زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۳۹۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  دلم میخواد بدونم این آدمایی که همیشه از دیگران سوء استفاده میکنن تا خودشون رشد کنن ، این چیزا رو تو خونواده شون بهشون یاد ندادن ؟! اصلا چیزی به اسم تربیت خانوادگی ، انسانیت ، وجدان تو وجودشون هست ؟!
نه دوست من بهشون یاد ندادن، از همون اول خودخواه بار اومدن،فقط نوک بینی خودشونو میبینن. اصلا دوستی و انسانها رو دوست داشتن براشون معنی ای نداره انسانه رو زمانی خوب میدونن که در اختیار منافع خودشون باشه. اصلا ارزش وقت گذاشتن و فکر کردن ندارن..

دوست دارم بدونم اینا با شریک زندگیشونم خودخواهانه برخورد میکنن؟یا رویه شون تغییر میکنه !!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Breeze
ارسال: #۱۰۳۹۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ب.ظ
خدایا شکرت واسه داده ها و نداده هایتSmile

التماس دعا دارم Smile همتونم به حاجت های خیرتون برسید ان شالله. یه صلواتم می تونید برای رسیدن بهشون بفرستید Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , tabassomesayna , puneh , virtual girl , sahar121 , kati , Eternal , elham_sh219 , Breeze , ec_a_j , maneshty , LORD0098 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۰۳۹۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ
خدایا احتیاج دارم که یه تلنگر بهم بخوره میخوام برای ازاد بخونم چشمام که که به کتابام میفته اشکم سرازیر میشه

اصلا حسش رو ندارم که بشینم دوباره بخونم

فقط حس اینو دارم توی مانشت هی تایپ کنم Big Grin

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , virtual girl
ارسال: #۱۰۳۹۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من نیاز دارم یکی بهم بگه کارم درسته یا اشتباه Confused

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۰۴۰۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  خدایا احتیاج دارم که یه تلنگر بهم بخوره میخوام برای ازاد بخونم چشمام که که به کتابام میفته اشکم سرازیر میشه

برعکس من حالا ک کنکور تموم شده حس درس خوندنم اومده هی میرم سراغ کتابام

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , virtual girl
ارسال: #۱۰۴۰۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  خدایا احتیاج دارم که یه تلنگر بهم بخوره میخوام برای ازاد بخونم چشمام که که به کتابام میفته اشکم سرازیر میشه

برعکس من حالا ک کنکور تموم شده حس درس خوندنم اومده هی میرم سراغ کتابام

خوشبحالت Big Grin

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۱۰۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط Amoojan.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  برعکس من حالا ک کنکور تموم شده حس درس خوندنم اومده هی میرم سراغ کتابام
منم همیچین حسی دارم... یعنی کلا حس و حال ما سر لج داره با عقلمون... تا هفته پیش از کتابا فرار میکردم... حالا هی میرم سمت کتابا... Smile تازه یه چیزایی میبینم تا هفته پیش به چشم نمیومدن!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Eternal , atenaa , sahar bano
ارسال: #۱۰۴۰۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ب.ظ
من که از هر چی درس و کتابه فعلا بیزار شدم تازه دیشبم خواب دیدم کلیدا اومده و من همه سوالا را اشتباه جواب دادم اصلا دیگه کلیدم اومد چک نمیکنم یه مدت میخوام از همه چیز دور باشم برم سراغ کارای هنری تا یکمی آروم بشم ، خودمونا داغون کردیم بخدا بسه دیگه چقدر حرص بخوریم ، بیخیال هر چی درس و کنکوره

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Eternal , mhd3 , Breeze , sahar bano
ارسال: #۱۰۴۰۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ
من که کتابام همینجور تو اتاقم رو میزه گذاشتم واسه آزاد نیگاشون کنم مثلن ... دلم نمیاد جمعشون کنم ... هیییییییی ...

اصن رشته ی ما خیلی خاصه ... بقیه ی رشته ها یه مدرک میگیرن و نیازهای شغلی شون با همون برطرف میشه ولی ماها مدرک رو که میگیریم واقعن کافی نیست و مهارتهای شغلی رو باید خارج از اون و جداگانه یاد بگیریم ...

