زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارسوق تابستانی علوم کامپیوتر نظری-تیرماه۹۱

ارسال: #۱۶
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ ب.ظ
کارسوق تابستانی علوم کامپیوتر نظری
IPM خصوصا این شعبه اش یک مرتع بیش نیست ! اصلا داغان

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , _maryam_ , ف.ش
ارسال: #۱۷
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
راستش من هم خیلی خوشم نیومد از دو ارائه اول
من لیسانسم علوم کامپیوتر بوده و الان اقلا یه ساله از این رشته دور افتادم تقریبا
ولی احساس من این بود که دو ارائه اول حتا در سطح چیزی که تو لیسانس گذروندم هم نبود.
یا نمیدونم شاید چون انتظار چیز خاص و ویژه ای داشتم این حس پیش اومد.
از طرفی انقدر کیفیت چیزی که روی پرده افتاده بود پایین بود! که من دو ارائه ی سوم و چهارم رو هم تقریبا نمیتونستم چیزی بخونم! ولی خیلی بهتر از دو تای اولی بود و تونستم باهاش همراه بشم اقلا.
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ب.ظ
آخه بابا اونهمه وقتی که در ارائه اول صرف مسائل نوع پی و ان پی و غیر ه شد..

به هر حال خدا رو شکر دو تا ش هم خوب بود Smile

در مورد نور هم بعید میدونم بتونن کاری بیشتر از اون پرده ای که زده بودن بکنن
و احتمالا تا روز آخر وضع همینه

Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۹
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ
من متاسفانه فردا رو نمیتونم شرکت کنم
چون ارائه پروژه ی درسم رو دارم
Smile
۱
۰
ارسال: #۲۰
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
گویا من اشتباه نظرتونو فهمیدم. معذرت میخوام.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
RE: کارسوق تابستانی علوم کامپیوتر نظری
نظریه بازیها،دکتر مهران فلاح
IPM Game Theory.pdf
اندازه فایل: ۱/۱۵ MB

منطق کلاسیک ،دکتر سعید صالحی
IPM-csworkshop2012.pdf
اندازه فایل: ۳۸۰/۰۳ KB

منطق و مدلسازی،دکتر علی موقر
Perf-Eval-WirelessNetworks.pdf
اندازه فایل: ۱/۴۳ MB

بهینه سازی ترکیبیاتی، دکتر سعید اکبری
Combinatorial Optimization.pdf
اندازه فایل: ۲/۸۴ MB

محاسبه پذیری و منطق،دکتر مرتضی منیری
Moniri- IPM-TCS (2).pdf
اندازه فایل: ۱/۰۵ MB

TCS-IPM1.pdf
اندازه فایل: ۵۴۹/۰۵ KB

TCS-IPM2.pdf
اندازه فایل: ۵۴۳/۸۳ KB

این ۳ فایل آخر به درد کسانی که امسال ارشد علوم کامپیوتر قبول میشن میخوره،برای درس نظریه علوم کامپیوتر که ترم اول ارائه میشه می تونه مفید باشه.

کتاب منطق در علوم کامپیوتر
LOGIC IN COMPUTER SCIENCE.pdf
اندازه فایل: ۲/۱۷ MB

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , **sara** , hamed_k2 , fatima1537 , blackhalo1989 , unique_as14 , emran6630 , equilibrium , انرژی مثبت , sepidsal , gaslakh , ArmanBM , fatemeh69
ارسال: #۲۲
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ ب.ظ
ارائه دکتر موقر
IPM-Presentation-Summar91.pdf
اندازه فایل: ۸۶۴/۶۶ KB

بهینه سازی ترکیبیاتی
clsfyIPM2012.pdf
اندازه فایل: ۸۲/۰۲ KB

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , emran6630 , hamed_k2
ارسال: #۲۳
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ
من خیلی افسوس خوردم که نبودم سر این ورک شاپ. آیا چیز زیادی از دست دادم؟

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من خیلی افسوس خوردم که نبودم سر این ورک شاپ. آیا چیز زیادی از دست دادم؟
نه !!
ipm دفعه اولی بود که برای ۲۵۰ نفر کارسوق برگزار میکرد، هنوز خیلی جای کار داره،
به نظر من مطالعه اسلایدها هر چند روزنامه وار میتونه برای شما مفید باشه و اگر نسبت وقت و هزینه و انرژی ای که ما صرف کردیم رو در نظر بگیرید چیزی از دست ندادید Smile

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من خیلی افسوس خوردم که نبودم سر این ورک شاپ. آیا چیز زیادی از دست دادم؟
در حد فاجعه بود. یک فاجعه فراموش نشدنی!

