زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

المپیک لندن ۲۰۱۲

ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط agentv.)
المپیک لندن ۲۰۱۲
دیشب تا ساعت ۴ صبح داشتم افتتاحیه المپیک می دیدم. جالب بود. از اون قسمتش که دیوید بکام داشت با قایق می اومد خیلی خوشم اومد. اون قسمت مستر بین خیلی بی مزه بود...
بحث های مربوط به المپیک لندن.....

[تصویر:  114416_1_1379090821.jpg]

.most of the people are not that smart to understand how smart you are
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ب.ظ
RE: المپیک لندن ۲۰۱۲
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  دیشب تا ساعت ۴ صبح داشتم افتتاحیه المپیک می دیدم. جالب بود. از اون قسمتش که دیوید بکام داشت با قایق می اومد خیلی خوشم اومد. اون قسمت مستر بین خیلی بی مزه بود...

از رو چه کانالی؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
منم که از بیکاری نشستم و همه رو نگاه کردم

اون قسمتی که ملکه انگلیس از هلی کوپتر پرید پایین خیلی الکی بود...(معلوم بود که خودش نبود)

شبکه های HD ابوظبی همه رو کامل نشون میداد...

راستی،اینا که توی کاروان ایران بودنو کسی شناخت؟!!!!!!!!!!۱

من که هر چی نگاه کردم ی مشت پیر پرتال بیشتر ندیدم(به جز چند نفرش مابقی اصلا" ورزشکار نبودن که)

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  حالا یکی می خواد با برگزاری المپیک تو کشورش وضع اقتصادیشو بهتر کنه مگه بده!
agent جان یه جوری میگی آدم فکر میکنه میزبان المپیک بودن آبروی ملت رو میبره...اصلا مگه به هر کشوری میدن این میزبانیرو؟؟
کلا زیاد نباید جدی گرفت خبرهای این هارو...اگه اونها برن موجودات زنده رو در کرات دیگه هم پیدا کنند...باز هم اینها میان و میگن دست استکبار تو کاره و اینها همه دسیست..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
فکر میکنید امسال چیکار کنیم؟؟ من فکر کنم هر چی بشیم از دوره قبلی بهتریم...جای هادی ساعی خیلی خالیه ...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , Xilinx
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
این دوره ما وزنه برداری حتما ۲-۳ طلارو داریم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال:
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ق.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
کلا ما ایرانیا همیشه علاقه ی زیادی به دیدن نیمه خالیه لیوان داریم از پست های دوستان هم مشخصه
 سپاس‌گزاری شده توسط: پروفسور
ارسال:
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ق.ظ)*ku6 نوشته شده توسط:  کلا ما ایرانیا همیشه علاقه ی زیادی به دیدن نیمه خالیه لیوان داریم از پست های دوستان هم مشخصه

مگه نیمه ی پری هم وجود داره ؟
اگه شما میبینی بگو که ما هم ببینیم دوست ِ عزیز
این لیوان متاسفانه کاملا خالیه خالیه
ارسال:
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ق.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
هر وقت دیدین آمریکا و انگلیس توی رسانه هاشون یه تبلیغ مثبت راجع به ایران کردند بعد انتظار عکسشو(گفتن خوبی های انگلیسی ها و آمریکایی ها) داشته باشید.چند وقت پیش توی شبکه جام جام چند نفر دانشجوی خانم رو آورده بودند که توی دانشگاه تهران درس میخوندند.یکیشون آلمانی بود.میگفت من اگه بخوام ایران رو واسه دوستام توی آلمان توصیف کنم اول باید کلی باهاشون حرف بزنم تا بفهمن ایران با عراق و افغانستان فرق داره !!! دوست خودمم که رفته منچستر میگه خیلیا اینجا اصلا ایران رو نمیشناسند !!! کشور ما اینقدر توی دید مردم دنیا شناخته شده !!!
راجع المپیک هم اینو بگم امسال توی یه سری از رشته ها برای اولین بار نماینده داریم.بعد توی اون کاروانی که واسه افتتاحیه نشون دادند خب خیلی از ورزشکارای اصلی ما نبودند مثل وزنه بردارها و...(هنوز نرفتند).در کل فکر میکنم وضعمون خیلی بهتر از دوره های قبل هست خصوصا بخش بانوان که کولاک کردند.قبلا اینقد نماینده خانم نداشتیم.پینگ پنگ ، تیروکمان،تیراندازی با تپانچه،تکواندو و....

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991 , sarhang , پروفسور , مازیار صفایی
ارسال: #۱۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  دیشب تا ساعت ۴ صبح داشتم افتتاحیه المپیک می دیدم. جالب بود. از اون قسمتش که دیوید بکام داشت با قایق می اومد خیلی خوشم اومد. اون قسمت مستر بین خیلی بی مزه بود...

جایی واسه دانلود هست. که منم ببینم؟

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۱۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط mrousta.)
المپیک لندن ۲۰۱۲
جالب اینجا بود،توی مراسم افتتاحیه،رییس جمهور یا نخست وزیر (یا یکی از مقامای بالای مملکتی) هر کشوری برای تشویق تیمشون حضور داشت

ولی کاروان ایران چی؟؟؟؟!!!! ...Huh

ارسال: #۱۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط eris229.)
کاش والیبالمون هم میتونست بره المپیک
هیچ وقت ما تو ورزش های گروهی نماینده نداریمSad

بعضی ها میرن المپیک بین ۶۰ نفر ۵۰ میشن. این رو کجای دلم بذارم؟
من دوست دارم یا ورزشکارا نرن المپیک یا اگر میرن جزء بهترین ها باشن دوست ندارم اسم ایران برای بقیه تیم ها زنگ تفریح باشه. اگر نماینده نداشته باشیم دیگه اسم ایران اصلا در میان نیست که کسی بشنوه اما وقتی ایران باشه و آخرا باشه...
ارسال: #۱۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووف عجب بازی شده بود. چقدر پر استرس ............
زنده باد نوشاد عالمیان

عالی بازی کرد.فکر کنم اگه ست آخر مربیش بهش روحیه نمی داد نمی تونست برنده بشه.داشت به تجربه ی حریفش میبازید...

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
ارسال: #۱۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
ایشالا که نوشاد حریف آلمانیش رو ببره و بره توی یک-چهارم

ارسال: #۱۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ)professional نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  دیشب تا ساعت ۴ صبح داشتم افتتاحیه المپیک می دیدم. جالب بود. از اون قسمتش که دیوید بکام داشت با قایق می اومد خیلی خوشم اومد. اون قسمت مستر بین خیلی بی مزه بود...

جایی واسه دانلود هست. که منم ببینم؟

اینم لینک دانلود فقط اگه فیلتر شده بود به جای تهران دانلود۵ از تهران دانلود۶ استفاده کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , Potential , professional

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۶۳ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۱۲ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۱۵۹ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  یورو ۲۰۱۲ agentv ۵۸۳ ۲۱۷,۶۰۶ ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: luna
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۳۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۷۸۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۸۹۰ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۵۶ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۷۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۳۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close