زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کاریکاتور و تصاویر خنده دار

ارسال: #۴۰۶
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  بعد بهم میگن چرا عاشق ویندوزی! خب به خاطر این:

این واقعی نیست! هست؟؟؟

to get something you've never had, you have to do something you've never done
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۰۷
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  بعد بهم میگن چرا عاشق ویندوزی! خب به خاطر این:

این واقعی نیست! هست؟؟؟
آره به نظر منم یه جور پاپوشه Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۴۰۸
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ
RE: کاریکاتور و تصاویر خنده دار
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  بعد بهم میگن چرا عاشق ویندوزی! خب به خاطر این:

این واقعی نیست! هست؟؟؟

چه فرقی میکنه!؟ مهم اینه که ویندوز اینقدر باگ داره که حالا حالاها پرونده اش سفید نمیشه...
تا لینوکس و مکینتاش هست، واقعا عذابه کار با ویندوز!

Change Your FATE
ارسال: #۴۰۹
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ق.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  

این واقعی نیست! هست؟؟؟

چه فرقی میکنه!؟ مهم اینه که ویندوز اینقدر باگ داره که حالا حالاها پرونده اش سفید نمیشه...
تا لینوکس و مکینتاش هست، واقعا عذابه کار با ویندوز!

ما بدجور مخلص لینوکس و بروبجه های لینوکسی هستیم
ارسال: #۴۱۰
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
[تصویر:  105580_1_1379091602.jpg]
[تصویر:  105580_2_1379091602.jpg]

و اما سوختن وقت
[تصویر:  105580_3_1379091602.jpg]

هم زیستی مسالمت آمیز لامپ و پروانه
[تصویر:  105580_4_1379091602.jpg]

پایان خونین یک شکست
[تصویر:  105580_5_1379091602.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , SaMiRa.e , انرژی مثبت , ماه بانو
ارسال: #۴۱۱
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ
Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۴۱۲
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط هاتف.)
رفتم کتاب خانه ی عمومی محلمون، بچه کنکور ها سخت دارن درس می خونن، از یکی که تجربی بود کتاب ریاضی اش رو گرفتم، دیدیم انتگرال رو اومده حل کنه چه سنگ تمومی گذاشته درس رو شیرین کنه:
[تصویر:  attachment.php?aid=5352]
گفتم خدا بده شانس! خواستم عین پیر مردها بگم بچه جون ما دود چراغ خوردیم، زمون ما که ثلثی بود شما نبودید، با چراغ نفتی درس می خوندیم Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Parva , انرژی مثبت , narges_r , **sara** , blackhalo1989 , Aurora , Mansoureh , MIT , saba_1984 , rozh66 , Shiny , jafarir , mamat
ارسال: #۴۱۳
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ ب.ظ
از اثرات فرهنگ مسخره کنکوری شدن!
ارسال: #۴۱۴
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
اینارو ببینین خیلی جالبه.

فایل‌(های) پیوست شده

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , **sara** , Jooybari , rozh66 , ghaderiyaser , Pakzad
ارسال: #۴۱۵
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  رفتم کتاب خانه ی عمومی محلمون، بچه کنکور ها سخت دارن درس می خونن، از یکی که تجربی بود کتاب ریاضی اش رو گرفتم، دیدیم انتگرال رو اومده حل کنه چه سنگ تمومی گذاشته درس رو شیرین کنه
آره بابا! اینقدر این کتاب ها رو جذاب کردند که من یکی به شخصه جذبشون شدم. یه روز میخواستم به داداشم ریاضیات گسسته درس بدم، از بس کتاب باحال گفته بود، بین درس دادنم خنده ام میگرفت! آخرش هم داداشم گفت: «نخواستیم، ۱۰ دقیقه درس میده، نیم ساعت میخنده!» Big Grin
ولی خدایی چه حالی بهشون میدن ولی باز هم درس نمیخونن! (هر چند که هر کاری کنی، چون سیستم آموزشی غلطه، بچه ها راه درست درس خواندن رو یاد نمیگیرن! حالا هر چقدر هم میخوان شکلک و جوک وسطش بزارن!)

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , rozh66
ارسال: #۴۱۶
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  رفتم کتاب خانه ی عمومی محلمون، بچه کنکور ها سخت دارن درس می خونن، از یکی که تجربی بود کتاب ریاضی اش رو گرفتم، دیدیم انتگرال رو اومده حل کنه چه سنگ تمومی گذاشته درس رو شیرین کنه
آره بابا! اینقدر این کتاب ها رو جذاب کردند که من یکی به شخصه جذبشون شدم. یه روز میخواستم به داداشم ریاضیات گسسته درس بدم، از بس کتاب باحال گفته بود، بین درس دادنم خنده ام میگرفت! آخرش هم داداشم گفت: «نخواستیم، ۱۰ دقیقه درس میده، نیم ساعت میخنده!» Big Grin
ولی خدایی چه حالی بهشون میدن ولی باز هم درس نمیخونن! (هر چند که هر کاری کنی، چون سیستم آموزشی غلطه، بچه ها راه درست درس خواندن رو یاد نمیگیرن! حالا هر چقدر هم میخوان شکلک و جوک وسطش بزارن!)
وقتی هدف درس خواندنه و کنکور دادن و مدرک گرفتنه توقع بیشتری هم نمیره.
ارسال: #۴۱۷
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  وقتی هدف درس خواندنه و کنکور دادن و مدرک گرفتنه توقع بیشتری هم نمیره.

