زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۱۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)
(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تازه می خوام شروع کنم به خوندن پارسال هم خوندم اما خوب نشد تو زبان و معماری و سیستم خراب کردم . منابعی که بجه های موفق گفتن مثل منابع من بود اما نمیدونم چرا من خراب کردم
کمک کنید انگیزه بگیرم و منم با شما شروع کنم زبان و معماری وسیستم هم بگید چی کار کنم
منابعی که دارید شروع می کنید بخونید هم بگید
من اینترنتم سرعتش فعلا پایینه نشد بقیه قسمت ها را چک کنم اگه سوالم تکراریه دعوام نکنیداUndecidedDodgy
منابع مهم هست، اما انگیزه +تلاش+درست خوندن+برنامه ریزی هم مهم هستند.از همه مهمتر زمان جمع بندی هست ومدیریت سرجلسه.
خودمن اگر امسال روی سیستم عامل اینقدروقت نمیزاشتم حداقل میتونستمک سوالات ریاضی رابیشتربزنم ورتبه بهتری بدست بیارم.این اشتباه من بود.اما دربقیه چیزها اشتباهی نداشتم درسته رتبه ام عالی نشد اما راهم درست بود.باید هدف داشته باشی بگی اصلا مهم نیست چندبار هست که دارم کنکور میدهم مهم اینه که من ایندفعه به هدفم میرسم پس تلاش میکنم.هدف انگیزه میاره،انگیزه برنامه ریزی،برنامه ریزی درست خوندن میاره،ودرآخرهمه موفقیت.
شرکت دریک آزمون آزمایشی را توصیه میکنم فرقی نمیکنه کدوم مثلا مهستان خوبه،مهم اینه طبق برنامه اش پیش بری ونقاط قوت وضعف خودت را سرجلسه بشناسی.
موفقیت یعنی رضایت از خود.پس کاری کنید که از خوتان راضی شوید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , jameshenas , fateme66 , saeedehs
ارسال: #۱۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
دوستان کسی هست که آزمون پارسه بره؟؟؟
میخام بدونم اگه هست یا از بچه های پارسال کسی می رفته یا میره...
این بودجه بندی ازمون رو بذار تا ازش استفاده کنیم...مثلا بگه این ماه این درس ها آزمونه یا چنین چیزی...

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ
سلام بچه ها منم اومدم
یه کم بیشتر انرژی بدین تا من تازه کار با انرژی بالاتر شروع کنم

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم اومدم
یه کم بیشتر انرژی بدین تا من تازه کار با انرژی بالاتر شروع کنم
پــیــش بــســوی قــبــولــی کــنــکــور...!!!!
(اینم انرژی Big Grin...خوبه؟)

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ق.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها اصلا تو ماه رمضون نمیشه درس خوند...گشنگی نمیزاره...امروز خواستم تازه شروع کنم.مدار پوران رو باز کردم بخونم ۱ساعتی خوندمو بعدش سرد شدم.بنظرتون چی کنم؟شهریور شروع کنم؟الان ۲ ترمم از کارشناسیم مونده...

قبول باشه!
کامل درس رو کنار نزار. روزی ۱ ساعت هم بخونی بهتر از اینه که هیچی نخونی!!
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ، توسط fa_karoon.)
سلام بچه ها نماز و روزه قبول
دوستان یه مشورت بدین لطفا، گسسته رو از روی جانسون با شروع کردم خوندن اما خیلی سنگین نوشته طوری که بعضی صفحه هاش یک ساعت طول می کشه تا می فهممش، کلا ناجور بیان کرده، گریمالدی رو هم نتونستم از کسی گیر بیارم و خرید ۴ جلدش برام سخته، حالا موندم برم پوران گسسته رو بخرم و از روی اون بخونم یا اینکه اگه گریمالدی نخونم خیلی چیزها رو از دست می دم و باید حتما گریمالدی بخونم؟ راهنمایی لطفا؟

یه سوال دیگه دوستانی که دارن نظریه رو از روی لینز می خونن آیا اثبات ها رو هم حفظ می کنید یا فقط در حد اینکه بفهمید جریانش چی هست می خونید؟
لحظه اذان دعا یادتون نره
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط Shokoufe.S.)
امیدوارم همه تو ماه جدید بترکونند من تو مرداد سیستم عامل و ساختمان داده و کم و بیش معماری رو شروع کردم البته فعلا هنوز آمار دست از سرم برنداشتهSmile