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من خیلی افسوس خوردم که نبودم سر این ورک شاپ. آیا چیز زیادی از دست دادم؟
در حد فاجعه بود. یک فاجعه فراموش نشدنی!
بله ولی ارائه های خوبی هم بینشون وجود داشت ....(۵-۱۰ تا)

مدرکشون ته خنده بود !! یه نفر میگفت اگه این مدرک رو بگذاری توی اینترنت MIT بهت اپلای میده :دی
بیشتر شبیه گواهی پزشک بود تا گواهی شرکت در کارسوق !!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ ب.ظ
آخه ۲۵۰ نفر یه کم زیاده. البته من نمیدونم تو هر موضوع نفر بودند. شاید ده گروه بودن!!!Smile
بهتر بود یه بروشور درست و حسابی داشت و موضوعاتش یه کم ریزتر و کاربردی تر بود و معیارهایی میذاشتن تا تعداد کمی که تز یا رساله دارند شرکت کنن یا حداقل دانشجوی ارشد ببالاهستند شرکت کنند تا قابل استفاده باشه.
ورک شاپ نباید یه کم موضوعاتش ریزتر و کاربردی تر باشه،تا یه مهارتی به شرکت کننده ها منتقل بشه؟و همه شرکت کننده ها بتونند راحت با برگزار کننده تعامل کنند. یعنی با کنفرانس یه کم فرق کنه.
البته من زیاد به علوم کامپیوتر وارد نیستم ولی نمیدونم انگار مفاهیم هر روز عوض میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  1) نظریه بازیها،دکتر مهران فلاح
۲) منطق کلاسیک ،دکتر سعید صالحی
۳) منطق و مدلسازی،دکتر علی موقر
۴) بهینه سازی ترکیبیاتی، دکتر سعید اکبری
۵) محاسبه پذیری و منطق،دکتر مرتضی منیری
۶) تکنیک های وارسی نرم افزار

سلام؛
بابت آپلود فایل ارائه ها ازتون ممنونم؛
ممکنه خواهش کنم شما یا دوستان دیگه ای که در ورک شاپ شرکت داشتید، یکم بیشتر در مورد محتوی ورک شاپ توضیح بدید؛
چون برداشت من از ورک شاپ اینه که معمولا هدفش آشنایی با موضوعات روز و داغ تحقیقاتی (و تا حدی چگونگی انجام اون تحقیقات) در یک زمینه خاص هست؛
مثلا تا جائیکه من می دونم تو ده سال اخیر در زمینه شبکه های حسگر کارهای زیادی انجام شده و مقالات فراوونی هم چاپ شده؛
اما روند انجام تحقیقات تو این زمینه به سمتی داره میره که دیگه نمیشه با شبیه سازی حرف زد؛ بهمین دلیل میتونم بفهمم ضرورت بحث performance evaluation در شبکه های حسگر در این ورک شاپ چیه؛
اما با نگاه کردن به فایلهای ۲، ۴، و ۵ هیچ برداشتی نمیتونم داشته باشم؛ میشه یکم درباره این موضوعات صحبت بکنید که دلیل قرار گرفتنشون در بین این موضوعات چی بوده؟ بعنوان مثال یکم از مسائل ترکیبیاتی سر درمیارم؛ ولی نمی فهمم صحبت کردن از دو یا سه تا قضیه خاص در فایل ارائه مربوط به این موضوع به چه دلیلی بوده؟ جایگاه این قضایا در مسائل تحقیقاتی کجاست؟

