زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱

ارسال: #۳۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط javadyousefi.)
RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
منم ۱۴۹ نرم افزار فردوسی مشهد Sad

ولی بازم خدا رو شکر
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , a_azarbarzin , alirrrrrr , Helmaa , arman405 , esi , انرژی مثبت , Pegasus , hardware23 , marzieh_s , professional , **sara** , kerm , agentv , fe_atash , maryami , farhud , zarei1991 , younes , shobair87 , hnarghani , موج
ارسال: #۳۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط nasirodin.)
نرم افزار - شبانه کاشان
دیگه فکر می کردم لااقل روزانه کاشان رو قبول شم ٬ دوستم با ۱۰ تا بالاتر سال پیش روزانه قبول شده بود :|
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , a_azarbarzin , arman405 , Pegasus , esi , hardware23 , marzieh_s , **sara** , agentv , maryami , farhud , zarei1991 , Manix , fateme66
ارسال: #۳۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ
مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -دانشگاه صنعتی شریف ( شبکه های کامپیوتری )

رتبه ۳ رقمی ! ( پردیس بین الملل قبول شدم )

تحقیق کردم، خوبه ! ولی هزینه ها بالاست .

برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

پ.ن : از دوستان مانشت کسی پردیس بین الملل صنعتی شریف قبول شده ؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , agentv , **sara** , Ahad.mozafari , zarei1991
ارسال: #۳۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ
معماری دانشگاه تهران روزانه
رتبه ۲۶۵ معماری(با سهمیه رتبه اولی)
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , unique_as14 , arman405 , esi , انرژی مثبت , hardware23 , marzieh_s , **sara** , kerm , agentv , maryami , farhud , zarei1991 , fateme66
ارسال: #۳۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ
اولویتهام
دانشگاه تهران معماری روزانه
دانشگاه صنعتی شریف معماری روزانه
امیر کبیر
...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ReihanehTorkzadeh
ارسال: #۳۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط ehsan_ei.)
سلام بچه ها
من ۲۰۸الگوریتم و ۲۵۸ نرم افزار شدم. فکر میکردم الگوریتم شبانه دانشگاه تهران قبول شم چون تا پارسال با ۲۴۰ هم قبول می شدن. اما با کمال ناباوری دیدم نرم افزار روزانه تبریز قبول شدم! فکر میکردم حداقل شبانه فردوسی مشهد رو قبول شم. بچه ها من الان تو شوکم. من نرم فردوسی و اصفهان و شیراز رو قبل از تبریز زدم ولی قبول نشدم. این انصافه؟ چون فکر میکردم تا قبل تبریز یکی رو قبول میشم زدم روزانه تبریز. ایکاش اصلا نمیزدم و قبول نمی شدم. حالا من یه سوال ازتون دارم:
طبق قانون چون من روزانه قبول شدم حق شرکت در کنکور را تا ۲سال ندارم. حالا اگه من امسال برم ولی سال دیگه هم شرکت کنم و جایی که میخوام قبول شم واز جای فعلیم انصراف بدم چی میشه؟ از کجا میفهمن که من پارسال روزانه قبول شدم؟میشه کاری کرد که سال بعد هم حق کنکور دادن هم داشته باشم؟ حتی اگه شده امسال نروم!
خواهشا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده، دارم دیووونه میشم.
اصلا این دانشگاه تبریز چطوره در نرم افزار؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , **sara** , zarei1991 , younes , fateme66
ارسال: #۳۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
۳۳
هوش شریف

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , rasoul67 , Helmaa , alirrrrrr , hardware23 , esi , agentv , ف.ش , fateme66 , arman405 , mmsaeed , sadegh20 , marzieh_s , prosperous , marzieh , **sara** , Ahad.mozafari , A V A , kerm , fatima1537 , maryami , zarei1991 , riga , h4cker , Pakzad , Morteza_s , Parva , نرگس-م , hnarghani , arixooo , soniasa , Mahla Mehr
ارسال: #۳۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
از دوستانی که رشته های علوم یا ای تی هستند خواهش می کنم در بخش مربوط به این رشته ها رتبشون رو اعلام کنن ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , rasoul67 , ف.ش , **sara** , hnarghani
ارسال: #۳۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
۴۷۳ نرم روزانه غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان...... Exclamation