بچه ها دعا واسه همه مانشتی ها تو این ماه قشنگ فراموش نشهHeart

آنان که پیروز میشوند همان هایی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند. شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست که آزمون پارسه بره؟؟؟
این بودجه بندی ازمون رو بذار تا ازش استفاده کنیم...مثلا بگه این ماه این درس ها آزمونه یا چنین چیزی...
تو سایت پارسه قسمت آزمونش که بری هست

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام بچه ها نماز و روزه قبول
دوستان یه مشورت بدین لطفا، گسسته رو از روی جانسون با شروع کردم خوندن اما خیلی سنگین نوشته طوری که بعضی صفحه هاش یک ساعت طول می کشه تا می فهممش، کلا ناجور بیان کرده، گریمالدی رو هم نتونستم از کسی گیر بیارم و خرید ۴ جلدش برام سخته، حالا موندم برم پوران گسسته رو بخرم و از روی اون بخونم یا اینکه اگه گریمالدی نخونم خیلی چیزها رو از دست می دم و باید حتما گریمالدی بخونم؟ راهنمایی لطفا؟
از کتابخونه نمیتونی گریمالدی رو گیر بیاری؟؟؟؟؟؟؟ اگر نه پوران رو بخون و هر جاش رو اشکال داری همین جا عنوان کن!
گسسته قلی زاده رو هم اگر کتابخونه داشته باشه خوبه.
جزوه گسسته دکتر قلی زاده هم تو سایت هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon
ارسال: #۲۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست که آزمون پارسه بره؟؟؟
تو سایت پارسه قسمت آزمونش که بری هست
مرسی پیدا کردم

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)n65 نوشته شده توسط:  من واقعاً با درس های حفظ کردنی مشکل دارم !
مخصوصاً نرم افزار :|
میشه راهنمایی م کنین ...
به نظر من این درس رو با تستاش باید خوند که دستت بیاد که کجاها مهمه و متوجه میشی چجوری باید بخونی.

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۲۷
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ
سلام
منم این بالاخره این ماه با گسسته و مدار منطقی شروع کردمBig Grin
از پوران میخونم و هرجا مشکلی واسم پیش میاد بر میگردم کتاب موریس مانو و واسه گسسته فعلا قلی زاده رو میخونم Exclamation

یه راهنمایی من واسه شرکت در آزمون ها گیج شدم Sad امروز ماهان و پارسه تماس گرفتم ماهان (۸ مرحله حضوری+۸مرحله در منزل+۴ مرحله اینترنتی = ۴۴۰ت!) و پارسه ((۸ مرحله حضوری+۴ مرحله اینترنتی = ۴۹۰ت!) من واسه اینکه خودمو بسنجم چند درصد میزنم میخوام شرکت کنم . سوال دوم اینکه بسته های ماهان کسی تا حالا تهیه کرده / بدرد بخور هستن؟!!Huh

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ ب.ظ
دوستان من فصل ۷ لینزام، خیلی مشکل دارم، اونجاهاییش رو که از جزوه دکتر کارگهی خوندم می فهمم اما یه جاهایی تو کتاب هست که تو جزوه نیست باهاش مشکل دارم، دوستان کسی هست با هم بخونیم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
منم دیگه از این ماه جدی جدی دارم می خونم. فعلا گسسته و ساختمان داده و نظریه رو دارم با گروه درسی پیش می برم .
کسی که تجربه داره می تونه بهترین تقسیم بندی خوندن درس ها با احتساب هر قسمت یک هفته بگه؟ من الان که توی گروه های درسی تقسیم بندی شده خیلی راحت دارم می خونم

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  منم دیگه از این ماه جدی جدی دارم می خونم. فعلا گسسته و ساختمان داده و نظریه رو دارم با گروه درسی پیش می برم .
کسی که تجربه داره می تونه بهترین تقسیم بندی خوندن درس ها با احتساب هر قسمت یک هفته بگه؟ من الان که توی گروه های درسی تقسیم بندی شده خیلی راحت دارم می خونم

۵شنبه موضوع گروه گسسته مجموعه ها میشه یعنی ۲روز وقت واسه خوندن داریم مگه قرار نبود واسه هر بحث یه هفته وقت داشته باشیم؟

آنان که پیروز میشوند همان هایی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند. شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۳۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۲۴ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۰۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۱۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۳۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close