دقیقا! راه دیگه ای اصلا نیست!!! یا راه دیگه ای جلوی پامون نگذاشتند و تعریف نکردند! Undecided کاریش هم نمیشه کرد! کلا افکار هم اینطور شکل گرفته...

در این باره حرف خیلی زیاده! من که سر دلم یه هوا حرف دارم... Sad

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pakzad
ارسال: #۴۱۸
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ق.ظ
کاریکاتورهای یک انگلیسی به نفع مسلمانان
کاریکاتورهای یک انگلیسی به نفع مسلمانان

[تصویر:  106604_1_1379091421.jpg]

ترجمه :متهم است .. زنده یامرده, احتیاط کنیدبسیارخطرناک

[تصویر:  106604_2_1379091421.jpg]

یک راهبه می تواند سرتاپای خود را بپوشاند تا زندگیش را وقف عبادت کند , درست است ؟
اما چرا وقتی یک زن مسلمان این کار را انجام دهد , مورد ملامت قرارمیگیرد ؟

[تصویر:  106604_3_1379091421.jpg]

وقتی زنی در غرب خانه داری کند وبه تربیت کودکانش بپردازد مورد ستایش وتقدیر جامعه قرار گرفته فداکارشمرده میشود اما اگر همین کار را زن مسلمان انجام
دهد مورد ملامت قرار می گیرد

[تصویر:  106604_4_1379091421.jpg]

حقوق وآزادی هر دختری ایجاب می کند که به دانشگاه برود وهرچه را دلش میخواهد می تواند بپوشد اما دختر با حجاب مسلمان از ورود به دانشگاه منع می شود

[تصویر:  106604_5_1379091421.jpg]

اگر کودکی به موضوعی علاقمند باشد باید آن را رشد ونمو داد اما اگر علاقمند به اسلام باشد باشد فایده ای ندارد

[تصویر:  106604_6_1379091421.jpg]

اگر شخصی جان خود را بخاطر نجات دیگران به خطر اندازد شجاع ودلیر خوانده می
شود وهمه جامعه او را محترم می شمارند اما اگر فلسطینی باشد وسعی کند فرزندش یابرادرش را نجات دهد تا مبادا دستش بشکند یا ازمادرش دفاع کند تاکه مورد تجاوزقرار نگیرد یا از منزلش دفاع کندتاکه ویران نشود به او تروریست می گویند

[تصویر:  106604_7_1379091421.jpg]

اگر یک یهودی شخصی را بکشد هیچ ربطی به دین یهودیت ندارد
اما اگر مسلمانی به جرمی متهم شود اسلام را متهم اصلی می دانیم

[تصویر:  106604_8_1379091421.jpg]

هر مشکلی که پیش اید ما انواع راه حل ها را می پذیریم اما اگر اسلام راه حل نشان دهد حتی حاضر نیستیم به آن نگاه کنیم

[تصویر:  106604_9_1379091421.jpg]

وقتی کسی ماشین خوبی را به شیوه نادرستی براند کسی ماشین را مقصرنمی داند اما اگر مسلمانی خطا کند یا درست برخورد نکند مردم ما می گویند اسلام مقصر است !!

[تصویر:  106604_10_1379091421.jpg]

بدون نیم نگاهی به قوانین وشرع اسلام, مردم ما هرآنچه که رسانه ها می گویند باور دارند , اما سؤال اینجاست که قرآن چه می گوید!

[تصویر:  106604_11_1379091421.jpg]

چرا, چون او مسلمان است !

شکست ها، ستون های موفقیتند
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Xilinx , emran6630 , baran , **sara** , s.sadri , unique_as14 , sepid , phoenix021 , fatima1537 , Aurora , akfe , m_al , arman405 , anyone , blackhalo1989 , Mänu , maryami , ماه بانو , fa_karoon , pardis_h , Parva
ارسال: #۴۱۹
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
مثل این که اقای همساده در بازیهای یورو ۲۰۱۲ دیده شده Big GrinBig Grin

شکلات باید این مدلی خوردSmile

درس خوندن ماهاTongueBig Grin

فایل‌(های) پیوست شده

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , **sara** , SarahArshad , Masoud05 , Pakzad , mamani , narges_r , Aurora , MIT , mamat , rozh66 , sepid , هاتف , eris229 , ghaderiyaser , jafarir
ارسال: #۴۲۰
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  مثل این که اقای همساده در بازیهای یورو ۲۰۱۲ دیده شده Big GrinBig Grin

خیلی باحال بود، بسی خندیدیم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۸۹ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۱۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۷۵ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۳,۰۱۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۵ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۷۱۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۹۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۴۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۴۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close