زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلانات گروههای درسی

ارسال: #۳۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: گروههای درسی سوم مرداد ۹۱
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  واقعا براتون متاسفم کوتاهی ازما بود.واقعا ببخشید.انشاالله جلسات بعدی جبران بشه.

خواهش میکنم اما کاش حداقل یه جوری بچه ها مطلع میشدن من دیشب یک ساعت منتظره گروه ساختمان بودم اما تشکیل نشد بدون اینکه اطلاعی به بچه ها بدن...حالا مهم نیست دیگه امیدوارم درست بشه..ممنونم
راستش من قبل از ساعت ۱۰ در همین جا گفتم به دوستان. ولی احتمالا اطلاع رسانی من ضعیف بوده شاید باید در یه تاپیک مجزا می گفتم از این نظر عذر خواهی می کنم. البته در مورد عدم تشکیل جلسه ساختمان روز سه شنبه و تشکیل اون در روز چهارشنبه در همین تاپیک اطلاع رسانی شده بود.

(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  خدایی این مانشت احتیاج به یه خونه تکونی داره و یکم نظم اصلا معلوم نیست چی به کجاست ؟ گروههای درسی آقای فرداد جای بخصوص نداره . بقیه چیزام همین طور. خبر رسانی به هم توی یه صفحه ای پبدا می شه که ممکن خیلیا نرن ببینن .
گروه های درسی در صورتی که تشکیل بشه در زیر بخش گروه های درسی مربوط به هر درس اورده می شه و در صورتی که تغییری در زمان برگزاری و موارد این چنین باشه در بخش اعلانات انجمن میاد از این نظر بی نظمی نیست البته برخی بخش های مانشت نیاز به یه کم انتقال و ... داره اینو قبول دارم.

در مورد خبر رسانی هم عذر خواهی کردم باید در یه تاپیک مجزا می گفتم چون دیدم در اینجا اعلام شده بود که گروه ساختمان ۴ شنبه است اینجا اعلام کردم. کوتاهی از من بود ببخشید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Sunshine Off , Pegasus , **sara** , f_a
ارسال: #۳۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ق.ظ
گروههای درسی سوم مرداد ۹۱
من که ساعت اطلاع رسانی رو که دیدم ۹:۵۵ بود!
پس چرا میگین دیر خبر دادن!! البته من دیشب نبودم اما تا حالا در مورد خبررسانی مشکلی نبوده!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , انرژی مثبت
ارسال: #۳۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: گروههای درسی سوم مرداد ۹۱
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  خواهش میکنم اما کاش حداقل یه جوری بچه ها مطلع میشدن من دیشب یک ساعت منتظره گروه ساختمان بودم اما تشکیل نشد بدون اینکه اطلاعی به بچه ها بدن...حالا مهم نیست دیگه امیدوارم درست بشه..ممنونم
من بنا به دلیل خرابی سیستمم ودرست کردن آن تاساعت ۱۰:۱۵اصلا به اینترنت دسترسی نداشتم وگرنه زودتراطلاع میدادم درهرصورت ببخشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , **sara** , انرژی مثبت , f_a
ارسال: #۳۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
اعلانات گروههای درسی
سلام
من باید از دوستان عذرخواهی کنم از بابت اینکه جلسات ساختمان داده ها منظم برگزار نشده.
شاید یکی از دلایل این باشه که یه کم همکاری کم هست . دومیش هم محدود بودن وقت منه.
ببینید دوستان ،من یه پیشنهادی دادم و خیلی استقبال شد ولی در مورد زمان برگزاریش خیلی نظرات متفاوتی بود.
چند تا هدف را داشته ام ولی مهمترینش ایناست:
۱- مکررا" افراد و اعضاء به پاسخهایی که توسط مدیران بعنوان پاسخ کامل تلقی شده اعتراض داشته اند. یعنی کسی سوالی می پرسه. کسی جواب میده و شخص سوال کننده قانع میشه ولی نفرات سوم و چهارمی هستند که میگن جواب کامل نبوده ،یا سوال اشتباهه،یا جواب تکراریست ، یا .... گفتیم فرصتی پیش بیاد تا تمام سوالات حاشیه دار در دروس اصلی پرسیده بشه و جواب داده بشه. بخصوص سوالات کنکورهای ده ساله اخیر . این سوالات را یا کاربران در گروه می پرسند و ما برای اعضاء مطرح میکنیم و دهها نفر جواب میدن و یا اینکه ما از اعضاء میپرسیم و در انتها یه پاسخ کامل را منتقل میکنیم به بخش پرسش و پاسخ . و هر کس بعد از این پرسید ارجاعش میدیم به اونجا.
۲- سوالات مکرر در مورد نحوه مطالعه و درس خوندن و برنامه ریزی داشتیم. سعی کردیم یه برنامه واحد باشه تا همه با اون وفق پیدا کنند و حداقل چند تا درس اصلی را همه بتونند تو یه زمان از پیش تعیین شده تا اوایل مهر تمام کنند و خیالشون یه کم راحت بشه.
۳- خیلی از بچه ها یه موضوعی را میخونند بعد میرن تو کنکور میبینند از همان موضوع سوال شده ولی نمیتونن جواب بدن. واسه اینه که هر موضوعی یه حواشی تاریکی داره که طراح کنکور بیشتر روی اون حواشی دست میگذاره. خب همه هم به کلاس کنکور دسترسی ندارند . هدف طرح این حواشی تو سوالات جلسات گروههاست نه تدریس متن درس.
۴- خیلیها میخوان بدونند دیگران چجوری درس میخونن. یعنی اگه چهل پنجاه نفر یه موضوعی را میخونن همه شون یه اندازه متوجه میشن. خب جواب مطمئنا" منفیه. هدف گروه اینه که سطح افراد تا حدودی به هم نزدیک بشه و از طرفی هر فرد بدونه جایگاهش کجاست. این از طریق برگرداندن پاسخ سوالات ممکن هست.

