زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب بهترین عضو سایت

ارسال: #۱۶
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۱۴ ب.ظ
RE: انتخاب بهترین عضو سایت
(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  به نظر من باید معیار‌ها را دسته بندی کرد و توی هر دسته یک نفر را به عنوان بهترین انتخاب کرد.مثلا:
۱-از نظر حضور در مانشت و بیشترین پست
۲-از نظر پایبندی به مانشت و مشاوره های خوب
۳-از نظر کمک به بقیه‌ی بچه‌ها نظیر حل سوالات درسی،دادن روحیه و جمع آوری اطلاعات مفید

جایزه‌ی نفر اول رو همین الان بدید به خانم afagh1389 که تعداد پستاشون از بنیانگذار هم بیشتر شده و به سلامتی تا چند روز دیگه دماوند رو هم فتح می کنند.(دکتر خواستی هدیه بدی اونقدر باشه که حداقل خرج اینتر نتش در بیادTongue)

(۱۶ دى ۱۳۸۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  پیشنهاد های من هم اقا سهیل و لونا خانوم چون بعد از قبولی تو دانشگاه هنوز به این سایت پایبندند.

آقا سهیل که خیلی وقته مرخصی تشریف دارند و خبری ازشون نیست!ولی چون ایام امتحاناته فعلا ازشون می گذریم و عفوشون می کنیم.
(الازمه یه سر بریم صنعتی اصفهان ببینم چه خبره؟)
دقیقا درسته afagh1389 خانم هم میتونه جزو کاندیدا‌ها باشین راستی دکتر میتونه چند نفر رو انتخاب کنن و یه نظر سنجی برگزار کنه و ما رای بدیم یه کار کاملا دموکراتیک.

دوستان لطف دارید ولی من فقط تعداد پست هام زیاده مهم اینه که چه کسی پست های پربارتری زده باشه و به نظر من این شرکت جمعی ماست که ارزش دارهSmile

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۰۵:۱۴ ب.ظ
انتخاب بهترین عضو سایت
هنوز پستهای من از خانم آفاق بیشتره!!! باور بفرمایید.

ملاکها رو به نظرم باید تعداد تشکرهایی بگذاریم که از هر نفر شده. و کاندیداها رو بر اساس افرادی که بیشترین تشویق رو داشتن انتخاب کنیم. نظر شما چیه؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۸۹ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط لهمشد.)
سلام:
با تما م احترامی که برای اعضای محترم سایت قا ئلم من هم نظرم رو اعلام می کنم:
ببنید یکی از دوستان فرموند ند که
نقل قول: یشنهاد های من هم اقا سهیل و لونا خانوم چون بعد از قبولی تو دانشگاه هنوز به این سایت پایبندند.

اما من حقیقا این مورد رو ملاک درستی نمی بینم و به نظرم می تونه ملاک های بهتری برای این مسئله وجود داشته باشه و دلایل هم به اندازه کافی برای این مسئله وجود داره .
ببنید همه ما می دونیم که اموزش در کل ایران از یک سطح برخوردار نیست و اگه چنین بود حداقل اینطور شرایط نبود و کلا کسانی که به کلاس کنکور دسترسی ندارند می تونه از طریق مانشت دروسی رو که مشکل دارند تا حدودی بر طرف کنند .حال در اینجا نقش افرادی که کمک می کنند به فهم و درک مطالب پر رنگ میشه .انسان های متفاوتی وجود دارند بعضی‌ها بلدند ولی نمی گن حتی بعضی‌ها بلد نیستند و می گن و گمراه میکنند ولی دسته ای از افراد هستند که هم بلدند و هم کمک میکنند من شخصا فکر میکنم اینکه کسی صرف این مطلب که در شریف یا امیر کبیر می خونه کا فی نیست . چون این حرکت زمانی مفید به فایده هستش که مشکل علمی و درسی دوستان حل بشه در اینصورت اون فرد شایسته تقدیر هستش بنابراین باید ملاک رو پاسخگویی به سوالات قرار داد و همچنین معتقدم تعدد تشکر های بالا هم ملا ک نیست به این دلیل که ممکنه در بخش غیر درسی این تشکر‌ها تعدد داشته باشند اما نظر شخصی‌ام اینه که حضور فعال و موثر یکی از کامل ترین ملا ک‌ها می تونه باشه مثلا من می تونم بگم منهای اقای دکتر
این افراد خیلی فعالیت خوبی دارند
afagh1389
۵۴m4n3h
masoud05
bijibuji
javadjj
sepid
البته باز هم می گم ملاک فعالیت دوستان هستش به طور موثر از دید من . نه توانایی علمی شخصی انها .

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , ف.ش , sepid
ارسال: #۱۹
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۰۵:۱۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  هنوز پستهای من از خانم آفاق بیشتره!!! باور بفرمایید.

