زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظریه زبانهای پوران پژوهش

ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ب.ظ
سلام کسی کتاب نظریه پوران خونده
لطفا در موردش نظر بدید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ
RE: نکات طلایی نظریه زبانها
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)shahramghoraba نوشته شده توسط:  سلام کسی کتاب نظریه پوران خونده
لطفا در موردش نظر بدید

آره . من خوندم تعریفی نداره - هم اینکه قدیمیه - هم اینکه دیر به دیر چاپ می شه . فونتش هم بسیار ریزه و کیفیت چاپش هم پایین . دیگه خودت حسابشو بکن. اما یه سری تستای خیلی قدیمی داره که تو هیچ کتاب دیگه ای نیست . اون تست‌ها ارزش نگاه کردن داره . در کل چون قیمت کتاب خیلی کمه حدود ۳-۴ تومن / در نتیجه اگه جدیدشو گیر آوردی بخر.اما واسه این درس اول کتاب مرجع پیترلینز رو بخون . واسه درس کافیه .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ayfer.a11
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)shahramghoraba نوشته شده توسط:  سلام کسی کتاب نظریه پوران خونده
لطفا در موردش نظر بدید
به نظر میرسه این کتاب در میان بقیه کتاب های تستی هم مشهورتر و هم قوی تره . البته این کتاب از نظر چیدمان محتوا خیلی جالبه اما برای کسایی که با درس آشنا هستن و نه برای مبتدی هایی خیلی ضعیف.
من خودم با بعضی قسمتاش خیلی حال کردم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: ayfer.a11 , saeed_nami , ریحان
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ ب.ظ
نکات طلایی نظریه زبانها
من کتاب نظریه انتشارات پوران پژوهشو نوشته بهزاد مقصودی-محمد کریم سهرابی دارم.دیگه کتاب از این مسخره‌تر وجود نداره.توش پر از غلط های تابلو هست.جوری که آدم واقعا خندش می گیره.
من سال پیش که واسه کنکور می خوندم هم این کتاب و هم کتاب نظریه نوشته آرمان مهر بخشو خوندم ولی خیلی خوب جواب نگرفتم.ولی امسال فقط کتاب لینز + تستای ۱۰ سال گذشته سراسری رو خوندم.به نظرم خیلی خیلی مفید‌تر بود.
نظریه یه درسی هست که هر نویسنده ای یه چیزی گفته و جوابای تستا رو هر کسی یه چیزی زده.بهترین منبع واسه نظریه کتاب لینز هست وبس.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Maryam-X , ayfer.a11 , iabidi , teacherpc
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  من کتاب نظریه انتشارات پوران پژوهشو نوشته بهزاد مقصودی-محمد کریم سهرابی دارم.دیگه کتاب از این مسخره‌تر وجود نداره.توش پر از غلط های تابلو هست.جوری که آدم واقعا خندش می گیره.
من سال پیش که واسه کنکور می خوندم هم این کتاب و هم کتاب نظریه نوشته آرمان مهر بخشو خوندم ولی خیلی خوب جواب نگرفتم.ولی امسال فقط کتاب لینز + تستای ۱۰ سال گذشته سراسری رو خوندم.به نظرم خیلی خیلی مفید‌تر بود.
نظریه یه درسی هست که هر نویسنده ای یه چیزی گفته و جوابای تستا رو هر کسی یه چیزی زده.بهترین منبع واسه نظریه کتاب لینز هست وبس.

تست فقط کتاب ارشد سپاهان فوق العده است ریز میکرو طبقه بندی شده

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh* , *farnaz* , Pegasus
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  تست فقط کتاب ارشد سپاهان فوق العده است ریز میکرو طبقه بندی شده
البته به نظرم این کتاب هم ایراد داره و سطح علمی خیلی بالاتری نسبت به بقیه کتابها نداره ،در مورد کتاب پوران همون طور که دوستان گفتن ایراد زیاد داره اما ارزش خوندن رو داره

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: ayfer.a11 , fatemeh85
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
کتاب خوبیه
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ
به نظر من مسخره ترین کتاب نه تست داره نه متنی که بشه ازش چیزی یاد گرفت
خیلی کتاب بهتر از اون پیدا میشه مثل سپاهان