من وقتی اومدم تو بازار کار دیدم هیچی توی دانشگاه بهمون یاد نداد به این نتیجه رسیدم باید کارای عملی ام رو قوی کنم ...
از اون به بعد ارشد رو بیخیال شدم و تاجایی که تونستم رفتم سراغ کارای عملی و بالابردن اطلاعات و .... بعداز ۳ سال سابقه کار به یه جایی رسیدم که دیگه برام تکراری شد همه چیز .. دلم لک زده بود واسه درس و دانشگاه ... دیدم مدرک تحصیلی بالا واقعن توی شرایط کاری تاثیر
میذار ه و بمراتب پستهای بالاتری بهت میدن .. دوباره شروع کردم به درس خوندن ولی دیر بود واسه شروع ...
خیلی ناراحتم که ایکاش زودتر شروع میکردم ...
الانم فقط منتظرم کلیدای سنجش بیاد ببینم چه گندی زدم .... Undecided

سپاس‌گزاری شده توسط: kati , mhd3 , sahar bano , Breeze
ارسال: #۱۰۴۰۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  من که کتابام همینجور تو اتاقم رو میزه گذاشتم واسه آزاد نیگاشون کنم مثلن ... دلم نمیاد جمعشون کنم ... هیییییییی ...

اصن رشته ی ما خیلی خاصه ... بقیه ی رشته ها یه مدرک میگیرن و نیازهای شغلی شون با همون برطرف میشه ولی ماها مدرک رو که میگیریم واقعن کافی نیست و مهارتهای شغلی رو باید خارج از اون و جداگانه یاد بگیریم ...

من وقتی اومدم تو بازار کار دیدم هیچی توی دانشگاه بهمون یاد نداد به این نتیجه رسیدم باید کارای عملی ام رو قوی کنم ...
از اون به بعد ارشد رو بیخیال شدم و تاجایی که تونستم رفتم سراغ کارای عملی و بالابردن اطلاعات و .... بعداز ۳ سال سابقه کار به یه جایی رسیدم که دیگه برام تکراری شد همه چیز .. دلم لک زده بود واسه درس و دانشگاه ... دیدم مدرک تحصیلی بالا واقعن توی شرایط کاری تاثیر
میذار ه و بمراتب پستهای بالاتری بهت میدن .. دوباره شروع کردم به درس خوندن ولی دیر بود واسه شروع ...
خیلی ناراحتم که ایکاش زودتر شروع میکردم ...

منم مث شمام دختر مجازی!!
کتابام گوشه اتاقم. یه عالمه کتاب و خلاصه نویسی. اما اصلا نمیتونم برم طرفشون. فکر اینکه بذار خلاصه هامو مرتبو دسته بندی کنم شاید مجبور شدم سال دیگه دوباره بخونمش دیوووووونم میکنه.
میگم بیاید خلاصه ها و کتابامونو پاره کنیم بندازیم دور اینطوری خدا در عمل انجام شده قرار میگیره یه کاری میکنه قبول شیم Wink شوخی کردم.
-------------------------
منم امروز رفتم دنبال کار. یه کار بسیار بسیار مورد علاقم. (مانیتورینگ شبکه- البته خودم قبلا با سولارویندز کار کردم اما خودشونم گفتن باز اول آموزش میدیم بعد کار میکنید.) اما حقوقش خیلی ی ی پایینه. ماهی ۵۰۰/ البته با بیمه و سرویس و...
نمیدونم شاید من چون تاحالا اصلا دنبال کار نبودم بنظرم کمه. شاید خیلی ها بگن خوبه. گرچه که پرسیدم وَ گفتن که خوبه!!
یعنی ایییییییین همه بخونی بعد از یه ... هم کمتر حقوق بگیری؟؟ وقت و علمتو به ازای ماهی ۵۰۰ بفروشی؟؟ خیلی ظلمه...
تنها چیزی که خودمو دارم از ظهر قانع میکنم اینه که کار مورد علاقته. کلی مطلب تازه یاد میگیری...
------------------------
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , Breeze , virtual girl
ارسال: #۱۰۴۰۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  خیلی ناراحتم که ایکاش زودتر شروع میکردم ...

