زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۳۴۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ ب.ظ
دوستان با کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت چه میکنید ؟ برای شما هم کند پیش میره ؟ کسی اگر تجربه ای داره به منم بگه !

گریمالدی رو هم که دارم میخونم نمیدونم فصل تابع مولدش چرا اینقدر اذیتم میکنه . بقیه کسایی که گریمالدی رو خوندن هم این مشکل رو داشتن ؟

یه سوال دیگه هم دارم . از جلد های دو ،سه و چهار گریمالدی کدوم فصول برای ارشد پر اهمیت تر هستن ؟ چون فکر نمیکنم که وقت داشته باشم این سه جلد رو هم بخونم .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  

(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  کتاب گسسته ۴ جلدی گریمالدی رفته بودم بخرم . دوستان گفته بودن جلد ۴ لازم نیست. اما من فهرستاشو که نگاه می کردم به نظرم هز ۴ جلد باید برای کنکور خونده بشن. درسته؟

سلام به جای این همه تایپ کردن فصول جلد ۴ گریمالدی . اگه گریمالدی رو شروع میکردی به خوندن تمومش کرده بودی و متوجه هم میشدی که جلد چهارم هم واس کنکور مهم نیست .(البته تمریناتشم کامل حل میشد )Confused

تایپ نکردم لیست فصولشو از سایتی کپی کردم !

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۱
۰
ارسال: #۳۴۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ق.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من طبقه سر فصلهای پارسه یک چهارم همهٔ درسامو تا آخر تابستون تموم می‌کنم،لطفا خیلی‌ جدی بگید بنظرتون در چه حد ام؟جدا بهم روحیه ندید واقعیشو بگید،مرسی‌....

چرا جواب ندادید Sad
۰
۰
ارسال: #۳۴۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  دوستان با کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت چه میکنید ؟ برای شما هم کند پیش میره ؟ کسی اگر تجربه ای داره به منم بگه !

چون مطالبش زیاده به نظرت کند پیش میره در صورتی که نسبت به کتب دیگه خیلی کاملو راحته اصلا انگار داره داستان میگه حتما بخونش

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ق.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من طبقه سر فصلهای پارسه یک چهارم همهٔ درسامو تا آخر تابستون تموم می‌کنم،لطفا خیلی‌ جدی بگید بنظرتون در چه حد ام؟جدا بهم روحیه ندید واقعیشو بگید،مرسی‌....

چرا جواب ندادید Sad

اگه بتونی طبق برنامه پارسه پیش بری و اصلا کم نیاری (یعنی هم درسا رو برسی بخونی هم تستاشو تو هر مرحله بزنی) اره خوبه مشکلی نداره ولی اگه عقب میوفتی باید خودت یه برنامه بریزی که بتونی حداقل تا آخر مهر یا آبان تموم کنی که برسی مرور و تست کار کنی. من طبق برنامه خودم پیش میرم که تا اخر شهریور یا مهر تموم کنم و بعد .... البته من پارسال هم کنکور دادم و مطالب واسم حالت مرور دارن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , parisa68
ارسال: #۳۵۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ق.ظ)parisa68 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من طبقه سر فصلهای پارسه یک چهارم همهٔ درسامو تا آخر تابستون تموم می‌کنم،لطفا خیلی‌ جدی بگید بنظرتون در چه حد ام؟جدا بهم روحیه ندید واقعیشو بگید،مرسی‌....

چرا جواب ندادید Sad
سلام ...
خیلی خوب کار کردی...آفرین
منم از مرداد شروع کردم...آزمون های سنجش رو میخام شرکت کنم...منم یک سوم مطالب همه درسا رو جز گسسته خوندم...
امروز بررسی کردم...خیلی خوشحالم که یک سوم رو خوندمBig Grin

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  دوستان با کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت چه میکنید ؟ برای شما هم کند پیش میره ؟ کسی اگر تجربه ای داره به منم بگه !
منم دارم موسوی میخونم...کلا کتاب پر حجمیه الان آخرای الگوریتم زمانبندیم صفحه۱۳۵ ولی فک کنم یک سوم یا یک چهارمشه...
کند پیش میره ولی جالبه...ایشالله منم از مهر حقیقت رو میخانم...

