زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد قرار دادن سیستم هدیه در جهت کمک به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ق.ظ
به نظر من الان که هم وطنامون نیاز به کمک دارن اگر یک سیستم آنلاین برای کمک مالی در مانشت ایجاد کنید
و بعد از طریق یک سیستم امن اون پول رو به دست کسانی برسونید که برای زلزله زدگان خرج می کنند خیلی خوبه.

اینجوری هر کسی میتونه در حد توان خودش کمک کنه و هم اینکه سیستم آنلاینه .

حتی می تونید برای یک مدت مشخص سیستم پرداخت وجه هدیه خود مانشت رو به این کار اختصاص بدین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , **sara** , SaMiRa.e , Aurora , Helmaa , عاصفه , Sunshine Off , Donna , esi , Mahbanoo313
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ
RE: پیشنهاد قرار دادن سیستم هدیه در جهت کمک به زلزله زدگان آذربایجان شرقی
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  نیازی به ایجاد سیستم آنلاین و اینا نیست.
هموطنانی که مایل به کمک به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی هستند، می توانند کمک های نقدی خود را به حساب ۹۹۹۹۹ به نام جمعیت هلال احمر نزد بانک ملی ایران واریز کنند.
ممنون اما خوب آنلاین که نیست ، من گفتم شاید آنلاین باشه اسقبال بیشتری ازش بشه، تا از طریق خودپرداز، بانک و ...

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Donna , Mahbanoo313 , Eternal
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
منم با انلاین موافقم
البته فک نکنم کسی پیدا بشه وجوه واریز شده را به دست زلزله زده ها برسونهhttps://manesht.ir/forum/images/smilies/lightbulb.gif
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
من مشکلم اینه که همه این سیستم های آنلاین به حساب هلال احمر ریخته میشه ،میترسم به جای زلزله زدگان آذربایجان نگه دارن واسه بلایای طبیعی سایر کشورها !!

(Anna Quindlen)
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin , agentv , s.sadri , Aurora , Eternal
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من مشکلم اینه که همه این سیستم های آنلاین به حساب هلال احمر ریخته میشه ،میترسم به جای زلزله زدگان آذربایجان نگه دارن واسه بلایای طبیعی سایر کشورها !!

دقیقا منم از همین میترسم.میشه بخشی از هدایای مانشت رو از طریق بچه هایی که تبریز یا ارومیه هستند به دستشون رسوند؟!
۲
۰
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ق.ظ
فکر کنم بهترین راه خرید موادغذایی و تحویل اون به هلال احمر باشه.
موادغذایی مورد نیاز :
برنج،قند،کنسرو،خرما،شکلات،نمک،بیسکوئیت،نان خشک،

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(Anna Quindlen)
۱
۰
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من مشکلم اینه که همه این سیستم های آنلاین به حساب هلال احمر ریخته میشه ،میترسم به جای زلزله زدگان آذربایجان نگه دارن واسه بلایای طبیعی سایر کشورها
توی خود سایت موقع پرداخت ، نوع حادثه ای که فرد میخواد کمک کنه و استان مورد نظر رو هم نوشته ، پس فکر کنم به دست خودشون برسه.ولی سایت خیلی کندی هست

خوبیش اینه که وابسته به هلال احمره و قابل اطمینان تر هست.توی سایتی که نوشتید هم هلال احمر رو هم جزو موسسات معرفی کرده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من مشکلم اینه که همه این سیستم های آنلاین به حساب هلال احمر ریخته میشه ،میترسم به جای زلزله زدگان آذربایجان نگه دارن واسه بلایای طبیعی سایر کشورها !!
بله دقیقا! اکثر کسایی که می خواند کمک کنند همین نگرانی رو دارند.Huh

"به گزارش خبرآنلاین؛ علی دایی، سرمربی آذری راه آهن که به مناطق زلزله زده اهر و ورزقان رفته بود در برنامه ۹۰ گفت: «ما فقط دو یا ۳ ساعت آنجا بودیم ، نمی توانم بگویم وضعیت امدادرسانی چطور بود. ۴۰ تا ۵۰ درصد خانه های مردم مردم در روستاهایی که ما رفتیم، تخریب شده بود و شرایط خوبی نداشت اما وقتی با مردم صحبت کردیم یک خرده از امدادرسانی ناراحت بودندو می گفتند آنچنان که باید و شاید در ساعات اولیه زلزله امداد رسانی خوبی انجام نشده است.»

دایی در ادامه گفت:« از خارج کشور تماس های زیادی با من گرفته شده و دوستان خوبم خواستند که هر طور هست به این مردم آسیب دیده کمک کنند. البته آنها دنبال راهی هستند که مطمئن باشند کمک های شان حتما به دست مردم آسیب دیده می رسد. باید شرایطی را فراهم کنیم که کمک های مردمی به دست مردم آسیب دیده از زلزله برسد. "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۲۸۶ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  طبیعت آذربایجان admin ۶ ۷,۳۱۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پیشنهاد رشته یا دانشگاه علیصا ۱ ۲,۰۶۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟ berkeley ۲۳ ۳۷,۴۱۸ ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آریا بختیارنیا
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۴۴۳ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close