زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عادت درس خوندن شما چیه؟

ارسال: #۱۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط esi.)
عادت درس خوندن شما چیه؟
منم همیشه باید هر مطلبی رو که می خونم نوت بردارم و بنویسم.
حتما حتما هم باید اتد داشته باشم، از خودکار بیزارم و حتما باید با اتد بنویسم
معمولا هم بین ۱/۵ تا ۲ ساعت هر تایم خوندم هستش، درسایی که دوسشون دارم تا ۳ ساعت هم می خونم یکله مثل سیستم عامل و الگوریتم و طراحی پیاده سازی زبان ها.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad
ارسال: #۱۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ
RE: عادت درس خوندن شما چیه؟
من که کلا درگردشم، یک ساعت تو اتاقم ، یک ساعت تو آشپزخونه و... وبه قولی همه جای خانه مال من است Tongue
خیلی آهسته درس میخونم و تمام مطالبی که خودم از یک صفحه میفهمم بالای همون صفحه خلاصه مینویسم . بیشتر از یک ساعت هم نمیتونم درس بخونم .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۱۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
عادت درس خوندن شما چیه؟
من باید ی بالش کنارم باشه ب عنوان میز،ولی میزم خالیه تو اتاق .. ی مدادم باید همش دستم باشه هرچندازش استفاده نکنم.. و اینکه خیلی کم ب چک نویس احتیاج دارم.مسائل سیستم عاملو امارو .. رو ذهنی رو هوا حل میکنم...

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۳۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۲۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۵۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۱۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۷۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۷۲۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۴۶ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۹۱ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۷۵۰ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close