ملاکها رو به نظرم باید تعداد تشکرهایی بگذاریم که از هر نفر شده. و کاندیداها رو بر اساس افرادی که بیشترین تشویق رو داشتن انتخاب کنیم. نظر شما چیه؟

بله‌، تعدا پست اصلاً ملاک نیست چون بعضی پست‌ها از ۲۰ پست معمولی بهتره‌، می توان از ترکیب ملاک هایی مثل
۱- تعداد تشکر ها
۲- رضایت مدیران بخش ها
۳- ارسال پست های مفید و دادن پاسخ سوالات مهم و زمان بر
استفاده کرد.

بر طبق ملاک های بالا ۵ تا ۱۰ نفر انتخاب و سپس با رای گیری بین اعضا ۳ نفر برتر انتخاب میشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: لهمشد
ارسال: #۲۰
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۰۶:۵۱ ب.ظ
انتخاب بهترین عضو سایت
بنظر من بهتره کلا این ماجرا را موکول کنیم بعد از ارشد ...

.... Loading
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid
ارسال: #۲۱
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۰۶:۵۱ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  بنظر من بهتره کلا این ماجرا را موکول کنیم بعد از ارشد ...

منم موافقم ...
این سایت واسه کنکور ارشد راه افتاده‌، پس بهترین عضو باید بعد از کنکور مشخص بشه نه الان‌، تو بحبوحه درس خوندن بچه ها...

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۱۷ ب.ظ
انتخاب بهترین عضو سایت
اتفاقا برای سرگرمی خوبه به نظر من شروع به رای گیری کنید و همچنین تشکر‌ها - پاسخ به پرسش های درسی رو بیشتر ملاک قرار بدین.
البته به نظر من ۴ تا کاندید انتخاب کنید بعد بین کاندیدا‌ها جلسات مناظره برگزار کنید تا بر علیه هم تبلیغات شدید کنند بعد همونی که مد نظر اقای دکتر هستش انتخاب میشه چطوره؟!! من از همین الان شعارم رو انتخاب کردم CHANGE

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , mosavat
ارسال: #۲۳
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط parsaNA.)
جواد جون‌، متنت خدا بود‌، کلی حال کردم خصوصا با این جملش
(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۱۷ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  همونی که مد نظر اقای دکتر هستش انتخاب میشه
WinkSmileBig GrinTongue
شعار من هم از همین الان اینه:
به ازای هر مانشتی یه مدرک ارشد .
البته اول باید خودمون قبول شیم بعد ... Big Grin

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۲۴
۱۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۳۰ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  دکتر جان میشه جایزه را بزارید ۱۰۰۰۰ لیتر بنزین رایگان؟
ای ول.....ماشین داری؟؟؟؟
اگر برنده شدی باید همه‌ی مانشتی‌ها رو سوار کنی و با این بنزین های هدیه ما رو دور ایران بگردونیTongue
(از الان بگم من جلو می شینمBig Grin)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۸ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۱۷ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  اتفاقا برای سرگرمی خوبه به نظر من شروع به رای گیری کنید و همچنین تشکر‌ها - پاسخ به پرسش های درسی رو بیشتر ملاک قرار بدین.
البته به نظر من ۴ تا کاندید انتخاب کنید بعد بین کاندیدا‌ها جلسات مناظره برگزار کنید تا بر علیه هم تبلیغات شدید کنند بعد همونی که مد نظر اقای دکتر هستش انتخاب میشه چطوره؟!! من از همین الان شعارم رو انتخاب کردم CHANGE

حرفهای چیز میزنید ؟!؟!؟! یه دفعه چیز میشه‌ها ... Tongue
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۸ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۱۱ ق.ظ
انتخاب بهترین عضو سایت
خوب در مورد جایزه هم بحث کنیم که چی باشه. به نظرتون چی به درد یه مهندس کامپیوتر می‍خوره؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۸ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۱۷ ق.ظ
انتخاب بهترین عضو سایت
یه لپ تاپ اپل به درد یه مهندس کامپیوتر می‍خوره
همین و بس

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۸ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۱۸ ق.ظ
انتخاب بهترین عضو سایت
یه دستگاه کامپیوتر جیبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی حال کردم

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۸ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۳۳ ق.ظ
انتخاب بهترین عضو سایت
تب تبلت همه جا رو گرفته اونم از نوع گالکسی و اپل

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۸ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۳۵ ق.ظ
خوب ملتو سرکار گذاشتینا !!! جماعت برید بشینید درستونو بخونید .... Big Grin .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیگه دنبال قیمت مناسب نگرد، سایت قلاب پیداش می‌کنه Kamrany792 ۰ ۷ امروز ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Kamrany792
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۷۲ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۱۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۹ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۹۸ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۵۹ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close