زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک نگرانی درباره ارشد it

ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط arashad-it-22.)
یک نگرانی درباره ارشد it
سلام دوستان
من نسبتا تازه با این انجمن مواجه شدم و مطالب خوبی هم درش هست. میخوام یه موضوعی رو بپرسم و مدتیه که فکرم رو مشغول کرده. من برای کنکور ارشد سال پیش امتحان دادم و با رتبه حدود ۶۰۰ تصمیم گرفتم دوباره شرکت کنم. بنابراین یه سری دروس رو خوندم و مشکل زیادی ندارم برای خوندن کنکور امسال.

اما چون من در کارشناسی دانشگاه خوبی نبودم (اصلاً صفر از نظر تدریس) برای همین یکم دوره ارشد برام مبهمه. اینکه یه وقت مشکلی تو این دوره برام پیش نیاد یکم فکرم رو مشغول خودش کرده و داره اذیتم میکنه چون وقتم رو میگیره.
نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه...
ممنون میشم نظرتون رو بگید تا یه فکری برای این موضوع بکنم...
راستی رشته م هم it هست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ
RE: یک نگرانی درباره اشد it
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)arashad-it-22 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من نسبتا تازه با این انجمن مواجه شدم و مطالب خوبی هم درش هست. میخوام یه موضوعی رو بپرسم و مدتیه که فکرم رو مشغول کرده. من برای کنکور ارشد سال پیش امتحان دادم و با رتبه حدود ۶۰۰ تصمیم گرفتم دوباره شرکت کنم. بنابراین یه سری دروس رو خوندم و مشکل زیادی ندارم برای خوندن کنکور امسال.

اما چون من در کارشناسی دانشگاه خوبی نبودم (اصلاً صفر از نظر تدریس) برای همین یکم دوره ارشد برام مبهمه. اینکه یه وقت مشکلی تو این دوره برام پیش نیاد یکم فکرم رو مشغول خودش کرده و داره اذیتم میکنه چون وقتم رو میگیره.
راستی رشته م هم it هست

دوست عزیز منم این مشکل رو دارم
فکر نکنم الان دانشگاههایی باشند که واقعا خوب یاد بدن دانشجو....
این خود دانشجو هست که اگه استادش خوب یاد نمیده خودش بره دنبال درس و بحث و تحقیق....
حالا که از شما گذشته ایشالله دوره ی ارشد با تلاش و پشتکارت موفق میشی...
Shy

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arashad-it-22
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
یک نگرانی درباره اشد it
به هر حال افرادی هستن که از دانشگاه های مختلف وارد ارشد و دانشگاه های معتبر میشن اما من مشکل اینجاست که کسی که رتبه خوبی میاره به فرض اینکه کارشناسی دانشگاه خوبی نبوده چقدر ممکنه تو دوره ارشد از نظر دروس مشکل براش پیش بیاد
۰
۰
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ ب.ظ
یک نگرانی درباره اشد it
به نظر من وقتی کسی رتبه خوبی آورده تسلط نسبی رو درسای اصلی داشته که تونسته رتبه خوبی بدست بیاره. پس نگرانی چندانی نباید وجود داشته باشه.

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
یک نگرانی درباره ارشد it
شما در دوره ی ارشد لازم نیست روی کل درسای قدیم تسلط داشته باشی. فقط کافیه واحدایی که می گیری رو خوب بخونی و بعد موقع انجام دادن تز یه کار خوب انجام بدی. نمیگم بک گراند تاثیر نداره اصلا ولی اصلا چیز محدود کننده ای نیست.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arashad-it-22 , Pegasus , ali , انرژی مثبت , Xilinx , - rasool - , sir_ams , lotus , sahar salehi
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
یک نگرانی درباره ارشد it
خدا خیرتون بده... دوستانی که در زمینه ارشد (چه دانشجو یا کنکوری) تجربه هاشون رو برای ما که این تجارب مبهم هستند بیان میکنند واقعا کمک بزرگی میکنند.
۰
۰
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ
یک نگرانی درباره ارشد it
به جای این نگرانی های حاشیه ای قبل از کنکور، تمام توانتون رو در بهتر دادن کنکور متمرکز کنین .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Xilinx , sir_ams
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ق.ظ
RE: یک نگرانی درباره ارشد it
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)arashad-it-22 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

راستی رشته م هم it هست

برای قبولی در کنکور چندین عامل بسیار مهم می باشند که در صورت رعایت آنها می توانید به یک رتبه ی خوب برسی. اولین چیز داشتن یک هدف خوبه اگه هدف خوب داشته باشی میتونی راه خوبی را انتخاب کنی. دومین عامل داشتن باور به موفقیته. تا وقتی باور نکنی که میتونی موفق بشی هیچ اثری از موفقیت نمی بینی. اگه بخوای مدام به این فکر کنی که چون دانشگاه خوبی نبودی شانسی برای قبولی نداری هیچ امیدی به قبولی نباید داشته باشی. پارسال من شاگردهایی داشتم که با یک سال مطالعه رتبه های ۱۲۰۰ به بالا آورده بودند و اگه پارسال با مطالعه ی کم تونستی ۶۰۰ بشی امسال امید هست که بتونی رتبه ی خوبی کسب کنی. پس به موفقیتت باور داشته باش.
اما باور و امید به تنهایی کافی نیست و اگه بدون برنامه ریزی باشه هیچ فایده ای نداره. چیزی که نیاز داری یه برنامه ریزی خوبه. حالا اگه تمایل داشتی راجع به برنامه ریزی و اصول آن نیز بعدا توضیحات بیشتری میدم. چیز دیگه ای که خیلی مهمه انرژیه. اگه بخوای قبول شی باید انرژی خوبی برای این کار بگذاری برای کنکور آی تی با روزی ۵ تا ۶ ساعت مطالعه میشه یه رتبه ی خوب آورد (به شرطی که تداوم داشته باشی)

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , makalo , web132 , sir_ams , H3NGAM3H , IT_sare , sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۹ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  درباره سطح دانشگاه شاهدروزانه و شبانه امیرکبیر واحد گرمسار tondar.sal ۳ ۴,۵۷۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
  کمک درباره دانشگاه فارابی قم Gamatria ۶ ۷,۴۹۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال درباره کنترل ترافیک شبکه zorro ۱ ۳,۰۵۵ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
Question درخواست راهنمایی درباره دانشگاه (لطفا کمک کنید) sina72 ۱۴ ۹,۸۸۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درباره گرایش هوش - نرم افزار vanasis ۲ ۲,۴۹۹ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali_persiangulf
  توضیح درباره ی گرایش های ارشد علوم کامپیوتر parsaNA ۲۱ ۸,۷۱۱ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: dashyasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close