زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۹۶
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
امروز همش معماری خوندم جزوه اجلالی تا سر بحث حافظه ها، باید ویسشم گوش بدم خیلی نکته داره.. یکمم پوران کار کردم چون جزوه رو کار کرده بودم با پوران به اشکالی بر نمیخوردم. توصیه میکنم اگه نمیرسید ویس اجلالی رو کار کنید حتما جزوشو بخونید.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , asusx59sr , MS.rezvan , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۱۹۷
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  وای بحثه داغه مهندسی نرم افزار!!!!!!! من هیچ کتاب مرجعی براش نخوندم!!! پارسال ۲ تا کتاب کنکوری خوندم براش
یکیش کتاب پارسه بود که پیشنهاد میکنم اصلاً ورق هم نزنید! خیلی مزخرف و چرت نوشتن! واه واه.... یادم افتاد
من چه عذابی کشیدم سر این کتاب! هر چی هم قبلاً از مهندسی نرم افزار می دونستم یادم رفت با خوندنش!
منظورتون کتاب ناظمیه؟!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۱۹۸
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  امروز همش معماری خوندم جزوه اجلالی تا سر بحث حافظه ها، باید ویسشم گوش بدم خیلی نکته داره.. یکمم پوران کار کردم چون جزوه رو کار کرده بودم با پوران به اشکالی بر نمیخوردم. توصیه میکنم اگه نمیرسید ویس اجلالی رو کار کنید حتما جزوشو بخونید.
قرار بود امروز حافظه رو از جزوه اجلالی بخونم
الان برم سراغش خوب گفتی که من پاشم برم دیگه!!!

نمیخوام استرس بدم ولی وقتی وضعیت خودمو میبینم و کتابایی که سر هم چیده شدن Idea
پیش خودم میگم که کی میخوام به این درسا مسلط بشم HuhConfused

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , sara_sb92
ارسال: #۱۹۹
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
ماشالله به تعداد پست Big Grin

ای بابا! ما که واسه کنکور می خوندیم انجمنم نبود بیایم درد و دل کنیم بگیم هیچی نمی خونیم و ببینیم بقیه چقدر می خونن و یکم بزنن تو سرمون درست شیم Big Grin

ان شالله تا بهمن همین طور پرانرژی پیش برید Wink دیگه سال بعد بخش مصاحبه ها یه ۱۰-۲۰ صفحه ای بشه. ببینیم چیکار می کنید Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , SaMiRa.e , 5h4rk , GoodStudent67 , maryam.raz , 8Operation , forouzan , azad_ahmadi , white bird , esisonic , *farnaz* , ana_12345 , mohammadali1990 , sara_sb92 , m@hboobe , Mohammad-A , younes , آلبالو
ارسال: #۲۰۰
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
تبلغات هزینه نیست .... با تبلیغات هدفمند دیده شوید
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , banafsheh68 , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۲۰۱
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  امروز همش معماری خوندم جزوه اجلالی تا سر بحث حافظه ها، باید ویسشم گوش بدم خیلی نکته داره.. یکمم پوران کار کردم چون جزوه رو کار کرده بودم با پوران به اشکالی بر نمیخوردم. توصیه میکنم اگه نمیرسید ویس اجلالی رو کار کنید حتما جزوشو بخونید.

یعنی به نظر شما برای شروع معماری اول اجلالی بخونیم بعد پوران؟بهتره؟Confused
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990
ارسال: #۲۰۲
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  شاپری خانوم سوالم این بود که من غیر انتفاعی و مجازی و پیام نورو اینارو بزنم و نرم مشکلی که نیست؟ فقط محض اطمینان می پرسم. ممنون

نه، مشکلی پیش نمیاد اگه نریBlush

چرااا.... چرا....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۰۳
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط azad_ahmadi.)
چند تا نکته هست که می خوام به دوستان عزیز یادآور کنم:

اولا یک خسته نباشید و خدا قوت به همه شما دوستان می گم.
ببینید دوستان، هیچ کسی جز خود ما از روحیات و حالات خودش باخبر نیست؛ من اینجا (مخصوصا تو این تاپیک) مطالبی رو به چشم دیدم که نیازی به بحث کردن روشون نیست. نحوه خوندن، میزان خوندن، ساعت خوندن، اصلا کلا، خوندن یا نخوندن به خود ما و میزان برنامه ریزی ما بستگی داره و از هر شخصی ممکنه به شخص دیگه تفاوت داشته باشه. پس قبل از اینکه از دیگران کمک بخوایم، برای خودمون می تونیم یه پیش فرض هایی از کارهایی که میتونیم تو این زمان انجام دهیم رو "خودمون" انجام بدیم. این تاپیک کم کم داره از هدفش منحرف میشه، یعنی من همت و انرژی بچه هارو تو کامنت گذاشتن تو این تاپیک بیشتر می بینم تا خوندن مباحث درسی !!! (یک واقعیته). الان ۳وم آبان هست و ۱۴ تا صفحه از این تاپیک پر شده!!! درسته که رکورد خوبیه Smile اما مواظب باشیم که این رکورد شکنی ها باعث نشه از خوندن عقب بیوفتیم. به فکر افزایش تعداد "ارسال های کاربری" خودمون نباشیم. این مدت زمان باقیمانده رو به درس خوندن اختصاص بدیم تا بعدا شرمنده از خودمون نباشیم.

(با توجه به احترام زیادی که برای کاربران قائلم، روی صحبت هام با هیچ کسی نیست و افعالم رو "اول شخص جمع" استفاده کردم که خودم هم جزء مخاطبانم باشم).

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , white bird , شاپری , *farnaz* , 5h4rk , mohammadali1990 , sara_sb92 , ADELZX , m@hboobe , Engineer , MS.rezvan
ارسال: #۲۰۴
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  .
.
.
.

دمت گرم واقعا ای ول رفیق
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990 , sara_sb92 , ADELZX
ارسال: #۲۰۵
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ماشالله به تعداد پست Big Grin

ای بابا! ما که واسه کنکور می خوندیم انجمنم نبود بیایم درد و دل کنیم بگیم هیچی نمی خونیم و ببینیم بقیه چقدر می خونن و یکم بزنن تو سرمون درست شیم Big Grin

ان شالله تا بهمن همین طور پرانرژی پیش برید Wink دیگه سال بعد بخش مصاحبه ها یه ۱۰-۲۰ صفحه ای بشه. ببینیم چیکار می کنید Smile

همین طور "پرانرژی" در ارسال کامنت!Tongue
شکلک های خنده خیلی بجا و مفید استفاده شده اند.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۲۰۶
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  اقا من قاطی کردم
بلاخره چی به چیه؟HuhHuh

هیچی، کلا وقتی میخوان رتبه و نمره کل یه نفر رو حساب کنن، درصد هر درس رو به یه سری ضرایب ضرب می کنن. یکی از ضرایب، ضریبه درسه که هر سال تو دفترچه ها به عناون ضریب مشخصه (مثلا ضریب زبان یکه). ضریب دیگه ای که تو تعیین رتبه و نمره کل شما تاثیر داره تراز (یا همون نمره خام) یه درسه. تراز هم با توجه به درصد شما به میانگین درصدها حساب میشه، یعنی اگه شما زبان رو ۱۰۰ زده باشین و میانگین درصدای زبان ۳۰ باشه، تراز شما مثلا میشه ۹۰۰۰ ولی اگه مثلا شما ۱۰۰ زده باشین و میانگین ۹۰ باشه، تراز شما میشه مثلا ۵۰۰۰ . برای همینه که درسایی مثل زبان و ریاضی (که خیلیا نمیزنن) خیلی مهمن.
اخه حرف شما با اقای asusx59sr فرق داشت واسه همین قاطی کردم
شما گفتین بالاتر بزنیم خوبه ایشون گفتن خیلی فرقی نمیکنه
ولی با توجه به اخرین پسستتون یعنی بالا بزنیم خیلی تاثیر داره دیگه

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۲۰۷
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  وای بحثه داغه مهندسی نرم افزار!!!!!!! من هیچ کتاب مرجعی براش نخوندم!!! پارسال ۲ تا کتاب کنکوری خوندم براش
یکیش کتاب پارسه بود که پیشنهاد میکنم اصلاً ورق هم نزنید! خیلی مزخرف و چرت نوشتن! واه واه.... یادم افتاد
من چه عذابی کشیدم سر این کتاب! هر چی هم قبلاً از مهندسی نرم افزار می دونستم یادم رفت با خوندنش!
منظورتون کتاب ناظمیه؟!

