زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر دو نفر لبه پرتگاهی باشند کدومشون رو نجات میدی؟

ارسال: #۱۶
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
RE: اگر دو نفر لبه پرتگاهی باشند کدومشون رو نجات میدی؟
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بله آسونه!اصلا چرا بخوای کسی که دوست داره رو نجات بدی؟
کلا چند حالت ممکنه!
یکی اینکه اونی که دوست داره همونی باشه که دوسش داری---->در نتیجه خوب اون دونفر در واقع یه نفرن و نیلز به انتخاب نیستBig Grin
حالت دوم خوشت می اد ازش اما دوسش نداری!خوب پس می ری سراغ اونی که بیشتر دوسش داری!
اگرم که هیچ احساسی نداشته باشی باز اونی که دوست داری و انتخاب می کنی چون دوسش داری...!
و اگرم بدت بیاد ازش که خودت هولش می دی پایین دیگه!Big Grin
کلا شما با اونی که دوسش دارید موافقیدSmile....
میگم پتانسیل هل دادن بالاست حالا بگید نه!Big Grin

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط robot2050.)
والا از موقعی که قراره شعب غیر مجاز علوم تحقیقات برداشته بشه و بعد همشون بشه پردیسو بعد ما هم بشیم اسباب بازی و..............احتمالن من کسی رو نجات نمیدم.خودم میرم لبه ی پرتگاه تا جای یکی از اون دو نفر پرت بشم.اینجوری لا اقل تکلیفم معلومه.میدونم که میمیرم.Angry
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۱۸
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
من اسفناج می خورم و هر دو رو نجات میدم Smile Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Forward
ارسال: #۱۹
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بله آسونه!اصلا چرا بخوای کسی که دوست داره رو نجات بدی؟
کلا چند حالت ممکنه!
یکی اینکه اونی که دوست داره همونی باشه که دوسش داری---->در نتیجه خوب اون دونفر در واقع یه نفرن و نیلز به انتخاب نیستBig Grin
حالت دوم خوشت می اد ازش اما دوسش نداری!خوب پس می ری سراغ اونی که بیشتر دوسش داری!
اگرم که هیچ احساسی نداشته باشی باز اونی که دوست داری و انتخاب می کنی چون دوسش داری...!
و اگرم بدت بیاد ازش که خودت هولش می دی پایین دیگه!Big Grin
کلا شما با اونی که دوسش دارید موافقیدSmile....
میگم پتانسیل هل دادن بالاست حالا بگید نه!Big Grin
مطمئن باشید همه طرفدارشن!چون ادم خودشو از همه بیشتر دوست داره!اونی کسی و که دوست داره هم برای خودش می خواد!در نتیجه به خاطر خودش کسی که دوست داره رو نجات می ده!شایدم براش درد ناک تره که کسی که دوست داره بمیره تا یکی که دوسش داره!

(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  والا از موقعی که قراره شعب غیر مجاز علوم تحقیقات برداشته بشه و بعد همشون بشه پردیسو بعد ما هم بشیم اسباب بازی و..............احتمالن من کسی رو نجات نمیدم.خودم میرم لبه ی پرتگاه تا جای یکی از اون دو نفر پرت بشم.اینجوری لا اقل تکلیفم معلومه.میدونم که میمیرم.Angry

نه نرید لب پرتگاه چون ممکنه اونی که دوستون داره یا اونی که دوسش دارید بیاد نجاتتون بده!یه راه دیگه پیدا کنیدBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۲۰
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
%۹۰ کسایی که میگن این رو نجات میدادیم یا اون یکی رو نجات میدادیم , چه در پرتگاه واقعی و چه در پرتگاه زندگی فقط جون خودشونو نجات میدن.
از حرف تا عمل فرسنگها راهه.

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , robot2050
ارسال: #۲۱
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)babakk نوشته شده توسط:  %90 کسایی که میگن این رو نجات میدادیم یا اون یکی رو نجات میدادیم , چه در پرتگاه واقعی و چه در پرتگاه زندگی فقط جون خودشونو نجات میدن.
از حرف تا عمل فرسنگها راهه.
قابل تامل بود....

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: babakk
ارسال: #۲۲
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط esi.)
گذشته از فاکتور های مختلف و دلایل گوناگون و شرایط مختلف .
اگه بتونم هر دوشو
اما اگه انتخاب یکی باشه
بدون هیچ شکی اونی که دوسش دارم

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Msccom
ارسال: #۲۳
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  ..
بدون هیچ شکی اونی که دوسش دارم
دلیلش رو هم میگی؟

think positive
ارسال: #۲۴
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ب.ظ
من که تا بیام تصمیم بگیرم که کدومو نجات بدم کدوم بمونه !فک کنم دوتاشونم پرت بشن پرتگاه
تصمیم خیلی سختیه آخه به نظر من خوشبخت موقعی هستی که دوستت داشته باشن ولی اگه بخوای کسی رو دوست داشته باشی و ندونی که اونم دوستت داره یا نه ؟عذاب آوره ........
اصلا نمیدونم چی میشه ..........با این سوالتون آدمو تو پرتگاه میذارین........

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
ارسال: #۲۵
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
بستگی داره که این دوست داشتم جنسش چی باشه یعنی چه رابطه ای هست؟
مثلا جنس مادر وپدر به فرزند دو سویه است ایا فرزند یا مادر وپدر در حالت نرمالی سراغ دارید که دو سویه هم دیگر رو دوست نداشته باشند یعنی در یک ان یک نفر رو هم داستش داری وهم ایشان شما را دوست دارند در این حالت که معلومه .