I definitely will win
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , parisa68
ارسال: #۳۵۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  کتاب گسسته ۴ جلدی گریمالدی رفته بودم بخرم . دوستان گفته بودن جلد ۴ لازم نیست. اما من فهرستاشو که نگاه می کردم به نظرم هر ۴ جلد باید برای کنکور خونده بشن. درسته؟

سلام دوست عزیز .
جلد چهارم گریمالدی مباحث مربوط به نظریه اعداد رو پوشش می ده که مباحث تخصصی رشته ای مث ریاضی کاربردی هستش و خیلی واسه کنکور ما به درد نمی خوره یعنی من تستای سالهای قبل رو نگاه می کنم اونقدری ازش تست نیومده که شما بخواین وقت بزارین و بخونیتش همین سه جلد اولی که دارین می خونین خیلی کافیه واسه کنکور خودمون.درمورد فصولش هم که نوشتین درسته که عنوان آشنایی دارن ولی دقیقا همون مباحث پیشرفته مطالب سه جلد قبلی هستش که خیلی دیگه در اون حد نیاز نیست بخونیمش .
اگه خواستین بگین که توضیح بدم خیلی از این مباحث توی جلدهای قبلی کجاها هستن.

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سلام
یه راهنمایی میخواستم
من دیروز کتاب مقسمی ساختمان داده تونستم تمام کنم! اما از بعضی مباحث کتاب یکم به چاله چوله برخورد کردم!
بیشتر مانشتی ها این کتاب در حد کنکور ارشد نمیدونن و میگن حتما پوران یا مرجع CLRS بعد ازاون خونده بشه بهتره
حالا من نمیدونم چیکار کنم با این وضعیت که طراحی الگوریتم هنوز جدی شروع نکردم و چندان بهش مسلط نیستم استاد دانشگاهمون چندتا مبحث مثل پیچیدگی و کوله پشتی و یافتن درخت پوشا مینیمال زمانبندی و چندتا مرتب سازی گفت واسمون!
یه سوال دیگه اینکه فصل فیلیپ فلاپ های منطقی پوران تست هاش اصلا نمیتونم با مطالبی که خوندم ربط بدم Sad پوران خوندم مانو خوندم اما ....Undecided

سلام .
۱/ همین الانم شما با خوندن این کتاب مقسمی می دونین چه قدر جلو افتادین . بالاخره شما از پس یه کتاب نسبتا بزرگ براومدین
بعدشم همون طوری که قبلا گفتم این دو تا درسو باید کتابهای مختلفی واسشون خوند . من مطمئنم شما اگه یکی دوتا کتاب دیگه رو انتخاب کنین و بخونین به مطالبش مسلط می شین .ولی من پیشنهاد میکنم که حتما بخش تحلیل زمانی کتاب CLRS رو بخونین که فصل سه و چهار می شن . به این دلیل اینو میگم چون خیلی از تستای کنکور این دو تا درس یه جورایی رو همین مبحث می چرخن .
۲/ کلا بدترین مبحث این مدار اگه بخوایم بگیم چیه همین بخش فیلیپ فلاپ هستش خیلی از همینجای مدار منطقی دیگه ولش می کنن . ولی اینو بگم که شما نمیخوات که خیلی به ساختار و تحلیل مداری ، فیلیپ فلاپ ها کار کنین چون استفاده اصلی این مدارها توی شمارنده ها و بقیه مدارهای ترتیبی هستش که اونا هم یه جور قلق دارن توی تحلیلشون و شما نیاز به تحلیل داخلی مدارهای فیلیپ فلاپشون ندارین. ولی اینو نمیگم که شما نیازی نیست که بدونین نحوه کار فیلیپ فلاپ مثلا D چیه نه ولی از گیر دادن به موارد خیلی جزئی مدار کوتاه بیاین من با همین رویه پارسال هر ۶ تا تست مدار رو زدم. اگه حرفهام مبهم بود واستون یا اینکه توی این مطلب فیلیپ فلاپ ها مشکلی داشتین بهم پیام بدین.

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  گریمالدی رو هم که دارم میخونم نمیدونم فصل تابع مولدش چرا اینقدر اذیتم میکنه . بقیه کسایی که گریمالدی رو خوندن هم این مشکل رو داشتن ؟
یه سوال دیگه هم دارم . از جلد های دو ،سه و چهار گریمالدی کدوم فصول برای ارشد پر اهمیت تر هستن ؟ چون فکر نمیکنم که وقت داشته باشم این سه جلد رو هم بخونم .