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ)Giasoddin نوشته شده توسط:  سلام؛
بابت آپلود فایل ارائه ها ازتون ممنونم؛
ممکنه خواهش کنم شما یا دوستان دیگه ای که در ورک شاپ شرکت داشتید، یکم بیشتر در مورد محتوی ورک شاپ توضیح بدید؛
چون برداشت من از ورک شاپ اینه که معمولا هدفش آشنایی با موضوعات روز و داغ تحقیقاتی (و تا حدی چگونگی انجام اون تحقیقات) در یک زمینه خاص هست؛
مثلا تا جائیکه من می دونم تو ده سال اخیر در زمینه شبکه های حسگر کارهای زیادی انجام شده و مقالات فراوونی هم چاپ شده؛
اما روند انجام تحقیقات تو این زمینه به سمتی داره میره که دیگه نمیشه با شبیه سازی حرف زد؛ بهمین دلیل میتونم بفهمم ضرورت بحث performance evaluation در شبکه های حسگر در این ورک شاپ چیه؛
اما با نگاه کردن به فایلهای ۲، ۴، و ۵ هیچ برداشتی نمیتونم داشته باشم؛ میشه یکم درباره این موضوعات صحبت بکنید که دلیل قرار گرفتنشون در بین این موضوعات چی بوده؟ بعنوان مثال یکم از مسائل ترکیبیاتی سر درمیارم؛ ولی نمی فهمم صحبت کردن از دو یا سه تا قضیه خاص در فایل ارائه مربوط به این موضوع به چه دلیلی بوده؟ جایگاه این قضایا در مسائل تحقیقاتی کجاست؟
سلام
برداشت من هم همین بود که قراره در مورد کاربردهای هر حوزه و موضوعات اون بحث بشه، اما متاسفانه اینطور نبود، بعضی صرفا تدریس کردند مثل یک کلاس درس ، خوب بعضی ها مثل دکتر ضرابی زاده خوب تدریس کردند که برای همه قابل فهم بود و بعضی هم خوب تدریس نکردند یا سریع از مطالب گذشتند... بعضی فقط به برخی کاربردهای خاص اشاره کردند (یک پکیج یا الگوریتم خاص) و تعداد بسیار اندکی هم به درستی در مورد اون حوزه صحبت کردند تا بتوانند علاقه مندانی را جذب اون حوزه کنند.

در مورد ارزیابی عملکرد اطلاع چندانی ندارم خودم هم برای اون ارائه حاضر نشدم فکر میکنم جز مباحثی باشه که توی کتاب منطق در علوم کامپیوتر که در پستهای قبلی پیوست هست توضیح داده شده باشه و ترم پیش که ما نظریه علوم کامپیوتر داشتیم جزء ارائه همکلاسیهایم بود.

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium
ارسال: #۳۰
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
من الان سر زدن اینجا دیدم afagh1389 ظاهرا پست هاشونو پاک کردن و من انگار عین دیوانه ها با خودم حرف زدم !!
امیدوارم بعد از این پستم بقیه حرکت انتهاری نزنن و دوباره من خودم رو در حال صحبت با خودم نبینم!

Giasoddin،
برداشت من از این کارسوق این بود که اولا واقعا کارسوق،کارگاه،ورکشاپ یا هر معادل دیگه ای براش مناسب نبود.
شاید summer school تعریف بهتری براش بود.
بیشتر به نظر میرسید صرفا تبلیغی برای این باشه که اونجا دکترای علوم کامپیوتر دارن میگیرن.
بقیه شم که afagh1389 گفتن.کلاس درس بود کاملا.

-=-
خدمت دوستان علوم کامپیوتری هم عرض کنم که
یه مطلبی هم روز آخر گفتن و اون هم اینکه برای اینکه تو مصاحبه شون قبول بشید نیازی به مقاله نیست.اگه مقاله ندارید درست حسابی یا هنوز چاپ نشده و غیره هم اقدام کنید
و همچنین اینکه با اینکه پژوهشکده هستن ولی دارن دکترای علوم کامپیوتر رو به صورت آموزش محور ارائه میکنن ( نه پژوهش محور)
و اینکه تعدادی هم بدون کنکور خواهند گرفت.

{این قضیه مقاله رو من از یکی از بچه ها که برای مصاحبه رفته بود ظاهرا هم شنیدم.
میگفت که واقعا براشون مهم نبوده و فقط معدل و اینکه علاقه مندی ت با اساتیدشون جور باشه یا نه رو اهمیت میدادن.}
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , ف.ش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۴۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۴۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۳۹۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۲۱ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۱۴ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
  سوال ۳ دکتری علوم کامپیوتر ۹۷ ss311 ۲ ۲,۶۳۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۰۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۱۸ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close