زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۳۱۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
نقل قول: اول یه چای بخوریدSmile، گلویی تازه کنید، بعد فرصت شد بد نیست چند تا تست هم حل کنید.
جدای از شوخی، بله بهتره که حداقل ۲/۱ تست هارو حل کنید تا با نحوه دادن سوال از اون قسمت هم مطلع بشید.
من روند خوندنم این شکلیه که یه بار درسنامه میخونم.
بار بعد مثلا فردا یا پس فرداش جاهای مهم رو میخونم بعد میرم سراغ تستس هاش به نظرتون کارم درسته Undecided
ببینید، درستی و نادرستی کارتون رو فقط خودتون می دونین ولاغیر. هرطور که راحتین برای خوندن یا دور کردن، برنامه خودتون رو پیش ببرین، من فقط بسته به تجربه می گم حل تست هارو به تعویق نندازین، با حل چند تا تست از اون فصل، مطلب براتون بیشتر جا میوفته و تثبیت می شه.

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من که اصلا فعلا تست نمیزنم
ایشالله از مهر و با دور جدیدی که میزنم تستاشم میخونم

اشتباه می کنید، حجم درسا زیاده و زمان هم به سرعت در حال گذشتن، حداقل ۲/۱ تست هارو بزنید، باور کن ضرر نداره.
موفق باشی.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال: #۳۱۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
نقل قول: اول یه چای بخوریدSmile، گلویی تازه کنید، بعد فرصت شد بد نیست چند تا تست هم حل کنید.
جدای از شوخی، بله بهتره که حداقل ۲/۱ تست هارو حل کنید تا با نحوه دادن سوال از اون قسمت هم مطلع بشید.
من روند خوندنم این شکلیه که یه بار درسنامه میخونم.
بار بعد مثلا فردا یا پس فرداش جاهای مهم رو میخونم بعد میرم سراغ تستس هاش به نظرتون کارم درسته Undecided
ببینید، درستی و نادرستی کارتون رو فقط خودتون می دونین ولاغیر. هرطور که راحتین برای خوندن یا دور کردن، برنامه خودتون رو پیش ببرین، من فقط بسته به تجربه می گم حل تست هارو به تعویق نندازین، با حل چند تا تست از اون فصل، مطلب براتون بیشتر جا میوفته و تثبیت می شه.

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من که اصلا فعلا تست نمیزنم
ایشالله از مهر و با دور جدیدی که میزنم تستاشم میخونم

اشتباه می کنید، حجم درسا زیاده و زمان هم به سرعت در حال گذشتن، حداقل ۲/۱ تست هارو بزنید، باور کن ضرر نداره.
موفق باشی.
من فصلش که تموم میشه چن تا شانسی میزنم ولی درسی مث هوش یا پایگاه که وقتی با دوره اول زیاد نمیفهمم تست نمیزنم...بعدشم تست های درسا خیلی کم هست و توی مهر یا ماههای دیگه به راحتی زده میشن من نمیخام سرسری بزنم با غلط و ازش هیچ سودی هم نبرم..تا کاملا متوجه نشم تستی نمیزنم...ولی برای اینکه ببینم چجور باید بخونم به تست هاش فقط نیگاه میکنم

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال: #۳۱۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ
بچه‌ها من همین الان به پارسه زنگ زدم گفت پکیج ۱۸۰ تومنه واسه هیچ کسم تک فروشی ندارن حتّی اعضای پارسهSad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال: #۳۱۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
یکی از بچه ها شماره فصول کتاب پرسمن رو تو کتاب مهندسی نرم افزار پارسه به ترتیب نوشته بود. پستشو پیدا نمی کنم. اگه بزارید ممنون میشم.

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۰
۰
ارسال: #۳۲۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ ب.ظ
دوستان ببخشید که سوالمو جای مناسبی مطرح نمیکنم .

چون گفتم شما این درسا پاس کردید بیشتر در جریان هستید.

این دو درس طراحی الگوریتم -نظریه زبانهاو ماشینها میشه بدون استاد یاد گرفت چون انتخاب واحدم شروع شده باید خودم

بخونم برای فهم این دو درس اگر جاییش رو متوجه نشدم کتب مرجع راه‌گشا هست برای کسی که اولین بار میخواد این درسها

را یاد بگیره؟
۰
۰
ارسال: #۳۲۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ)Pakzad نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید که سوالمو جای مناسبی مطرح نمیکنم .
این دو درس طراحی الگوریتم -نظریه زبانهاو ماشینها میشه بدون استاد یاد گرفت چون انتخاب واحدم شروع شده باید خودم
بخونم برای فهم این دو درس اگر جاییش رو متوجه نشدم کتب مرجع راه‌گشا هست برای کسی که اولین بار میخواد این درسها
را یاد بگیره؟

