زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۱
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط mahdi20.)
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  همتون گول خوردید‌، من لپ تاپم جلو تلویزیون روشن بود هم چک میکردم که تست هایی که زدم درسته( بررسی کلید )و هم فوتبال میدیدم و در کنارش چای و میوه میخوردم با خانواده حرف میزدم و ۱۰۰۰ تا کار دیگه( مغزم n هسته ای هست)Tongue
زرشک مسعود جان ... شما از n پردازنده استفاده کردید که ثابت شد حداکثر تسریع در این حالت [tex]1/f[/tex] هست ولی من از معماری پایپ لاین با K بند استفاده کردم یعنی:
۱-تلویزیون
۲-تلویزیون ۱- چای
۳-تلویزیون ۲- چای ۱- تست زنی
......
در اینصورت عملیات ترتیبی من سریعتر هست Big GrinBig Grin
همین پول را میومدن بین مانشتی‌ها تحت عنوان یارانه اینترنت دانشجویان مانشتی تقسیم می کردند . بازدهی اش هم خیلی بیشتر از اینها بود که جلو چشم بادامی‌ها ضایع بشیم .

.... Loading
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۲۱۲
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۵۷ ق.ظ
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
اگه ما پیروز می‍شدیم همه علم و مهندسی و برنامه‍ریزی و مدیریت زیر سوال می‍رفت. تیمی که نه صاحب داره و نه مربی و نه فدراسیون و تا قبل مسابقات همش توی دعوا بوده همین می‍شه. تازه به نظرم خیلی هم خوب عمل کردن.
آدم هر چی که بکاره درو می‍کنه. من که به شخصه ذره‍ای از این باخت ناراحت نشدم. هر تیمی که بهتر باشه می‍بره. اونها حقشون برد بود.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi20 , - rasool -
ارسال: #۲۱۳
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۳۵ ق.ظ، توسط - rasool -.)
الهی , اگر من بنده تو نیستم‌، تو که مولای من هستی !!!
الهی , تا تو لبیک نگویی من کجا الهی گویم ؟!!
الهی , عمری آه در بساط نداشتم و اینک جز آه در بساط ندارم.
الهی , شکرت که دنیایم آخرتم شد
الهى‌! به فضلت‏ سینه بى کینه‏ام دادى به جودت شرح صدرم عطا بفرما.
الهی‌! نبودم و خلعت وجودم بخشیده‏اى‌، خفته بودم و نعمت ‏بیداریم عطا کرده‏اى‌، تشنه بودم و آب حیاتم چشانده‏اى‌، متفرق بودم و کسوت جمعم پوشانده‏اى‌، توفیق دوام در صلاتم هم مرحمت ‏بفرما که " اَلـَّذینَ هُم علَى صَلوتِهِم دائموُن " کامروا هستند.
الهی , آتشم ده تا خود را بسوزانم،بسوزانم خود را قبل از اینکه بسوزانندم ,آتشی ده از وجود مقدست که از گرمای تو سوختن همه آرزویم است
الهی ؛شکرت که دل بی دردم را به درد آوردی .
الهی ؛دست با ادب دراز است و پای بی ادب
الهی , موج از دریا برخیزد و با وی آمیزد و در وی گریزد و در وی ناگزیر است . انا لله و انا الیه راجعون
یا رب دل‌ پاک و جان آگاهم ده
آه شب و گریه سحرگاهم ده
در راه خود اول ز خودم بیخود کن
بیخود چو شدم ز خود به خود راهم ده
ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم
جز یاد خدا هیچ دگر کار نداریم
ما مست سبوییم ز میخانه‌ی توحید
حاجت به می و خانه خمار نداریم
در روی زمین چون دل ما گنج معانیست
دینار چه باشد غم دینار نداریم
ما شاخ درختیم پر از میوه توحید
هر ره گذری سنگ زند آه نداریم
گر یار وفا دار نداریم چه اندوه
ما یار بجز حضرت غفار نداریم
بشنو ز دل زنده شمس الحق تبریز
از دوست بجز وعده دیدار نداریم

