی

* راستی بچه هایی که قبول شدید تورو خدا بگید از روی چه کتابهایی خوندید ...اگر تاپیک مشخصی هست لطفا دوستان آدرس بدند که من شدیدا دنبال بهترین منابع هستم(مشابه ترین به سوالات)

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  بچه‌ها من با خوندن این تاپیک دهنم حسابی آب افتاد

کاش بچه هایی که رتبه و محل قبولی و رشته رو میگن حتما معدلشون رو هم بگن .... این معدلم واسه خودش داستانی شده!!

دوست عزیز برای این سوال بالایی باید بگم که معدل در رتبه لحاظ شده و این تاپیک برای اینه که ببینید که با چه رتبه ای میشه کدوم دانشگاه رو آورد پس معدل نیاز نیست
معدل اونجایی نیازه که میخوایم بررسی کنیم که با درصد های فلان رتبه چند رو میشه آورد

در مورد باقی سوالاتتون هم خواهشا از قسمت جستجوی سایت سوالاتون رو دنبال کنید انشالله که به جواب خواهید رسید چون قبلا در موردش بحث شده و در حال حاضر هم در تاپیکهایی هنوز دنبال میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  بچه‌ها من با خوندن این تاپیک دهنم حسابی آب افتاد

دوست عزیز برای این سوال بالایی باید بگم که معدل در رتبه لحاظ شده و این تاپیک برای اینه که ببینید که با چه رتبه ای میشه کدوم دانشگاه رو آورد پس معدل نیاز نیست
معدل اونجایی نیازه که میخوایم بررسی کنیم که با درصد های فلان رتبه چند رو میشه آورد

در مورد باقی سوالاتتون هم خواهشا از قسمت جستجوی سایت سوالاتون رو دنبال کنید انشالله که به جواب خواهید رسید چون قبلا در موردش بحث شده و در حال حاضر هم در تاپیکهایی هنوز دنبال میشه

دوست عزیز ضمن تشکر از پاسخ شما

تقریبا پاسخ اکثر سوالام رو تو بخش های دیگه گرفتم منتهی اینجا پرسیدم چون اینها که اینجا هستن اکثرا با رتبه های بالا قبول شدن و یعنی منابغشون توی عمل هم جواب داده و بهتر از هرکسی شاید بشه روی حرفشون حساب کردBig Grin

ضمنا تا اونجا که من متوجه شدم معدلم(بالای ۱۶) آنچنان هم بد نیست و جای امیدواری هست فقط یکی از دوستان گفته بود انگار معدل مثلا ۱۶ فلان جا برابر با ۱۲ فلان جاست و از این حرفها!! من شنیده بودم این سیستم دیگه جمع شده اما انگار همچنان ادامه داره؟!!!!

و سوال آخر اینکه آیا مثل کنکور کارشناسی که سهمیه مناطق هم داشت ارشد هم اینطوریه؟!!(شرمنده سوالا زیادی مبتدیه: blush Smile

و آخرین سوال اینکه هوش شریف روزانه رتبه چند میخواد؟Heart

شرمنده تاپیکو خراب کردم Confused

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۶ ب.ظ
به نظر شما من با رتبه ۵۹ فناوری اطلاعات تجارت الکترونیک یا it امیرکبیر قبول میشم؟
۱
۰
ارسال: #۱۰۵
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ب.ظ
چطور میشه ۱۷۰تا روزانه میگیرن بعد رتبه ۲۶۰ هم قبول میشه؟؟؟

یکی جواب منو بده لطفاً
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۶ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۲۵۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۵۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۴۷۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close