زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود Beep

ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ ب.ظ
دانلود Beep
سلام
جدیدا چه بلایی سر قالب مانشت اومده، هر صفحه ای که باز میشه انگار روی لینک دانلود:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هم کلیک کردی! این IDM یقه ی ما رو گرفته که اینو دانلود کن! Big Grin
حالا اگر این طرح مبارزه با مانشت گردی افراطیه بگید ها، روی من که به شدت موثر بوده، اصلا نمی تونم مانشت گردی کنم!
۵
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme_68 , *Najmeh* , inteligentium , Potential , white bird , kerm , yaser_ilam_com , فوژان , arashmobileboy , mohammadali1990 , LORD0098 , sepid , mehdi.m2 , phoenix021
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ
RE: دانلود Beep
(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
جدیدا چه بلایی سر قالب مانشت اومده، هر صفحه ای که باز میشه انگار روی لینک دانلود:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هم کلیک کردی! این IDM یقه ی ما رو گرفته که اینو دانلود کن! Big Grin
حالا اگر این طرح مبارزه با مانشت گردی افراطیه بگید ها، روی من که به شدت موثر بوده، اصلا نمی تونم مانشت گردی کنم!

برای من این مشکل وجود نداره و IDM هم کار خودش رو میکنه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , homa , Helmaa , white bird , SaMiRa.e , **sara** , arixooo , mohammadali1990 , MoonRise
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ
دانلود Beep
(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  برای من این مشکل وجود نداره و IDM هم کار خودش رو میکنه
اما من مطمئن ام که ایارد از PC من نیست، چون علاوه بر دو نفری که دکمه تشکر رو زدند (یعنی همین مشکل رو دارند) از شخص دیگه ای هم پرسیدم، همین مشکل رو داشت.
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  برای من این مشکل وجود نداره و IDM هم کار خودش رو میکنه
اما من مطمئن ام که ایارد از PC من نیست، چون علاوه بر دو نفری که دکمه تشکر رو زدند (یعنی همین مشکل رو دارند) از شخص دیگه ای هم پرسیدم، همین مشکل رو داشت.

پس منو و سایر دوستانی که زیر ارسال من ، تشکر زدن ، همه پارتی دارن Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط هاتف.)
دانلود Beep
(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  پس منو و سایر دوستانی که زیر ارسال من ، تشکر زدن ، همه پارتی دارن
نمی دونم چی به چیه؟ انگار دو دستگی ایجاد شده!
میبینی که کاربرایی هستن که این مشکل رو دارند!
دیدید یه کامپوننت میدن برای برنامه نویسی اگه خریداری نشده باشه همش پیغام میده تا برنامه نویسه کلافه بشه بره بخرتش؟ الان مانشت اونجوری شده، ماه رمضونی گرسنه هم هستیم اینم میره روی آصاب Wink
ببین مسعود کی گفتم، این طرح ترک اعتیاده، آقای دکتر برای بعضی کاربرا بطور آزمایشی راه انداخته Big Grin
۱
۲
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ
برا من یه مدت این طوری بود
همش IDM گیر میداد دانلود کنه
ولی الان حالش خوب شده دیگه گیر نمیدهBig GrinBig Grin

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , yaser_ilam_com , mohammadali1990
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ق.ظ
دانلود Beep
کلا مدتیه نسبت به انتقادات و پیشنهاداتی که مطرح میشه عکس العملی داده نمیشه!
قبلا هم پیشنهادی رو خانم مسافرکوچولو درباره بخش بالاترین داده بودند که همه تایید کردند، بعد از اون برای امتیاز دهی بخش سرگرمی هم پیشنهاداتی شد، ولی کلا اتفاقی نمی افته.
خب دَر این قسمت هم تخته کنید، کلا فروم هم بشه سرگرمی و ما هم بریم دنبال کارمون.
۱
۲
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ب.ظ
دانلود Beep
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  کلا مدتیه نسبت به انتقادات و پیشنهاداتی که مطرح میشه عکس العملی داده نمیشه!
آقای هاتف صبور باشین، انشا... به زودی به مشکلتون رسیدگی میشه.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , mohammadali1990
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  کلا مدتیه نسبت به انتقادات و پیشنهاداتی که مطرح میشه عکس العملی داده نمیشه!
قبلا هم پیشنهادی رو خانم مسافرکوچولو درباره بخش بالاترین داده بودند که همه تایید کردند، بعد از اون برای امتیاز دهی بخش سرگرمی هم پیشنهاداتی شد، ولی کلا اتفاقی نمی افته.
خب دَر این قسمت هم تخته کنید، کلا فروم هم بشه سرگرمی و ما هم بریم دنبال کارمون.

