زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

المپیک لندن ۲۰۱۲

ارسال: #۴۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  نه واقعا شما اینطوری فکر میکنی؟؟ امسال پرسپولیس و تیم ملی ۲ تا مربی درجه ۱ دنیا رو آوردن....من الان سکوت میکنم...هرچند که از همین حالا عاقبت تیم ملی و پرسپولیس و میدونم...
اگرم صحبت امکانات باشه...باید امارات و قطر و عربستان تیم های اول المپیک باشن....۹۰ درصد تلاش فردی است...۱۰ درصد این چیزایی که تو میگی...همین علی دایی خودمون که دیگه مال ۵۰ سال پیش نیست که بگیم منسوخ شده...علی دایی چجوری علی دایی شد؟؟ کدوم استعداد ذاتی رو داشت...من یادمه بچه بودم همه بهش میخندیدند اینقد بد بازی میکرد تو پرسپولیس....
اما زحمت کشید..
مربی خوب فقط می تونه وظیفه خودش رو به خوبی انجام بده معجزه که نمی تونه بکنه تیم ملی کدوم مسابقه تدارکاتی درست داشته؟
چرا پرسپولیس؟ سپاهان هم مربی خوب داره پول هم خرج کرده و قهرمان هم شد!
اگه ۹۰ درصد فرد باشه پس ما ایرانی ها تو دنیا هیچی نیستیم! در صورتی که یه ایرانی مقیم یه کشور دیگه که بهش بها می دن ثابت میکنه که چیزی از بقیه دنیا ایرانی ها چیزی کم ندارند نمونش ارغوان رضایی هست به هر حال خیلی موفق بوده واسه خودش.
علی دایی؟!!! بابا بی خیال اون بعد از یه دوره فقط فرصت برای دیگران رو سوزوند! بازی ایران انگولا رو یادتون رفته اون علی دایی بود!
گذشت اون زمانی که ایران به مالدیو ۲۰ تا بزنه و علی دایی بسازه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط arixooo.)
المپیک لندن ۲۰۱۲
نمیدونم چی بگم...بگم زیاد اطلاعات ورزشی نداری ممکنه بهت بر بخوره...علی دایی یه ۱۰ سال توی آلمان فوتبال بازی کرده....توی زمان خودش تنها بازیکن آسیایی بوده که توی لیگ قهرمانان اروپا گل زده...ببین دوست عزیز...ما الان داریم در حد جیبمون خرج اینها میکنیم....اما اینها از همه پتانسیلشون استفاده نمیکنن...ورزش ما گیر ستاره هاست...کسایی که واقعا عاشق کارشونن....بقیه واسه پول درآوردن میان...هادی ساعی چه امکاناتی داشت که بقیه تکواندو کارای ایران ندارند؟؟

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , M.H.P
ارسال: #۴۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط smartII.)
المپیک لندن ۲۰۱۲
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  ....اما اینها از همه پتانسیلشون استفاده نمیکنن...
سعید محمد پور امشب داشت زیر اون وزنه جون میداد!
ارسال: #۴۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
کسی ازش نخواسته بود امشب همه زور هاشو بزنه....وقت واسه تمرین کردن زیاده...در ثانی...هر کسی را بهر کاری ساختن...من خودم این پسرو خیلی دوسش دارم...اما اینکه رضازاده بچه اردبیل و هر کسی از اونجا به عشق رضازاده شدن پاشه بیاد وزنه بردار شه که نمیشه...من میگم یا باید کلا ببوسیم بزاریم کنار...یا اگه کسی ورزشکار میشه...باید درست و حسابی ورزشکار شه...ملت رو الکی سر کار نذارن...یادمون نره...ریال به ریال این پولهایی که خرج تیم های ملی و اکثر تیم های غیر ملی میشه...از بیت المال و از مالیات های منو تو داره خرج میشه...پس اونها مسئولن در برابر مردم

