زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر دو نفر لبه پرتگاهی باشند کدومشون رو نجات میدی؟

ارسال: #۴۶
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط MarkLand.)
RE: اگر دو نفر لبه پرتگاهی باشند کدومشون رو نجات میدی؟
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  ببخشیدمن یه نظر دیگه بدم اینکه اگه اونی که قراره پرت بشه خانواده ام باشه ( البته خدا نکنه ) که دوست داشتن کاملا دوطرفه است پس فرقی نمیکنه کدوم گزینه باشه ولی اگه غیر ازاینهاباشه که همون بهتر پرت شه چون دوست داشتن یه طرفه اصلا به درد نمیخوره Big GrinTongue
باز این پتانسیل هل دادن و هر دو پرت شدن به شدت دیده میشهBig Grin.....

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  من اولی رو انتخاب میکنم،چون کنار اومدن با نبود شخص اول برام خیلی سختتره.
بله دیدگاه بعضی از دوستان هم همینهSmile...

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۴۷
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط e4me.)
اگه تو این موقعیت قرار بگیرم دوست دارم اونیو که دوستم داره نجات بدم Heart
بعد بخاطر اونی که دوستش دارم و نتونستم نجاتش بدم خودمو پرت کنم پایینCool
اما از اونجایی که فقط بحث دوست داشتن مطرحه خوب معلومه که هیچ کدومو نباید نجات داد چون ما سه تا که با هم محرم نیستیم که بخواییم مثلا دست یکیو بگیریم و نجاتش بدیم و بعد تو چشمای همدیگه نگاه کنیم و ....(حراست دانشگاه میادا)BlushBlush
بخاطر همین من سعی میکنم برای هر دو شون دعای خیر کنم...RolleyesRolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87 , MarkLand , IT89
ارسال: #۴۸
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  نظر خودتون رو بگید اگه یه خورده توضیح هم بدید که عالیه...

۱-اونی که خیلی دوسش داری
۲-اونی که خیلی دوست داره
بنظرم صورت سوال شفاف نی! چون این دوتا لب پرتگاه چکار میکنن؟میخان خودشون رو بندازن پایین؟در معرض سقوط ان؟ شاید دارن منظره رو تماشا می کنن!!Big Grinاما اگر منظور احتمال سقوط باشه خیلی دوس داشتم اگر میشد هر دو رو نجات بدم! و خودم برم!Angel ضمن اینکه نفر اول رو ترجیح میدادم! نکته بعد اینکه دوست داشتن درجه داره و بعضی هم لایق درجه ای از دوست داشتن هستن!بعضی ها با لگد محکم می زنن به دوست داشتنت!ای کاش اونی که دوسش دارم و نجاتش میدم لایقش باشه!!Wink

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۹
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ب.ظ
چه سوال سختی دو ساعته دارم فکر میکنم اما هنوز براش جواب ندارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , IT89
ارسال: #۵۰
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  ..
بدون هیچ شکی اونی که دوسش دارم
دلیلش رو هم میگی؟

دلیلم دوست داشتنه
کاملا منطقیه و به تنهایی کفایت می کنه Smile

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Sunshine Off , fateme66
ارسال: #۵۱
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ)mamani نوشته شده توسط:  چه سوال سختی دو ساعته دارم فکر میکنم اما هنوز براش جواب ندارم
بله خوب سخته و جواب هر کس یه طورایی نشون دهنده نکاتی از شخصیت هر فرد هستIdea..... جوابهایی که دوستان دادند زیبا و بعضا قابل تامل بودExclamation......
حالا شاید با یه سوال اسون تر Big Grinدر همین زمینه بتونیم باز هم از نظرات بقیه بهره مند بشیمSmile.....

think positive
ارسال: #۵۲
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط cormen.)
نجات؟
کی میتونه بگه اونایی که از پرتگاه سقوط میکنن نجات پیدا نمیکنند؟
اون کسی که دوستت داره از دست تو میخواد خودشو نجات بده پس میشه بدون هیچ تلاشی اونو نجات داد یعنی بزاری خودش رو پرت کنه
میمونه اونی که دوستش داری :
خب مگه مریضی یه آدم روانی که وایساده لب پرتگاه و قصد خود کشی داره رو دوست داشته باشی؟
من باشم یکی دوتا چک محکم به خودم میزنم تا از خواب بیدارشم و برم پی بدبختیام
همش شوخی بودااااااااBig Grin

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
ارسال: #۵۳
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
من اگه بودم ، یکم فکر میکردم ، بعد قاطی میکردم و خودمو مینداختم پایین !!!ExclamationExclamationExclamationExclamationBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