ناراحت نباش تا الان هم وقتت رو الکی سپری نکردی و کار میکردی .... دیر نشده بشین با یه اراده قوی درست رو بخون Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Eternal , mhd3 , virtual girl
ارسال: #۱۰۴۰۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  منم امروز رفتم دنبال کار. یه کار بسیار بسیار مورد علاقم. (مانیتورینگ شبکه- البته خودم قبلا با سولارویندز کار کردم اما خودشونم گفتن باز اول آموزش میدیم بعد کار میکنید.) اما حقوقش خیلی ی ی پایینه. ماهی ۵۰۰/ البته با بیمه و سرویس و...
...
وقت و علمتو به ازای ماهی ۵۰۰ بفروشی؟؟ خیلی ظلمه...
تنها چیزی که خودمو دارم از ظهر قانع میکنم اینه که کار مورد علاقته. کلی مطلب تازه یاد میگیری...
ای بابا عزیزم این که خیلی خوبه Big Grin
چند ماهه دنبال کاری ؟؟؟؟ که به کار مورد علاقه ات با بیمه و حقوق ۵۰۰ ، ایراد میگیری ؟؟؟؟؟ کاش منم یه همچین کاری پیدا میکردم ( حداقل به عنوان اولین شغل خوبه )
وقتی میبینی نوشتن منشی (لیسانس ، آشنا به پذیرایی ) آدم واقعا دپرس میشه Sad

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , LORD0098
ارسال: #۱۰۴۰۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط mhd3.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  منم امروز رفتم دنبال کار. یه کار بسیار بسیار مورد علاقم. (مانیتورینگ شبکه- البته خودم قبلا با سولارویندز کار کردم اما خودشونم گفتن باز اول آموزش میدیم بعد کار میکنید.) اما حقوقش خیلی ی ی پایینه. ماهی ۵۰۰/ البته با بیمه و سرویس و...
...
وقت و علمتو به ازای ماهی ۵۰۰ بفروشی؟؟ خیلی ظلمه...
ای بابا عزیزم این که خیلی خوبه Big Grin
چند ماهه دنبال کاری ؟؟؟؟ که به کار مورد علاقه ات با بیمه و حقوق ۵۰۰ ، ایراد میگیری ؟؟؟؟؟ کاش منم یه همچین کاری پیدا میکردم ( حداقل به عنوان اولین شغل خوبه )
وقتی میبینی نوشتن منشی (لیسانس ، آشنا به پذیرایی ) آدم واقعا دپرس میشه Sad

من راستش هیچی نگشتم اصلا Tongue دوستم تو روزنامه آگهی دیده بود. الکی امروز رفتیم. یه فرم داد و کلی سوال که چیا بلدین و...
یه کلمه گفتیم یه سال پیش یه کوچولو در حد یه پروژه دانشجویی سولارویندز کار کردیم. PHP هم تا بخوای بلدیم. بیا الان واست سایت بنویسیم، نیم ساعت Big Grin
گفت خوبه و ۸۰ درصد اوکی هستین. بازم بستگی داره آزمونتونو چطوری بدین Confused

--------------------------------------
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دوستان تا کتاب هاتون رو جمع نکردید عکس بگیرید بذارید تو تاپیک تلاش هایی که برای کنکور کردیم( یا یه اسمی شبیه این داشت فکر کنم. :دی)

پلیـــــز : )
آره بیاین بذاریم.
تاپیکشو میتونید پیدا کنید؟؟
اگه پیدا کردین لینک بدین اینجا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۰۴۰۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  من راستش هیچی نگشتم اصلا Tongue دوستم تو روزنامه آگهی دیده بود. الکی امروز رفتیم. ....

mhd3 عزیزم ، واسه همینه دیگه ، که به حقوق ۵۰۰ و کار مورد علاقه و بیمه، ناز میکنی Big Grin Big Grin
البته نمیدونم شاید بازم بگردی یه کار بهتری پیدا کنی ، ولی من بودم میرفتم Smile

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
ارسال: #۱۰۴۱۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  من راستش هیچی نگشتم اصلا Tongue دوستم تو روزنامه آگهی دیده بود. الکی امروز رفتیم. ....

mhd3 عزیزم ، واسه همینه دیگه ، که به حقوق ۵۰۰ و کار مورد علاقه و بیمه، ناز میکنی Big Grin Big Grin
البته نمیدونم شاید بازم بگردی یه کار بهتری پیدا کنی ، ولی من بودم میرفتم Smile

نه بابا ناز چیه :دی
میگم چون تاحالا اصلا دنبال کار نگشته بودم بخاطر همین فکر میکردم خیلی کمه. اما الان که با چند نفر صحبت کردم میبینم خیلی هم زیاده Big Grin
اگه پدر گرام اجازه بدن حتما میریم، با سرم میریم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۴۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close