زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)

ارسال: #۱۸۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان از امسال روال انتخاب رشته و محل آزمون واسه کنکور دانشگاه آزاد کمی تغییر کرده... لینک زیر رو با دقت مطالعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)
(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  سلام دوستان پاسخ تشریحی کنکور ۹۱ کسی پی دی اف شو داره؟ من ۱ سالی هست(چن روز کمتر) تو نت دنبالشششش میگردم ولی پیدا نکردم Sad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان از امسال روال انتخاب رشته و محل آزمون واسه کنکور دانشگاه آزاد کمی تغییر کرده... لینک زیر رو با دقت مطالعه کنید:

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , H3NGAM3H
ارسال: #۱۸۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
من کتاب سنجش گرفتم
ولی خیلی غلط داره توش
سوالا از رویه دفترچه گفته جوابارو از رو یه دفترچه دیگه
ولی خوب الان کتاب مدرسان که باش میخونم غلطاش در میاد
این دوتا تقریبا مکمل همند
کسی جواب سو.الای ۹۱ مدرسان ای تی داره؟؟
دوستان اگه دارید بذارید ممنون میشم

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۱۸۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ
دوستان عزیز شما ۳۰ تا تست زبان رو در چه تایمی می زنید؟! من هرکاری می کنم نمیشه ۳۰ تا تست زبان رو در ۲۰ دقیقه زد!حداقل واسه من ۳۰ دقیقه وقت می گیره و این جالب نیست!(مخصوصا با Passage های چند سال اخیر که واقعا گزینه ها خیلی شبیه همند!)
شما چیکار می کنید رفقا؟!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۵
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ
عاغا میگم این روزا بد زود میگذره هر بار ساعت و نیگا میکنی عقربه بد جور نیش میزنه

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۸۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
بچه ها من سرچ زدم واسه کلید آزمون های گذشته آی تی جز ۸۶،۸۷ ،۸۸ چیز دیگه ای دستمو نگرفت
ممنون میشم کمکم کنید

لطفا لبخند بزنید !
۰
۰
ارسال: #۱۸۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
آرزوهای این روزهای یک کنکوری:

چرا این روزا نمیگذرن تموم شه دیگه اول آخر کنکور بدیم بعدش تا ۱ هفته تا لنگ ظهر بخوابیم بعد چند جلسه استخر و خرید و بیرون و گردش پو سیدیم تو خونه والا انواع اقسام چیزیی که دوسداریم بخوریم بعد بریم بدویم بعد کلی خوش بگذرونیم اینم شد برنامه ی جمع بندی یه هفته قبل کنکور من همش که نمیشه درس خوند تفریحم واجبهBig Grin

تقلب در کنور:

مواد لازم:
به تعداد درسهای کنکوریتان پالتوی روشن ترجیحا سفید یا زرد
خودکار رنگی
کل کتابهای مهم کنکور و نکات مهم انتخابی
خونسردی خیلی
اعتماد به نفس بی نهایت

اول به تعداد کتاب درسیتان پالتو به رنگهای زرد وسفید تهیه کنید سپس کلیه نکات کنکور را در آورده و منظم با خودکارهای رنگ به رنگ که قابل تشخیص باشد برای هر فصل در پالتو بنویسید چون کنکور درزمستان است شانس با شما یار است کل پالتو ها را با ترتیب شماره ی سوالات در دفترچه روی هم بپوشید به بهانه ی گرم بودن سالن یکی یکی پالتوها را در آوره و طی عملیات نینجا روی پایتان گذاشته و نکات کنکوری را ببینید و علامت بزنید به همین ترتیب تا انتها ادامه دهید وقت تمام است با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز اگه لو نری حتما نفر اول شدی بهت تبریک میگم Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafsheh68 , Amir V , 8Operation , Payam92 , asiehmohammadian , nader618 , maneshty
ارسال: #۱۸۸
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط Amir V.)
یه حرکتی میخواستیم بزنیم با یکی از بچه‌ها.

مثل فیلمهای پلیسی یه میکروفون ریز ببندم به مچ دستم زیر لباس و یک هدفون ریز هم توی گوش و از اون طریق با بیرون ارتباط داشته باشم.

حیف که دیر به فکر افتادم... انشالله واسه امتحانات ارشدم پیادش میکنم Tongue

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  بچه ها من سرچ زدم واسه کلید آزمون های گذشته آی تی جز ۸۶،۸۷ ،۸۸ چیز دیگه ای دستمو نگرفت
ممنون میشم کمکم کنید
سلام. چه عجب. بس که درس میخونی پیدات نیس.

این۸۹:

پسورد فایل فشرده:

این ۹۰:

این۹۱:

Blush

There is no there there.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , Payam92 , neda_Network , H3NGAM3H , maneshty
ارسال: #۱۸۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ب.ظ
روز ها خوب و بد دارن میگذرن اما ما همچنان امیییییییییید داریییمممم بلللللللللللییییییییییی Big Grin

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۰
۰
ارسال: #۱۹۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
۱۰۰% موافقم
البته اول آقایون شروع کنن
درضمننننننننن کیی گفته کنجکاویییییییییییمممممم Tongue

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , shima_24 , Mänu , avril22
ارسال: #۱۹۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ
بچه ها سوالای ۹۱ رو از رو حل تشریحی که ماهان گذاشته میخونین یا کتاب؟ میشه بگین چه کتابی خوبه؟
۰
۰
ارسال: #۱۹۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ
برنامه خوبیه ... موافقم اما بعد از کنکور نه الااااااااااااااان

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , neda_Network , maneshty
ارسال: #۱۹۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط banafsheh68.)
یکی تو همپا نوشته تو سایت پارسه زده کنکور آی تی جمعه بعد ازظهره
وااااییییییی خدا عاشقتتتتتتتتتتممممم
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , srj
ارسال: #۱۹۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  Huh امیر کاغذ A3 رو از وسط به صورت عمودی تا بزنه هر طرفش میشه یه دونه کاغذ A4 ؟ Huh
چه کاریه بچه رو می فرستی پی کاغذ A3 ؟ تو همون A4 بنویس عزیزم Big Grin
من اسمی از A4 بردم؟

گفتم A3 رو از وسط تا بزنی ۴ طرف میتونی چیزی بنویسی:-)

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj
ارسال: #۱۹۵
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ)banafsheh68 نوشته شده توسط:  یکی تو همپا نوشته تو سایت پارسه زده کنکور آی تی جمعه بعد ازظهره
وااااییییییی خدا عاشقتتتتتتتتتتممممم

بعد از ظهر که خیلی بددده
اما همیشه صبح بوده

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۵۷۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۹۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۹۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close