زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر دو نفر لبه پرتگاهی باشند کدومشون رو نجات میدی؟

ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ
Information اگر دو نفر لبه پرتگاهی باشند کدومشون رو نجات میدی؟
نظر خودتون رو بگید اگه یه خورده توضیح هم بدید که عالیه...

۱-اونی که خیلی دوسش داری
۲-اونی که خیلی دوست داره

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: اگر دو نفر لبه پرتگاهی باشند کدومشون رو نجات میدی؟
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  نظر خودتون رو بگید اگه یه خورده توضیح هم بدید که عالیه...

۱-اونی که خیلی دوسش داری
۲-اونی که خیلی دوست داره

از اون سوالاتی هست که آدمو بدجور سر دو راهی قرار میده Huh

فکر کنم من اونویی رو نجات میدم که دوستم داره!! شاید علتش هم از روی ترحم در عین حال معصومیت باشه!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  نظر خودتون رو بگید اگه یه خورده توضیح هم بدید که عالیه...

۱-اونی که خیلی دوسش داری
۲-اونی که خیلی دوست داره
سوال شماخیلی آدم را به فکرفرومیبره باید توی اون موقعیت بودتاتصمیم گرفت.اما من اگه باشم سعی میکنم هردورانجات بدم واگه فرصت فقط برای نجات یک نفرباشه مطمئن هستم شخصی که دوستش دارم را نجات میدم چون از دست دادنش برام خیلی سخته ومعمولا توچنین شرایطی نمیتونم تصمیم دیگه ای بگیرم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , fateme66
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ ب.ظ
من میگم کاش جفتشون رو با هم پرت میکردین پایین تا زیاد توی ۲ راهی نمونین Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , SaMiRa.e , MarkLand , nomad:D , maryami , Mansoureh , mamat , zzsnowdrop , Msccom , eris229
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من میگم کاش جفتشون رو با هم پرت میکردین پایین تا زیاد توی ۲ راهی نمونین Big Grin
اتفاقا فکر خوبیه Big Grin چون آدم بعدش درموردهیچ کدوم عذاب وجدان نداره . Tongue
ولی آخرش اگه بخوام انتخاب کنم اونی که دوستم داره نجات میدم .
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط sajad2020.)
خیلی سخته! خیلی خیلی سخته! نمیدونم ولی فکر کنم اونی که دوستم داره به خاطر...........................................!!!!!!!!!!!!!!!
یا شایدم خودمو پرت کنم همراه اون ۲نفر!Big GrinBig GrinBig Grin

پیروزی ازان کسی است که بیش از دیگران پشتکار دارد.((ناپلئون))
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط MarkLand.)
اره سوال سوال سختی هست...اما بچه ها فقط به پرتگاه صرف فکر نکنید...ممکنه یه طورای دیگه تو زندگی ما رخ بده و ما این تصمیم رو بگیریم حالا با هر گزینه ای و شاید چون پرتگاه رو ندیدیم متوجه سختی تصمیمون نشدیم....

این نظرات هم میتونه به بقیه کمک کنه نظرات بالا هم دلایل جالبی داشت،دلایل قبول کردن گزینه ها:

-اونی که خیلی دوست داره
نظر من اینه که باید اونی که دوست داره رو نجات بدی چرا که شما دست خودته که بتونی کسی رو دوس داشته باشی یا نه
وامکان این هست که بتونی دیدگاه و نظرتو عوض کنی ولی کسی رو نمیتونی مجبور کنی که دوست داشته باشه یعنی در این حالت که اونی که دوست داره رو نجات بدی منظور اینه که ۵۰ درصد دوم راه رو رفتی

-اونی که خیلی دوسش داری
لحظه ای که کسی رو که دوست داری لب یه پرتگاه میبینی نمیتونی کس دیگه رو ببینی که نجاتش بدی...
اصولا ما آدما عادتمونه کسایی که دوسمون دارن رو نمی بینیم،حالا تو اون موقعیت خاص که دیگه کلا نه می بینیم نه می شنویم!

بازم باید دید نظرات بقیه چی هست؟

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Sunshine Off , mamat , Mahla Mehr
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ
یه لگد به این و یه لگد به اون خودم از فکر و خیال راحت میکنم .
بعد با فکر باز میشینم واسه کنکور می خونم.

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  اونی که خیلی دوستت داره وقتی بدونه تو اون یکی رو خیلی دوست داری،به خاطر علاقش به تو خودش داوطلبانه خودش رو میندازه پایین تا تو حتی مجبور به انتخاب هم نشی و به کسی که دوستش داری برسی
(کلا یه کم فیلم هندیه سوالBig Grin)

Big GrinBig GrinBig Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۰
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اره سوال سوال سختی هست...اما بچه ها فقط به پرتگاه صرف فکر نکنید...ممکنه یه طورای دیگه تو زندگی ما رخ بده و ما این تصمیم رو بگیریم حالا با هر گزینه ای و شاید چون پرتگاه رو ندیدیم متوجه سختی تصمیمون نشدیم....