در حالتی که جنس مخالف مطرح هست بستگی به این دارد که کسی که می خواهی نجات دهی زن است یا مرد.

اگر مرد باشد باید کسی را نجات دهد که دوستش دارد چون مردها وقتی کسی را که دوست دارند از دست دادند به هیچ عنوان نمی توانند کسی را در قلبشان جایگزین او کنند چون ذات مرد برعکس ظاهرش که همه فکر می کنند معمولا تنوع طلب است اما به نظر من وبر اساس تجربه ام اگر عشق واقعی باشد به هیچ عنوان نمی تواند عشق اولش را ک به وصال نرسیده را فراموش کند حتی تا اخر عمر .اما زنها به مرور وبا یک همسر خوب راحتر با موضوع کنار می ایند ومی پذیرند البته اسان نیست اما غیر ممکن هم نیست ودرصد در زنان بیشتر است.

اگر زن باشد باید کسی رانجات دهد که زن را دوست دارد .با همان توجیحات قبلی.

اگر هر دو هم جنس باشند هم به نظر من باید کسی را نجات دهی که دوستش داری چون یک دوست خوب به این اسانی ها جایگزین ندارد .همان طور هم که معروف است باید باکسی دوست شوی که از تو بالاتر باشد وبه تو چیزی بیاموزد پس قابل دوست داشتن واحترام است .

اما بیچاره کسی که تو را دوست دارد .در کل به نظر من کمال هر نوع دوست داشتنی موقعی هست که دو سویه باشد وبدا به حال وقتی که دوست داشتن یک سویه باشد .که همش ضرر و ازار واذیت است.اما در دو جنس مخالف باز هم همان نظر همیشگی ام را دارم که مرد عاشق شود وزن را عاشقتر کند این است رمز موفقیت که با ذات مرد وزن می خواند هر چیز دیگری باطل ومحکوم به شکست است چون با ذات ادمها نمیسازد

بدترین حالت به نظر من وقتی هست که مجبور بشی بین کسی که دوستش داری واو هم تو رو دوست داره (خاصه پدر ومادر ) از یک سو واز سوی دیگه کسی که قراره باهاش در راهی همراه باشی (دوست یا همسر اینده) یکی را انتخاب کنید این بدترین دوراهی زندگی هر جوانی هست .نمیشود گفت همیشه تو راست می گویی ویا همیشه پدر ومادر راست می گویند وهمه چیز با گذشت زمان مشخص میشود ولی لحظه انتخاب یکی از سختترین لحظه های زندگی هست .

وای چقدر نوشتم ببخشیدBig GrinBig GrinBlushBlush

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۲۶
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  به نظر من خوشبخت موقعی هستی که دوستت داشته باشن ولی اگه بخوای کسی رو دوست داشته باشی و ندونی که اونم دوستت داره یا نه ؟عذاب آوره ........

جمله جالبی بود.....

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ...........
اگر مرد باشد باید کسی را نجات دهد که دوستش دارد چون مردها وقتی کسی را که دوست دارند از دست دادند به هیچ عنوان نمی توانند کسی را در قلبشان جایگزین او کنند چون ذات مرد برعکس ظاهرش که همه فکر می کنند معمولا تنوع طلب است اما به نظر من وبر اساس تجربه ام اگر عشق واقعی باشد به هیچ عنوان نمی تواند عشق اولش را ک به وصال نرسیده را فراموش کند حتی تا اخر عمر .اما زنها به مرور وبا یک همسر خوب راحتر با موضوع کنار می ایند ومی پذیرند البته اسان نیست اما غیر ممکن هم نیست ودرصد در زنان بیشتر است.
تحلیل کاملی بود و واقعا اموزش درش هست...ممنون

think positive
ارسال: #۲۷
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ...........
مخالفم!
کسی و که ادم دوسش داره!واقعا و از ته دل هیچ وقت از یاد برده نمی شه!هیچ وقت!چه زن و چه مرد!
اگر کسی تو قلبت باشه واقعا هیچ وقت با هیچ کس دیگه نبودش تسلا پیدا نمی کنه!شاید کسی و از عمق وجود دوست نداشتید که این و می گید!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۲۸
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ
در شرایط برابر بدون شک اولی.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
ارسال: #۲۹
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  در شرایط برابر بدون شک اولی.
میشه دلیلش رو هم بگید....

think positive
ارسال: #۳۰
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  در شرایط برابر بدون شک اولی.
میشه دلیلش رو هم بگید....

کلا تو کار دلیل پرسیدنیدها!Big GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  مانشت رو نجات بدید لطفا Tekk ۸۷ ۴۹,۴۲۹ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۵۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۴,۰۴۷ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  اگر تا پایان ترم ششم دفاع نکنم چی میشه؟ sazesh ۱۱ ۷,۳۶۹ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  نفر/معدل اول شدن تاثیر خاصی داره؟ skytower_19 ۳ ۱۱,۵۷۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟ hajar2261 ۱۳۹ ۹۰,۱۷۰ ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
  برای درس معماری کامپیوتر پیشرفته چه کتاب تستی رو ترجیح میدین؟ maryam91 ۱ ۲,۲۴۴ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa72
  برای درس VLSI پیشرفته چه کتاب تستی رو ترجیح میدین؟ maryam91 ۰ ۲,۱۸۳ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam91
  اگر دو ستون مشترک داشتیم چگونه پیوند طبیعی انجام دهیم؟ Hopegod ۵ ۳,۹۶۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close