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ
RE: نظریه زبانهای پوران پژوهش
راستشو بخواین این درسو تو دانشکاه خوب کار نکردیم خودم پارسال یه جورایی خودمو کشتم که بدون اینکه لینزو بخونم بتونم یاد بگیرم ولی الان می فهمم که چه اشتباهی کردم الانم به بچه ها پیشنهاد می کنم که اگه تو این درس تسلط خوبی ندارین حتما حتما لینزو بخونید تمریناشو حل کنید در کنارش تست های مدرسان شریف رو بزنید بعد همه تستای مقسمی و پورانو بزنید اخه این درس خیلی تست نداره اشتراک تستا زیاده هر کتابیم که می زدم برا حل تستاش یه منطقی رو توضیح داده بودن که بهتره خودتون با اون منطقا اشنا شید و هر کدوم که براتون راحت تره رو ادامه بدید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed_nami
ارسال: #۱۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ ب.ظ
کتاب پوران پژوهش نظریه شو من خیلی نمی پسندم.من توی کتاب نظریه زیاد شک داشتم.کتابهای زیادی هم خریدم.اما در انتها به این نتیجه رسیدم کتابی که بسیار کامل نکاتو گفته بود و عین این که متن کتابو میخوندی احساس میکردی که داری نکته های مهم تستهای نظریه رو میفهمی !
کتاب انتشارات جهش که ۵ فصل داره و متن کتاب بر پایه نکته های درس پیاده شده و اکثر نکته ها رو آورده و جالبه که بعضی از نکاتو هم با تحلیل توضیح داده.کتاب پارسه هم کتاب خوب و مفیدی هستش.که من ترکیبی از این ۲ کتاب رو خودم.
ارسال: #۱۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
برای نظریه حتما باید اول لینز به همراه تمریناش کامل خونده بشه بعد کتابای تست مثل پارسه و پوران و... خونده بشن.
کتاب پوران یکسری نکات داره که قابل توجه هستن اما خوب تو تستاش یکسری غلطهای تابلو هم هست. درکل خوندنش مفیده حداقل وقتی خودت اشتباهاشو پیدا میکنی می فهمی که اون قسمت کامل تو ذهنت جا افتاده Smile
کتاب پارسه هم خوبه ولی مقسمی افتضاحه افتضاحه Sad
ارسال: #۱۲
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط iabidi.)
من پکیج مدرسان شریف(چاپ چهارم ، مهندس محمد رضا نامی ) رو گرفتم و از کتاب نظریه زبانش اصلا راضی نبودم و همون چند صفحه اول رو که بار اول خیلی اذیتم کرد و زده شدم و بعدش بار دوم تلاش کردم و ۵ صفحه رفتم جلو و بازم ناراضی بودم و اصلا خوب طبقه بندی نشده و تشریح نکرده و یک سری چیزا اصلا براش مهم نبوده متاسفانه که رعایت کنه .
تا بعدش که دیگه بعد از یکسری تحقیق از اینجا و اونجا به این نتیجه رسیدم که پوران رو بگیرم و خیلی خیلی راضیم
راستی بگم قبلش pdf لینز و ترجمه شده فکر کنم صادقی هم از اینترنت داشتم و خوندم و خوب بود ولی تو گرامر بازم گیج بودم و اونجوری راضی نبودم
الان چاپ ۱۴ امشو گرفتم برای تابستان ۹۱ هست و ۲۳۴ صفحه داره و ۸۵۰۰ تومانه
با اینکه تا صفحه ۳۶ که الان دارم میخونم حدو ۱۰ تا ایراد ریز تایپی پیدا کردم که حتما در وقت مناسب به اطلاعشون می رسونم تا اصلاح کنندش
ولی برای من خیلی آموزنده و جالب بود و تشریح سوال ها و طبقه بندیش تا اینجا عالی بوده و نه تنها زده نشدم و علاقه مند تر هم شدم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۳
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط csharpisatechnology.)
ببینید شما باید ابتدا الفبا و مقدمات نظریه مثل علائمی که توی کتب مختلف بکار رفتن رو در درجه اول یاد بگیرد.
اگه مبتدیات رو یاد گرفتین بعدش می تونید کتب مختلف رو بخونید.
نظریه ی پوران عالیه.
یکم اسلاید های english حداقل توی همین درس بخونید خوبه.
بیشتر سوالات این درس مربوط به تشخیص زبان های منظم یا نامنظم و مستقل از متن و این حرفاست.
سوالات دشوار مال بحش شامسکی(چامسکی)+گریباخ + ماشین های تورینگ هست.
پیتر لینز که معروفه
سود کمپ هم بعضی جاها آدمو دچار تردید می کنه و سطحش سنگینه
==
سوالی از نظریه داشتید ازم بپرسید.البته مدیریت محترم استاد این درس هستن خودشون پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.Tongue
ارسال: #۱۴
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط teacherpc.)
سلام
کتاب پوران پاسخ برخی تست ها رو غلط حل کرده
من ویرایش قبلیش رو دارم و ویرایش جدیدش
جالبه دوباره همون اشتباهات رو تکرار کرده!
کسی در مورد مولفش اطلاعاتی داره؟
اصلن مدرکش چیه؟
------------------------------------------------------------
تستهای زیادی رو غلط حل کرده یعنی تستهای ساده هم باید اشتباه حل کنه؟؟!!!!
پوران با انتشار چنین کتابی ....
-----------------------------------------------
بنظرم غلط ترین کتاب کنکوری همینه که همه تست ها رو غلط حل کرده من که از پولی که واسه این کتاب دادم راضی نیستم
---------------------
کاش پولم رو دوبار هدر نداده بودم!