سلام .

۱/ آره دقیقا درست میگین فصل تابع مولدش واسه منم یه کم سخت بود ولی اگه جلد اول رو خوب خونده باشین می تونین با چند بار تکرار خوندن این فصل رو یادش بگیرین . فقط انتظار نداشته باشین که حتما باید تو دور اول کامل یاد بگیرین . اگه بازم نفهمیدین یه نگاه به کتاب بالاکریشنان بندازین بد نگفته این مبحثو

۲/ جلد چهارمش که به کنار . جلد اولش رو من توصیه می کنم که حتما بخونین ، مخصوصا فصل اولش . از جلد دو هم اگه IT هستین فصل اول نیازی نیست بخونین چون مربوطه به بحث زبان هاست که تو نظریه زبان کاربرد داره و فصل آخرش هم من فک می کنم که مطالب مهمی نگفته . ولی بقیه فصولش رو بخونین . فصل دو و سه جلد دو هم اگه جلد یک رو خونده باشین خیلی راحتن . واسه من که یه روز طول کشید .
از جلد سوم هم حتما بخش اول یعنی گراف رو بخونین چون یکسری الگوریتم هاش مخصوص خود گسته هستش ولی اگه بخش درخت رو نرسیدین مشکلی نیست چون توی درس های دیگه تکرار میشه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , m@hboobe , pita
ارسال: #۳۵۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
ممنون از راهنمایی دوستان . خیلی کمکم کردین . نتونستم برای تشکر فقط از کلمه سپاس استفاده کنم .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۳۵۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام .
۱/ همین الانم شما با خوندن این کتاب مقسمی می دونین چه قدر جلو افتادین . بالاخره شما از پس یه کتاب نسبتا بزرگ براومدین
بعدشم همون طوری که قبلا گفتم این دو تا درسو باید کتابهای مختلفی واسشون خوند . من مطمئنم شما اگه یکی دوتا کتاب دیگه رو انتخاب کنین و بخونین به مطالبش مسلط می شین .ولی من پیشنهاد میکنم که حتما بخش تحلیل زمانی کتاب CLRS رو بخونین که فصل سه و چهار می شن . به این دلیل اینو میگم چون خیلی از تستای کنکور این دو تا درس یه جورایی رو همین مبحث می چرخن .
۲/ کلا بدترین مبحث این مدار اگه بخوایم بگیم چیه همین بخش فیلیپ فلاپ هستش خیلی از همینجای مدار منطقی دیگه ولش می کنن . ولی اینو بگم که شما نمیخوات که خیلی به ساختار و تحلیل مداری ، فیلیپ فلاپ ها کار کنین چون استفاده اصلی این مدارها توی شمارنده ها و بقیه مدارهای ترتیبی هستش که اونا هم یه جور قلق دارن توی تحلیلشون و شما نیاز به تحلیل داخلی مدارهای فیلیپ فلاپشون ندارین. ولی اینو نمیگم که شما نیازی نیست که بدونین نحوه کار فیلیپ فلاپ مثلا D چیه نه ولی از گیر دادن به موارد خیلی جزئی مدار کوتاه بیاین من با همین رویه پارسال هر ۶ تا تست مدار رو زدم. اگه حرفهام مبهم بود واستون یا اینکه توی این مطلب فیلیپ فلاپ ها مشکلی داشتین بهم پیام بدین.

ممنون از راهنمایی شما
---------------------------
این این چند روز شاید برای تحویل پروژه ام نتونم اونجور که دلم میخواد درس بخونم/ انشالله بعد از تحویلش دیگه خیالم راحته که هیچ کاری ندارم و تمرکزم واسه ارشده

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۵۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ق.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  سلام ،واقعاً از راهنمایی هایی که کردین ممنونم ،نمی دونم به چه زبونی تشکر کنم،تمام سعبمو می کنم و امیدوارم بعد از خدا با کمک های شما دوستان خوبمم بتونم موفق شم و موفقیتمو در کنار موفقیت شما جشن بگیرم،راستی من بیشتر هدفم هوش هست،بازم ممنونم Smile

واسه هوش:

