زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظریه زبانهای پوران پژوهش

ارسال: #۱۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ
RE: نظریه زبانهای پوران پژوهش
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ)negin_oscar نوشته شده توسط:  راستشو بخواین این درسو تو دانشکاه خوب کار نکردیم خودم پارسال یه جورایی خودمو کشتم که بدون اینکه لینزو بخونم بتونم یاد بگیرم ولی الان می فهمم که چه اشتباهی کردم الانم به بچه ها پیشنهاد می کنم که اگه تو این درس تسلط خوبی ندارین حتما حتما لینزو بخونید تمریناشو حل کنید در کنارش تست های مدرسان شریف رو بزنید بعد همه تستای مقسمی و پورانو بزنید اخه این درس خیلی تست نداره اشتراک تستا زیاده هر کتابیم که می زدم برا حل تستاش یه منطقی رو توضیح داده بودن که بهتره خودتون با اون منطقا اشنا شید و هر کدوم که براتون راحت تره رو ادامه بدید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ق.ظ، توسط teacherpc.)
در مورد کتاب نظریه من یه نکته بگم چون اکثرن مشکل دارید! و دوستان برامن خصوصی پیام میزارین شاید چون چندتا تاپیک نقد و بررسی داشتم فکرکردین من بهتر بتونم کمک کنم(پس من جواب سوال رو اینجا میدم که دیگه پ خ ندین)
۱-کتاب نظریه پوران مناسب نیست
۲-اقای ارسطو خلیلی تو همه درسی کتاب داره (مثل اقای مقسمی) فکر نمیکنم کتاب نظریه شون زیاد تخصصی نوشته باشن
ببینیند بعضی وقتا طرف مولفه ولی بعضی وقتا جمع اوری میکنه! پس نسبت به مولف کتاب حساس باشید!
۳-من نظریه ایتدای بحث جزوه ۱۰ فصلی هشتگرد(فکرکنم بود) خوندم(وِیژگی -ساده و قابل فهم)-بعدش کتاب نظریه (صراف ناصری) + راهنمای اون از انتشارت ناقوص گرفتم ولی موقعی که سراغ تمرینات رفتم دیدی خیلی بعضن قابل حل نیستن!
۴-ویس اقای کارگهی رو دانلود کردم با جزوشون نشستم خودنم (دوبار ویسش رو گوش کردم و همزمان ویس تمرینات رو که حل میکردن منم از راهنما و کتاب میخوندم و علامت میزردم )
روزای اول تو فصل اول مشکل داشتم روزی که نظریه تموم شد چیزی تو تستا برام مبهم نبود واقعن خودند لینز واجبه به همراه تمریناتش
کتاب تستی هم چون اینجا زیاد بحثش شد فکر میکنم کتاب پارسه بهترینشون باشه
در کل نظریه درس تمرینی هست و با حفظ کردن نمیشه از پسش برومد
واسه تمرین بیشتر میتونید از کتاب سیپسر استفاده کنید (من که خودم نرسیدم)
منبع ساده تر واسه تمرینتون سوالات ادوار گذشته پیام نور
سه فصل اخر لینز راهنما نداره بعضی وقتا ازش سوال میاد من که همه لینز رو خوندم
اگه بتونید از زیان اصلی لینز استفاده کنین بهتره
در مورد منابع درسی و دانلودشون از طریق مانشت درخواست کنین (راستش من امکانش برام مقدور نیست)
اینجا جاش نبود ولی چون بحث شده بود
چون هر سری مجبور میشدم ج پ خصوصی رو کامل بدم گفتم شاید اینجا بنویسمش دیگه حرفی باقی نمونه
یادش بخیر روزی که اولین فصل کتاب بودم و میومدم تو مانشت اشکالاتمو میپرسیدم و روزای اخر که میومدم اشکالات ج میدادم هیچ هدفی دست نیافتنی نیست
مدیر نظریه اقای جویباری من همینجا ازشون تشکر میکنم خیلی سطحشون بالاست و با تواضع تمام تمام تاپیکها رو جواب میدن پس از هیچ سوالی نگذرید