ولی اونچه اتفاق افتاده خیلی جالب نیست:
اولا" ظاهرا" اکثر اعضاء هر گروه که ثبت نام کردند اون درس را نمیخونن. ببینید این انجمن هم مثل سایر جاها برای بعضی دوستان فقط محلی است واسه دانلود. هر چی بذاریم یه تعدادی دانلود میکنن و البته هیچوقت نمیخونن.
خب اگه هدف این باشه که تو هر درس یه صد تا سوال بپرسیم بعد خودمون هم جواب بدیم و بعد دانلود بشه خب یه کتاب چاپ میکنیم. پس عدم شرکت اعضاء در گروهها خارج از هدف گروهها هست .
ثانیا" مطمئنا" اگه درس خونده بشه سوالات زیادی پرسیده میشه پس وقتی سوال نمی فرستید یعنی نمیخونید.
ثالثا" تعداد بسیار کمی پاسخ سوالات را برمیگردونند. خب باز این هم هدف تشکیل گروه را برآورده نمیکنه.

فعلا" برنامه گروهها اینه:
گسسته : پنجشنبه ها ساعت ۲۲-۲۳
نظریه زبانها: سه شنبه ها: ۱۷-۱۸
ساختمان داده ها : ........... (احتمال زیاد جمعه ها ساعت ۲۲ هست و بجهت جلسه ای که عقب افتاده در طول این هفته یه جلسه جبرانی در یک شب اواسط هفته میگذاریم)

ولی سخن آخر اینکه هدف کمک بوده و حاضر شدن سر ساعت، منظم کردن سوالات و یا طراحی سوال مناسب و حل تشریحی سوالات و ..... نیاز به صرف زمان داره.
از این ببعد اطلاع رسانی از طریق ایمیل انجام میشه و برای تک تک اعضاء ارسال میشه و علاوه بر اون در این تاپیک هم اعلام میشه.
اگه واقعا" تمایل ندارید یا موجب اتلاف وقت تون میشه بگید تا از دستور کار خارجش کنیم.
نظر شما در نظر سنجی زیر ملاک خواهد بود. (اگه تعداد موافقها بیشتر از دو برابر مخالفها نباشه گروههای درسی را ادامه نمیدیم)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , SaMiRa.e , Jooybari , Mahbanoo313 , ronak_68 , f_a , انرژی مثبت , Parva , zeinab , Sunshine Off , s.sadri , Pegasus , Shokoufe.S , sir_ams
ارسال: #۳۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
RE: اعلانات گروههای درسی
سلام. خسته نباشین. گروه های درسی موقتا تعطیله؟؟
میشه جلسات آتی گسسته و ساختمان رو بگین؟!!
ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۳۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام. خسته نباشین. گروه های درسی موقتا تعطیله؟؟
ممنون
سلام
گسسته را که همین پست قبلیتون گفتم.(نخوندین؟Smile)
ساختمان داده هم انشاء ا... سه شنبه، یه جلسه جبرانی برگزار میکنیم و بعدشم دیگه جمعه ها.(البته بعد افطار تا با نظریه تداخل نکنه.)
ساعت دقیقش را هم اعلام میکنم.

