زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارور موقع کانکت شدن در sql 2012

ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ق.ظ
سلاااام دوستان
من چند وقت پیش sql2012نصب کردم و به راحتی باهاش برنامه می نوشتم مشکلی نداش.
تا اینکه یه روز نرم افزار wampserver نصب کردم.بعداز اون هر وقت به اس کیوال کانکت میشم ارور زیر میده بعدشم نمیتونه یه دیتا بیس جدید ایجا کنه ؟
TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio
------------------------------

Object reference not set to an instance of an object. (Microsoft.VisualStudio.Platform.WindowManagement)

BUTTONS:

OK

تورو خدا کمک کنین روانی شدمSad
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ
سلام دوستان ،امیدوارم در شرایط خوبی باشید. سوالی که داشتم این که من تمامی اطلاعات ثبت نامی کنکور ۹۵ را از دست دادم یعنی تو هارد ذخیره کرده بودم که حذف شده،از سیستم ارتباط سنجشم استقاده کردم متاسفانه جواب که دادن اصتفاده از کارت بانکی خریداری شده برای دریافت سریال ثبت نام که این گزینه هم برام میسر نیست،با توجه به زمان تمدید ثبت نام می تونم دوباره ثبت نام کنم اگه بله ثبت نام قبلی چی میشه در ضمن به خاطر بودنم در شهرستان دسترسی به کارشناسان سنجش ندارم که متاسفانه شماره های موجود در سایت پاسخگو نیستن.ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط flower1.)
RE: ارور موقع کانکت شدن در sql 2012
(۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ)niloofar2016 نوشته شده توسط:  سلاااام دوستان
من چند وقت پیش sql2012نصب کردم و به راحتی باهاش برنامه می نوشتم مشکلی نداش.
تا اینکه یه روز نرم افزار wampserver نصب کردم.بعداز اون هر وقت به اس کیوال کانکت میشم ارور زیر میده بعدشم نمیتونه یه دیتا بیس جدید ایجا کنه ؟
TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio

Object reference not set to an instance of an object. (Microsoft.VisualStudio.Platform.WindowManagement)

BUTTONS:

OK

تورو خدا کمک کنین روانی شدمSad

سلام
ممکنه فایلهایی خراب شدند، به هر حال پیدا کردن علت خرابی، کار مشکلی است.
تنها پیشنهاد من این هست که sql رو حذف کنید و دوباره نصب کنید.

آخه مگه تو چی کم داری؟؟؟ ۱۰۰% میتونی Big Grin
۱
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ
conflict wampserver sql server رو گوگل کنین جوابای خوب داره
یا پورت ۸۰ wamserver رو عوض کنین یا
سرویس SQL Reporting Service رو غیر فعال کنین

Start, then type Administrative Tools, click on the name , select computer Management, then Services and applications> SQL Server Configuration> Services & Look for SQL Reporting Servicves, Set it to Manual start, and stop.

شایدم با repair تو setup sql server هم درست شد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Exclamation خطای SQL Server2019 S.Pashaei ۰ ۲,۳۳۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: S.Pashaei
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۲۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۶۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۰۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۴۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۷۷ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۱۲۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close