این دوتا درس دروس بسیار شیرین و درعین حال مفهومی هستند،برای طراحی الگوریتم، باید ساختمان داده رو خونده باشین، طراحی درسیه که میشه گفت ادامه ساختمان داده هاست، و نظریه هم درسیه که نیاز به دقت بالا داره. میشه بدون استاد خوند، اما کارت یه خورده سخت میشه. بزار اینطور بگم، شرایط شما مانند بسیاری از دوستان دیگه س که تو دوران دانشگاه، استادای خوبی برای این درساشون نداشتن و هرچی که یاد گرفتن تلاش خودشون بوده. شما هم تلاش کنید حتما نتیجه خواهید گرفت.
کتاب مرجع رو بخون که از اول مطالب برات جا بیوفته. برای طراحی می تونی CLRS یا تننباوم یا هر منبع معتبر دیگه و برای نظریه بنظر من لینز بهتر از سود کمپ گفته، لینز رو بخون.
موفق باشی.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , Pakzad , آرتا
ارسال: #۳۲۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ)Pakzad نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید که سوالمو جای مناسبی مطرح نمیکنم .

را یاد بگیره؟

نظریه یه درس با بیس ریاضی ممکنه اولش یکم درکش مشکل باشه پیشنهاد میکنم از ویس و جزوه های کارگهی که منطبق بر لینز استفاده کنید اگر میخواید خودخوان پاس کنید با این کار یه تیر دو نشون زدید!

طراحی الگوریتم از الان مباحثی که باید خونده بشه از کتاب کورمن CLRS بخونید ترجمه دهقان طرزه انتشارات نص

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , آرتا
ارسال: #۳۲۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط jameshenas.)
وای بچه ها کتاب هوش فصل۴ راسل خیلی مذخرفهههههههههههههHuh
یعنی داغون برا یه دیقشهBig Grin
کسی حل و تمرین های کتاب هوش راسل رو داره به من بدهAngel

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۳۲۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ
اهههههههههه امروز اصلا نمیتونم بشینم درس بخونم! تمرکز ندارم Sad( تا تمرکزم بهم میریزه میام اینجا تا عذاب وجدان بگیرم که رقیبام دارن میخونن شاید درست بشه حالم Sad

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  کسی حل و تمرین های کتاب هوش راسل رو داره به من بدهAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۳۲۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  اهههههههههه امروز اصلا نمیتونم بشینم درس بخونم! تمرکز ندارم Sad( تا تمرکزم بهم میریزه میام اینجا تا عذاب وجدان بگیرم که رقیبام دارن میخونن شاید درست بشه حالم Sad

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  کسی حل و تمرین های کتاب هوش راسل رو داره به من بدهAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مرسی بابت حل و تمرین
منم مث شما امروز مهمون داشتیم...اصلا نشد....فقط۲ساعت هوش
ایشالله که این مهمونی ها...سفرها...گرفتاری ها...انتخاب واحدها...همه تموم بشه و فقط با آرامش بشینیم درس بخونیمShy

I definitely will win
۱
۰
ارسال: #۳۲۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ب.ظ
خوندن تو کتابخونه چطوره!!! من حتی تو خوابگام زمان امتحانات ترم تو اتاق میخوندم و نمیرفتم سالن مطالعه . ولی الان با ی مشکلی که برام پیش اومذه شاید نیاز باشه به کتابخونه رفتن. دوستانی که میرن از جو کتابخونه ها بگن! برم نرم.اما دستو دلم نمیره

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۲۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  خوندن تو کتابخونه چطوره!!! من حتی تو خوابگام زمان امتحانات ترم تو اتاق میخوندم و نمیرفتم سالن مطالعه . ولی الان با ی مشکلی که برام پیش اومذه شاید نیاز باشه به کتابخونه رفتن. دوستانی که میرن از جو کتابخونه ها بگن! برم نرم.اما دستو دلم نمیره
سلام...
بنظر من برید چن روز،بعد راه که افتادین برگردین خونه بخونینShy
کتابخونه خلوت باشه خوبه ولی اگه با بچه های سراسری یجا بخونید اصلا خوب نیس

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۳۲۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
سلام
الانم مگه بجه های سراسری میان؟ کو تا تیر سال بعد؟؟؟؟!!! ناپیوسته ها هم که نیستن فعلا. میمونه ارشد دیگه!! ایشالله که همینه. کتابخونه شهر ما داغونه تا جایی که من شنیدم. خدا رحم کنه

۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۲۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  سلام
الانم مگه بجه های سراسری میان؟ کو تا تیر سال بعد؟؟؟؟!!! ناپیوسته ها هم که نیستن فعلا. میمونه ارشد دیگه!! ایشالله که همینه. کتابخونه شهر ما داغونه تا جایی که من شنیدم. خدا رحم کنه
هستن آدم هایی که از الان بخونن...
از کجا معلوم برین ببینین همه بچه ها دارن برا ا رشد میخوننBig Grin

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۳۳۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
راست میگینا. دیگه این احتمالش بالاست. خدا کنه همه تو خونه هاشون بخونن .

۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۷۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۳۰۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۱۷۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۰۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۳۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۵۶۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۸۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۷۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۸۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۷۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close