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

ارسال: #۲۱۴
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۴۲ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۵ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  تنها دلیل من برای نشستن پای این تلویزیون بی خودی صدا و سیما همین مسابقات فوتبال بود‌، دیگه از فردا بهانه برای TV ندارم‌، من که قراره ۲ ماه آموزشی را تلویزیون نبینم این یک ماه هم روش .
راستی برج ۱۲ باهم میریم سربازیSad
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۵ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  شما که لالایی بلد بودین پس چرا خوابتون نبرد!!!
منظورم اینه که شما بچه‌ها رو نصیحت کردین اما خودتون تازه هر دو تا بازی رو نشستین دیدین!!!
نصیحت کردن خیلی حال میده‌، بعدش خودت انجامش ندی!!! Big Grin

هاااا این مسعود به نکته خوبی اشاره کرد. هدف این بود که آمار بچه هایی که می شینن پای فوتبال رو بگیرم که معلوم شد! و الا خودمم طاقتم نیومد و رفتم ببینم چی به چیه! البته من واقعا پشیمونم از وقتی که حروم کردم واسه این مسابقهConfused

در ضمن آقا مسعود یه توصیه... شما که لپ تاپت جلوت بود و داشتی سوالای آزمون رو چک می کردی برادر باید بشینی با دقت همه اون سوالا رو دوباره چک کنی و دوباره حل کنی... یعنی اون چک کردن پای فوتبال هم یعنی کشکWink برد رو خودم کردم که عین یه کنکوری واقعی!!!! درس رو بوسیدم و اون ۳ ساعت گذاشتم کنارBig Grin
ارسال: #۲۱۵
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط yasemi.)
خوب چون معلوم بود می بازیم من نشستم درسمو خوندم تا اعصابم خراب نشه به نظرم ما مشکل تیمی نداشتیم مدیریت تیم خیلی ضعیف بود در کل تا وقتی که دولت توی ورزش دست میبره بهتر از این نمیشه دیروز یه جایی خواندم که مربی تیم با نظر احمدی نژاد منصوب شد فقط همین یه مورد کم بودBig GrinBig Grin

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۲۱۶
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط ف.ش.)
[تصویر:  11715_1_1379098921.gif]
[تصویر:  11715_2_1379098921.gif]

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۲۱۷
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۱۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  [تصویر:  11719_1_1379098921.gif]
[تصویر:  11719_2_1379098921.gif]

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinفکر کنم دلت خیلی تنگ بوده!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۲۱۸
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۳۰ ب.ظ
گذاشتم که روحیتون شاد بشه
[تصویر:  11723_1_1379098921.gif]

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۱۹
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۳۰ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  گذاشتم که روحیتون شاد بشه
[تصویر:  11724_1_1379098921.gif]

دست شما درد نکنه!خیلی شد شدیم!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
معلومه؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۲۲۰
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
نه من که خودم شاد نشدم خیلی هم دپرسم ......[تصویر:  11725_1_1379098921.gif]

(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۲۱
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۵۱ ب.ظ
چشم‌ها را باید شست ...

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

ارسال: #۲۲۲
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  نه من که خودم شاد نشدم خیلی هم دپرسم ......[تصویر:  11741_1_1379098921.gif]

االهیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی جه چشمای نازی داریی:دی

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
ارسال: #۲۲۳
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۳۶ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  نه من که خودم شاد نشدم خیلی هم دپرسم ......[تصویر:  11749_1_1379098921.gif]

االهیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی جه چشمای نازی داریی:دی
[تصویر:  11749_2_1379098921.gif] تازه فهمیدی ؟[تصویر:  11749_3_1379098921.gif]دندونامم ببین چه خوشگله‌: [تصویر:  11749_4_1379098921.gif]
راستی آقای دکتر اشکالی نداره من از این شکلک‌ها استفاده میکنم ؟! یه وقت بهم اخطار ندین!!!

(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۲۴
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۵۱ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  چشم‌ها را باید شست ...
با آب معمولی یا الکل ؟؟؟؟Smile

.... Loading
ارسال: #۲۲۵
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط Parva.)
آفاق جون الهی از جونی خیر ببینی چقدر این شکلکات بامزه ان منکه فقط می خندم
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۰۱ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۵۱ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  چشم‌ها را باید شست ...
با آب معمولی یا الکل ؟؟؟؟Smile

شما مهندسی بهتره با الکل بشوریTongue

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close