کتابی که پر غلطه مثل سم میمونه مهلک و کشنده است باعث میشه سر کنکور قاطی کنی اخه تستهای تابلو هم غلط حل کرده تو یه تست که دو تا گزینه صحیحه پوران گفته یکی صحیحه (اگه شما اینجوری سر کنکور ج بدی قطعن از نظریه نمره نمیاری)
من فکر میکنم شما با درسای دیگتون قبول شدی نه نظریه! ( که داشنگاه اصفهان قبول شدی!)
اقا مسعود هم تعجب میکنم این نظر رو دادند!

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: iabidi
ارسال: #۱۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ
منم غلط هایه زیاده در حل کتاب پوران رو که نوشته کریم سهرابی هست رو تایید میکنم (چاپ ۱۴ تابستان ۹۱) و مثلا گرفته بودم تا مکمل اشکالات کتاب مدرسان شریف که برطرف کنه و اولشم ازش همونطور که در پست بالا نوشتم راضی بودم ولی حسابی وقت سره هر ۲ تا تلف کردم و حسابی از علاقم کم کرد و منم روم کم نشد و ۴ تا کتاب دیگه هم گرفتم و همرو باز میکنم جلوم و حل هاشونو با هم مقایسه میکنم و همیشه این کتاب نگرشی نو از همه بهتر بوده .

البته کتاب با چاپ با کیفیت لینز برای انتشارات نص نسخه ۲۰۱۲ شو و کتاب حل تمرین شم گرفتم و خیلی ازشون راضی هستم
از این ۴ تا کتابی کنکوری که خریدم از این ۲ تا و مخصوصا نگرشی نو خیلی راضیم

۱/ نگرشی نو به نظریه زبان ها -دکتر فرهاد صفایی - انتشارات نو پردازان: جالبه که این کتاب اصلا اسمی از کنکور و تست نبرده ولی بین ۴ تا کتاب از همه کامل تر و بهتر تست ها رو توضیح داده و تشریح کرده و اصلا غلط نداره و از همه هم بیشتر تست داره
فقط ایرادش اینه که از ۸۰ تا سال ۸۹ داره
۲ . کتاب راهیان ارشد -ارسطو خلیل فر - چاپ ۹۱ هم خیلی خوبه و اونم هرچی من تویه مدرسان و پوران غلط دیدم تویه این ۲ تا درست جواب دادند ولی بازم تست هاش به مرتبی و کاملی نگرشی نو نبود تا جایی که من شد بخونمش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۹۳ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۴۲ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۴۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۲۱ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  نظریه اطلاعات و سیستم کدینگ hosein92 ۰ ۲,۰۰۲ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hosein92
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۴۷۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۶۴۶ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۳۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۵۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close