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed_nami , tesna , anika
ارسال: #۱۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ
سلام
من امسال کتاب نظریه پوران سهرابی را خوندم و خیلی پشیمون شدم
خیلی اشتباه داره متاسفانه وقتی شروع به تست زدن کردم دیدم همش تستا را اشتباه میزنم نمیدونستم مشکل از منه یا کتاب بعد ک حواب تستا را با جواب تستای سنجش و مدرسان دیدم فهمیدم هم توضیحاتش غلطه و هم جواباش
بهتره وقتتونا تلف نکنید روی این کتاب
ارسال: #۱۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
متاسفانه کتاب تست خوبی برای این درس نیست و بهتره که تمرینای لینز رو بخونید فقط Wink

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
ارسال: #۲۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)shahramghoraba نوشته شده توسط:  سلام کسی کتاب نظریه پوران خونده
لطفا در موردش نظر بدید

منم خوندم اشتباه چاپی زیاد داره
ولی شاید تو چاپ جدیدش اصلاح کرده باشن ، از چاپ جدید خبری ندارم.
واسه نظریه لینز از همه بهتره

Sent from my iPad using Tapatalk
ارسال: #۲۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ق.ظ
اشتباهاتش چاپی نیست بلکه روند حل غلطه
و راه حل مساله رو غلط رفته
مثلن زبان مسقل از متنه ولی اثبات کرده که منظمه و از اینجور
جالبه تستهای پاسخ سازمان سنجش رو هم سهرابی نخونده و همینجوری از خودش جواب داده
چاپ جدید کتاب کلن ترتیب فصولش عوض شد ولی عملن تغیری در حل مشاهده نشد و میشه بالای ۲۰ سوال مهم کنکوری که غلط حل شده رو توش پیدا کرد
غلطهاش واسه ادم مبندی مشخص نیست ولی وقتی از چند منبع خوندی و داری جمع بندی میکنی به تناقضاتش پی میبری
فکر کنم مولف این کتاب از اون دانشجوها شب کنکوری بوده و درک نظریه نداشته و با پارتی و اینا کتاب رو بهش دادن بنویسه

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
ارسال: #۲۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  راهنمای اون از انتشارت ناقوص گرفتم ولی موقعی که سراغ تمرینات رفتم دیدی خیلی بعضن قابل حل نیستن!
با این تمرینات آخر چکار کردید ؟ حل کردید ؟ یا از خیرش گذشتید ؟

منظورم اینه که شما کتاب لینز رو خوندید ، تک تک تمریناتش رو هم حل کردید ؟ چون بعضی سوالاتش حتی توی حل المسائلش هم معلوم نیست چکار کرده! Undecided

یا فقط تمریناتی رو که آقای کارگهی گفتن حل کردید ؟

ممنون

[تصویر:  72295929875499609308.jpg]
ارسال: #۲۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط farhud.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  مثلن زبان مسقل از متنه ولی اثبات کرده که منظمه و از اینجور
این که اشتباه نیست. من کتاب آقای سهرابی رو ندیدم ولی خب زبانی که منظم باشه مستقل از متن هم هست. یعنی تو تستها اگه دیدیم زبانی رو میشه اثبات کرد منظم هست و پرسیدن آیا این زبان مستقل از متنه یا نه میشه از این روش استفاده کرد.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال: #۲۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ
سلام دوستان
کسی کتاب جدید نظریه زبانها و ماشینها پوران پژوهش نوشته مجتبی پورمحقق رو خونده؟
این کتاب امسال منتشر شده و چاپ اول هست، نظرتون درمورد این کتاب چیه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۶۰۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۵۴ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۴۸ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۴۱ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۶۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  نظریه اطلاعات و سیستم کدینگ hosein92 ۰ ۲,۰۰۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hosein92
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۴۹۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۶۷۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۵۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۵۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close