زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در قوری

ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
در قوری
سلام
این ماجرا امروز اتفاق افتاد Cool

ترم پیش یکی از هم اتاقی هام در قوری یکی دیگه از هم اتاقی ها از دستش افتاد و شکست، الان چون ترم داشت تموم میشد قوری رو برد تا واسش در پیدا کنه فکر کنم حسابی گشته بود تا تونسته بود یه در که به سایز قوری بخوره پیدا کنه. تازه رسیده بود خوابگاه که چون خسته بود رفت که چایی دم کنه که دیدیم صدای شکستن اومد، همه زدیم زیر خنده ، چند ساعت گشته بود تا در قوری پیدا کنه و هنوز به خوابگاه نرسیده دوباره در قوری افتاد و شکست Big GrinBig GrinBig Grin

این خاطره هم مربوط به دوران لیسانسه :

یکی از بچه های خوابگاه میخواست برنجی که قبلا دم کرده بود رو گرم کنه واسه ناهار بخوره ، خواسته بود یکمی ته قابلمه آب بریزه و چون فکر میکرد توی کتری آب هست خالی کرده بود توی قابلمه، ولی نمیدونست که یک آدم تنبل توی کتری چای خشک دم کرده بوده !! برنج و تفاله و چای .... چه شود !!!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Mansoureh , **sara** , انرژی مثبت , alirrrrrr , rasoul67 , good-wishes , Hera , RASPINA , Zahra.70
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ ب.ظ
RE: در قوری
(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  یکی از بچه های خوابگاه میخواست برنجی که قبلا دم کرده بود رو گرم کنه واسه ناهار بخوره ، خواسته بود یکمی ته قابلمه آب بریزه و چون فکر میکرد توی کتری آب هست خالی کرده بود توی قابلمه، ولی نمیدونست که یک آدم تنبل توی کتری چای خشک دم کرده بوده !! برنج و تفاله و چای .... چه شود !!!!

چه جالب، این اتفاق برای یکی از بچه های اتاق جفتی ما افتاد، من تا ۳ روز به این جریان میخندیدم! Big Grin (یه سو‌‌ژه پیدا شده بود)... برنج و تفاله و چای

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , ف.ش
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ
RE: در قوری
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  سلام
کسی دستور العمل اولین استفاده از فلاسک های بدون شیشه رو می دونه ؟ به همین دلیل هنوز ازش استفاده نکردم Sad مثل اینکه نباید هم برای اب گرم و هم برای اب سرد استفاده بشن همینطوره؟
سلام
اگر منظورتون همین فلاسکای استیل نیم یا یک لیتری هست، من هم دارم، هم برای آب سرد و هم برای آب جوش استفاده میکنم، مشکلی پیش نمیاد. دفعه اول توش آب جوش بریزید و بگذارید بمونه، نباید بدنه اش داغ شه وگرنه خوب نمیتونه آب رو گرم نگه داره، ۱۲ ساعت بعد بشوریدش و یخ یا آب جوش و .. رو توش نگه دارید

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: anyone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close