تالار گفتمان مانشت
انتخاب بهترین عضو سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
انتخاب بهترین عضو سایت - hanif - 16 دى ۱۳۸۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ

پیشنهاد تازه ای دارم هر سال ماه کنکور ارشد بهترین عضو سایت رو انتخاب کنیم البته تو این انتخای بنیانگزار رو کنار بگذاریم چون ایشون همیشه ۲۰ هستن.
پیشنهاد های من هم اقا سهیل و لونا خانوم چون بعد از قبولی تو دانشگاه هنوز به این سایت پایبندند.

RE: انتخاب بهترین عضو سایت - mosavat - 16 دى ۱۳۸۹ ۰۴:۲۱ ب.ظ

(۱۶ دى ۱۳۸۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  پیشنهاد تازه ای دارم هر سال ماه کنکور ارشد بهترین عضو سایت رو انتخاب کنیم البته تو این انتخای بنیانگزار رو کنار بگذاریم چون ایشون همیشه ۲۰ هستن.
پیشنهاد های من هم اقا سهیل و لونا خانوم چون بعد از قبولی تو دانشگاه هنوز به این سایت پایبندند.

من .... من .... منم بازی ....

به خدا منم بچه خوبیما Tongue

بگین منو هم کاندید کنن ‌، شاید سکه ای‌، نیم سکه ای‌، ربع سکه ای برنده شدیم ... Tongue

انتخاب بهترین عضو سایت - admin - 16 دى ۱۳۸۹ ۰۴:۴۸ ب.ظ

حرکت جالبیه!

من موافقم با این حرکت. تازه می‍تونیم از صندوق پر پول مانشت به این دوستان هدیه هم بدیم Smile

انتخاب بهترین عضو سایت - samanium - 17 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۰۲ ق.ظ

خوبه ولی تنها ملاک انتخاب رو نباید ادامه دادن با مانشت بعد قبولی بذاریم!

انتخاب بهترین عضو سایت - ملیکا - ۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ

اینم شد سوال
اینکه دیگه انتخاب نداره‌، همه میدونن بهترین عضو سایت کیه ....
خب منم دیگه ...Big GrinTongue

انتخاب بهترین عضو سایت - hsh88 - 17 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۲۰ ق.ظ

سوال داره؟خوب منم
مزایده نکنید:دی

انتخاب بهترین عضو سایت - ف.ش - ۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۰ ق.ظ

به نظر من یه قانون بگذاریم هرکی دو هفته به مانشت سر نزد دیپرت بشه Big Grin

RE: انتخاب بهترین عضو سایت - Maryam-X - 17 دى ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ

به نظر من باید معیار‌ها را دسته بندی کرد و توی هر دسته یک نفر را به عنوان بهترین انتخاب کرد.مثلا:
۱-از نظر حضور در مانشت و بیشترین پست
۲-از نظر پایبندی به مانشت و مشاوره های خوب
۳-از نظر کمک به بقیه‌ی بچه‌ها نظیر حل سوالات درسی،دادن روحیه و جمع آوری اطلاعات مفید

جایزه‌ی نفر اول رو همین الان بدید به خانم afagh1389 که تعداد پستاشون از بنیانگذار هم بیشتر شده و به سلامتی تا چند روز دیگه دماوند رو هم فتح می کنند.(دکتر خواستی هدیه بدی اونقدر باشه که حداقل خرج اینتر نتش در بیادTongue)

(۱۶ دى ۱۳۸۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  پیشنهاد های من هم اقا سهیل و لونا خانوم چون بعد از قبولی تو دانشگاه هنوز به این سایت پایبندند.

آقا سهیل که خیلی وقته مرخصی تشریف دارند و خبری ازشون نیست!ولی چون ایام امتحاناته فعلا ازشون می گذریم و عفوشون می کنیم.
(الازمه یه سر بریم صنعتی اصفهان ببینم چه خبره؟)

RE: انتخاب بهترین عضو سایت - yasemi - 17 دى ۱۳۸۹ ۱۱:۳۱ ق.ظ

خیلی خوبه من خیلی موقع بود جایزه نگرفته بودم Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue

RE: انتخاب بهترین عضو سایت - parsaNA - 17 دى ۱۳۸۹ ۱۱:۳۷ ق.ظ

چه جالب‌، همه خودشونو بهترین می دونند‌، اما من بدترین عضو سایتم Big Grin با افتخار Tongue

RE: انتخاب بهترین عضو سایت - yasemi - 17 دى ۱۳۸۹ ۱۱:۴۲ ق.ظ

(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۳۷ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  چه جالب‌، همه خودشونو بهترین می دونند‌، اما من بدترین عضو سایتم Big Grin با افتخار Tongue

به پاس این همه از خود گذشتگی یه جایزه هم باید به پارسا بدیمBig GrinBig GrinTongueTongue

RE: انتخاب بهترین عضو سایت - ملیکا - ۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ق.ظ

(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۳۷ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  چه جالب‌، همه خودشونو بهترین می دونند‌، اما من بدترین عضو سایتم Big Grin با افتخار Tongue

بابا تواضع!!!!

انتخاب بهترین عضو سایت - mahdi20 - 17 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ

دکتر جان میشه جایزه را بزارید ۱۰۰۰۰ لیتر بنزین رایگان؟

RE: انتخاب بهترین عضو سایت - parsaNA - 17 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  دکتر جان میشه جایزه را بزارید ۱۰۰۰۰ لیتر بنزین رایگان؟
۱۰۰۰۰*۷۰۰=۷۰۰۰۰۰۰
فک کنم میشه ۷ میلیون تومن ناقابل .
مهندس جون تو بانکم این جایزه رو نمی دن Big GrinBig Grin

RE: انتخاب بهترین عضو سایت - hanif - 17 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  به نظر من باید معیار‌ها را دسته بندی کرد و توی هر دسته یک نفر را به عنوان بهترین انتخاب کرد.مثلا:
۱-از نظر حضور در مانشت و بیشترین پست
۲-از نظر پایبندی به مانشت و مشاوره های خوب
۳-از نظر کمک به بقیه‌ی بچه‌ها نظیر حل سوالات درسی،دادن روحیه و جمع آوری اطلاعات مفید

جایزه‌ی نفر اول رو همین الان بدید به خانم afagh1389 که تعداد پستاشون از بنیانگذار هم بیشتر شده و به سلامتی تا چند روز دیگه دماوند رو هم فتح می کنند.(دکتر خواستی هدیه بدی اونقدر باشه که حداقل خرج اینتر نتش در بیادTongue)

(۱۶ دى ۱۳۸۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  پیشنهاد های من هم اقا سهیل و لونا خانوم چون بعد از قبولی تو دانشگاه هنوز به این سایت پایبندند.

آقا سهیل که خیلی وقته مرخصی تشریف دارند و خبری ازشون نیست!ولی چون ایام امتحاناته فعلا ازشون می گذریم و عفوشون می کنیم.
(الازمه یه سر بریم صنعتی اصفهان ببینم چه خبره؟)
دقیقا درسته afagh1389 خانم هم میتونه جزو کاندیدا‌ها باشین راستی دکتر میتونه چند نفر رو انتخاب کنن و یه نظر سنجی برگزار کنه و ما رای بدیم یه کار کاملا دموکراتیک.