این نظرات هم میتونه به بقیه کمک کنه نظرات بالا هم دلایل جالبی داشت،دلایل قبول کردن گزینه ها:

-اونی که خیلی دوست داره
نظر من اینه که باید اونی که دوست داره رو نجات بدی چرا که شما دست خودته که بتونی کسی رو دوس داشته باشی یا نه
وامکان این هست که بتونی دیدگاه و نظرتو عوض کنی ولی کسی رو نمیتونی مجبور کنی که دوست داشته باشه یعنی در این حالت که اونی که دوست داره رو نجات بدی منظور اینه که ۵۰ درصد دوم راه رو رفتی

-اونی که خیلی دوسش داری
لحظه ای که کسی رو که دوست داری لب یه پرتگاه میبینی نمیتونی کس دیگه رو ببینی که نجاتش بدی...
اصولا ما آدما عادتمونه کسایی که دوسمون دارن رو نمی بینیم،حالا تو اون موقعیت خاص که دیگه کلا نه می بینیم نه می شنویم!

بازم باید دید نظرات بقیه چی هست؟
دقیقا همین طوریه که میگید.امامن بازم سعی میکنم اونی را که خیلی دوست دارم نجات بدم تا با این کارم احساس زنده بودن بکنم.البته فکر بهترش هم اینه که بزاری هردوتا داوطلبانه پرت بشن پایین هم خودم راحت میشم هم اون دوتاBig Grin

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
ارسال: #۱۱
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  دقیقا همین طوریه که میگید.امامن بازم سعی میکنم اونی را که خیلی دوست دارم نجات بدم تا با این کارم احساس زنده بودن بکنم.البته فکر بهترش هم اینه که بزاری هردوتا داوطلبانه پرت بشن پایین هم خودم راحت میشم هم اون دوتاBig Grin

این حرف شما خیلی جالب بود:Smile "......تا با این کارم احساس زنده بودن بکنم"
عجب پتانسیلی برای پرت کردن هر دو دیده میشه!Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۱۲
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
خیلی آسونه!اونی که دوسش داری!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۱۳
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ)sajad2020 نوشته شده توسط:  خیلی سخته! خیلی خیلی سخته! نمیدونم ولی فکر کنم اونی که دوستم داره به خاطر...........................................!!!!!!!!!!!!!!!
یا شایدم خودمو پرت کنم همراه اون ۲نفر!Big GrinBig GrinBig Grin

موافقم. تا به زمین برسیم سه تایی باهم میخندیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , fatima1537 , eris229 , shobair87
ارسال: #۱۴
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  خیلی آسونه!اونی که دوسش داری!

واقعا اسونه؟Huh بیشتر توضیح نمی دید؟

think positive
ارسال: #۱۵
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  خیلی آسونه!اونی که دوسش داری!

واقعا اسونه؟Huh بیشتر توضیح نمی دید؟

بله آسونه!اصلا چرا بخوای کسی که دوست داره رو نجات بدی؟
کلا چند حالت ممکنه!
یکی اینکه اونی که دوست داره همونی باشه که دوسش داری---->در نتیجه خوب اون دونفر در واقع یه نفرن و نیلز به انتخاب نیستBig Grin
حالت دوم خوشت می اد ازش اما دوسش نداری!خوب پس می ری سراغ اونی که بیشتر دوسش داری!
اگرم که هیچ احساسی نداشته باشی باز اونی که دوست داری و انتخاب می کنی چون دوسش داری...!
و اگرم بدت بیاد ازش که خودت هولش می دی پایین دیگه!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  مانشت رو نجات بدید لطفا Tekk ۸۷ ۴۹,۴۲۹ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۵۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۴,۰۴۲ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  اگر تا پایان ترم ششم دفاع نکنم چی میشه؟ sazesh ۱۱ ۷,۳۶۹ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  نفر/معدل اول شدن تاثیر خاصی داره؟ skytower_19 ۳ ۱۱,۵۷۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟ hajar2261 ۱۳۹ ۹۰,۱۶۴ ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
  برای درس معماری کامپیوتر پیشرفته چه کتاب تستی رو ترجیح میدین؟ maryam91 ۱ ۲,۲۴۴ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa72
  برای درس VLSI پیشرفته چه کتاب تستی رو ترجیح میدین؟ maryam91 ۰ ۲,۱۸۲ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam91
  اگر دو ستون مشترک داشتیم چگونه پیوند طبیعی انجام دهیم؟ Hopegod ۵ ۳,۹۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close