آره کتاب آقای اسلام ناظمی!!! به درد من یکی که اصلاً نخورد!!!Cool

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92 , 8Operation
ارسال: #۲۰۸
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ
بچه هایی که آزمون تسلط سازمان سنجش دارن
واسه آزمون اول . معماری و ساختمان گسسته از رو کتاب پوران ، شامل کدوم فصلا هست؟؟
لطفا راهنمایی کنید

چرااا.... چرا....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۰۹
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ق.ظ
زبان تخصصی چی خوبه بخونیم؟
کسی صداهای دکتر مظفری رو گوش کرده؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۲۱۰
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  یعنی به نظر شما برای شروع معماری اول اجلالی بخونیم بعد پوران؟بهتره؟Confused

بهتره اول جزوه اجلالی خونده بشه ولی نه یکهویی که پورانو از دست بدی مثلا من واسه ۲۵% اول و دوم کنکور آزمایشی باید ۳ فصل اول پوران رو بخونم گشتم تو جزوه ببینم تا کجا مربوط به این قسمت میشه اونا رو خوندم بعد اومدم رو پوران، مطالب پوران خیلی راحت و منظم تو ذهنم جا گرفت و اشکالی واسم نمی موند یعنی هرچی توش شک داشتم یادم میوفتاد اجلالی چطور توجیهم کرده دیگه اون قضیه رو که یوسفی میگفت می پذیرفتم
اگه به کتاب پوران نگاه کنید واسه بحثی مثل RTL فقط ۲ صفحه صحیت کرده در صورتی که اجلالی کامل این مبحثو باز کرده طوری که وقتی میخوای تستای این قسمتو بزنی از قیافه سوال وحشت نمیکنی
من واسه بحث RTL فقط جزوه رو نخوندم ویسشم گوش دادم خیلی وقتم گرفت ولی این بحثو خیلی خوب یاد گرفتم
اگه تصمیم داشتید ویس اجلالی رو گوش بدید اول اون تیکه رو از رو جزوش بخونید بعد یادداشت برداری کنید تا مجبور نشید دیکته بنویسید

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  زبان تخصصی چی خوبه بخونیم؟
کسی صداهای دکتر مظفری رو گوش کرده؟

زبان تخصصی فقط کتاب پارسه سعید مظفری. خیلی عالیه بهت تکنیک یاد میده که چطور درک مطلب رو بخونی و تستا رو بزنی. مثلا تو درس ۲ یادت میده که اگه مثلا بهت یه پاراگراف طولانی دادن با ۲ تا سوال به نوع سوال دقت کن، می بینی که واسه پیدا کردن پاسخ نباید ترجمه کنی باید skimming , scaning کنی یعنی با یه نگاه جوابو ببینی. این کتاب ۱۰ تا درس داره و هر کدوم یه تکنیک رو معرفی کرده.
تو درس اول میگه به چه سایت ها و کتاب هایی رجوع کن واسه خوندن بیشتر
برای پاسخ به تستای این درس در کنکور دولتی نباید به معلومات گذشتتون رجوع کنید باید جواب رو تو متن پیدا کنید بر خلاف کنکور آزاد.
درس اول رو که بخونید یا ویس جلسه اول رو که گوش بدید همه چی میاد دستتون
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990 , sara_sb92 , 8Operation , forouzan , mehrdad372 , Mahbanoo313 , MS.rezvan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۷۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۸۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۱۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۲۷۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۳۱۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۵۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close