دکتر جواب خانم مسافرکوچولو رو دادن و ان شالله اعمال می کنن. فکر کنم ایشون یه کم سرشون شلوغه.

شما کمی تحمل داشته باشید شما که اینقدر کم تحمل نبودیدCool ان شالله دکتر میان و جواب شما رو هم میدن Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , mohammadali1990
ارسال: #۱۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
دانلود Beep
واسه منم بعضی وقتا که با کروم میام مانشت این اتفاق میفته ولی با فایرفاکس این مشکل پیش نمیاد

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ق.ظ
دانلود Beep
من هم با فایرفاکس میام مشکلی ندارم
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
دانلود Beep
تویه ویندوز قبلی اینطور نبود(نمی خوام بگم مشکل از ویندوزه !!!!) و با کروم هم می اومدم مشکلی نبود اماتو ویندوز جدید که ۳و۴ ماهی میشهنصب کردم و همیشه با کروم میام این مشکل رو دارم و مدام دانلود رو کنسل می کنم
نمی دونم مشکل از چیه ؟ مشکل از IDM هست یعنی ؟؟؟؟ پس چرا تو ای دی ام قبلی اینطور نبود، تو تنظیمات ای دی ام هم گزینه ای واسه لغوش نبود، من که پیدا نکردم
کچلم کرده واقعا
هاتف جان چاره ای بیندیش

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , mohammadali1990
ارسال: #۱۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ
دانلود Beep
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  کچلم کرده واقعا
هاتف جان چاره ای بیندیش
والا منم تنظیمات IDM رو گشتم، مثل شما!
زور من همین قدر میرسید که بیام اعلام کنم شاید آقای دکتر فرصت کنند این مشکل برطرف کنند.
شاید حکمتی توی کاره esi جان، خدا رو چه دیدی! Wink
۱
۲
ارسال: #۱۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
دانلود Beep
سلام. والا من تا حالا به این مشکل برنخوردم. هم کروم و هم فایرفاکسم خوب کار میکنن. هردوشون هم آپدیتن ولی idm یکم قدیمیه. کروم هم اونقدر خودسر شده اصلاً به idm اجازه اجرا شدنو نمیده. همه چیزو خودش میخاد باز کنه. منم وقتی بخام یه چیزی دانلود کنم مجبورم از فایرفاکس استفاده کنم. شاید اگه کروم جدید یا idm 5.18 نصب کنید درست بشه. آخه با هم مشکل دارن و هر کار کردم، کروم idm رو نمیشناسه.
۱
۱
ارسال: #۱۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط **sara**.)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  نمی دونم مشکل از چیه ؟ مشکل از IDM هست یعنی ؟؟؟؟ پس چرا تو ای دی ام قبلی اینطور نبود، تو تنظیمات ای دی ام هم گزینه ای واسه لغوش نبود، من که پیدا نکردم
این مسیر تنظیمان رو امتحان کردید؟
downloads--> options--->file types
توی این پنجره قسمت"Dont start downloading automatically from the following addresses" لینک دانلود رو که مزاحمه رو به لیست اضافه کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , انرژی مثبت , esi , arashmobileboy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۳۶ امروز ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۱۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۸۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۲۸۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۹۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۲۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۷۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۳۱۵ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۴۸ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close