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال: #۵۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)smartII نوشته شده توسط:  سعید محمد پور امشب داشت زیر اون وزنه جون میداد!
واقعا جای ناراحتی داشت سعید خیلی زحمت کشید ولی خداییش رقبای قدری داشت.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: smartII , fateme66 , Pakzad
ارسال: #۵۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  ..اما اینکه رضازاده بچه اردبیل و هر کسی از اونجا به عشق رضازاده شدن پاشه بیاد وزنه بردار شه که نمیشه...من میگم یا باید کلا ببوسیم بزاریم کنار...یا اگه کسی ورزشکار میشه...باید درست و حسابی ورزشکار شه...ملت رو الکی سر کار نذارن...
شما که ماشالا تاریخچه متحرک ورزش هستی که هیچی ولی اطلاعات اندک من میگه که المپیک دعوتنامه واسه کشوری نمی فرسته طرف باید بره تو یه مسابقه معتبر مقام بیاره تا سهمیه المپیک بگیره ربطی هم به همشهری بودن با رضا زداه نداره البته شاید اطلاعات شما چیز دیگه ای بگه که چون همشهری اون بوده دعوتش کردن المپیک!!!
ارسال: #۵۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  رضازاده ورزشکار خوبی بود اما به لحاظ سنی و تحصیلات و خیلی مسائل دیگه... کرسی ریاست فدراسیون براش زیادی بزرگه. مطمئنا اگر شخص شایسته تری تو این مسند بود نتایجمون بدتر از این نمی شد. در مورد علی دایی هم بگم که بازیکن خوبی بود. شاید تکنیکی نبود اما وظیفش که گلزنی بود رو به نحو احسن انجام می داد. تحصیلاتش هم که خیلی بالاست و از لحاظ شخصیتی هم با بقیه فوتبالی ها قابل مقایسه نیست. ادبیات چاله میدونی اسطوره های فوتبالمون رو با دایی مقایسه کنید همه چی دستتون میاد. از لحاظ پرستیژ جهانی هم خیلی بالاست. همین که تو مراسم های مختلف فیفا دعوتش می کنن برا ایرانیا باعث افتخاره. در ضمن نشستن رو نیمکت تیم های بزرگی مثل بایرن مونیخ افتخار بزرگی برا یه فوتبالیسته چه برسه به گلزنی به چلسی و میلان تو جام باشگاه های اروپا.
همین علی دایی مربی تیم ملی هم شد که خیلی خیلی براش بزرگ بود و همه یادمون هست چطور با علی کریمی رفتار کرد و با فرصت سوزی که برای ایران انجام داد برای اولین بار تو تهران به عربستان باختیم!
علی دایی به خاطر گلهای ملی که زده و اماری که تو این زمینه داره مشهور هست، فقط گلهای بازی مالدیو که ۲۰ تا گل ایران زد و نپال که فکر کنم یه ۱۷ تایی زد رو ازش کم کنید همین!
شخصیتش هم که معرف همه هست که تا وقتی تو تیم ملی بود ارنج تیم نه دست مربی که دست ایشون بود! اون تو گوشی رو که به فردوسی پور تو المان زد به خاطر یه انتقاد خیلی ساده رو هم کسی از یاد نمی بره!!
اون زمانی که افرادی مثل ایشون تو لیگ المان بازی می کردن شرایط سیاسی مثل الان نبود و بازیکنایی زیادی از ایران به اروپا رفتند.
ارسال: #۵۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط zarei1991.)
المپیک لندن ۲۰۱۲
دوستان با اجازتون من چند تا نکته رو یاد آوری کنم:
خطاب به آقایی که می فرمایید رضازاده بچه اردبیل و ....در الی که سهمیه المپیک گرفتن ورای این مسائله...حریفای سعید محمد پور خداییش خیلی قوی بودن(یعنی در حد غول بودن) وگرنه خداییش سعید محمدپور نهایت تلاشش رو کرد...خب نشد...شما چرا سجاد انوشیروانی رو نمیگید که بچه اردبیل هستش و...مگه بد مدال میگیره سجاد انوشیروانی ؟علی دایی:تا جایی که من از بزرگان شنیدم علی دایی تو دوره خودش بهترین بازیکن بوده و تو تیم ملی آخراش باید خداحافظی می کرد تا کار به اینجا نرسه که شما بگید بازی بلد نیست...علی دایی بازی هم بلد نباشه لااقل تو تیم ملی بازی می کرد گلزن خوبی بود و مربی های هر تیمی که مقابل ایران بازی می کرد ۴ تا بازیکن فقط میزاشتن دایی رو نگه داره....غیر اینه؟علی دایی افتخار ایرانه....ببخشید که سرتون رو درد آوردم..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۵۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ق.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
همش جر و بحث ! بابا هیچ نفعی برای شما نداره بحث کردن . بذارید هر کی هر طور دوس داره فکر کنه ...

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ق.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
چقد استرس داشت این بازی بکس.ولی دمش گرم حریفشو نابود کرد.خصوصا توی راند سوم که طرفو به بکس بست.این مسابقات بکس رو آدم میبینه دوست داره یه کیسه بکس کنارش باشه تا حرصو روش خالی کنه Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
ارسال: #۵۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ق.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
دم محمد پور گرم حداقل تلاششو کرد.
ایشالا روزبهانی مدال بگیره..........

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
ارسال: #۵۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ
RE: المپیک لندن ۲۰۱۲
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)smartII نوشته شده توسط:  سعید محمد پور امشب داشت زیر اون وزنه جون میداد!
واقعا جای ناراحتی داشت سعید خیلی زحمت کشید ولی خداییش رقبای قدری داشت.

درسته،ایلیا خیلی قوی بود.
ارسال: #۵۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
مدال نقره سوریان قطعی شدExclamation

خیلی دوست دارم تا چند دقیقه ی دیگه ببینم طلا گرفته

خدا کنه...

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , Pakzad , berkeley
ارسال: #۵۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
مرسی حمید سوریان
بالاخره پرچم ایران هم رفت بالا...Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , berkeley , SaMiRa.e , Aurora , mrousta
ارسال: #۶۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
منم مدال طلای حمید سوریان رو به همه تبریک میگمممممممممممممممHeartHeartHeart

۲۰۰ سکه پاداش،گوارای وجودششششششششششششش

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , Xilinx , berkeley , SaMiRa.e , مازیار صفایی , ghaderiyaser , eris229

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۰۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۲۷ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۱۸۵ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  یورو ۲۰۱۲ agentv ۵۸۳ ۲۱۷,۹۰۱ ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: luna
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۴۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۷۹۱ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۱۰ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۶۲ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۷۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۳۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close