وظیفه تو تغییر جامعه نیست ، وظیفه تو تغییر خودت است. امام علی(ع)
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , Helmaa , hardware23 , ف.ش , marzieh_s , انرژی مثبت , alirrrrrr , **sara** , mammad_asir , maryami , m_zamani0575 , Pakzad , zarei1991 , ghaderiyaser , fateme66
ارسال: #۴۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ب.ظ
نرم افزار- دانشگاه تهران- روزانه
رتبه نرم افزار :۵۶
اینم لینک کارنامه ام:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدا رو شکر. خیلی خوشحالم. امیدوارم همه کسانی که تلاش می کنند به آرزوهاشون برسن. خیلی حس خوبیه. برای همه دوستان مانشتی آرزوی موفقیت می کنم.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , Helmaa , hardware23 , rezatotti , a_azarbarzin , ف.ش , arman405 , marzieh_s , انرژی مثبت , **sara** , A V A , kerm , agentv , maryami , m_zamani0575 , eris229 , Pakzad , zarei1991 , younes , shobair87 , fateme66 , Parva , tahmasebi , mali_IT , omid69 , masoudalmas , hnarghani , soniasa
ارسال: #۴۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ
نرم افزار دانشگاه تهران - روزانه - رتبه ۵۵
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , ghasedak29 , hardware23 , esi , sosyas , Helmaa , ف.ش , fateme66 , انرژی مثبت , marzieh_s , **sara** , A V A , Ahad.mozafari , agentv , maryami , Pakzad , zarei1991 , shobair87 , Parva , rezvan_m , نرگس-م , soniasa , Mahla Mehr
ارسال: #۴۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ
امیرکبیر قبول شدم . شبانه ست و محل تحصیلش گرمساره. تو گرایش معماری
کسی هست با من هم دانشگاهی باشه؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , agentv , Pakzad , fateme66 , nazarian
ارسال: #۴۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
رتبه ۴۲۲ هوش مصنوعی شاهرود روزانه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a_azarbarzin , ف.ش , انرژی مثبت , marzieh_s , marzieh , **sara** , agentv , maryami , Pakzad , zarei1991 , shobair87 , fateme66 , Morteza_s , white bird , yass147 , hnarghani , smartleopard
ارسال: #۴۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
سلام به همه ی دوستان
تبریک به همه ی قبولی ها
من با رتبه ۲۳۵ نرم افزار دانشگاه شیراز قبول شدم
فردوسی رو دوس داشتم ولی بازم خدارو شکر و خوشحالم
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a_azarbarzin , alirrrrrr , انرژی مثبت , marzieh_s , **sara** , agentv , maryami , rasoul67 , zarei1991 , roshan , Pakzad , fateme66 , Morteza_s , Payam92
ارسال: #۴۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط reza_dev.)
۲۱۴ الگوریتم -> قبول نشدم شبانه
۲۵۷ نرم - > اراک

یه چیزی می خوام بگم ولی به کسی برنخوره..
سهمیه رتبه اولی واقعا ظلم در حق بقیه هست.
خیلی ناجوانمردانست.
یکی رو دیدم زده ۱۰۶۵ نرم با سهمیه(جهاد دانشگاهی) شبانه شریف نرم.
بعد یکی با ۱۵۰ باید بره فردوسی
۳۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: taraneh123 , ali , javadyousefi , euruse , professional , asp_vb , **sara** , Ahad.mozafari , nasogh , agentv , mina.soroor , cs_std , fatemeh85 , roshan , fateme66 , Morteza_s , memco , پریسان , nomad:D , Payam92 , omid69 , jameshenas , hamid.adldoost , sobhan1990 , jt_morteza , prosperous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۶۸۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۸۰ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۸۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close