مدارالکتریکی پارسه خیلی خوبه هم راحت توضیح داده هم تمامیه نکاتو گفته فقط مسئله مهم تو این درس اینه که باید تا میتونی مثال و تست کار کنی تا دستت راه بیفته البته اینو هم بگم: واسه گرایش هوش مدارو آسونتر میارن

طراحی الگوریتم که همون CLRS و واسه جمع بندی پوران و ؟

هوش مصنوعی راسل و اگه راسل واست مشکل بود با مقسمی و پارسه شروع کن و توصیه میکنم اگه میرسی VOICE استاد رهنمون رو هم گوش بدی خیلی عالیه و پر از نکته

سلام ،انشاالله که همه حالتون خوب باشه،لطفا به من کمک کنید یه برنامه ریزی درست با توجه به زمانی که داریم انجام بدمHuh
۰
۰
ارسال: #۳۵۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ ق.ظ
Re: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
بچه ها واسه گسسته پوران کافیه؟
خیلی فرمول گفته!!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۳۵۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
قابل توجه بچه هایی که سخت دارن مث خودم می خونن و پشتکارشون هم خوبه و از همه مهمتر از خوندن هر کتابی واسه هر چه بهتر دادن کنکور ترسی ندارن . بازم مث خودم Big Grin

بچه ها یه منبع خیلی خوب واسه این درس ساختمان و الگوریتم معرفی می کنم .
کتاب پرفسور Donald Ervin Knuth

مهم ترین کتابی که نوشته "هنر برنامه نویسی" (The Art Of Computer Programming) هست که الگوریتم های مختلف برنامه نویسی رو توضیح میده و تحلیل میکنه. تحلیل و طراحی الگوریتم ها...یه واحد درسی که جالبه اما سخته،نه؟! خب پایه گذارش کی بوده؟ اقای کنوث.بله ایشون به نام "پدر تحلیل الگوریتمها" ملقب هستند.ایشون رئیس انجمن acm هم میباشن .و یه جورایی آقای قدسی هم خیلی از ایشون حساب می برن . یادمه یکی از دوستان می گفت اون موقعی که آقای قدسی تو موسسه نصیر بوده اول این کتاب رو مرجع معرفی کرده بعدش کتاب clrs .

متاسفانه کتابش ترجمه فارسی نداره و همون زبان اصلیش هم خیلی روونه یه سرچی تو اینترنت بزنین پیداش میکنین
خیلی از الگوریتم هایی که می بینین تو کتاب ایشون هستش (همین الگوریتم ژوزفیوس)
من واسه مسابقات acm یه چیزایی ازش خوندم تقریبا راحت خوندنش . یه نکته جالب از این کتاب اینه که همش بر اساس ریاضیات گسسته هستش . در واقع اصلا یه جور کتاب ریاضی گسسته هم حساب می شه .

باز می گم کسی که پشتکارش خوبه حتما یه نگاهی بهش بندازه .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , siloi
ارسال: #۳۵۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
-ببخشید میشه بگین شبکه ها - ساختمان های جبری و جبر بول تو جزو مباحث کدوم یک از کتاباس؟

- فصل ۱۳ بهینه‌سازی و تطابق موضوعات دیگر در شمارش
فصل ۸ اصل شمول و طرد
فصل ۱۰ روابط بازگشتی
۱۰ـ۱ رابطهٔ بازگشتی خطی مرتبهٔ اول
۱۰ـ۲ رابطهٔ بازگشتی همگن خطی مرتبهٔ دوم با ضرایب ثابت

تو جلد ۳ باید خونده شن؟

- فصل ۷ رابطه‌ها: دومین برخورد جلد ۲ چطور؟

ممنون میشم.

۰
۰
ارسال: #۳۵۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  ۱/ببخشید میشه بگین شبکه ها - ساختمان های جبری و جبر بول تو جزو مباحث کدوم یک از کتاباس؟

۲/ فصلهای ( بهینه‌سازی و تطابق موضوعات دیگر در شمارش - اصل شمول و طرد - رابطهٔ بازگشتی خطی مرتبهٔ اول - رابطهٔ بازگشتی همگن خطی مرتبهٔ دوم با ضرایب ثابت - رابطه‌ها دومین برخورد جلد ۲ ) باید خونده بشن؟

۳/ تو جلد ۳ باید خونده شن؟

سلام
۱/در مورد بحث جبربول : توی جلد اول گریمالدی بحث منطق به خوبی باز شده و توضیح هم داده شده که همون پایه و مفهوم جبر بول نیز هست ، توی کتاب مدار منطقی هم که دیگه کامل توضیح داده شده .توی گسسته پوران هم کامل توضیح داده . در مورد شبکه ها هم نیاز نیست شما تو گریمالدی بخونیتش چون اکثر مباحث این فصل تکرار مکررات هستش . بحث شبکه رو توی کتاب پوران خیلی قشنگ توضیح داده که من فک می کنم کافی باشه.