شوخی میکنم،آهان فهمیدم به اونی که دوسم داره میگم اگه منو دوس داری و نمیخوای خودمو پرت کنم پایین ،اون یکیو نجات بده ، بعد همه با خوبی و خوشی میریم خونه هامون!!!!!!Big GrinBig GrinUndecidedUndecidedUndecidedCoolCoolBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۵۴
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
معمولا دوست داشتن یه حس دو طرفست....اونیکه دوست داره خوب دوسش داری....ولی اگه اینجوری نبود...و نمیشد هر دو رو نجات داد...خوب اگه دوست داشتن از روی اگاهی باشه ....اونیکه دوسش داری ارجحتر میشه...
ارسال: #۵۵
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ
امروز با همچنین دوست داشتن یه طرفه ای روبرو شدم پایانش خیلی ناراحت کننده بودSad
پسر این ماجرا دختری رو از بستگانشون سالها دوست می داشته و چندین بار خواستگاری رفته بود هر بار جواب رد شنیده بود، اما نتونسته بود از دوست داشتنش بگذره،در عوضش اون دختر هم به پسر دیگه ای علاقه داشته و هفته پیش ازدواج کرده ..
حالا این پسر تصمیم به ترک کشور و رفتن کرده ،خانوادش هم بر خلاف میلشون راضی شدن به رفتنش و البته خیلی هم ناراحت بودن(مخصوصا مادرش) SadSad

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , SarahArshad
ارسال: #۵۶
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط:  امروز با همچنین دوست داشتن یه طرفه ای روبرو شدم پایانش خیلی ناراحت کننده بودSad
پسر این ماجرا دختری رو از بستگانشون سالها دوست می داشته و چندین بار خواستگاری رفته بود هر بار جواب رد شنیده بود، اما نتونسته بود از دوست داشتنش بگذره،در عوضش اون دختر هم به پسر دیگه ای علاقه داشته و هفته پیش ازدواج کرده ..
حالا این پسر تصمیم به ترک کشور و رفتن کرده ،خانوادش هم بر خلاف میلشون راضی شدن به رفتنش و البته خیلی هم ناراحت بودن(مخصوصا مادرش) SadSad
خیلی دوست داشتم که این اتفاق بیافته و یک نمونه واقعی که هر کدوممون تو زندگی ممکنه باهاش مواجه بشیم رو بشنویم.....
اینجا پتانسیل خیلی خوبی داره که بچه ها از نظرات هم دیگه اگاه بشوند.....واقعا بعضی از نظرات و دیدگاه عالی هست و باعث تاثیر گذاری مثبت روی بقیه میشه.... متاسفانه انرژی زیادی از بچه ها در بخش سرگرمی به موضوعات غیر مفید اختصاص پیدا می کنه.....
من دوست داشتم یک راه جدید رو باز کنیم و از این خرد جمعی استفاده کنیم.... اما خوب با اتفاقاتی که افتاد و توصیه دوستان تصمیم گرفتم چیزی نگم.... چون واقعا اگر اتفاقی بیافته خیلی انرژی می بره و این اصلا خوب نیست.....

think positive
ارسال: #۵۷
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ)mamani نوشته شده توسط:  چه سوال سختی دو ساعته دارم فکر میکنم اما هنوز براش جواب ندارم
بله خوب سخته و جواب هر کس یه طورایی نشون دهنده نکاتی از شخصیت هر فرد هستIdea..... جوابهایی که دوستان دادند زیبا و بعضا قابل تامل بودExclamation......
حالا شاید با یه سوال اسون تر Big Grinدر همین زمینه بتونیم باز هم از نظرات بقیه بهره مند بشیمSmile.....

این طوری که شما دارید با صبر و حوصله نظر سنجی می کنید بنده خدا ها دو تاشون افتادن پایین!فعلا دست به نقد یکیشون و نجات بدید بعد رو این بحث می کنیم که کارتون درست بوده یا نه!Big GrinBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , Sunshine Off
ارسال: #۵۸
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ب.ظ
اقا یکی زنگ بزنه اتش نشانی بیاد با جون مردم بازی نکنید
الو ۱۲۵ دونفر در معرض خطرن ادرس پرتگاه لی لو لی لو
هر۲نجات یافتن امشب تو ۲۰:۳۰ هم نشون میدن
ارسال: #۵۹
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ
اونی که دوسش دارم!
ارسال: #۶۰
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ
اگه اونی رو که دوستش دارم رو نگه دارم ، خب شاید اون هیچ وقت منو دوست نداشته باشه ، شایدم یکی دیگه زیر سرش باشه...... من ترجیح میدم اونی که دوستم داره رو نگه دارمHeartBig Grin

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  مانشت رو نجات بدید لطفا Tekk ۸۷ ۴۹,۴۳۱ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۵۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۴,۰۵۴ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  اگر تا پایان ترم ششم دفاع نکنم چی میشه؟ sazesh ۱۱ ۷,۳۶۹ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  نفر/معدل اول شدن تاثیر خاصی داره؟ skytower_19 ۳ ۱۱,۵۷۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟ hajar2261 ۱۳۹ ۹۰,۱۷۵ ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
  برای درس معماری کامپیوتر پیشرفته چه کتاب تستی رو ترجیح میدین؟ maryam91 ۱ ۲,۲۴۴ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa72
  برای درس VLSI پیشرفته چه کتاب تستی رو ترجیح میدین؟ maryam91 ۰ ۲,۱۸۳ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam91
  اگر دو ستون مشترک داشتیم چگونه پیوند طبیعی انجام دهیم؟ Hopegod ۵ ۳,۹۶۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close