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Farhaneh , Pegasus , Shokoufe.S
ارسال: #۳۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام. خسته نباشین. گروه های درسی موقتا تعطیله؟؟
ممنون
سلام
ساختمان داده هم انشاء ا... سه شنبه، یه جلسه جبرانی برگزار میکنیم و بعدشم دیگه جمعه ها.(البته بعد افطار تا با نظریه تداخل نکنه.)

چرا اینو که میدونستم اما گفتم شاید تغییر کرده باشه!! Big Grin
از بس استرس دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سوالای بیخود میاد توذهنم
ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط Shokoufe.S.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام. خسته نباشین. گروه های درسی موقتا تعطیله؟؟
ممنون
سلام
سلام
زمان دقیق ساختمان داده رو میشه زودتر اعلام کنید چون میترسم باز جا بمونم.Confused
ممنون

آنان که پیروز میشوند همان هایی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند. شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۳۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ
اعلانات گروههای درسی
سلام
انشاءا... ساختمان داده ها جلسه جبرانی برای بازگشتیها و پیچیدگی زمانی الگوریتمها، فردا شب ساعت ۲۲:۳۰ . برای کسانیکه اعلام عضویت کردند در ایندرس ، ایمیلش ارسال میشه.
نظریه هم که فردا ساعت ۱۷ طبق برنامه معمول .فصل دوم لینز را با هم مرور میکنیم.

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , انرژی مثبت , Pegasus , Shokoufe.S , **sara**
ارسال: #۴۰
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام
انشاءا... ساختمان داده ها جلسه جبرانی برای بازگشتیها و پیچیدگی زمانی الگوریتمها، فردا شب ساعت ۲۲:۳۰ . برای کسانیکه اعلام عضویت کردند در ایندرس ، ایمیلش ارسال میشه.

آخه جلسه ایی که عقب افتادیم مروط به "آرایه - ماتریس - پشته - صف" بود؟
یا من اشتباه متوجه شدم؟
ممنون.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام

آخه جلسه ایی که عقب افتادیم مروط به "آرایه - ماتریس - پشته - صف" بود؟
یا من اشتباه متوجه شدم؟
ممنون.
جلسه ای که تشکیل نشد جلسه دوم از مبحث اول یعنی بازگشتیها بود. آقای فرداد هم توی پست بالا گفتند که این جلسه جبرانی مربوط به بازگشتیها و پیچیدگی زمانی الگوریتمها است.

آنان که پیروز میشوند همان هایی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند. شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۴۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
اعلانات گروههای درسی
جهت اطلاع و نظرات دوستان :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که بزودی در این تاپیک ادغام میشه.

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۰۲۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۹,۸۴۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  فروش کتابهای درسی نرم افزار bf92149026 ۰ ۱,۸۳۹ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bf92149026
  گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ edward71 ۳,۴۹۵ ۹۵۰,۹۸۷ ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  کتاب های درسی رشته کامپیوتر Eng_Sara ۰ ۱,۵۳۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Eng_Sara
  منبع درسی سوالات آزمون های استخدامی sahar salehi ۰ ۱,۹۷۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar salehi
  راهنمایی برای انجام پروژه درسی r-j69 ۲ ۲,۴۰۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: r-j69
  فروش کتاب های ارشد مهندسی آیتی + کتب درسی deltang ۰ ۱,۸۱۲ ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: deltang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close