۲/من فک می کنم شما یه کم تست های سال های قبل رو ببینین به همراه حلشون . آخه این مباحثی که شما گفتین که مهمترین فصول گسسته هستن مثلا شما چه جوری می خواین شمول و طرد یا بازگشتی رو نخونین . یادمه که پارسال یه سوالی اومده بود توی گسسته مهندسی که ترکیب همین دو تا مبحث می شد راه حلش . ولی در مورد فصل (رابطه‌ها دومین برخورد جلد ۲) که گفتین خیلی راحته واسه من فک کنم ۵ ، ۶ ساعت بیشتر طول نکشید خوندنش .

۳/ اینا که گفتین توی جلد سه نیستن همه توی جلد دو هستن .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita , maryam.raz
ارسال: #۳۵۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ ب.ظ
دوستان من هنوز الگوریتم و ساختمان داده و پایگاه داده رو شروع نکردمConfused

۱-برای طراحی و ساختمان داده هورویتز بخرم یا کورمن یا نئولیپتان؟Exclamation

۲- من یک کتاب مقسمی دارم برای پایگاه چاپ ۸۴ هست . برم چاپ امسالشو بخرم یا برم بجاش کتاب پایگاه داده راهیان ارشد و بخرم؟

۳- کتابای پارسه رو هم امروز خریدم ۱۲۸ تومن. پایگاه دادش که به نازکی برگ گله . نمی دونم کدوم کتاباشو بخونم.

۴ - پرسمن ویرایش ۷ سالخورده هم خریدم. کارم شده فقط کتاب خریدن . کی می خوام این کتابا رو بخونم خدا می دونه.

۰
۰
ارسال: #۳۶۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  دوستان من هنوز الگوریتم و ساختمان داده و پایگاه داده رو شروع نکردمConfused

۱-برای طراحی و ساختمان داده هورویتز بخرم یا کورمن یا نئولیپتان؟Exclamation

۲- من یک کتاب مقسمی دارم برای پایگاه چاپ ۸۴ هست . برم چاپ امسالشو بخرم یا برم بجاش کتاب پایگاه داده راهیان ارشد و بخرم؟

۳- کتابای پارسه رو هم امروز خریدم ۱۲۸ تومن. پایگاه دادش که به نازکی برگ گله . نمی دونم کدوم کتاباشو بخونم.

۴ - پرسمن ویرایش ۷ سالخورده هم خریدم. کارم شده فقط کتاب خریدن . کی می خوام این کتابا رو بخونم خدا می دونه.
برای ساختمان داده و طراحی من کتاب کنکور ساختمان و پوران دارم و برای اشکالاتم هم از کتاب مرجه کورمن میخونم...فعلا که راضیم تا بعد رو که نمیدونمBig Grin
من مقسمی چاپ۸۵ دارم...فکر نکنم تغییر چشمگیری داشته باشه...مگر تست های جدیدی داشته باشه...
=====
منم سالخورده ویرایش ۵ دارم....به قول یکی از بچه ها که کنکور داده بود میگفت من سالخورده که از همه بهتر و روان تر ترجمه شده بود دهنم سرویس شد تا خوندمBig Grin میگفت مطالب مهم رو پوران جمع کرده اونو بخونید(تو مصاحبه اش خونده بودم )...من جفتشو میخونم...
===
مثه ۲ماه پیش من فقط کتاب میخریدم بعد میگفتم خب دیگه چی ندارم...Big Grin
یعنی دوستم میگفت کی میخای اینارو بخونی؟حالا که دارم میخونمش میبینم اینا که چیزی نیست من از پس از این سخت تراش بر میامShy

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۳۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۵۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۴۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۰۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۴۱ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close